Liga Evrope - sezona 2012/13

Locked
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by severozapad »

Ponosan sam što sam bio deo Vošinog tima to veče u gostima. Moglo je i drugačije, sigurno. Mislim da je ovo naš maksimum i šteta je samo što je verovatno taj maksimum bio dovoljan da se prođe "veliki" Rapid iz Beča.
:cheers:
Ono što se dešavalo Trajku i Mojsovu prošle sezone, sada se dešava Paji. Zasićenje, limit ili nešto treće, nadam se da se neće izgubiti previše vremena da se shvati da nam treba promena na beku, ali i krilo, na toj strani.
User avatar
churguzijanac
Posts: 2100
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by churguzijanac »

laki wrote:Da li neko moze da iskopa onu utakmicu protiv austrije od pre par godina kada nam nije dosjudjen cist penal. Mislim taj detalj da li moze da iskopa, ja malo trazio pa mi ne ide.
Tesko ces to naci youtube...Mozda bolje da trazis od nekog sa zvanicnog sajta da ti posalju snimak cele utakmice.
___________________
Zdravko Rajkov
FK Vojvodina 1950-1962
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by 1892 »

Posto sam bio u Becu a tek sad sam se nekako dokopao neta, samo bih zeleo da kazem da je na stadionu vladala takva atmosfera i da je svima bilo jasno da nam Rapid ne bi dao gol iz igre jos 3 utakmice da igramo. Odigrali smo majstorski utakmicu, izuzetno zrelo i takticki savrseno, svaka cast na takvoj igri Zagorcicu i momcima. Ja ne mogu da verujem da sam dosao ovde na forum i posle te kradje citam postove i prosto se zapitam za koga ovde pojedinci navijaju i sta oni ocekuju. Mi smo imali prednost iz prvog meca, u revansu smo odigrali tako da nam Rapid nije stvorio polusansu za 90minuta, pa sta vise pojedinci ovde zele....? Da je taktika postavljena drugacije, da je u timu bio Skuletic ili Bilbija onda bi njih pljuvali, jednostavno ovo je vise toliko smesno citati, i ne mogu se oteti utisku da su neki potajno i zeleli ovaj poraz da bi pravdali svoja predvidjanja sa pocetka dvomeca...sramota.
Come on you Reds!
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by ristoo7 »

Да играмо све утакмице као ове две, ја бих био задовољан. Нисам видео снимак старта Павловића, не могу да га коментаришем, али и даље мислим да је његов безобразан став и непоштовање противника кључно за тим против титових близанаца. Трајковић превише користи руке у дуелима и на томе треба да поради, само што овог пута није користио руке, али су и даље биле постављене "за сваки случај". Одлично гостовање у Бечу, само да смо мало више имали(заслужили) среће. Ако наставимо да играмо овако, освајамо ЈСЛ, али нас вероватно очекује депресија у наставку сезоне. Видећемо шта Загорчић може, није много обећавао, али изгледа да постоји неки напредак.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by the Gari »

ssnigd wrote:Pokradeni smo, nema potrebe pet puta da gledas usporen snimak da bi to video, iako je Traks naivno stavio ruku na crno govedo. Igraci su dali svoj maksimum u ovom trenutku, jednostavno bez bocnih igraca(Grba je to po 100000 put objasnio) ekipa ne moze da igra.

Da li bi nas kantali kasnije svi redom ili ne, JA SAM ZELEO DA VIDIM SVOJ KLUB U 4. KOLU KVALIFIKACIJA :!: :!: :!: Poljsko govedo nam je to uzelo svima, tako da ostaje samo ovaj jed/gorcina u svima nama.

Cestitke igracima na zelji i htenju i pametnoj igri do kartona. JBG Pajo, gotivan si mi bio, ali zaista je ovo previse. Ciju pravdu si ti juce isterivao da mi je znati i to 5 min pred kraj utakmice, a taman su poceli biti nervozni.... OVA EKIPA VEC OD DANAS MORA DA SE REGENERISE SA NOVIM IGRACIMA. Nema vise drugih prilika, dajte sansu mladjim snagama :!: :!: :!:

Uh... ruke te poljske bolele :furious:
U potpunosti se slažem!

Osim toga, u ovom trenutku oko našeg kluba posle dugo vremena (verovatno od onog nesrećnog finala kupa) postoji velika potencijalna energija koja ovoga puta ne bi trebalo da se izduva u prazno kao prošlog puta. Pozitivna stvar je da se to sada dogodilo na početku, a ne na kraju sezone. Njeno pametno iskorišćavanje mora da počne već protiv Smedereva: da se ne lažemo, nećemo mi ni ove (ni sledeće, ni sledeće...) godine osvojiti nikakav trofej, ali ovaj "impuls" se mora iskoristiti na širenju naše priče. Vojvodina Novi Sad!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Helm
Posts: 2101
Joined: Fri Aug 26, 2011 2:22 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by Helm »

ristoo7 wrote:Ако наставимо да играмо овако, освајамо ЈСЛ
Čisto sumnjam da bi se Tole složio s tobom! :deal:
User avatar
Tony Starks
Posts: 821
Joined: Fri May 13, 2011 2:17 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by Tony Starks »

