Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 8:16 pm Meni je dovoljno da pročitam komentare ispod ove izjave Popovića objavljene od strane mozzarta i da mogu da dozvolim sebi da kažem koliko je ovaj narod glup ili ja jednostavno gledam fudbal i svet drugim očima i ništa ne razumem.
Interesantno....
Link sam postavio kad još nije bilo komentara tako da sam sad ušao da i to pročitam. Sem onih klasičnih blizanačkih bulažnjenja ima tamo i dobrih kritičkih osvrta.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Savcic Luka
Posts: 415
Joined: Mon Sep 04, 2023 6:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Savcic Luka »

Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 8:16 pm Meni je dovoljno da pročitam komentare ispod ove izjave Popovića objavljene od strane mozzarta i da mogu da dozvolim sebi da kažem koliko je ovaj narod glup ili ja jednostavno gledam fudbal i svet drugim očima i ništa ne razumem.
Sad sam uzeo da ih pregledam. Ne mogu ni da ih skontam.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 8:16 pm Meni je dovoljno da pročitam komentare ispod ove izjave Popovića objavljene od strane mozzarta i da mogu da dozvolim sebi da kažem koliko je ovaj narod glup ili ja jednostavno gledam fudbal i svet drugim očima i ništa ne razumem.
Onaj gari sa kuvarom, koliko god inicijalno nepovezano zvučalo, zapravo meni najviše rezonovao. Ranko direktan krivac za gubitak minimum 6 bodova, vršio on selekciju ili ne. Niko nije očekivao da se bori za titulu, igra je bolja, ali nemoj bežati od svojih pogrešnih poteza. Da, neko ti viče da igrate ko pičke. Nemoguće. Nepristojni navijači? I u kulturnom Japanu su ti psovali porodicu kad si gubio, nemoj da se pravimo naivni. Ljudi su ljuti, jer nisu slepi. Igra jeste bolja, ali pojedine odluke, a nije ih bilo malo, su skandalozne(zaključno sa ovim produženjem ugovora Milosavljeviću).
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Rakovac
Posts: 134
Joined: Sun Sep 24, 2023 5:59 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rakovac »

Suma sumarum mi smo na minus dva što se tiče bodova u priči da smo dobili sve kući i izgubili sve u gostima. Može bilo ko od Zbiljića do Ranka palamuditi šta god hoće ali navijač Vojvodine je sa ovakvim rezultatom uvek(hvala bogu da je tako) nezadovoljan. A tek ćemo biti nezadovoljni posle naredna tri kola.
User avatar
Milan
Posts: 4300
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Bo'me, meni se ova Rankova konferencija uopšte ne dopada, ali ću mu dati šansu da je preslušam na YT i dam konačan sud. Bolje mu je stajala skromnost na početku od ove nadmenosti...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

Koliko sam čitao, ima delova gde on lepo prepoznaje ono što mi ovde drvimo eonima: daj sve od sebe i niko ti neće zameriti. A onda kaže da mu se ne sviđa, kada se to ne dogodi, što se skandira o vulvama u prenesenom značenju.
Pa, jbg, surova ali uzročno-posledična veza. Ne možeš kriviti navijače za to, dok sede na prašnjavim, ukenjadženim stolicama, čekajući da vide jednu rezonsku utakmicu tima čiji igrači imaju mesečne plate u rangu trogodišnjih plata tih istih koji još i plate da bi ih gledali i podržavali.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Milan wrote: Fri Nov 10, 2023 10:12 pm Bo'me, meni se ova Rankova konferencija uopšte ne dopada, ali ću mu dati šansu da je preslušam na YT i dam konačan sud. Bolje mu je stajala skromnost na početku od ove nadmenosti...
+1
Ode i Ranko ,,u ofsajd".

Gospodine Popovicu, igrali smo protiv nedavnog zonasa jedno solidno poluvreme. I kad su se gosti malo pribrali, dadose nam 2 gola.
O kakvom engleskom fudbalu se prica?

