Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
kulijana
Posts: 48
Joined: Sun Dec 04, 2016 10:50 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by kulijana »

Ja bih voleo da za poziciju kandidujem sebe. Igrao bih manijakalni 3 4 3, iza Rosic Crnomarkovic Jelicic(svakako igrao desnog beka pola vremena, dusu dao za desnog u formaciji 3 stopera). Wingbaci Bukinac i Bjekovic, sredina Nikolic Zukic, taman ti ni zadnji vezni ne treba, nema pasova nazad, zajebi to. Ispred Cumke levo Radulovic desno, otvaraju prostora wingbacima sjajno, Bukinac ume da centrira, leva strana j**e ne vadi, jos tu Nikolic u blizini. Spic Vukic cak skroz ok u ovoj postavci, ume da zagradi i zadrzi loptu, i on i Bolingi po snazi mogu da navuku stopere u sredinu. Da vidite kako bi sevalo po nasim poljanama. Samo odmah da se ogradim, ne bih tolerisao forumaske komentare povodom odbrane, ja smislio ofanzivno sve, a nazad ko sta uradi. Svakako cilj dati vise golova nego primiti.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Brane wrote: Tue Aug 08, 2023 2:24 pm Nemamo za cim zaliti. Batak je ili neznalica ili beskicmenjak, a nisam siguran sta je gore.

Nisam optimista u pogledu buducnosti uopste. Mi se u ovu simulaciju fudbala uklapamo taman tu gde smo sada. 3-6 mesto uz obavezno netalasanje. Smena ovog dunstera je da predupredi talasanje. Doci ce isti takav, doneti dobre rezultat, za odlicno 3-6 mesto na kraju.
Potpisujem.

Zato i ne pisem nista. Ne mogu, sve mi se smucilo za 20+ godina borbe sa vetrenjacama i neke nade da moze biti bar malo bolje.

Bili smo 5. Klub u exYU, a sada smo 5. u Srbiji i to mozda.
Napredak ocigledan, nema sta.

Hvala svim upravama, koje su srozale klub na ovaj nivo - zarad licnih interesa.
Hvala i tkzv skupstini za sve ove godine i ,,rezultate" Vojvodine, za gubljenje i najvernijih navijaca. Treba moci tako ziveti i pojaviti se u gradu obraza bez i stati pred ogledalo.

Hvala i bivsim igracima, koji igraju glavne role u klubu. Super ste. Jako volite Vosu, kao i kad ste igrali u njoj. Cast izuzecima, koji su se distancirali od ove sramote.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Posle prEdaje Kabića Zvezdi ovo je završni udarac Starom klubu. Zbiljiću odlazi!
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by masterNS »

Salili smo se za Bataka. Ostavite ga pliz...
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

Ako dođe Tumba Tulumba nek se teraju svi iz Voše... :evil:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1189
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Mare_Liman »

Батаче врати се, шалили смо се...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ili su maloumni ili hoce da nas polako gase…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Tumbaković ima dve mane jedna su mu što je zagriženi partizanovac i njihova legenda a druga su godine. Jedino pozitivno kod njega je što on ako nešto zna da radi to je da mu ekipe igraju tri četiri formacije i možemo očekivati odmah 3 pozadi. Nisam zadovoljan ali nisam ni nezadovoljan…

Morao je Batak pre priprema da ode i da se dovede drugo rešenje ovako nema puno boljih imena od Timbakovića koji bi seli na klupu.

Moram da pogledam konferencije da se prisetim da li je još jedan alibi trener…

Mada izgleda mi da je Tumba dimna bomba samo i da nije među prva dva rešenja. I da se završava neko drugo ime.

Mnogo više od Tumbakovića se plašim jednog trenera iz tabora preko puta… Ako se taj glavonja dovede biće jasna jedna stvar a to je da novaca imamo.
Last edited by Deep Purple on Tue Aug 08, 2023 4:13 pm, edited 3 times in total.
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Voja wrote: Tue Aug 08, 2023 3:19 pm
Djisa wrote: Tue Aug 08, 2023 3:16 pm Ja sam uvek za Bobeta Pavkovica
Pre bih izabrao onu zvezdinu coknu ili kako vec nego Pavkovica i Rajevica. Pa oni su veci zvezdasi od Guzijanke. Nadam se da ni Okuka, Sivic, Linta nisu u opcijama
Ma gde je Pavkovic cigan?
Kup je nas!
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Ajde bre kad moze Joe Biden moze i Tumba ,nije ni ta druga liga losa toliko
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Sve bolji od boljega za igranje fudbala od pre 40 godina i jos sleper njegovih igraca.
Da li vi zaista zelite da ugasite FKV?
Okej je to, jer prestace sramocenje Vose i ostati lepo secanje na neke davne dane, kad je Vojvodina bila ugledan fudbalaski klub.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Ja sam svoje rekao i samo cekam da ozvanice. Izvan sebe sam…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Milan wrote: Tue Aug 08, 2023 4:14 pm Ja sam svoje rekao i samo cekam da ozvanice. Izvan sebe sam…
Tumbaković je samo opcija za sad. Mislim da je bliži jedan drugi a kako stvari stoje ja bih pre birao Tumbakovića pa nek je i 30 godina stariji. Jer tu drugu glavu ne bih mogao da svarim da gledam na našoj klupi.
Last edited by Deep Purple on Tue Aug 08, 2023 4:20 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Grbavica.021*
Posts: 2301
Joined: Mon Jan 31, 2022 12:25 pm
Location: двора

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Grbavica.021* »

User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanina »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ana/458459
Voša ekspresno pronašla novog trenera: Ljubiša Tumbaković blizu klupe Novosađana

Iskusni strateg prvi pik Stare dame

Rastala se Vojvodina sa trenerom Radoslavom Batakom već posle pola godine saradnje, a kako nezvanično saznaje Mozzart Sport, Novosađani su ekspresno pronašli rešenje i veoma blizu su dogovora sa Ljubišom Tumbakovićem.

Tumbaković (70) je bez trenerskog angažmana otkako je završio epizodu na klupi reprezentacije Srbije u decembru 2020. godine, posle poraza od Škotske na penale za plasman na Evropsko prvenstvo.

Najveće uspehe Tumbaković je ostvario kao strateg Partizana, sa kojim je osvojio šest šampionskih titula i tri nacionalna kupa.

Pre dolaska na klupu naše reprezentacije, bio je i selektor Crne Gore od 2016. do 2019. godine, a ranije je sa dosta uspeha vodio kineski Šandong, sa kojim je u petogodišnjem mandatu osvojio dve titule i dva trofeja kupa.


Iskusni stručnjak po jednu sezonu proveo je i na klupi arabijskog Al Nasra, grčkog AEK-a, iranskog Stila Azina, te kineskog Vuhana.

Kako stvari stoje, Tumbaković će novi klupski angažman započeti u Srpskoj Atini, kao šef stručnog štaba novosadske Stare dame.

:frown:
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply