Njegovo veličanstvo - FUDBAL

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

podbara wrote:За све љубитеље фудбалских лопти
http://www.soccerballworld.com/HistoryWCBalls.htm
Image
e ovu smo k'o klinci sanjali...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Da, sedim i gledam ESPN classic i uživam u starim loptama. Koliko su te lopte nekada bile nedostižne za nas. Sada samo klikneš, ili možda odeš na ebay, i možeš da ih kupiš. Prosto neverovatno kako su se brzo promenila vremena?
Moj favorit po izgledu je Etrusco
Image
User avatar
severozapad
Posts: 611
Joined: Wed Nov 10, 2010 3:23 pm
Location: Liman 4

Post by severozapad »

Stari video ali golgolgolgolgolgolgolgolgol:)

http://www.youtube.com/watch?v=KGzuOsze ... grec_index
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Post by laki »

severozapad wrote:Stari video ali golgolgolgolgolgolgolgolgol:)

http://www.youtube.com/watch?v=KGzuOsze ... grec_index
:hurray:
User avatar
madda fakka
Posts: 1114
Joined: Wed Jun 04, 2008 7:15 pm
Location: Adice

Post by madda fakka »

I Bog je Slaninar...
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

021 wrote:
Turija wrote:Murinjo je (još uvek na vreme upalio alarm) i upitao:
ima li pilota u avionu :?:
Ah, Murinjo... Odličan primer, rekao bih, u pravom kontekstu, ali sa pogrešnim zaključkom. Svojom krivicom je izgubio utakmicu, da bi kasnije kokodakanjem na sudije i nipodaštavanjem Gvardiole pokušao da prikrije vlastite greške i nemoć da se suprotstavi Barsi. .
Nisam poštovalac ponašanja Murinja, ali fudbalske strategije i taktike jesam, i ne bih se lako složio da je Murinjo pogrešio (ni u prvoj utakmici).
Objektivno, Murinjo ima (i uvek je imao) na terenu fudbalski slabiji tim od Barse; i kad je bio trener Čelzija, Intera i danas Reala.Međutim, i sa takvim timovima namučio je Barsu više od svih ostalih protivnika.
Murinjo je računao na 180+ minuta okršaja sa Barsom i spremio je iznenađujuću taktiku u Madridu, koja je trebala da da rezultat tek u Barceloni.Da nije bilo pomoći sudije, verovatno bi bilo 0:0 u prvoj utakmici i sa danas izvesnih 1:1 u Barceloni, Real ide u Finale (što je, naravno, bio glavni cilj Reala, a ne prikazana igra).Nadam se da se u tome slažemo.
Mislim da mnogi ljudi u fudbalu nisu spremni da prate Murinja u strategiji i taktici (kada vodiš objektivno daleko slabiju ekipu od protivnika), pa se onda ustremljuju na njegovo ponašanje (koje je, isto tako, samo deo psihološke taktike kako pobediti boljeg od sebe).
Ja bih voleo da vidim Murinja na klupi današnje Barcelone, a recimo, Gvardiolu na klupi Reala, Čelzija, Intera, pa da onda, iznova, prokomentarišemo rezultate i igru na tim utakmicama .To bi mi bio pravi izazov za lični stav :lol: .
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Voja wrote:Shodno tvom prvom stavu gore: pa samo u nasoj ligi imas 10 Murinja.Samo sto kad je u pitanju Murinjo,on je strateg,a kad je u pitanju trener Metalca on je kukavica i dusa prodana :lol:
Nije li Rajevac strateg kao Murinjo!? :) Ali... mislim da svaki iskren ljubitelj fudbala prezire takav odnos ka fudbalskoj igri.

I s te tacke gledano.... Murinju.. daleko bila Barsina klupa!!!
postman wrote:Moram da prokomentarisem ovu polemiku oko Murinja .Ja sam veeeliki obozavalac i postovalac lika i dela Zoze Murinja i smatram da je jedan od najboljih trenera-takticara svih vremena (ako ne i najbolji).Potpuno se slazem sa gosn. Turijom da je dobro postavio taktiku ali ga je omelo (ne)pravedno iskljucenje Pepea.Sto se Barse tice ne sporim da su najbolja ekipa u Evropi ali mi jako idu na zivce sa svojim bezbrojnim dodavanjima a narocito foliranjem i padanjem posle svakog dodira.Iako ne volim Mancester Junajted u finalu cu svim srcem navijati za njega .I jos bih dodao,sto stice Jose-a da bih voleo da se vrati u Celzi (koji bas simpatisem,cak bih mogao reci da posle Vose najvise volem plave iz Londona) jer ,mislim da u Realu nece imati strpljenja a ni opravdanja za postupke "gospodina specialnog".
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Neke stvari se nikada ne menjaju:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gJ4MRYUSKeU&NR=1[/youtube]

:lol:
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Eh...kako je lepo kad se kockice sloze.Neeeeego.... mene ovaj snimak podseca na nas stadion!?
Image
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

POŠTO OBRAZ ???!!!
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Ja bi taj klip nazvao najveca prevara ikada. Iz aviona se vidi da je ovaj gol ne regularan.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

soderstorm wrote:Ja bi taj klip nazvao najveca prevara ikada. Iz aviona se vidi da je ovaj gol ne regularan.
Nije neregularan. Ovo je isto kao da je izvođač pogodio stativu i njegov saigrač natrčao na odbitak. Potpuno isto!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Može biti problematično samo utrčavanje u 16m strelca gola pre nego je prvi igrač dotakao loptu.Ako je to OK onda je gol regularan!
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Mislim da su pre par sezona ovo u Arsenalu uradili Anri i Pires ali su se nesto spetljali i nisu dali gol...
Post Reply