Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Locked
User avatar
ernesto
Posts: 1222
Joined: Sat Sep 10, 2011 5:37 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by ernesto »

Kad sam rekao prvi tim,mislio sam da pocnemo da osvajamo trofeje kako u kupu tako i u prvenstvu,da budemo konkurenti do zadnjeg kola u borbi za titulu...
A sto se tice navijaca,voleo bih samo da dolazimo u mnogo vecem broju,covece Novi sad sa okolinom ima sigurno preko 400 hiljada ljudi a na tribinama dodje manje od 2 hiljade...
Zelja95
Posts: 163
Joined: Sun Mar 27, 2011 11:28 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Zelja95 »

Mali off,utakmica Donji Srem-Sloboda da li ce biti otvoren istok? Dolaze nam Fajtersi,pa treba da se vidim sa burazom :)
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

ernesto wrote:Kad sam rekao prvi tim,mislio sam da pocnemo da osvajamo trofeje kako u kupu tako i u prvenstvu,da budemo konkurenti do zadnjeg kola u borbi za titulu...
Nekad stvarno preterujemo sa pricama o namestanju i kradji, i kako nam ne daju da osvajamo trofeje, kad dozvolimo svake godine da nas sahrane nereseni rezultati KOD KUCE...
Uzmimo ovu sezonu za primer i 8 ispustenih bodova protiv Smedereva, Hajduka, Jagodine i Radnickog...
U ciribu-ciriba sezoni su to bili Jagodina, OFK-a i Metalac...i to govorim samo o neresenima kod kuce...
Naravno, ne kazem da nas ne kradu, kradu nas i to debelo ponekad, ali smo u 80% slucajeva sami krojaci svoje sudbine, i ako zelimo trofeje u ovoj us**noj ligi, moramo se boriti lavovski za njih, jer nam nece niko pokloniti, kao njima!
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

Najnormalnija je stvar izgubiti bodove, ne mozes uvek da pobedjujes. Fora je sto te indirektno kradu jer partizani igraju 5 prijateljskih utakmica i oni ne gube bodove na njima. Da igraju sve utakmice kao i mi i recimo da su neki od timova naostrili nozeve i odigrali protiv njih nereseno, sad bi oni imali 4 boda manje recimo. Znaci mnogo manje bi nam bezali u prvenstvu. I UTD je ove godine pukao od Norwica u prvenstvu. Ne mozes uvek da pobedjujes!
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4893
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by gospodinFKV »

Zato i kazem - znamo kako ce se smradovi provlaciti i zato moramo makar kod kuce da nosimo bodove protiv ekipa kao sto su Radnicki (ove sezone), Smederevo i Hajduk....
Druga stvar bi bila kad bi sve te filijale njihove igrale kao sto igraju protiv nas. Mi bismo pod Kizom 1000% uzeli titulu, da ovi nisu isli redom i kukali filijalama za bodove. Pa dali su 3 komada Smederevu, koji do tada nije primio vise od gola kod kuce, i onda dodju ovi u tako uzasnoj formi i zabodu komada tri....
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by budababa »

http://www.zurnal.rs/2013/03/08/partiza ... index.html

Zašto imam osećaj da je ovo projekat čiji je jedini cilj da se anuliraju dugovi "najvećih sportskih brendova"?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8929
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Radoye »

budababa wrote:Zašto imam osećaj da je ovo projekat čiji je jedini cilj da se anuliraju dugovi "najvećih sportskih brendova"?
Bracela verovatno jeste upravo to sto kazes u pitanju, ali dzabe im sve to, oni ce s ovakvim radom i te pare da skurcaju za cas posla i opet budu duzni. Toliko se vampira i parazita iz svih struktura nakacilo na njih da to ne bi namirili ni Real i Barselona a ne ovi nasi lazni "veciti rivali". I sve dok je to tako - a promeniti se ne moze, jer je njihova svrha postojanja da budu guska koja nosi zlatna jaja za razne parapoliticke i parabezbednosne glavonje - oni ce nastaviti da trose enormne sume nepostojeceg novca prelivajuci ga u privatne dzepove. A ima tu jako puno usta koja treba namiriti. I to sve nas ne bi trebalo ni najmanje da sekira, ne bi bio nas problem da nije jedne stvari: ta dva monstruma su gradjena i pumpana i nasim (tj. nasih predaka) parama od '45. pa naovamo.

