Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Nevernik II
Posts: 469
Joined: Fri Jun 10, 2022 3:29 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Nevernik II »

I Švaba raskinuo ugovor.
Nadam se da neće zameniti Rastavca sa ovim šetačima po klubovima Srbije.
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Milan »

+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
naseljekolumbija
Posts: 1116
Joined: Thu Aug 02, 2012 12:03 pm
Location: NS,NN

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by naseljekolumbija »

Ко о чему, "тренер" о томе како растемо из утакмице у утакмицу, неким новцима који долазе и европи?! Лудило краставчевог мозга
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

A dao je sve od sebe. Žrtvuje se za klub. Čak je dobio i žuti karton. Šta još više da očekujemo?
Budimo realni. :mrgreen:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

A žuti je dobio vrv zato što je sudiji rekao "Ma iiid u peeršun".... :greenbutt:
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

Kako ide ostavka matori neka nesto a?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Marko93 wrote: Wed Nov 09, 2022 11:14 pm Kako ide ostavka matori neka nesto a?
Čovek lagano prolazi prepreku za preprekom u kupu, šta bi ti? 8)
Io odio Belgrado
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Maki »

Nakon 18 kola se nalazimo na 6. mestu sa 30 bodova.
Prošle godine smo u ovom trenutku imali 29 bodova i 4. mesto (samo 2 boda iza Čukaričkog i sa po dve utakmice protiv blizanaca!). Na kraju smo bili 7. jer gore nije ni moglo.

Koga bre vi ovde zezate!? Uprava i „Trener”, da se ne ljubimo...
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

"Hvala našim vernim navijačima! Bili su nam vetar u leđa cele jeseni i zaslužuju veće čestitke od nas. Obećavam da ćemo na proleće izgledati još bolje, da ćemo biti zreliji, uigraniji i spemniji. Pred nama je prelazni rok, biće pojačanja!"
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Sun Nov 13, 2022 12:54 pm "Hvala našim vernim navijačima! Bili su nam vetar u leđa cele jeseni i zaslužuju veće čestitke od nas. Obećavam da ćemo na proleće izgledati još bolje, da ćemo biti zreliji, uigraniji i spemniji. Pred nama je prelazni rok, biće pojačanja!"
Slusao sam to na konferenciji i prva misao mi je bila "ako stignu pojacanja ode jos jedna polusezona na dizanje forme,trazenje tima i uigravanje" :mrgreen:
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja
Ja verujem da je i on svestan da igramo bedno i da stojimo mnogo bolje ja tabeli nego što to zaslužujemo. Mora da se dovede kvalitetan vezni fudbaler i napadač. Sramota je da u ovakvoj ligi mi nemamo fudbalera sa 10+ golova.
Verovatno bi Čumić imao takav saldo da je stigao na početku sezone.
Svakako to ne menja činjenicu da nam treba gol igrač i sa takvim fudbalerom je sve lakše. Kod nas je takođe veliki problem hijerarhija, mi u teoriji imamo više igrača koji su kadri da postignu gol ali džabe kada nemaš tog jednog na koga možeš da se osloniš u samom vrhu napada.

Ja ću početi kao i ti @Voja da spominjem svoju želju često. U mom slučaju Lukića.

Da razbijemo kasicu i dovedemo njega. Bolji profil fudbalera na ovakvu ekipu ne bi mogao da nam “legne”

Bolje mu je kod nas da se bori za Evropu nego u Mađarskoj za opstanak.

Nama ne treba puno fudbalera na zimu, idealan sled događaja bi bio da se dovedu: vezista, Fernandez i Lukić.
Pozdravi sa pet fudbalera, poveća se automatski kvalitet a smanji kvantitet odnosno fond fudbalera.

Ja koliko sam čuo sa Fernandezom je sklopljen interni dogovor da se razgovor nastavi u Januaru e sad videćemo.

Wisla se neće vratiti u prvu ligu a on nije drugoligaški igrač.
Od 23 postignuta pogotka Wisle čovek je postigao deset.

Kroz karijeru je odlazio besplatno nikada nije plaćeni obeštećenje za njega, tako da očekujem da će se naći neko rešenje.
I Tsc će verovatni Kuveljića po istom principu da otkupi. Raskid zbog visine plate koju Wisla ne može da plaća u drugoj ligi ili eventualno neko sitno obeštećenje.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Samo da dodam da je onaj "moj" centarfor danas postigao dva gola :mrgreen: Vecina vas zna o kome se radi,al moram(o) ga kriti od zvezdinog skautinga jer i njima ocajnicki treba centarfor :mrgreen:

Ja bas naprotiv,mislim da se trener uziveo u svoju ulogu i da on vodi jedan veliki rat... njemu je ovo prvenstvo kao jedna video igrica,nivo po nivo :mrgreen:
Image
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

@Deep, sta Lukic tamo igra - spica ili poluspica?

Slazem se sa dolaskom Fernandeza i Lukica, ali nam je neophodan i stoper.
Vitas je veteran rekreativac, Jelicic nezreo, a Jelenkovica nismo videli na terenu ( osim u Sloveniji, gde je bio sasvim OK, kao i Milanov na levom beku).
Traore moze da ostane. I takav je bolji i od Vitasa i od Jelicica i sa loptom i bez nje, kao i u skoku.

Topic nije stoper. Fali tu dosta agresivnosti, brzine, snage u duelu i skoka.
Kontrola lopte za stopra OK, ali sve ostalo je tanko kod Topica na toj poziciji.
Tanko je i kod Trenera.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Topic kao zadnji vezni ima slabu duel igru i jako losu postavku. Tehnika kao da mu je takodje kalirala. Puno je rupa kod njega, na veliku zalost.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja
Biće prostora za izgovore :mrgreen:

@Turija

Igra isturenog napadača. Ekipa mu je postigla tek 16 golova. A on šest postigao i dva asistirao.
Post Reply