Izveštaj RTV:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=sZnhntFDc4M[/video]
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina, četvrtak 21:

Post by madda fakka »

Helm wrote:
ristoo7 wrote:Ако наставимо да играмо овако, освајамо ЈСЛ
Čisto sumnjam da bi se Tole složio s tobom! :deal:
Pored njega i finansijeri, sponzori, menadzeri stubova srbstva... Ako osvojimo kup i razdvojimo bg gamad na tabeli bice vise nego dovoljno :!: :!:
I Bog je Slaninar...
Brick Liman
Posts: 827
Joined: Wed May 02, 2007 3:54 pm
Location: Tower Blocks Liman

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Brick Liman »

Da se i ja javim posle 3 dana haosa s ludacima po prestonici Balkana.
Ne sećam se kad sam video da nam igrači bolje stoje na terenu nego u četvrtak veče. Konačno smo se branili onako kako se brani - na 80-90 metara od svog gola. Stajao sam bukvalno iznad mesta na kom je "skrivljen" "penal". Mislio sam da se svira kontrafaul. Ono nema veze s mozgom, to nam nisu svirali godinama ni protiv BG žgadije. Stadion fenomenalan, zaglušujuća buka, fenomenalna akustika. Hvala onima koji su odlučili da ljude koji su istinski NAVIJAČKI odradili gostovanje naplate kartu. Navijačka grupa u kojoj jedan deo dobije kartu za džabe, a drugi deo je plati - nema nikakvu budućnost.
Za našu po***nu novosadsku policiju, ako čita ovo, imam poruku da ode u Beč i da skine taktike svojih kolega. Gosti naravno čekaju da se ceo stadion isprazni, pa tek onda oni izlaze, taman da nalete na "čeke" lokalnih nazovi mangupa kojima se to što su naumili fino obilo o glavu. A vi ubuduće i dalje držite 10 000 domaćih na stadionu dok ne ode 400 gostiju, jer se nadam da će ovaj narod jednom u životu prestati biti robom, pa će razvaliti i vas i kapije od stadiona.
Deca su posla u noc da se igraju ...
... MODERNA OMLADINA!

https://www.youtube.com/watch?v=Md0lG-4nTFc" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Krle »

Brick Liman wrote: Hvala onima koji su odlučili da ljude koji su istinski NAVIJAČKI odradili gostovanje naplate kartu. Navijačka grupa u kojoj jedan deo dobije kartu za džabe, a drugi deo je plati - nema nikakvu budućnost.
Da, ovo je bio hladan tuš i povod za razmišljanje o ekstraprofitu neregistrovanih nevladinih organizacija. I to je urađeno bez blama.
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by 1892 »

Krle wrote:
Brick Liman wrote: Hvala onima koji su odlučili da ljude koji su istinski NAVIJAČKI odradili gostovanje naplate kartu. Navijačka grupa u kojoj jedan deo dobije kartu za džabe, a drugi deo je plati - nema nikakvu budućnost.
Da, ovo je bio hladan tuš i povod za razmišljanje o ekstraprofitu neregistrovanih nevladinih organizacija. I to je urađeno bez blama.
Pogotovo sto su nekom naplacivane 5e a nekom 10e, dok su ih neki dobijali i za dzabe. Najgore od svega je sto su bile besplatne tj sve je bilo na bazi reciprociteta. Iskreno se nadam i zelim da verujem da pare nisu zavrsile u necijim dzepovima!
Come on you Reds!
lazarr
Posts: 820
Joined: Wed Oct 20, 2010 10:01 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by lazarr »

Po povratku iz Beca sam prelistao forum i video da niko nije napisao pricu vezanu za prodaju karata, pa nisam ni ja hteo da budem prvi. Sad vidim da je konacno pocela prica. Bas sam se iznenadio kad su mi trazili da platim kartu, i to kartu koju su dobili besplatno. Zar se mi razlikujemo jedni od drugih? Navijaci sa severa i sa zapada nisu isti kaze mi momak (blagajnik) i uze pare bez imalo blama. Oni su otisli za 20€ a ja sam ipak platio to gostovanje 5 puta vise (gorivo, putarina, hotel, hrana, pice i naravno karta). Nije rec o novcu, vec o principu i pripadnosti. Zar nismo svi Vojvodinasi??? Ako je taj novac zavrsio za finansiranje grupe, nabavku rekvizita i slicno, nemam nista protiv. Ali ako je zavrsio u dzepovima pojedinaca, onda je KATASTROFA.
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by Marcello »

Završio je za razvoj grupe i nabavku rekvizita, u to možeš biti siguran :greenbutt:

Vidi sine, svaka škola se isplati, pa i ona ulična. Ne znam da li si na našoj klupi primetio jednog finog gospodina u odelu i kravati? Stručnost pre svega. Ili još bolje: "Vojvodini sve - od Vojvodine ništa!" :mrgreen:
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Liga Evrope 2012/13: Rapid (Beč)-Vojvodina 2:0 (ukupno 3

Post by lexa »

Nije bas sportska tema, vise ultra.. Da li moze neko ko je upuceniji da mi pojasni, zbog cega
su navijaci Rapida podeljeni? Videh u cetvrtkak da imaju dve ultra grupe koje su na potpuno razlicitim tribinama. O cemu je rec?
Locked