Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Rotkvarijanac
Posts: 26
Joined: Wed Aug 30, 2017 7:28 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rotkvarijanac »

Čitam ove predloge i moram da kažem da mi se sviđa optimizam. Ne možemo mi da pucamo sada na neka prosečna trenerska imena na ovim prostorima, kakav crni Zagorčić? Ako hoćemo da idemo ka cilju zvani titula, mi moramo da dovedemo boljeg trenera nego što smo imali. To bar nije problem kada je Batak u pitanju. Ako neće niko od predloženih trenera u Nemačkoj, a sigurno takvih ima koji bi mogli da dođu u Vojvodinu jer je ovo sve ozbiljniji projekat, moj predlog je: SAFET SUŠIĆ!!! Veliki Pape... Taj se nije plašio blizanaca, taj ne bi sklanjao tim, tome ne može niko da zapovedi jer je veći od njega. A ne zaboravimo i da bi tako veliko ime privuklo i publiku.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Marko93 wrote: Fri Aug 04, 2023 5:25 pm E a Lalatovic

Jesam banovan?jesam li?
Za svaki cirkus, neophodan je jedan klovn. A veceg od Lalata neceno naci
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Batače ti si fudbalska trenerska dileja. Šta ti vidiš u tom Jeličiću da mi je znati?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

slanobarac wrote: Sun Aug 06, 2023 6:24 pm Batače ti si fudbalska trenerska dileja. Šta ti vidiš u tom Jeličiću da mi je znati?
Štopera.
Kad Rosić dobije papire, Jeličić će na klupu.
Voša le
Posts: 16
Joined: Sat Jul 29, 2023 4:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voša le »

Nadam se pole onih uzasnih priprema i ova 4 vezana poraza da ce da Batak napusti Vojvodinu i da dobedemo trenera koji nesto zna...
Volim te Vošo ludo🤍❤️
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Predlažem upravi da smeni Bataka i dovede dva nova trenera. Istrošimo jednog do zime onda drugi vodi tim u Tursku na pripreme i to je to do maja. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by fare »

Batak još si tu???
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Nisam želeo ništa da pišem dok ne prođe utakmica protiv partizana (znajući da ćemo izgubiti), pa da vidim da li će se nešto promeniti. Pročitavši Batakovu izjavu, vidim da je sve i dalje super...

Elem, dan nakon APOEL-a sam naleteo na Bataka i rekao mu da je vreme da da ostavku. Odmah je me je malo nadobudno pitao ko sam ja, pa šta sam, da li sam se nekad u životu bavio sportom i šta sam postigao (dakle, ako niste profesionalno igrali fudbal, nemate pravo na mišljenje i komentarisanje)... (Nisam se setio da ga pitam šta je on kao trener postigao). Na moju konstataciju da apsolutno nema pomaka u igri, da igru ni nemamo, da ne znamo šta ćemo s loptom u napadu, a da nam je odbrana šuplja - slede njegovi izgovori - te treba još vremena, te mi navijači mračimo (!), te super smo igrali na Kipru (naglašava tu 3 100% šanse), te kasno mu dovode igrače, te prodaju mu igrače za koje je on tražio da ostanu... Za poslednje sam ga pitao zašto onda ne izađe javno i ne pobuni se, na čega je samo rekao "Eh"...

Sve u svemu, on ne vidi ni najmanje svoju krivicu. Zato sam i bio napisao da on neće podneti ostavku. E sad, da l' stvarno ne konta da ovo nema smisla il' ga boli uvo i bitno mu je da uzima pare...

Ono gde mi je najviše pao u očima je taj uličarski nastup, bahatost u komunikaciji, a nema baš neko pokriće za to...
POŠTO OBRAZ ???!!!
VošaNS
Posts: 900
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Uprava se isto tako uličarski ponaša,posle Apoela smo videli i to.
User avatar
FORD
Posts: 40
Joined: Sun Jul 05, 2020 8:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by FORD »

Novi trener?

Sa ekipom gde je pola ekipe kombinacije, neciji sinovi i plus menadzeri nema sanse da se dovede dobar trener sa svojim autoritetom. To moze biti samo neko kao Batak da slusa i izvrsava naredbe.
Tako da ako se neko nada nekom jakom treneru, nema sanse sa ovom upravom.
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Iskreno nisam očekivao takvo ponašanje Bataka. Razočaran sam i pojavom batinaša i to nas vraća u "zlatno doba" pokojnog predsednika. Deset godina je trebalo da se zlo vrati. Bravo zbiljiću, slaninaru naš.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 900
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Ispred promenade upravo Batak i Jovanović,ja rekao Batak ostavka vreme je.Samo je mahnuo i rekao važi.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

Trebalo je da isto vikneš i Marku... :wink:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

Provejava od jutros i ime Sase Ilica iako sam pisao pre nekih nedelju dve da je i Tumba opcija (forumas Danilo je preneo za Tumbu juce a gde ima dima ima i vatre). U svakom slucaju uskoro ce se nesto promeniti, Batak ne moze dobiti naredne dve nema sanse.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
slanobarac
Posts: 3642
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Forza Voša wrote: Mon Aug 07, 2023 3:16 pm Batak ne moze dobiti naredne dve nema sanse.
Kruševac i Radnički kući. Gledajući oba tima i nas juče to bi trebalo biti laganica.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply