Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

Koje su morončine ovi iz Arene umesto da daju prenos neke utakmice danas oni daju reprizu jučerašnjeg super derbija Radnički Voždovac :evil: .
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by N13 »

Jeste videli gol Stefana Mihajlovica? :)
Nije valjda da ce se ispostaviti da i on nesto ume...
Danilo
Posts: 1015
Joined: Sun Aug 17, 2014 1:07 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Danilo »

http://mondo.rs/a1124920/Sport/Fudbal/S ... oleja.html" onclick="window.open(this.href);return false;
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by fare »

U prvih 11 cigana 5 naših bivših igrača i jedan na klupi i 2 igrača koje smo imali u planu da dovedemo (Hajdin,Gobeljić) Babić,Jovančić,Meleg,Pavkov,Popović +Supić :D .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Minja wrote:
Voja wrote:Crveni odigrase prvi zvanican mec ove sezone i odmah problem u pm :mrgreen:
Nemoj da ureknes.
Treba biti realan i reci da su zasluzeno prosli ovaj put. Spartak bas limitirana ekipa,ali nadoknadjuju dosta toga borbenoscu
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

Voja wrote:
Minja wrote:
Voja wrote:Crveni odigrase prvi zvanican mec ove sezone i odmah problem u pm :mrgreen:
Nemoj da ureknes.
Treba biti realan i reci da su zasluzeno prosli ovaj put. Spartak bas limitirana ekipa,ali nadoknadjuju dosta toga borbenoscu
Apsolutno.
Treba biti realan i reci da zvezdini igraci mogu da trce 90+ minuta, da su pokretljivi u svim linijama (najslabije na stoperima) i da ih je Milojevic dobro namestio, iako ima slabiju ekipu, nego prosle sezone. Takodje i da rotacijom drzi visok ritam igre i motiv.
Treba biti realan i reci da nasi ne mogu da istrce vise od 30 minuta, da ne stoje dobro na terenu i da nam igra pada, kako pada motiv. U prvoj utakmici je bilo najvise motiva, ali ne i snage. Sada motiv pada, a snaga ne raste. Raste umor i nezadovoljstvo, kao i uljuljkanost prvih 11. Jer, nema rotacije i nema konkurencije.
O golovima da ne pomislimo da pricamo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

Interesantno je ovo odlaganje utakmice Napredak-Zvezda :mrgreen:
Sta to sad treba da znaci? Mislim cemu odlaganje,ako Zvezda domace prvenstvo igra sa drugim timom? Ili je pak 5.kolo prvo kolo u kome je potreban prvi tim? Ili je u pitanju psihologija,da se ne krene na Salzburg sa porazom ne prethodnom mecu ili ko zna sta.
Uglavnom,odgovor bi trebalo da glasi MOZE IM SE!!! :mrgreen:

A isto tako,zanimljivo je videti i ovu stvar,od pre tacno godinu dana

http://rs.n1info.com/a291879/Sport-Klub ... izana.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Izgleda Krusevljani ipak poceli da navijaju za nase u Evropi :mrgreen: :cheers:
Image
Teleptabis
Posts: 48
Joined: Mon Jan 22, 2018 10:52 am

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Teleptabis »

Prenos utakmice Spartaka na sajtu http://www.subotica.com" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

spartak odlican prvo poluvreme,al sve oko gola,jbg. Samo mi nije jasno zasto protiv Zvezde nije bilo toliko trcanja?
Image
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by srkins »

Spartak zadnjih pet utakmica 5 poraza gol razlika 1:15
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Turija »

http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6836 ... -direktora" onclick="window.open(this.href);return false;
Kec, sta je zgresio?
Puno bivsih Vosinih igraca u Nisu? :wink:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Maki »

Turija wrote:http://zurnal.rs/fudbal/super-liga/6836 ... -direktora
Kec, sta je zgresio?
Puno bivsih Vosinih igraca u Nisu? :wink:
Sjajno, dajte ga onda umesto Drakulića.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by gospodinFKV »

Koliko sam skontao, Marko Jovanovic bas i nije omiljen medju forumasima. Meni je nekako simbol jednog vremena. Ne bas srecnog, doduse, ali svejedno... :)
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Milan »

Zasto tako mislis? Sto se mene licno tice, nemam neki poseban odnos prema njemu (pogotovo negativan), dok cu zauvek pamtiti radost koju mi(nam) je doneo na JNA u pobedi od 2:1 i celo to gostovanje.

Trebalo je videti i njegovu facu/osmeh kad smo mu na Poledicinoj revijalnoj utakmici zapevali "Silov'o si Marko partizan..." :mrgreen:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2018/19

Post by Voja »

gospodinFKV wrote:Koliko sam skontao, Marko Jovanovic bas i nije omiljen medju forumasima.
Mozda ti je ponajvise zbog mene delovalo da nije omiljen :mrgreen: Ali to nije tacno.Marko mi je bio drag i uvek se borio i pruzao svoj maksimum,ali sam bio ubedjen,a i danas to mislim da nije imao kvalitet za tadasnjih startnih 11. I onda sam se cesto sukobljavao sa mnogima,a ponajvise sa Djumijem ako se ne varam :mrgreen: Lepa vremena... Marko je bio nas "Maradona" u to vreme,ali gledajuci danasnji tim i igrace,bez problema mozemo da mu skinemo te navodnike :)
I jos jedna bitna stvar,ne secam se da mi neki fudbaler Vojvodine nije bio omiljen,da sam ga psovao i vredjao sa tribina ili ispred TVa,nego sam jednostavno klasifikovao te igrace po tome da li vrede za prvih 11 ili ne,da li znaju fudbal ili ne.A svako ko je bar jednom obukao dres FK Vojvodina je deo njene istorije mnogo veci i znacajniji od nas ovde,tako da respect od starta postoji
Image
Post Reply