Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Nisam za smenu Rastavca ( jos). Nema koga boljeg ni da dovedemo, ali ono sto je prelilo casu, to je kako smo usli u mec sa direktnim konkurentom za bolju startnu poziciju u Evropi ili uopste za Evropu.
Ne samo kritika za takav pristup treneru, vec isto i upravi.

Tim je dosao na Banovo brdo da odigra derbi utakmicu kao da je dosao da uvelica seosku slavu ( jednim sportskim dogadjajem). Potpuno nezaiteresovano i nemotivisano ( osim par igraca).
To je NEDOPUSTIVO!

Sta mislite da je Vojvodina tako odigrala derbi protiv zvezde 1989?
Kakav bi rezultat bio ( a mogu pitati i Piksija kako je bilo tada u NS)?
Da li bi Vojvodina pobedila 3:1 i da li je to bilo tada samo do trenera i igraca? Naravno da nije, nego je i Uprava stala iza svega.
Tim je bio maksimalno pripremljen i naspanovan za tu utakmicu sezone i drugu Titulu. Ali, stvarno i na delu, a ne samo na recima i olako datim obecanjima.

Zato i trener i uprava, moraju staviti prst na celo i videti kako dalje.
Ustvari, nama je uprava proslogodisnja, samo je umesto Samardzica sad prvi covek Zbiljic. I tu je Voja u pravu da se ne vidi sistem nigde. Na terenu najvise i najocitije da ga nema.

Doveli smo neke starije, mnogo skuplje igrace, prodajemo mlade i kao treba nam vreme da dostignemo maksimum. Da li to ide jedno sa drugim?
Koliko ce ti sadasnji igraci imati godina za 2-3 sezone i ko ce ih tada zameniti? Ovi igraci to moraju odmah, jer nemaju vremena zbog svojih godina. Oni su sada u najzrelijim fudbalskim godinama i treba najvise da pruze ODMAH, tj. ove takmicarske sezone i naredne. Vreme od pocetka jula do polovine septembra je dovoljno za upoznavanje.

PS
Jeste, doslo je 5.000 ljudi na stadion ( ne 15.000), jer je poverovalo i zeljno neceg lepog od FKV, ali ako se nista ne promeni na bolje, vrlo brzo ce biti, ponovo, jedva 500.
Svi vide sta fali ekipi, samo uprava i trener ne vide. Po njima stalno rastemo i napredujemo iz kola u kolo :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by 1892 »

ssnigd wrote: Wed Sep 14, 2022 4:32 pm Treba uraditi identicno, kako smo radili prethodnih 30 godina. Dakle, menjati trenere nekoliko puta po sezoni. A posebno, cim dodje prva kriza rezultata i igre.
Jer, videli smo da je to oproban recept koji donosi rezultate. Molim?!? Zar nije tako???

A posebno zato sto je sasvim logicno i normalno, da ekipa koja je bila uzasna prosle godine, sa uzasnim trenerom, uzasnom igrom, psiholoski osakacena, moze sa jednim prelaznim rokom da se promeni.
Da ne kazem, da je doslo posle sto godina 5.000 ljudi na stadion.

Eto...

Menjajmo trenere u nedogled.

To je to. U petom kolu smo mislima već biti u grupnoj fazi LŠ, u desetom plačemo za Gagom i Slavoljubom.
Klasična Voša.
Come on you Reds!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

1892 wrote: Wed Sep 14, 2022 5:24 pm To je to. U petom kolu smo mislima već biti u grupnoj fazi LŠ, u desetom plačemo za Gagom i Slavoljubom.
Klasična Voša.
Zato sto iz godine u godinu lazemo sami sebe
Image
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Šizofreno.
Ova sredina zahteva rezultate, a to je ista sredina koja jaaako dugo nije videla nikakve rezultate. Ničim izazvana razmaženost.
Io odio Belgrado
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Grad kao sto je Novi Sad i klub kao sto je FK Vojvodina mora da zahteva rezultate. Sizofreno je to sto ih nema.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Turija wrote: Wed Sep 14, 2022 5:32 pm Grad kao sto je Novi Sad i klub kao sto je FK Vojvodina mora da zahteva rezultate. Sizofreno je to sto ih nema.
Upravo tako! Mi stariji pamtimo i neku drugu Vošu i kako je ceo grad disao sa svojim klubom. Nema tu razmaženosti, samo nam vratite staru Vošu.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Niko ne govori o tome da smo upali u krizu igre. Da smo se provukli protiv Vozdovca. Da nas je Cuka osakatila i vratila na fabricka podesavanja. Da su nam glavni igraci (Simic i Nikolic) zakazali skroz. Da se jos trazimo na terenu. A posebno, ne govorim da ne treba otvoreno kritikovati ono sto je vidljivo golim okom i sto komentarisemo od prvog kola.

