"A" reprezentacija i Vošini igrači u njoj

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Yaw Antwi je igrao za reprezentaciju Gane u porazu od Juzne Afrike 1-0, jedini gol je, naravno, postigao Mphela :wink:
Ghana: Richard Kingson/Daniel Agyei, Samuel Inkoom, Harrison Afful, Jonathan Mensah, Lee Addy/Bright Addae, Anthony Annan/Bernard Kumordzi, Haminu Draman/Yaw Antwi, Agyemang-Badu, Asamoah Gyan/Ransford Osei, Kwadwo Asamoah, Andre Ayew/Cofie Bekoe

Subs: Daniel Agyei, Bright Addae, Cofie Bekoe, Bernard Kumordzi, Ransford Osei, Yaw Antwi
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Novosti
REPREZENTATIVCI

Tokom pauze u prvenstvu fudbaleri Vojvodine treniraće bez šestorice reprezentativaca. Željko Brkić, golman i kapiten Novosađana, u ponedeljak će da se priključi “orlovima”, Slobodan Medojević mladoj reprezentaciji Srbije, Mario Đurovski selekciji Makedonije, Nemanja Bilbija mladoj reprezentaciji BiH, a Antvi Jao reprezentaciji Gane, koju vodi bivši trener Vojvodine Milovan Rajevac. Šesti internacionalac je Gruzijac Georgi Merebašvili.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Čitam na vestima da će Kleo da dobije poziv za reprezentaciju Srbije. I to uz manje nego više blagoslov Ivice Dačića! Licimerje koje rečima ne mogu da opišem! Licimerje na delu, setimo se samo kako su ovi iz saveza, mediji, javnost napljuvali neke naše igrače koji su obukli dres druge države. Gde su sada ti isti kritičari i moralisti? Kakvu će ovo poruku da pošalje mladim igračima u Srbiji, kada vide da im neki stranac zauzima mesto u reprezentaciji. Kleo, došao iz 3. brazilske lige, odigrao par utakmica i postao reprezentativac ni manje ni više nego Srbije. Reprezentacija polako, ali sigurno postaje poligon za prodaju partizanovih igrača.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Iskreno, ako je mogao Lazetić kod nas, ne vidim zašto ne bi mogao i Kleo u reprezentaciju, odnosno zašto bi to nama smetalo?
Inače, generalno Zeljafcv je u pravu, ali u praksi je situacija sasvim drugačija.Kleo ne bi zauzeo mesto nijednom mladom igraču jer takvi jednostavno NE DOBIJAJU ŠANSU.Koliko je samo bilo talenata u našem fudbalu koji su propali zbog nestručnog rada selekcija i klubova u kojima su igrali?Inače, mi nemamo dobre napadače, malo njih i izlazi iz omladinskih škola kao i kada su u pitanju kreativni vezisti.Zato zadnjih veznih imamo na pretek.
Što se tiče naših igrača koji oblače dres druge zemlje, u zadnje vreme to rade samo oni koji nemaju kvalitet za našu da budemo iskreni, a ne računam tu one koji nisu ni rođeni u Srbiji, a imaju naše poreklo.Pa čak i takve u poslednje vreme dovodimo u reprezentaciju.
Mislim da problem nije u našem A timu, već u mlađim reprezentativnim selekcijama koje su pod svoje uzeli Partizan i ranije OFK Beograd (u zadnje vreme preko Stojića njihovu ulogu preuzima Rad) , tu se igrači konstantno guraju preko veze, a sve je to rezultiralo rezultatskim debaklom.
Što se nas tiče kao navijača Vojvodine koji podržavaju reprezentaciju, ako nam Lazetić ovde ne smeta, još manje je razloga da nam smeta Kleo u državnom timu.A bolje da igra Kleo nego neka kljusina koja nema pojma i još se drsko ponaša.Naravno, šteta je što skoro šansu neće dobiti neki mladi igrač od kojeg će se postepeno praviti dobro pojačanje za reprezentaciju.Sa ovim ljudima na čelu našeg fudbala, teško.U suštini, oni su prvi do sada bili protiv stranaca jer uglavnom nisu njihovo vlasništvo pa nemaju od njih neke materijalne koristi.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Ljudi koji vode FSS, na čelu sa Tomislavom Karadžićem ne vide dalje od svog džepa. Manipulatori kakvih nema nigde! Sada se javnost zamajava tobože pričom, kada to mogu Nemci, Francuzi, Englezi, zašto to ne bi smo mogli i mi Srbi. Međutim, ljudi su ovde naivni i vešto izmanipulisani, jer u suštini ti Francuzi i Nemci, nisu te igrače kako se kaže "uvezli", kao što ćemo mi uraditi u slučaju Klea, nego su oni te igrače napravili, prošli celokupnu školu fudbala, stasavali kao Nemci, Francuzi, Holanđani. To je činjenica koja se ovde neće ni spomenuti! Francuzi imaju razgranatu mrežu škola fudbala po Africi, sa trenerima Francuzima. Realno gledano ovo je jedan od najvećih poraza za naš fudbal i ekipu ljudi koji su svi od reda bili članovi partije, školvani da vešto manipulišu narod i trpaju novce sebi u džep. Taj princip je opšte poznat i Ice je to jako dobro primetio. Tu nema stručnosti, naši talenti su propali upravo zbog nestručnosti ljudi koji vode naš fudbal. A šta tek reći za "evropsku" školu partizana i OFK Beograda. Kako se medijski populariše partizanova škola fudbala, koja se verovali ili ne dovodi u klasu jedne Barselone i Ajaksa. Slično to se radi kada je u pitanju OFK Beograd.
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Merebašvili igrao za reprezentaciju Gruzije u remiju sa Izraelom 0:0. Ušao je kao rezerva u 63. minutu. Metro-Mario igra od početka za Makedoniju protiv Jermenije i postigao je jedini gol za svoj tim (poluvreme 1:1).
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
King
Posts: 298
Joined: Sun Jan 18, 2009 1:32 am

Post by King »

Ajoj tuge od danasnje utakmice,ovo ja katastrasno,skoro svi su bili katastrofalni od igraca.Jovanovic ko da je pao sa marsa,ono je uzas,nesto dribla,vraca nazad lopte,nijednom nesto dobro da uradi,kasno dodaje,nece se on naigrati u Liverpulu i Krasic kad je usao,izgubljen u svemiru,Kacar je dobro odigrao,opasniji je od Stankovica.Ninkovic mi je bio najbolji,dečko se bas trudi,i Kuzmanovic isto solidno odigrao,Rukavina ne moze da nabaci normalno,pogresno dodaje...Lukovic ko da se napio piva pre utakmice,mogao je ozbiljno da nas zezne svojim pogresnim dodavanjima,Vidic i Subotic korektni...Trebao je Mrdju ubaciti da ih malo promeša,Lazovic samo nesto simulira,kuka,psuje sudiju,on mi je ubedjivo najodvratniji igrac.Ako ovako budemo igrali protiv Italijana,ne piše nam se dobro... :roll:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Eto kako bi nam Kleo dobro došao.Onaj Lazović nema pojma, Žigić takođe, samo zna da da gol iz zicera na glavu, upropastio je priliku i za drugi gol.Ne znam kako onog Stankovića nije sramota da zauzima mesto boljem u timu, ionako ne može da odigra celu utakmicu?Osim u defanzivi, bio je totalno očajan.I Kačar nam sedi na klupi, dobro da je uopšte i ošao, ali suviše kasno.Kuzmanović ovoga puta nije bio toliko loš, ali ni on nije za prvu postavu, dobar je kao neka rezerva.Nema on taj fini pas po zemlji i ne može da igra zajedno sa Stankovićem.Ninković i Kačar bi morali biti starteri.
Nažalost, Jovanović i Krasić igraju sve gore, slava im udarila u glavu, tek će tu da bude problema.Tođić je isto bio slab, ali ne znam zašto je danas uopšte i igrao kada je proteklih dana bio bolestan i očigledno je to ostavilo traga na njemu?Inače, zdrav je sigurno trenutno bolji od Krasića.
Luković nije za levog beka, imamo tu odličnog Kolarova, ali je neverovatno kako taj momak iz raznih razloga ne može da veže dve utakmice u reprezentaciji.Fali dosta i Ivanović, a Janković bi nam dobro došao kao melem na ranu.
U suštini mi samo kada smo kompletni i svi igrači su nam u formu možemo nešto da uradimo, plus što nam treba bar jedan dobar napadač, a to bi na primer bio Kleo, bez obzira što ga previše mediji hvale ipak je on klasa za ove ostale.
Povrh svega, izgleda da je narušena atmosfera, a i Antić je izgleda pogubio u celoj toj situaciji konce iz svojih ruku.
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

Е јесте Јанковић би нам поправио атмосферу незна се.Он и Баста су само нарушили атмосферу у младој репрезентацији,а осим тога није никад ништа показао ни у А репрезентацији,а да је тако говори и чињеница да га Красић избацио из прве поставе.Зашто Мрђа није ушао,и какве су оно измене то само Бог отац зна ко је ту шта играо,иначе група је јако смешна и неуспех је ако не освојимо прво место,али бојим се да ако се овако настави биће довиђења.Красић и Лане?Па ако су њих двојица одвели Србију на СП,ваљда још неко може нешто да покаже,ми сви очекујемо од њих двојице да просто разбију противника по странама,па имају и они права на лош дан,Лане се још није пронашао у Ливерпулу,Краса је тек дошао у Јуве,па немају они чаробан штапић.У принципу данас је цела екипа одиграла јако лоше.
ssnigd
Posts: 3587
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Kao navijaca Vojvodine bilo me je sramota da gledam Laneta veceras :oops: On danas nije znao gde bije(sto bi rekli ljudi na ulici), pogubljen, ulazi u raspravu sa slovenckim trenerom dok Slovenci napadaju :roll: Hitno kod psihologa na tretman :!: Na klupu za pocetak, a mozda cak i na tribine. Jako me je razocarao danas.
Onda Krasic, dve lopte nije dobio, a i kada ih je dobio, bolje da nije. Jako nam fali Jankovic.
Kacar malo vremena na terenu za neki utisak.