No, sve sto je naopako rodjeno osudjeno je da propadne kad-tad...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by limanfkv »

budababa wrote:http://www.zurnal.rs/2013/03/08/partiza ... index.html

Zašto imam osećaj da je ovo projekat čiji je jedini cilj da se anuliraju dugovi "najvećih sportskih brendova"?
Po meni zvezda ce zavrsiti kao ovaj kvazimodo od KK. Mislim da je kosarkaski klub bio samo probni balon. 50 miliona eura duga, od cega je 40 banke i kamatari, a nemaju jednog igraca kojeg mogu uvaljati i prevariti nekog za vise od 1.5 m..Proglasice stecaj, a uzeti neku BSK Borcu i od nje napraviti crvena zvezda beograd 1389.
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by lexa »

laki wrote:Najnormalnija je stvar izgubiti bodove, ne mozes uvek da pobedjujes. Fora je sto te indirektno kradu jer partizani igraju 5 prijateljskih utakmica i oni ne gube bodove na njima. Da igraju sve utakmice kao i mi i recimo da su neki od timova naostrili nozeve i odigrali protiv njih nereseno, sad bi oni imali 4 boda manje recimo. Znaci mnogo manje bi nam bezali u prvenstvu. I UTD je ove godine pukao od Norwica u prvenstvu. Ne mozes uvek da pobedjujes!
Ja odavno pricam kako su glavi problem ove nase lige "satelit klubovi" poput Hajduka
iz Kule, Smedereva, BSK Borce i slicnih. Mrzi me da preturam po netu ali voleo bih da vidim
podatak kada je neko od tih klubova uzeo bod (ej, ne tri nego jedan) protiv Partizana???
Ja se ne secam kada je neko od tih i slicnih klubova to uradio protiv Partizana tako da nije
ni cudo sto crni toliko dugo vladaju ovom nasom ligom. Zvezda vise i nije toliki problem jer
imaju ocajnu ekipu i nemaju toliko "satelita" kao crni.
Da se razumemo, oni jesu favoriti u utakmicama protiv tih protivnika ali NEMOGUCE je da ti
klubovi nikada ne mogu uraditi nista protiv njih.
Kako moze jedan Spartak pobediti kod kuce, a u BG poprilicno cesto odigrati X? Kako moze
Sloboda uzeti bod na JNA? Kako moze Radnicki KG uzeti bod na Marakani a ovi koje sam na
pocetku spomenuo ne mogu nista? Nema nekakve prevelike razlike u kvalitetu izmedju recimo
Hajduka iz Kule i Spartaka, a jedni ne mogu nista, a drugi cesto mogu.
Stvar je jednostavna, ljudi iz Hajduka iz Kule su veoma bliski sa ljudima iz Partizana i za
sitan novac (nekad verovatno i iz ljubavi :frown: ) se sklanjaju svojim idolima iz Humske.
E to je sustina problema i iz tog razloga zelim sto brze ispadanje iz lige Hajduka, Smedereva,
Borce i slicnih.
Znam da to nikada necu doziveti ali voleo bih videti kako bi to izgledalo kao Liga12 sa sledecim
klubovima:
Partizan
Zvezda
Vojvodina
Spartak
Rad (pod uslovom da bodove pocnu uzimati i crnima)
OFK Beograd (citaj gore)
Radnicki KG
Radnicki Nis
Jagodina
Sloboda Uzice
Novi Pazar

