6. kolo: Sloboda-Vojvodina 0:0

Ocekujem

Pobedu Slobode
5
11%
Nereseno
16
35%
Nastavak 100% serije u gostima
25
54%
 
Total votes: 46

User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Proslu utakmicu su igrali Brkic, Medojevic, Mitosevic, Katai, Stevanovic i Mudrinski (svi sem Karana i Smiljanica).
Ovu su igrali Brkic, Medojevic (kako je odigrao-bolje da nije) i Stevanovic.
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Sticajem reznoraznih okonosti, juce sam tek drugi put gledao Vojvodinu uzivo ove sezone i na osnovu onoga sto sam od ekipe video na te dve tekme mogu samo reci: Kukala nam majka!
Evo, sest kola je proslo, plus Kup, porazeni nismo, dobili smo jedan gol, ali igre nema ni u tragovima... Uzas jedan! Bojim se da nam i ova sezona klizi u sivilo...

Inace, kad na prolece budemo gostovali u Cacku treba obici naseg domacina Badzu i pojesti bar duplo vise komplet lepena i pecenja...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Zuti kartoni
-----------------
Prvenstvo:
Pavlovic 3
Vulicevic, Jao, Tumbasevic, Milovic po 2
Mojsov, Merebasvili, Katai, Medojevic, Adjuru po 1
Kup:
Trajkovic 1
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Užas, beda i jad. Lazetiću, MARŠ iz Vojvodine!!! I ti i onaj ko te je doveo i marioneta Milinković...

Trinaestočasovni dan ćemo pamtiti po ovome (čisto da malo razbijemo gnev i podsetimo se lepših stvari):


Image


Image


Image


Da smo očekivali ovakvu utakmicu, ne verujem ni da bi mrdali od gosn Badže... :mrgreen:

p.s. Zaboravih da uslikam kera... :wink:

p.s.2 Pozdrav za @njaks-a i nadam se da će pisati sve češće!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Komentar koji cu napisati vezan i ja za poslednju utakmicu i za igru Vojvodine genralno ove sezone...

U situaciji kada vezni red cine igraci koji su po svojim karakteristikama krajnje slicni jedan drugome- Adjuru, Meda, Tumba, gde ni jedan nije zavidan tehnicar, a ni kreativac (mozda Tumba za nijansu odskace) u tom slucaju ofanzivni deo ekipe- bocni igraci, a i spic moraju biti gutaci plamena, da se tako izrazim... A kakva je situacija bila u tom delu ekipe protiv Sevojna? Lazetic ne moze da se pomeri i vecinu lopti koje je imao ili je izgubio ili je odigrao nesto od cega nema nikakve koristi... Abubakar, pokusava, trudi se, ima brzinu, al nekako mi nije to to, ne moze on da uzme loptu i napravi tu razliku, sam (a ubedjen sam da bi bilo drugacije da iza sebe ima "jace" igrace)...
I na kraju, najznacajniji igrac u toj formaciji, spic- Jao, koji bi trebao biti vrsni tehnicar, koji moze sam da stvori sebi sansu, da stane, da povuce, izdribla, a on moze sve samo ne to, jer cini mi se da covek ima bas, ali bas losu tehniku...

Ono sto bih ja promenio je centralni deo veznog reda- Mitosevic bi obavezno igrao uz Medojevica i Tumbasevica, s tim sto bih sansu pruzao i Djurovskom... U situaciji kada nam spic nije bas neki znalac onda ne smemo doci u situaciju da nam sredinu terena cine isto tako slabi tehnicari i igraci bez ideje, jer prosto ne vidim onda nacin kako mi mozemo dati nekome gol...

Takodje, u ovoj formaciji kojoj sad igramo najvise ce ispastati Merebasvili i Bilbija, kojima cini mi se nikako ne lezi 4-5-1 (bar ova varijante te formacije koju mi igramo) ili 4-3-3...
Iz mog ugla mi izgleda da su obojica klasicni poluspicevi kojima treba dati odredjenu slobodu u igri i koji be se odlicno snasli uz nekog jakog, robusnog napadaca (kog mi nemamo)...
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Nisam znao gde ovo da napisem ali mislim da necu puno pogresiti ako to stavim ovde...
Newcastle je proslog vikenda izgubio kod kuce prvi put posle 16 meseci, i sta su navijaci radili?! naravno, zvizdali su pola sata!! dalji komentar nije potreban.
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Nisam bas najbolje razumeo sta je pisac hteo da kaze...

