Fantasy, i slicne zanimacije

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Post Reply
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Po mojoj racunici ovo kolo 51 bod. Moglo je to i bolje :(
Image
kobajagi
Posts: 4
Joined: Tue Sep 24, 2013 5:44 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by kobajagi »

Dobar si, ja 44 i to me izvadio Aškovski
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Voja wrote:Kako stojite ovo kolo??? Ja imam 57 bodova i jos jednog veznjaka na mecu Radnicki-Vosa
Koji se naravno povredio i nece igrati :o
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Kako stojite ovo rekao bih cudno kolo?
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

Izašao (na torentima :mrgreen: ) novi menadžer, fm 2014, za sada deluje dobro tj ne izbacuje iz igre kao prošlogodišnji. Nemam puno slobodnog vremena ali neću odoliti da se ne prošetam ovom našom ligom sa Vošom :)
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Radoye »

Boske87 wrote:Izašao (na torentima :mrgreen: ) novi menadžer, fm 2014, za sada deluje dobro tj da ne izbacuje kao prošlogodišnji. Nemam puno slobodnog vremena ali neću odoliti da se ne prošetam ovom našom ligom sa Vošom :)
Ako te ne mrzi sikni mi link na PM, hvala unapred! :cheers:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Qr0nJa »

Radoye wrote:
Boske87 wrote:Izašao (na torentima :mrgreen: ) novi menadžer, fm 2014, za sada deluje dobro tj da ne izbacuje kao prošlogodišnji. Nemam puno slobodnog vremena ali neću odoliti da se ne prošetam ovom našom ligom sa Vošom :)
Ako te ne mrzi sikni mi link na PM, hvala unapred! :cheers:



+1 :cheers:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by ogi »

Skinuo sam je i ja. Po komentarima na Pirate Bay, ljude izbaci iz igre kad tad. Ovo je jedina igra za koju platim jer je postalo nemoguce igrati krekovane verzije.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

ogi wrote: ljude izbaci iz igre kad tad
Stigao sam do 9. septembra, izgleda da ne može dalje, izbacuje iz igre. Pojaviće se novi krek ubrzo, sigurno. Prošle godine je izbacivala iz igre nakon par minuta, bilo je nemoguće igrati sve do pojave kreka na proleće. Ovu će sigurno brže odraditi jer solidno šljaka sve do tog 9-tog septembra.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8923
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Radoye »

OK ce ga sacekamo onda :)
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

Pojavio se update tj fix, više ne zapinje u septembru, za sada ide igra bez problema :)
Link šaljem na PM ako je neko zainteresovan da se igra Balše, Rabrena i ovog novog što nas je zajašio :mrgreen:
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by ogi »

Salji. Hvala.
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
lala1914
Posts: 200
Joined: Fri Jul 12, 2013 11:52 am

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by lala1914 »

Da li bi mogao i meni? Vase misljenje o FIFA manageru?
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Voja »

Fantasy... kako stojite?
Image
User avatar
Boske87
Posts: 572
Joined: Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Re: Fantasy, i slicne zanimacije

Post by Boske87 »

Menadžeri kako ide :) ?
Ja konačno završih prvu sezonu sa Vošom, bio sam drugi, čerga dala gol u 93 minutu za ostanak na prvom mestu tako da sam slavio pirovu pobedu u Jagodini :mrgreen: . Inače strašan sam tim napravio, očekujem da se prošetam kroz JSL u drugoj sezoni. Na startu igre sam rasprodao škart i to za solidne pare (Đurić, Nastić, Škuletić, Alivodić, Vranješ, Gaćinović+ raskinuo odmah sa Kaluđerom i pozajmio Denkovića). Doveo sam Đurđevića (najperspektivniji srpski napadač na igrici) ali sa njim treba biti strpljiv, zatim Despota za rotaciju pošto igram 4-5-1. Mali Andrija Živković je sjajan po desnoj strani, iz nkp se može dovesti za 700-800k ali treba biti brži od Reala i Barse :mrgreen: . Kao slobodne igrače sam doveo Laneta (ovo je pod moranje-levo krilo) i levog beka Ivana Obradovića, mada se on nije nešta pokazao kao ni Leković.
Na polusezoni sam prodao vrlo dobrog Vukovića zato što ima neku klauzulu u ugovoru da čergi ide 600k nakon njegovih 20 nastupa u Voši, prodao sam ga za 1.8m ali čergi je otišlo 30% od transfera. Kao zamenu sam doveo za bagatelu (250k) štopera Dedryck Boyata-u iz Man City rezervi :mrgreen: , jeste da ima veliku platu ali je zver od igrača, sjajan u tandemu sa Trajkom. Prodao sam Vukčeviča u Englesku i doveo argentinca Brian Sarmiento-a. Vezni red mi drže Poletanović i Radoja oko kojih se otima pola Evrope, Milinković-Savić je vrhunski defanzivni vezni a i mali Kosović je redovno dobija šansu sa klupe, sjajno napreduje.
Delač ima dobre ocene ali nisam bio zadovoljan njegovim igrama pa sam još na polusezoni doveo neku golmančinu iz Afrike, mislim da se Eder zove :) , brani nemoguće ali slabo ispucava loptu poput Supića :mrgreen: . Nezgodno je ograničenje stranaca, sad sam doveo za dž nekog nigerijca u vezni red Uzuna ili tako nekako, i brazilskog napadača Jonasa, mrcina dao 20 golova na 30 utakmica u pređašnjem klubu, klasičan target man. Dosta para iz budžeta mi ode na plate ali je prodaja igrača daleko lakša nego u ranijim verzijama igre. Jedino što je skautiranje nezgodno, uprava mi ne da da proširim mrežu skauta.
What else are you gonna do on a Saturday?
http://www.youtube.com/watch?v=aF0uxqolMMk" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply