Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Cane
Posts: 1110
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Pošto bi neki već menjali Rastavca, evo da prijavim da je Lala opet slobodan :mrgreen:
Šalu na stranu, besmisleno je i razmišljati o promenama tog tipa, puna podrška Mimi i Marku, ali obojica treba da daju odgovore zašto nam se ove stvari dešavaju i u čemu je problem da svi svedočimo o nekom preuranjenom energetskom padu i drugim problemima na terenu.
U pamet se momci, manite bilo kakve izgovore, sudije i sve ostalo, nego se pod hitno uhvatite posla i utegnite da ovo što imamo liči na tim a ne na gomilu slučajnih prolaznika. Jedino tako ili neće valjati.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Cane wrote: Fri Aug 26, 2022 10:26 pm Pošto bi neki već menjali Rastavca
Pa ako je covek odbio AEK zbog nas,onda je valjda prirodno da se vezao nekim (vremenski) dobrim ugovorom i da ce ta prica trajati. Licno ako kritikujem trenera ne znaci da sam za njegovu smenu,ali zasto ne uputiti kritiku,ako mislim da je za nesto on odgovoran.
Image
Cane
Posts: 1110
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Cane »

Kritika, opravdana i argumentovana, dobrodošla uvek i prema svima. Da ne bude dileme u tom pogledu.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja Aposlutno se slažem i kritike su dobronamerne jer još uvek i ima više nego dovoljno vremena da se sve posloži i da krenemo da igramo shodno ambicijama. Zato stvari treba nazivati pravim imenima i ne treba se praviti da je sve idealno kad nije. Niko nije za smenu Rastavca makar ne još uvek i zato podrška da se što pre izdignemo iz ovog sivila, zato borba i da se što pre vratimo na pobedničke staze. Sezona će biti dugačka i kao što svi vidimo sve ekipe koje pretenduju na evropske pozicije (drugo mesto i niže) kiksaju i zato je važno da se što pre konsolidujemo. Prelazni rok još uvek traje i nadam se da će se igrački kadar pojačati na mestima gde škripi.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4078
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

U fazi sam praćenja Vojvodine da bih pre Mamu menjao nego Rastavca. Samo toliko.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Karlsson
Posts: 2210
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Ako ode Rastavac Lalatović je slobodan.
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Tacno je da ne igramo dobro, u stvari igramo jako jalovo, ali nije to samo do trenera. Rastavac treba da nastavi posao mnogo energicnije, pogotovo s obzirom ko su alternative Rastavcu.
Takodje i zbog ovoga sto je @Deep napisao:
quote="Deep Purple" post_id=194633 time=1661498332 user_id=5566]

Zapravo sam uveren da je pola ovih naših omladinaca krenulo od Srpske lige umesto što su izgurani u prvi tim odmah mislim da bi i danas igrali u Srpskoj ili batalili fudbal. Plače lopta. Ali bolje da ćutim…
[/quote]
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Pa i jeste do trenera.
Uporedicu Rastavca i Djordjevica. Rastavac ima bolju ekipu( a ovaj drugi je imao samo Mrkaica u napadu), takodje bolje je finansijsko stanje, tako da nema nekih dodatnih problema. Rezultati mrsavi, Djordjevic je imao u ovo vreme slicno bodova, a mnogo tezi raspored.
Dizemo ga u nebesa jer je radio u Grckoj? Ljudi moji, grcko prvenstvo je CAK i gore od naseg! Bili su dobri pre desetak godina, a sad su ocaj, evo u evropi im je ostao samo Oly.
Sto se mene tice, ako ne pobedimo Nis, neka pokaze odgovornost.
ssnigd
Posts: 3440
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Slavoljuba Djordjevica porediti sa Rastavcem je kao porediti Real Madrid sa Leganjesom.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Istocno stajanje wrote: Sat Aug 27, 2022 10:28 am Pa i jeste do trenera.
Uporedicu Rastavca i Djordjevica. Rastavac ima bolju ekipu( a ovaj drugi je imao samo Mrkaica u napadu), takodje bolje je finansijsko stanje, tako da nema nekih dodatnih problema. Rezultati mrsavi, Djordjevic je imao u ovo vreme slicno bodova, a mnogo tezi raspored.
Dizemo ga u nebesa jer je radio u Grckoj? Ljudi moji, grcko prvenstvo je CAK i gore od naseg! Bili su dobri pre desetak godina, a sad su ocaj, evo u evropi im je ostao samo Oly.
Sto se mene tice, ako ne pobedimo Nis, neka pokaze odgovornost.
To što imamo veći koeficijent kao liga ne znači da je naše prvenstvo kvalitetnije. Sam Rastavac je rekao još na početku da bi mi sa ovim budžetom iz ove sezone u Grčkoj bili u donjem delu eventualno u najboljem slučaju neka sredina. Ne može to tako da se posmatra kroz prizmu evrope. Grci imaju veoma jako prvenstvo. Pogledaj Aris, Oly, Pao, Aek i Paok a ima tu još zanimljivih ekipa i svake sezone iskoče dve ekipe koje budu jako nezgodne kao npr Asteras ili Astromitos itd… Ima jako puno kvalitetnih stranaca.
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Istocno stajanje »

Zanimljivije prvenstvo ne znaci i bolje.
I BiH ima najzanimljivije prvenstvo u regionu, ali su klubovi skoro pa amaterski.
Verujem da imaju jace budzete klubovi, samim tim tragedija veca po njih sto su tako slabi u evropi, mislim da je Paok ispao od nekih Bugara...
Dobri timovi, losi treneri izgleda :mrgreen:
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9950
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Istocno stajanje wrote: Sat Aug 27, 2022 10:28 am Pa i jeste do trenera.
Rezultati mrsavi
Ne moze se do rezultata bez dobre igre,agresivnosti,fizicke spreme,pa i napaljenosti... a sto se znanja tice,ovo je liga u kojoj je napaljenost bitniji faktor od znanja
Image
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Koliko sam ja zakljucio, niko ovde ne trazi smenu Rastavca, vec bolje igrace i vise energije, a manje price bez pokrica. Jesu nas sudije ostetile, ali da smo bolje i borbenije igrali dali bi vise golova i dosli do zacrtanih bodova.

Ne moze se svaka utakmica dobiti, ali se na svakoj utakmici moze boriti sa mnogo vise energije i zelje, da to svi primete.
5 izmena je trenerima jackpot, ako imaju igrace i znaju da ih ukomponuju za borbenost, za ritam, tempo utakmice...
Naravno da su ih, pre toga, kondiciono dobro pripremili i ako nema nekog nezadovoljstva i tihog bojkota trenera i uprave.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
churguzijanac
Posts: 2102
Joined: Tue Feb 22, 2011 10:23 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by churguzijanac »

Voja wrote: Sat Aug 27, 2022 11:25 am
Istocno stajanje wrote: Sat Aug 27, 2022 10:28 am Pa i jeste do trenera.
Rezultati mrsavi
Ne moze se do rezultata bez dobre igre,agresivnosti,fizicke spreme,pa i napaljenosti... a sto se znanja tice,ovo je liga u kojoj je napaljenost bitniji faktor od znanja
Tako je Vojo.Ne može bazuka da odigra bilo šta ako se malo ne drekne na njega.Ako vec mora da igra zbog ugovora ili zato što nema ko, onda daj da pruži malo više. To je najvažnija pozicija u timu, a minut svaki potrošen u prazno.
Mislim taman posla da želim lalata da vidim kod nas, ali nemojmo se zavarati sve što smo uradili uradjeno je na individualni kvalitet 2-3 igrača, a manje timski. Eto to se zamera Rastavcu sa moje strane.
Post Reply