Ali traziti smenu Rastavca, sada, odmah... Do pauze za svetsko prvenstvo je sasvim dovoljno vremena da se vratimo na kolosek i da se naprave neki pomaci na bolje. Naravno, prvi sledeci korak je protiv Javora za vikend.
slanobarac wrote: Wed Sep 14, 2022 5:58 pm
Turija wrote: Wed Sep 14, 2022 5:32 pm Grad kao sto je Novi Sad i klub kao sto je FK Vojvodina mora da zahteva rezultate. Sizofreno je to sto ih nema.
Upravo tako! Mi stariji pamtimo i neku drugu Vošu i kako je ceo grad disao sa svojim klubom. Nema tu razmaženosti, samo nam vratite staru Vošu.
Tu Vosu vam/nam niko nece vratiti, ako se sami ne izborimo
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Mislim da krizu igre imamo jos od pripremnog meca sa Borcem iz Banja Luke
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

ssnigd wrote: Wed Sep 14, 2022 6:11 pm Ali traziti smenu Rastavca, sada, odmah... Do pauze za svetsko prvenstvo je sasvim dovoljno vremena da se vratimo na kolosek i da se naprave neki pomaci na bolje. Naravno, prvi sledeci korak je protiv Javora za vikend.

Tu Vosu vam/nam niko nece vratiti, ako se sami ne izborimo
Za to bi ipak trebalo da se potrude uprava, trener iigrači. Mi navijači smo na margini i možemo samo kao ona dva starca iz Muppet show-a da komentarišemo.
Ja sam za traženje novog rešenja ako protiv Javora ne bude igre i rezultata.
Zar neko zaista misli da ako, ne daj Bože odigramo loše u nedelju, Rastavac ima viziju i rekao bih kontrolu nad situacijom?Ako kola krenu nizbrdo, a krenula su, treba hitno naći kamen za pod točak a ne bodriti vozača - možeš ti to. Ja bih mu dao još tu jednu šansu jer za dalje ne vidim nikakav smisao. Možda je on dobar trener ali nema kontrolu nad ekipom i loši su mu rezultati. Verujem da se nešto dešava daleko od očiju navijača što utiče na ovako loše igre. Menadžeri, igrači, razni mešetari, nezadovoljni roditelji, svlačionica, sve to može imati negativan uticaj na igru. Ali to treba izneti i rešiti na dobrobit kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
lapo-lapo
Posts: 252
Joined: Fri May 20, 2022 11:47 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by lapo-lapo »

Znaci da Javor moze doci "klupe" trenera :deal: Puna podrska svima na terenu i oko njega da ih dobijemo i odigramo recimo kao u Kragujevcu, mozda fali kisa za takav pristup...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Krle »

A da menjamo za početak formaciju? Recimo 4-1-4-1, gde bi NN imao više opcija da razigrava, a i lakše bi igrao lažnu 9-ku? Bilo bi i gušće u sredini, Topić kao osigurač, pa bismo možda bolje stajali na terenu? Ovo naše je zastarelo i odavno pročitano...
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Krle wrote: Thu Sep 15, 2022 12:22 pm A da menjamo za početak formaciju? Recimo 4-1-4-1, gde bi NN imao više opcija da razigrava, a i lakše bi igrao lažnu 9-ku? Bilo bi i gušće u sredini, Topić kao osigurač, pa bismo možda bolje stajali na terenu? Ovo naše je zastarelo i odavno pročitano...
Slazem se sa formacijom, samo sto taj 1 poslednji fali.
Jednog takvog smo prodali, drugog dali na pozajmicu, treci nece da potpise, a cetvrtog nismo doveli ( onog Vojinog).
Od svih kombinacija, jedino da Traorea prebacimo na to mesto :mrgreen:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Sep 15, 2022 2:12 pm
Krle wrote: Thu Sep 15, 2022 12:22 pm A da menjamo za početak formaciju? Recimo 4-1-4-1, gde bi NN imao više opcija da razigrava, a i lakše bi igrao lažnu 9-ku? Bilo bi i gušće u sredini, Topić kao osigurač, pa bismo možda bolje stajali na terenu? Ovo naše je zastarelo i odavno pročitano...
Slazem se sa formacijom, samo sto taj 1 poslednji fali.
Jednog takvog smo prodali, drugog dali na pozajmicu, treci nece da potpise, a cetvrtog nismo doveli ( onog Vojinog).
Od svih kombinacija, jedino da Traorea prebacimo na to mesto :mrgreen:
Ne vidim ja Traorea kao vezistu,slabe su te njegove parabole,lako osvojive... medjutim,kontam da bi danas prioritet trebalo da bude topic Transferi,a ne ovo. Ovo se jos da popraviti,a ako ne potpisemo jos nekog danas,bice teze popraviti
Image
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Razmišljam nešto o prošlosezonskom timu i Rastavcem kao trenerom. Kako bi igrali i na šta bi ličili?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply