Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

ice wrote:Svaka čast 021.
:!:
Io odio Belgrado
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

O21, kapa dole :!:

Kakav post :!:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
slanina
Posts: 817
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

sportske.net wrote:U Vojvodini počele i da ''sevaju pesnice''

Iako prvenstvo još nije završeno, u novosadskom superligašu sezonu već ocenjuju katastrofalnom, a frustracije zbog neostvarenih ambicija počele su da se ispoljavaju i kroz fizičke obračune pojedinih funkcionera.

Naime, iz Vojvodine su tokom dana procurele informacije o fizičkom sukobu sportskog direktora Miodraga Pantelića i direktora marketinga Ljube Panića.

Bilo je pesničenja, hvatanja za gušu, cepanja košulja, što svakako ne priliči klubu renomea Vojvodine, bez obzira na loše rezultate u sezoni na izmaku.

Miodrag Pantelić nije želeo da komentariše ove navode, pravdajući se zauzetosti ''na sastanku'', dok je Pajić bio mnogo rečitiji.

''Mogu otac da mu budem i nije mi ni na kraj pameti palo da uopšte možemo da uđemo u fizički obračun. Sramota je da se ljudi hvataju za gušu, da iscepaju košulje. Svakako će uslediti tužba, na ovaj primitivizam ću civilizovano da reagujem'', poručio je Panić i dodao da ga je Pantelić napao dok je držao ruke u džepovima.
Hm sta ce na ovo da kaze 50 Cent.... :oops:
Ko je taj Panic nemam pojma al ovaj Panta izgleda bes kali gde stigne!!
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Eto, saznali smo da imamo direktora marketinga :)
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Doveden gari iz beograda da se igra marketinga. Kada bi taj posao poznavao i radio ga stručno, ne bih imao ništa protiv. Ovako, pali brate!
POŠTO OBRAZ ???!!!
upss!
Posts: 32
Joined: Mon Jun 20, 2005 10:55 am
Location: u magnovenju

Post by upss! »

slanina wrote: Ko je taj Panic nemam pojma al ovaj Panta izgleda bes kali ggde stigne!!
Djumi wrote:COVEK KOJI JE POSLAO OVU VEST RADI U NASEM KLUBU !
Батов човек за прљаве послове са медијима
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dugo sam verovao ovoj upravi, iako su grešili, davao im podršku, ali ovo više ne može da se istrpi. Dobrih ideja je sve manje, a vreme se kupuje naširoko. Propada nam Fk Vojvodina, ljudi! Rukovodstvo nam je prepuno nestručnih ljudi i menjaju se svakih godinu dana, sa još nestručnijim i bez ikakvog iskustva. Dovode se ljudi po dobro poznatim linijama. Vojvodina nije njihova kuća. Zabole njih, oni neće propasti, naćiće već neki posao na isti način, a šta će se desiti sa našom Vojvodinom? Mora se sprečiti ovo propadanje kluba, jer plan za izlazak iz krize nepostoji!? Sve je pod velikim znakom :?: Navijači moraju da se sastanu i upute dopis Bati da se sve pod hitno mora menjati! Firma mora da kaže "AMA, DOSTA JE!!! Jel čujete?"Šuplji smo u svakom delu, račun je blokiran više nego što je odblokiran. Bata, koji je predsednik neće dinara da uloži, a to elementarna stvar za finkcionisanje, a prodaje priču kako smo najbogatiji klub. :roll: Dugovanja se iz dana u dan gomilaju i rastu! Klub se dugovanja na računu neće moći posle "čarobnim štapicem" osloboditi! Uskoro i nama sleduje scenarijo sa isključenjima struje i grejanja.
Crno nam se piše...

Vječnaja pamjat!
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Igraci se podsmevaju treneru, netrpeljivost medju njima je sve veca i roditelji igraca koji zele da se rasprave sa kolegama njihovih sinova. Veceras smo saznali da se i zaposleni u klubu hvataju za gusu.


Trenutno prolazimo mozda i kroz najgori period u istoriji kluba, sa moralne strane gledajuci, siguran sam u to.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Iako ne poznajem coveka licno,mislim da je Panta pozitivan lik i da je ispao samo zrtveno jagnje ocajnog vodjenja kluba.Smatram da bi bilo steta oterati ga,mada za njegovo dobro mu zelim da se zaposli negde gde ce moci da radi svoj posao,za razliku od situacije koju ima u Vosi.
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Prvo da se zahvalim 021 na veoma duhovito-sarkastičnom i nadasve istinitom zapažanju. Neka si im rekao!

Drugo, celu sezonu je evidentno da timu nedostaje kohezija, tzv. hemija i, ako ne dobri, onda makar normalni međuljudski odnosi. Sada se polako naziru razlozi.

Batu (Pantu) imao sam prilike da upoznam i deluje mi kao pošten čovek, za ovog Panića prvi put čujem, a ako su se već dohvatili znači da je klupko počelo da se raspliće. Ne bih da prejudiciram, ali vreme je za čiste ruke i odgovornost.
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ovde se izgleda više ne zna ni ko pije ni ko plaća. Svi se nešto svađaju, tuku, igrači traže da ne igraju, lete ispisnice, u upravi se vataju za gušu...
Daj Bože da je klupko počelo da se odmotava i da konačno sve ispliva na površinu. Ukoliko je poraz u finalu kupa bila cena koja se morala platiti kako bi se FK Vojvodina konačno očistila od parazita i ljiga u ljudskom obliku i kako bi odstranila to mrtvo tkivo, onda kažem nek smo je platili. Jeste da je skupo i da je bolelo ali ako uspemo ovo da isteramo do kraja vredelo je svaku paru!!!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Gde smo u svemu tome mi navijači?
Hoćemo li stojati po strani dok nam klub propada?Hoćemo li da gledamo kako se Napretku na našem stadionu namešta opstanak u ligi?Ili ćemo da se pojavimo u velikom broju i pokažemo šta mislimo o upravi i svim lešinarima u našem klubu?
A tokom leta opet možemo dosta toga da uradimo.Zavisi od nas.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

ice wrote:Gde smo u svemu tome mi navijači?
Hoćemo li stojati po strani dok nam klub propada?Hoćemo li da gledamo kako se Napretku na našem stadionu namešta opstanak u ligi?Ili ćemo da se pojavimo u velikom broju i pokažemo šta mislimo o upravi i svim lešinarima u našem klubu?
A tokom leta opet možemo dosta toga da uradimo.Zavisi od nas.
Nažalost ice mi nemamo tu kritičnu masu koja je potrebna da bi nešto uradili. Puno bi se drugačije ponašali igrači, treneri i uprava da mi imamo taj kapacitet. U svakom slučaju si u pravu da ne treba sedeti i gledati skrštenih ruku, zato i ono malo što nas bude bilo u zadnjem kolu treba jasno da pokaže da ovako više ne ide!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nemamo kritičnu masu, ali moramo svejedno dati sve od sebe, barem koliko možemo.Da ne misle da ih još podržavamo.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

ice wrote:Panti kao i Djumiju apsolutna podrška!
Debeklo smo se ogrešili o ovog čoveka.Nije ljudi on kriv za ovo što se dešava, niti je on dovodio te igrače.
A lepo se vidi da stvari polako isplivavaju na površinu i da se pojavljuju ti takozvani ljudi iz senke kojih verujte mi ima još.To su oni koji se koriste našom mukom.Pročitajte i moj post u temi najneuspešniji predsednik.Treba oterati svu tu bagru koja kao lešinar kruži oko našeg kluba.A sve je njih dovukao ili privukao naš vrli predsednik.Ma taj mafijaški klan sa centrom u Crnog Gori neka se već jednom zauvek tera napolje iz naše svetinje!
Inače, Panta je u nedelju sa ocem pratio naše omladince i kadete, ljudi istinski vole Vojvodinu i čuo sam deo njihove priče.Nemojmo terati Pantu iz kluba.I njega sve ovo boli.
Podrška Djumiju i Panti i da je bar više ljudi kao što su oni.
Ја не бих имао толико поверења у Панту. Ипак он није скроз наш. Не бих ја никога издвајао од тих лешинара, сви су они исти зато тако дуго и трају и нико не прави проблеме унутар клуба. Ђуми је покушао, видео човек да не може, разочарао се и одустао. Панта је ушао у круг, свидело му се изгледа и нема примедби што би црногорци рекли. Не бих се сложио да Панта истински воли Вошу, вероватно га боли али не као Ђумија.
Post Reply