Antic pogubljen, ni on ne zna vise gde bije. Isti tim, ista prica, ista igra, sve je isto. DEJA VU :!: Najbolji igrac nam na klupi(Ninkovic).
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Baš bi nam Mrđa puno pomogao. :roll:
Ko priča o atmosferi, Janković bi nam igrački sigurno značio, ne nešto specijalno, ali bilo bi bolje sa njim, dobili bi na određenoj kreativnosti i probojnosti.Naravno, trebaće njemu dosta vremena da se vrati i pitanje je da li će to uspeti, ali nije to poenta već stvar da nam treba još jedan kvalitetan igrač iza napadača koji poseduje i dobru tehniku.
A što se tiče Krasića, on igra već duže vreme slabije, a eto polako ali sigurno mu se pridružuje i Jovanović.Grčka, Farska ostrva i sada Slovenija, sve gore od goreg, teško ćemo ovako protiv Italije.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Zeljafcv wrote:
Lipi wrote:Ja sam jedini krivac

Preuzimam potpunu odgovornost za sve što se dogodilo, jer ako tim u tako važnu utakmicu uđe sa takvim pristupom igri to samo znači da selektor nije dobro uradio svoj posao.

Ne dirajte igrače, krivica je moja. Loše sam pripremio ekipu i preuzimam svu odgovornost.

Sve sam mogao da očekujem osim igre koju smo prikazali u prvom poluvremenu sa Slovačkom. Drugi deo igre neću ni da komentarišem. Ja sam odgovoran, jer je to bio moj izbor. Želim sve najbolje mom nasledniku, a vama se zahvaljujem na protekle četiri godine, tokom kojih smo imali i dobre i loše momente.

Vratio sam se sa velikim entuzijazmom i nijednog trenutka nisam zažalio zbog toga. Iskreno sam verovao da ćemo pružiti mnogo više i veoma mi je žao što se to nije dogodilo. Čvrsto sam verovao u igrače koje sam izabrao i mislio sam da će oni opravdati moje poverenje. Moja krivica je što nisam uspeo da ih motivišem da pruže svoj maksimum i naprave dobar rezultat. Omanuo sam na psihičkom, taktičkom i tehničkom planu.
Ovako se ponašaju TRENERI velikih ekipa koje su bile i zbog toga će biti ponovo na vrhu.
Samokritika i preuzimanje odgovrnosti Radomira Antića je izostala onda, sada je kasno da se to ispravi! Kako ono beše mi smo uspeh napravili na SP :?
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Amen za komentare u vezi Krasica i Laneta..katastrofa su a nas selektor nema muda da ih drzi na klupi!
Krasic jos djene djene ali Lane kako igrama tako i ponasanjem tj. izjavama u zadnje vreme me prilicno razocarao.......
Elem onaj decko Ninkovic je velemajstor!!! On mora imati zagarantovano mesto u prvih 11.
Rukavina ..pe gde se njega seti Anticu...Mozda bi u Banatu bio prvotimac..0 od igraca.Ninkov je za njega Ronaldo.
I vidim da nekom ovde jos uvek smeta Mrdja..a sto da ne igra Mrdja? Msm dosad nije ni igrao a mi vec unapred znamo da nece nista uraditi.
Evo je sa kladim skime god da na prvoj sledecoj gde ce on igrati ako nista drugo bice penal nad njim.
Zigica u zoo vrt da se druzi sa zirafama, a onog odvratnog Lazovica bi samarao do kraja zivota da mu skinem onaj pederski licemerni osmeh sa lica...odvratan je decko..
Sve u svemu mozemo pevati za osvojen bod!
car jovan
Posts: 397
Joined: Sun Mar 01, 2009 9:34 pm

Post by car jovan »

ice wrote:Baš bi nam Mrđa puno pomogao. :roll:
Ko priča o atmosferi, Janković bi nam igrački sigurno značio, ne nešto specijalno, ali bilo bi bolje sa njim, dobili bi na određenoj kreativnosti i probojnosti.Naravno, trebaće njemu dosta vremena da se vrati i pitanje je da li će to uspeti, ali nije to poenta već stvar da nam treba još jedan kvalitetan igrač iza napadača koji poseduje i dobru tehniku.
A što se tiče Krasića, on igra već duže vreme slabije, a eto polako ali sigurno mu se pridružuje i Jovanović.Grčka, Farska ostrva i sada Slovenija, sve gore od goreg, teško ćemo ovako protiv Italije.
Не помогао би нам Клео :roll: Ал с тобом се не вреди расправљати,ти ћеш опет после нешто да напишеш,зар не видиш шта београдска говна раде већ десет дана серу у журналу како не игра Тошић.Значи Красић и Јовановић нису играли у близанцима дај да их избацимо,ту су Бамби и Јанковић.Ал ти опет видиш теорију завере,чуди ме да ти опет није крива управа Војводине за реми са Словенијом.
User avatar
kej
Posts: 618
Joined: Sat Aug 08, 2009 10:58 am

Post by kej »

Djurovski dao lep gol za Makedoniju.
Post Reply