Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Prelazni rok FKV...
Image
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Ja cu da poverujem da je potpisao kad se njegovo ime pojavi na ova dva sajta a do tada moze da novinari pisu sta hoce.

http://www.olympiacos.org/
http://www.transfermarkt.de/de/super-le ... b_GR1.html

I dok se ovde ne pojavi ne verujte nista.
User avatar
Friend
Posts: 664
Joined: Wed Sep 20, 2006 12:18 am

Post by Friend »

User avatar
Turija
Posts: 11158
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ne smemo biti sebični prema našoj deci, bez obzira koliko nam teško padao njihov odlazak u ,,beli svet".
Zato, od srca želim Saletu uspešnu karijeru u Olimpijakosu i neka ga sreća prati - i pamet u glavu :!:
Momak, ovim transferom, rešava svoju egzistenciju i ide uzlaznim tokom fudbalske karijere.Da je ostao u domaćem fudbalu samo bi nazadovao i bio bez novaca.
Olimpijakos je sasvim pristojan klub za prve transfere igrača iz naše lige.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Ja sam se, iskreno govoreci, nadao srecnom ishodu tj. njegoovm potpisu za crveno - bele sto bi za nas znacilo ipak neki novac da prezivimo makar do polusezone, odnosno dovedemo jos nekog. Ovako ko zna sta nas ceka.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kafe bagdad wrote:Ja sam se, iskreno govoreci, nadao srecnom ishodu tj. njegoovm potpisu za crveno - bele sto bi za nas znacilo ipak neki novac da prezivimo makar do polusezone, odnosno dovedemo jos nekog. Ovako ko zna sta nas ceka.
A sta to moze da nas ceka? Jel moze gore?
Da ne bi doveli nekog ko ce nam doneti neku titulu ili grupnu fazi LE ? :roll:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Titule se, derane, u ovoj zemlji uglavnom ne osvajaju kvalitetom vec politickom zaledjinom sto smo se i sami uverili tokom ove godine. Ni 11 Katajia nam ne bi pomoglo dok je sistem iz 1945. na snazi. Za LE je druga prica, tu i od zreba dosta zavisi. Ako budemo imali dovoljno srece ni grupna faza nije nedostizna.
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

kafe bagdad wrote:Titule se, derane, u ovoj zemlji uglavnom ne osvajaju kvalitetom vec politickom zaledjinom sto smo se i sami uverili tokom ove godine. Ni 11 Katajia nam ne bi pomoglo dok je sistem iz 1945. na snazi. Za LE je druga prica, tu i od zreba dosta zavisi. Ako budemo imali dovoljno srece ni grupna faza nije nedostizna.
Pa upravo vodjen ovim pitam sta mi to mozemo da izgubimo?
Titula nam je u startu oduzeta a grupna faza LE je realno da se nelazemo od nas mnogo daleko.

Pa zato pitam sta to mi dobijamo ako ga prodamo a sta gubimo ako on ostane? :?

Milion necega sto ide van kluba? Meni je nekako logicno da momak stasa pa posle da klub zaradi minimum duplo. :idea:
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Dok ste svi vi kuckali ovih dana po tastaturama pljujući upravu što hoće da proda Kataija ja sam ćutao nadajući se da će taj transfer biti realizovan.
Naime imam informacije iz više izvora da je Katai krajnje problematičnog ponašanja/citiram"gori je od Smiljanića"/ i da su svi molili boga u klubu da ga se zbog toga reše.
Evo vam sada vašeg Saleta, vi što sve znate najbolje.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Сумирамо- отиша Брка(доста је било, време је да и он нешто заради) али је зато дошао сасвим солидан Супић. Старији Супић и и млађи Дринић,Кордрић и Роцков су гарант да нећемо имати брига са голманима у будућности. По мени, проблема са голманима немамо већ 24 године. Одбрана нам остаје иста + појачаћемо неке позиције. СЈАЈНО! Везни ред, уласком Вука у први тим добићемо на креативности а одласком Лазетића добићемо пуно,пуно на трчању. Опет одлично!
У нападу нам је стигао млади Човић што значи да Ристовски може да почне да игра и са два нападача. Надам се да ће у првом тиму ускоро наћи и Един Ферати.
На основу овог види се јасно да Управа покушава да направи нешто у Европи! Ако нас жреб послужи, лако можемо да уживамо у Лиги Европе ове године! Дај Боже!
TomaNS
Posts: 420
Joined: Mon Mar 22, 2010 12:12 am

Post by TomaNS »

šumar wrote:Dok ste svi vi kuckali ovih dana po tastaturama pljujući upravu što hoće da proda Kataija ja sam ćutao nadajući se da će taj transfer biti realizovan.
Naime imam informacije iz više izvora da je Katai krajnje problematičnog ponašanja/citiram"gori je od Smiljanića"/ i da su svi molili boga u klubu da ga se zbog toga reše.
Evo vam sada vašeg Saleta, vi što sve znate najbolje.
Posto mi je profesija takva da sam upucen, ovo su teske gluposti!!!! Katai mozda jeste imao par ispada u proslosti, ali se narocito protekle sezone maksimalno posvetio sportskom zivotu...Odgovorno tvrdim da u Vosi vise nema problematicnih, a da se ispadi ne mogu ocekivati ni od Smiljanica, koji ce biti hit ove godine.

Podbara, meni se cini da se moglo prodati sve za sta postoji interesovanje, a kupillo ono sto je za dzabe...kao i inace.
Trajce kapiten, jedan je Trajce kapiten!
Kizo, MAESTRO, hvala na svemu!
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Рано је још да се сумира, пошто је данас (1. јул) тек почео прелазни рок у европи.

Иначе занимљиво ми је да су те приче или трачеви како већ да их назовем о наводној Катаијевој "проблематичности" кренули да се пласирају упоредо са причама о његовој продаји. Да ли је то можда кориштено у сврху изговора или оправдања за његову продају? Никад раније нисам чуо да је баш толико проблематичан, као у ових пар дана...
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
angua
Posts: 253
Joined: Tue Oct 05, 2010 12:07 pm
Location: negde u kosmosu

Post by angua »

Mozda sam preskocila neki post, ali koje pare su u pitanju za Kataia? Nekako nigde da vidim taj podatak.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

@igoork

Ti druze kao da zivis na Marsu. Od cega se nas klub finansira ako ne od prodaje igraca? TV prava nemamo, dresove ne prodajemo, ulaznice nemamo, javna preduzeca i ministre kao sponzore nemamo, grad ne stoji iza nas kao ni pokrajina. Godisnji budzet kluba je minimum 2 miliona evra, a objektivno mozda i 3.

Dakle jedino resenje je prodaja. Bilo bi zaista idealno da mozemo da cekamo da nam svi mladi stasaju pa da ih umesto za 1 prodamo za 5 miliona, ali to nije realno.
User avatar
Jataganac
Posts: 92
Joined: Wed Mar 02, 2011 4:51 pm

Post by Jataganac »

Trampa Olimpijakosa i Vojvodine?
Vojvodina je ostala bez još jednog mladog talenta, a Olimpijakos je dobio igrača na kome će graditi budućnost. Aleksandar Katai prošao je lekarske preglede u Atini i u naredna dva dana sledi i zvanična promocija u novog člana pirejskog kluba. Uz mladog reprezentativca Srbije preglede je prošao i Crnogorac Petar Grbić. On će verovatno, zbog velikog broja stranaca, igrati u drugom klubu na pozajmicu, a spominje se da bi to čak mogla biti Vojvodina... www.sportal.rs
Komedija se nastavlja .
Post Reply