Da vidimo mi sta ce biti u nedelju na terenu, a ne na konferencijama. O utakmicama sa blizancima, ne smem ni da mislim.
Naravno, nisam ni za kakvu smenu trenera, neka Ranko odradi prelazni rok po zelji, pa da se vidi gde smo.
Medjutim, ne smemo se zavaravati iluzijama.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3670
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Sad kad je nekoliko forumaša dalo svoj sud o ovim izjavama trenera da kažem i ja svoj utisak. Meni ovo liči na labudovu pesmu i traženje krivca gde ga nema. Nema on šta da komentariše tribinu. Njegov je teren i to 90 minuta a ne jedno poluvreme. Baš me razočarao ovim intervjuom.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3446
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ranko pokazi da ne igramo kao P, imas idealnog protivnika za to.
Pokazi da znas takticki da postavis utakmicu protiv tima koji voli da ima loptu.
Mani se samouzdizanja, nikome to nije donelo nista dobro, a posebno ne klubu kao sto je Vojvodina.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Fri Nov 10, 2023 9:22 pm
Deep Purple wrote: Fri Nov 10, 2023 8:16 pm Meni je dovoljno da pročitam komentare ispod ove izjave Popovića objavljene od strane mozzarta i da mogu da dozvolim sebi da kažem koliko je ovaj narod glup ili ja jednostavno gledam fudbal i svet drugim očima i ništa ne razumem.
Onaj gari sa kuvarom, koliko god inicijalno nepovezano zvučalo, zapravo meni najviše rezonovao. Ranko direktan krivac za gubitak minimum 6 bodova, vršio on selekciju ili ne. Niko nije očekivao da se bori za titulu, igra je bolja, ali nemoj bežati od svojih pogrešnih poteza. Da, neko ti viče da igrate ko pičke. Nemoguće. Nepristojni navijači? I u kulturnom Japanu su ti psovali porodicu kad si gubio, nemoj da se pravimo naivni. Ljudi su ljuti, jer nisu slepi. Igra jeste bolja, ali pojedine odluke, a nije ih bilo malo, su skandalozne(zaključno sa ovim produženjem ugovora Milosavljeviću).

Ne smeta mi taj komentar i slični već oni gde ispadne da neki domaći trener ne sme ništa da izjavi i odmah drvlje i kamenje po njemu ma šta god izjavio. Ranko i Lazetić na svakoj vesti dobijaju takve komentare, ma šta god da su rekli. Ljudi jedva čekaju da udare, da li to dolazi iz neke lične frustracije ne znam ali mi je više postalo mučno da ih čitam i slušam svakodnevno.

Ja sam uvek za konstruktivnu kritiku a ne po šablonu i automatizmu da se napiše nešto negativno samo da bi se napisalo.

Ranko da je grešio, grešio je, da je izjavio nešto sa čime se ne slažemo, izjavio je ali mi posmatramo stvari iz različitih pozicija u odnosu na njega. Mnoge stvari dolaze i do igrača. Naravno za novac koji igraju i trebaju da trpe kritike ali ne po principu da se kaže nešto samo da bi se rekli, da se opljuje da bi se opljuvalo, da se kaže “esam reko”.

Pa ovde se većina nas ne slaže i to je sasvim normalno ali dok god postoji konstruktivna kritika, gde se vodi konstruktivna diskusija, sve je to u redu jer na osnovu toga mi primetimo neke druge stvari koje je neki drugi forumaš rekao, menjamo mišljenja na osnovu te konstruktivne diskusije, dopunjujemo viđenje određenih situacija i nakon toga to doprinosi širem viđenju neke situacije, razumevanja i ostalog. I drago mi je zbog toga.

Mi smo jako frustriran narod, željan instant uspeha, rezultata i ostalog i to se jasno vidi po svakodnevnici, dr mrežama, da ne kažem komentarima po portalima.

Brzo poletimo a još brže se skrijemo u kućicu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Deep Purple wrote: Sat Nov 11, 2023 1:59 pm Ne smeta mi taj komentar i slični već oni gde ispadne da neki domaći trener ne sme ništa da izjavi i odmah drvlje i kamenje po njemu ma šta god izjavio. Ranko i Lazetić na svakoj vesti dobijaju takve komentare, ma šta god da su rekli. Ljudi jedva čekaju da udare, da li to dolazi iz neke lične frustracije ne znam ali mi je više postalo mučno da ih čitam i slušam svakodnevno.

Ja sam uvek za konstruktivnu kritiku a ne po šablonu i automatizmu da se napiše nešto negativno samo da bi se napisalo.
A i ti se stresiraš oko upisa likova u komentarima mocartsporta... Prvo, pogledaj broj upisa. To su zanemarive brojke, sve da su u hiljadama, a ne desetinama. Drugo, ajd samo probaj da zamisliš mentalni sklop nesreće koja ostavlja upise po komentarima, pokušavajući da tako valorizuje svoje postojanje. I mi ovde mlatimo praznu slamu, a opet, ovaj forum i ima neku težinu, ljudi iz ljubavi prema Voši pišu ovde, periodično ga čitaju i u klubu, pa zamisli tek irelevantnost sekcije komentara mocartsporta, portala na kojem kockarski lanac izbacuje sportske vesti. Bude šaljivih upisa, nekom nekad pregori, slično kao tebi, ali gro upisa su face koje tripuju da je tastatura i delimično poznavanje pravopisa srpskog jezika dovoljno da se etabliraju kao poznavaoci fudbala i sporta uopšte.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4030
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Rabba wrote: Sat Nov 11, 2023 2:17 pm
Deep Purple wrote: Sat Nov 11, 2023 1:59 pm Ne smeta mi taj komentar i slični već oni gde ispadne da neki domaći trener ne sme ništa da izjavi i odmah drvlje i kamenje po njemu ma šta god izjavio. Ranko i Lazetić na svakoj vesti dobijaju takve komentare, ma šta god da su rekli. Ljudi jedva čekaju da udare, da li to dolazi iz neke lične frustracije ne znam ali mi je više postalo mučno da ih čitam i slušam svakodnevno.

Ja sam uvek za konstruktivnu kritiku a ne po šablonu i automatizmu da se napiše nešto negativno samo da bi se napisalo.
A i ti se stresiraš oko upisa likova u komentarima mocartsporta... Prvo, pogledaj broj upisa. To su zanemarive brojke, sve da su u hiljadama, a ne desetinama. Drugo, ajd samo probaj da zamisliš mentalni sklop nesreće koja ostavlja upise po komentarima, pokušavajući da tako valorizuje svoje postojanje. I mi ovde mlatimo praznu slamu, a opet, ovaj forum i ima neku težinu, ljudi iz ljubavi prema Voši pišu ovde, periodično ga čitaju i u klubu, pa zamisli tek irelevantnost sekcije komentara mocartsporta, portala na kojem kockarski lanac izbacuje sportske vesti. Bude šaljivih upisa, nekom nekad pregori, slično kao tebi, ali gro upisa su face koje tripuju da je tastatura i delimično poznavanje pravopisa srpskog jezika dovoljno da se etabliraju kao poznavaoci fudbala i sporta uopšte.
Od reči do reči se slažem sa tobom. Sve ja to znam i razumem, nego mi je prosto neverovatno koliko je impozantan broj ljudi u poslednjih nekoliko godina koji su takvi i van tastature a brojka rapidno raste.

Kod takvih ljudi nema minuli rad, nema strpljenja samo sad, sve i odmah a ovaj forum je zlato i ja sam to mnogo puta napisao.
ovaj forum i ima neku težinu, ljudi iz ljubavi prema Voši pišu ovde, periodično ga čitaju i u klubu, pa zamisli tek irelevantnost sekcije komentara mocartsporta, portala na kojem kockarski lanac izbacuje sportske vesti.
Na ovo nema šta da se doda, pravo u centar.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1221
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
rykerfcv
Posts: 886
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by rykerfcv »

Nas bivsi trener Slavoljub Djordjevic je postao trener radnickog iz Nisa.
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4087
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

Tralala u Subotici
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Post Reply