Mislim da je prava steta sto za clanove i posetioce foruma nismo uslikali Badzu kako protrcava sa vrucim jagnjetom na raznju... brzi je od naseg "najveceg pojacanja" tri puta :lol:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Upravo sam pogledao prvu šansu koju je Jao sam sebi stvorio oduzimanjem lopte igraču Slobode. Dečko, pa od tebe nikada neće biti fudbaler! Ovo mi je izgledalo još smešnije nego na stadionu. Da li ste vi videli koliko je on prostora imao ispred sebe, mogao je da se ušeta u gol, a on se usrao, pogubljeno zastao i dodao loptu...nikome... Jao, jao...
POŠTO OBRAZ ???!!!
kapri
Posts: 101
Joined: Tue Apr 06, 2010 6:41 pm
Location: Novi Sad

Post by kapri »

Bila je negde rasprava da li tapsati ili zvizdati posle ovakvog rezultata pa sam zbog toga to napisao. :D
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

kafe bagdad wrote:Nisam bas najbolje razumeo sta je pisac hteo da kaze...
Druže, a šta ti od svega što je kapri napisao nisi baš najbolje razumeo :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

kafe bagdad wrote: Mislim da je prava steta sto za clanove i posetioce foruma nismo uslikali Badzu kako protrcava sa vrucim jagnjetom na raznju... brzi je od naseg "najveceg pojacanja" tri puta :lol:
Ko kaže da nismo?! Imam ja, samo nisam vešt postaviti istog. Doduše slikan je sa leđa...
Da probam

http://img718.imageshack.us/img718/7848/badaf.jpg
UH!
Pikado
Posts: 94
Joined: Thu Apr 22, 2010 6:38 am

Post by Pikado »

trelos gia fcv wrote:
kafe bagdad wrote:Nisam bas najbolje razumeo sta je pisac hteo da kaze...
Druže, a šta ti od svega što je kapri napisao nisi baš najbolje razumeo :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
Sve dok ima takvih na severu koji ce tapsati tj aplaudirati posle svake utakmice bez obzira na rezultat , dotle cemo mi i gledati ovakav fudbal.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

http://www.youtube.com/watch?v=xJtWSy3JxAU

E za ovo se tapse!Tapse se kad je dres kaljav i prljav i natopljen znojem od borbe!Tolko o tome!Dalja disusija mislim da je nepotrebna....
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Post by newnowapv »

Bogdan96 wrote:http://www.youtube.com/watch?v=xJtWSy3JxAU

E za ovo se tapse!Tapse se kad je dres kaljav i prljav i natopljen znojem od borbe!Tolko o tome!Dalja disusija mislim da je nepotrebna....
Bravo za post!
Eh stara dobra vremena...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Svaka čast! To je ta utakmica o kojoj sam pisao u temi o prvom kolu protiv Jagodine. Tada sam tu utakmicu spomenuo kao potpunu suprotnost sramnog početka ovog prvenstva. Ako se ponovi ta utakmica s Partizanom, ako opet damo dva neverovatna gola, ako opet pokažemo muda tim klošarima i ako ponovo izgubimo golom iz nepostojećeg penala, ja ću opet momcima tapšati petnaest minuta. Igrači koje Milinković u nedelju izvede na teren imaće 90 minuta da pokažu da li su zaslužili da im se tapše ili ne.

PS Kada ovde kažem "tapšanje" mislim generalno na odnos najšire baze navijača/simpatizera prema timu, a koji opet zavisi od njihovog odnosa prema klubu. S druge strane, mislim da odluku o tome kako će se Sever ponašati u kom trenutku treba da donese navijačka grupa Firma 1989 i ovaj forum nije mesto da se o tome raspravlja.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Locked