Ne bi mozda ni ovo bilo idealno ali nema sigurnih bodova protiv Kuljana, Smedereva, Borce...
Pogledajte gostovanja za blizance, skoro ni na jednom nemaju sigurno upisana tri boda, bilo bi
rasipanja bodova na sve strane, sto znaci i neizvesniju ligu.
Naravno, i tu pod uslovom da ostali klubovi malo hrabrije izadju na Marakanu i JNA a ne da
skinu gace vec u svlacionici. Blizanci su itekako ranjivi, samo to treneri ostalih ekipa ne mogu
da shvate pa sa svojom "autobus" taktikom redovno gube u BG-u.
Ponosan sam na nas klub sto je jedan od retkih koji se hrabro suprotstavlja blizancima, ponosan
sam i kada izgubimo 0:3 jer znam da njima to nismo dali nego su ljudi u tom trenutku mozda bili
spremniji i bolji. I voleo bih da bude sto vise klubova u ligi poput naseg jer mrzim nepravdu, a
nepravda je kada jedan Hajduk/Smederevo/BSK protiv crnih seta po terenu a protiv nas igraju
kao da im je poslednja utakmica u zivotu.
Ljubomir1996
Posts: 291
Joined: Sat Sep 01, 2012 12:32 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Ljubomir1996 »

Škuletić doveo Radnički Niš u vođstvo protiv Kragujevčana. Poluvreme 0-1...

http://tv.utakmica.rs/fk-radnicki-1923- ... dnicki-nis" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by laki »

A kad sam govorio da Skulinja ne treba pustati... :frown: :devil:
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3917
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by Red Marquis »

Kad sam mu video kurčevitu facu na kraju meča kao da je dao het trik protiv Juventusa, mrak mi pao.
Samo nek ostane tamo.
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by shecky »

Kako god ko da okrene pricu sve se svodi na to da 90% drzave navija za one..
Tako da mi nije jasno zasto se cudite sto se odredjeni klubovi sklanjaju odredjenim klubovima..
Iskreno i realno Mi,Spartak Sloboda i plafon jos 1 klub.. verovatno Nislije se ne sklanjaju nikom nego igraju shodno mogucnostima,i to ne samo svojim.
Dakle kada stvari tako stoje kako stoje onda nista bolje ne mozete ni ocekivati.. kao sto sam napisao na drugoj temi.. mi jedva dobijemo BSK kod kuce ovde jedva izvucemo bod a crno go**o im skocka ni manje ni vise nego 11 komada..!!!
Iako sam ipak razocaran sa nasim rezultatom ne smatram da je nenormalno da odigramo 3-3 u gostima protiv sljk ekipe ,vise mi je nenormalno da je neko 5 godina sampion.
Dal je partizan stvarno toliko bolji od ostatka lige? Apsolutno NIJE!! Mozda generalno ima bolji tim od ostatka ali da je toliko bolji koliko nazovi rezultati govore ,nije.

E upravo je ovo razlog da se SVI klubovi privatizuju jer onda gazdi BSKa ili Smedereva nece biti u interesu da se sklanja ,nego naprotiv.
Bice im u interesu da njihov klub koji je realno manji,ostvari sto bolji rez protiv nekog velikog jer time dize cenu svojih igraca koje ce moci direktno i za vece pare da proda napolje,iz prostog razloga jer ce mu to biti INTERES.. ne ljubav..
kowalski
Posts: 786
Joined: Wed Dec 01, 2010 4:44 pm
Location: Tatooine

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by kowalski »

Nema bivse komunisticke zemlje u Evropi gde i dan danas drmaju ondasnji politicko-sportski giganti. Dovoljno je pogledati koliko ekipa je osvajalo titule u Bugarskoj, Rumuniji, Poljskoj, Slovackoj, Ceskoj, Madjarskoj. Ovde se naveliko pisa u usta bivsem komunistickom sistemu od strane svih politickih opcija, ali zato se dva velika produkta upravo tog sistema, nastala iskljucivo po politickom, a ne bilo kakvom sportskom nacelu i kljucu, cuvaju kao suvo zlato zbog nekog vajnog izmisljenog "nacionalnog interesa". To je toliko bolesno da ne moze imati bilo kakvo zdravorazumsko objasnjenje.
Image
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Jelen Super Liga - sezona 2012/13

Post by novosadjanin »

Protiv Donjeg Srema igramo u nedelju 17.03. od 17h!
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Locked