Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Grba_NS wrote:Na prvoj utakmici koju sam ja gledao, igrao je zadnjeg veznog i odigrao je odlicno, tacnije, uz Jesica, jedini je i igrao!
Upravo tako.

Protiv Danaca je igrao zadnjeg veznog dok je u druga dva meca igrao na stoperskoj poziciji.

No to i nije toliko bitno.

Najvaznije je da je izuzetno talentovan igrac i da igra u trecem klubu iz naseg grada i to bi morali da iskoristimo.
SlaNNinar
Posts: 157
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:56 pm
Location: Novi Sad

Post by SlaNNinar »

Vuke
Posts: 495
Joined: Fri Mar 16, 2007 4:27 pm

Post by Vuke »

vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Kako je mucno slusati Pantelica...

Covek ne zna da poveze dve recenice i on treba da nas u ime kluba predstavlja u ovakvim prilikama!? :roll:
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

vojvodina jedna jedina wrote:Kako je mucno slusati Pantelica...

Covek ne zna da poveze dve recenice i on treba da nas u ime kluba predstavlja u ovakvim prilikama!? :roll:
Ja se tesim sa tim sto nije najgori, Pizon je ipak PRO sto se govora tice. :lol:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

vojvodina jedna jedina wrote:Kako je mucno slusati Pantelica...

Covek ne zna da poveze dve recenice i on treba da nas u ime kluba predstavlja u ovakvim prilikama!? :roll:
Panta je dobar operativac (verovali ovde to neki ili ne) i to veoma dobar, ima odlican njuh za igrace, sasvim solidne veze i sto je najbitnije POSTEN je do kraja! Menjala se uprava ili ne, mislim da bi njega valjalo ostaviti na ovoj ili srodnoj poziciji...
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Turija
Posts: 10853
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ne razumem zašto se toliko strogo gleda na Pantelićeve govore (na tim konferencijama za štampu), kao da je to najvažnija stvar u njegovom opisu posla.Nije to tako ni loše. Isti taj govor u pisanoj formi bi mnogo bolje izgledao, pa i sasvim solidno.Problem je više vizuelni, što se Pantelić malo muči pri izlaganju, što zamara i troši koncentraciju slušaoca.Ali, isto zamara (i troši koncentraciju) i onaj ko govori brzo, nerazgovetno, slabo povezano.
Ljudi, govorništvo je, uglavnom, prirodni talenat, kao i talenat za sport.Može se radom poboljšati, ali kad fali talenat, nikad ne može biti vrhunski.Zamislite samo da umesto Pante govori neko iz UO, recimo Dubroja :roll: a imali smo mi 90ih i novinare profesionalce, pa i direktore javnih servisa koji su se još gore izražavali. Počnu pa ne završe rečenicu, svaki čas prebacuju tok misli i sl. koje ja ništa nisam razumeo, kao da ne govore srpski.Pantu barem razumem. Što napisa Toma pošten je (danas se uvek mora dodati ispred ono relativno).E sad, što nije govornik; Bože moj.Bolje i to, nego da je neki slatkorečivi prevarant (napisao davno Čika Jova da hulje lepo zbore , a nitkovski rade).
Ja verujem da Pantelić prepozna dobre igrače, što je njegov glavni zadatak (samo još kad bi imao i mogućnosti da ih dovede, jer teško je dovesti dobrog igrača bez značajnijeg obeštćenja).Pravio je gluposti u mladosti, ali mi se čini da se sada trudi da okaje te grehe prema Voši i njenim navijačima, gradu u kojem živi i generacijama koje su stvarale Vojvodinu.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4298
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Turija wrote:Pravio je gluposti u mladosti, ali mi se čini da se sada trudi da okaje te grehe prema Voši i njenim navijačima, gradu u kojem živi i generacijama koje su stvarale Vojvodinu.
U potpunosti se slažem sa Turijom! I ne mene Panta ostavlja sličan utisak...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Tancha
Posts: 111
Joined: Wed Mar 02, 2005 4:23 pm
Location: Blok,NS

Post by Tancha »

Овај Љубинковић пљунути Овен Вилсон. :lol:
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

U (Ne)sportskom zurnalu pise da je Nemanja Covic nezadovoljan statusom u klubu,i da zeli da trazi raskid ugovora,dok navodno u upravi nemaju nista protiv toga jer ne zele ne zadovoljene igrace u timu.

