Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Milan wrote:Nismo dotakli dno, vec smo otisli u minus. Mislim da se NS vise nece navijacki oporaviti i da ce nas, kao i ostatak Srbije, progutati. Kroz 10-ak godina necemo imati decu koja navijaju za Vojvodinu.


Vezano za upravu... Evidentno je da su i oni dovedeni da pomognu projektu koji ima za cilj ovo sto sam naveo iznad. Pa gde jos u svetu postoji primer da se klub ne oglasava u vezi neceg tako zdravorazumskog???!!!
Perspektiva Vose je da ce imati navijace u Dijaspori, ali ne i Novom Sadu.
Hvala svim ,,Novosadjanima" sto su unistili Novosadsku Staru damu i tradiciju napacenog grada i predaka.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Djisa »

Душан wrote:Ушли јесу у ЛШ, али пролеће у европи дочекати неће. У овој групи нула 0 бодова је њихова реалност. Додуше нашима се тресу гаће још од понедељка.

I sta? Oni su svoj cilj ispunili. A mi? Sta je nas cilj? Gde cemo mi biti na prolece? Aj da se manemo njih I da gledamo nas. I da su ispali I da osvoje Ls, namo drukcije biti nece.
Kup je nas!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Djisa wrote: A mi? Sta je nas cilj?
Kup je nas!!!! :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:
Djisa wrote: A mi? Sta je nas cilj?
Kup je nas!!!! :mrgreen:
:cheers:
Sjajno, Vojo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by vdn slaninar »

Nije navijacki uopste toliko losa situacija,setite se samo sredine devedesetih pa do negde 2002-3.Kuci nas 100 na gostovanju bus,svi smo se znali.U gradu cigani i grobari glavni.Na zapadu bili " pederi sa zapada",samo navijacka tribina bila nasa.Na tribini smo imali 3-4 starija lika,ostalo mi mladji.Napravili smo neku pricu,cimali drugare iz skole i iz kraja i na par finala kupa im pokazali ko smo i da nas ima.Sad ta prica je sjebana ulaskom navijaca u vodjenje kluba,milion podela i prebacivanja,sad fali nova prica koja bi animirala postojece navijace koji su prestali da dolaze a i privukla nove.I ovo silenje crvenog blizanca me vraca u ta vremena kad smo ih iz ilegale cimali,busili gde god stignemo,kao otpisani.Ja sam prema njihovim uspesima ravnodusan,izbole me,kolko su dobili para od drzave i kolko ih guraju i zvezda sa najlona bi usla u ligu sampiona.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Dragojlo »

Čoveče.... Prvo danas na poslu kamionom obiđem pola Vojvodine - SVUDA se može čuti samo PARIZ, LIVERPOOL, NAPOLI, svima je to glavna preokupacija!!! Sada šetam ulicama svog Novog Sada - ista priča!!! Od 90% prolaznika samo se čuje "JAO, S KIM ZVEZDA IGRA PRVU", "JUU, LIVERPOOL, PSG, NAPOLI..." :evil:
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by AntonioKasano »

Tako je bilo i sa drugim blizancem, pa cim su ih prve dve napunili entuzijazam splasnuo...
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by ogi »

Sta vam je tu cudno? Mislite da je drugacije u ostalim gradovima Srbije?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
recni galeb
Posts: 768
Joined: Thu Oct 28, 2010 3:55 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by recni galeb »

Ma nek spreme oni doope za japansku zastavu, aj bre krs ekipa ce da se igra sa ovima sto za stati ne znaju.
Bice fora da su super finansijski prosli i aj u pm., sve to traje dok je Ajtolah na vlasti, cim zglajza docice i njima menice i ostalo dju**e ispod tepiha.
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

ogi wrote:Sta vam je tu cudno? Mislite da je drugacije u ostalim gradovima Srbije?

Naravno da nije, negde je losa situacija, negde jos gora... Od 18h povratak Tralalatovica na banovo brdo, arena 1..... Nadamo se postenom fudbalu, pa makar i izgubili, jebes pobedu uz neku novu lakrdiju...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Izgleda nas prenose i u petak iz Nisa,ukoliko nislije ne zabrane :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:Izgleda nas prenose i u petak iz Nisa,ukoliko nislije ne zabrane :mrgreen:
Za sad, jos nije otkazan, ali ima vremena do sutra uvece. I za arenu i Radnicki. :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4077
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Rabba »

Gledam malo raspored u narednih 5 kola(Radnički Niš - g, Voždovac - d, Spartak - g, Napredak - d, Čukarički - d), i uhvatio sam sebe u razmišljanju kako na sledećoj reprezentativnoj pauzi (između Napretka i Čukaričkog) postoji realna šansa da budemo plasirani od 12-14 mesta i u potrazi za trenerom :? Postao sam veliki pesimista, a što mi je još strašnije, ne deluje mi ni najmanje nemoguće.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Kec u Nisu
Posts: 51
Joined: Fri Feb 09, 2018 10:37 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Kec u Nisu »

Rabba wrote:Gledam malo raspored u narednih 5 kola(Radnički Niš - g, Voždovac - d, Spartak - g, Napredak - d, Čukarički - d), i uhvatio sam sebe u razmišljanju kako na sledećoj reprezentativnoj pauzi (između Napretka i Čukaričkog) postoji realna šansa da budemo plasirani od 12-14 mesta i u potrazi za trenerom :? Postao sam veliki pesimista, a što mi je još strašnije, ne deluje mi ni najmanje nemoguće.
Ne preteruj:)

A veceras neka bude utakmica posle koje se nece pricati o sudjenju, i ja cu biti zadovoljan, pa kako bude. Stanisavljevic nije dao nijedan iz slobodnjaka do sada, eto da ga prizovem...a i Haskic nam je u odlicnoj formi, videcemo.. Sto je najbitnije uspeo nekako da zamenim smenu, tako da sa stadiona, a ne preko arene ;)
Ako neko dolazi u Nis javite se, sigurno jos uvek niste probali novo Nisko pivo i vrv ne znate gde su najbolji cevapi :D
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Kec u Nisu wrote:
Rabba wrote:Gledam malo raspored u narednih 5 kola(Radnički Niš - g, Voždovac - d, Spartak - g, Napredak - d, Čukarički - d), i uhvatio sam sebe u razmišljanju kako na sledećoj reprezentativnoj pauzi (između Napretka i Čukaričkog) postoji realna šansa da budemo plasirani od 12-14 mesta i u potrazi za trenerom :? Postao sam veliki pesimista, a što mi je još strašnije, ne deluje mi ni najmanje nemoguće.
Ne preteruj:)

A veceras neka bude utakmica posle koje se nece pricati o sudjenju, i ja cu biti zadovoljan, pa kako bude. Stanisavljevic nije dao nijedan iz slobodnjaka do sada, eto da ga prizovem...a i Haskic nam je u odlicnoj formi, videcemo.. Sto je najbitnije uspeo nekako da zamenim smenu, tako da sa stadiona, a ne preko arene ;)
Ako neko dolazi u Nis javite se, sigurno jos uvek niste probali novo Nisko pivo i vrv ne znate gde su najbolji cevapi :D
Nego jel ti beše onaj što je tako nahvalio Arsića ? Evo vam ga nazad panjčina obična :evil: .
Post Reply