Ako ima u istine ovoj informaciji onda mi je sa jedne zao sto cemo tako lako izgubiti mladog i talentovanog igraca,a sa druge strane mozda je tako i bolje sa obzirom da je pod pritiskom potpisao za klub.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

TomaNS wrote:
vojvodina jedna jedina wrote:Kako je mucno slusati Pantelica...

Covek ne zna da poveze dve recenice i on treba da nas u ime kluba predstavlja u ovakvim prilikama!? :roll:
Panta je dobar operativac (verovali ovde to neki ili ne) i to veoma dobar, ima odlican njuh za igrace, sasvim solidne veze i sto je najbitnije POSTEN je do kraja! Menjala se uprava ili ne, mislim da bi njega valjalo ostaviti na ovoj ili srodnoj poziciji...
Kako neko ko je zavrsio DRMPŠ moze da bude dobar "operativac", "skaut" ili sta god vec?

Unapred se izvinjavam ako to nije tacno.
simicpk
Posts: 425
Joined: Thu Jun 11, 2009 2:07 pm

Post by simicpk »

Jel Covic stvarno otisao iz kluba?
ФКВ
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Pise u ruznalu da jeste. Ne bih se iznenadio da ga uzme neko od blizanaca
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Post by Somborac »

Bilbija je mnogo kompletniji igrac od Covica, koji je bio igrac Ristevskog! Nadam se da ce sada Bilbija ostati u klubu, Nemanja je potencijal, ali mnogo je poleteo odlaskom u Parmu, slicno kao Aleksic.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

simicpk wrote:Jel Covic stvarno otisao iz kluba?
MONDO:
Iznenadni rastanak Vojvodine i Čovića

Nisu ga pošteno ni zapamtili ljubitelji fudbala u Novom Sadu, a mladi Nemanja Čović već je napustio redove Vojvodine.

Najavljivan je kao najveće pojačanje Vojvodine ovog leta, a već na startu sezone - rastanak!

Nemanja Čović, 20-godišnjak sa iskustvom iz italijanskog fudbala (godinu ipo dana je proveo u Parmi), došao je u Vojvodinu sa namerom da bude jedno od njenih glavnih oružja u napadu. Dobro je počeo, ali su onda došli porazi od Vaduca u Evropi, kiks na startu prvenstva...

Novi trener Vojvodine Dejan Vukičević nije ga uvodio na teren u dva prethodna meča ("lale" oba dobile) i to je mladog Čovića iznerviralo i razočarala. Zatražio je raskid ugovora i dobio ga je.

"Nema smisla da se bavim onim što je već prošlost. Nadam se da ću uskoro naći klub u inostranstvu u kojem ću imati više sreće nego u Vojvodini", izjavio je Čović, prenosi "Sportski žurnal".

Sportski direktor Vojvodine Miodrag Pantelić nije imao razumevanja za postupak Čovića.

"On je dobro počeo i svi smo verovali da smo u njemu dobili kvalitetno rešenje za jedno od mesta u napadu, ali, zapao je u krizu, što je bilo neizbežno i razumljivo s obzirom na to da je iza njega poduži period bez takmičarskih utakmica. Očekivali smo da će, uz stabilizaciju forme cele ekipe, ovu pauzu i on iskoristiti da podigne formu, ali on je postupio drugačije. Mislim da je povukao pogrešan potez, odnosno da je morao da bude strpljiviji", rekao je Pantelić.
Post Reply