19. kolo: Smederevo-Vojvodina 1:0

Locked
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

novosadjanin wrote:gol: http://www.mondo.rs/motion/play.php?vid=1591 :oops: :oops: :oops:
Inace, za sredu su odredjene "popularne" cene karata: zapad 400, istok 300 i sever 100
Uzas, vec me hvata muka. Vojvodinasi na zapadu mahom imaju godisnje karte, uprava trlja ruke jer ce popularne cene dovesti do nove najezde blizanaca na zapadu i istoku. :oops:
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nestorović "maestralan" u skoku,a Đurišić samo pogledom prati igrača ispred njega koji se sprema na šut.
Naša čuvena leva strana. :oops: Tu nam golove daju kako hoće.Ali gol ide i Brki na dušu,to me baš brine.
Djumi,grdno grešiš što se tiče forsiranja Nestorovića.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3898
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

stormer wrote:
Red Marquis wrote:Nemojte da krenemo putem međusobnog prepucavanja ovde na forumu, to nas sputava u onom ključnom.
DA GRMIMO UPRAVA NAPOLJE! OD SREDE PA NADALJE...
Ja mislim da to sa Severa nece sigurno zagrmeti, a sa te strane je najpotrebnije...
100 posto se slazem s tobom.
Io odio Belgrado
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Pa naravno da nece...
Bogme Ice jesmo mi mali klub koliko god to bolno zvuci!
A sta ima veze ako se prepucavamo?
Msm delije i grobari mogu da se sloze bez problema..dal je bojkot utakmica u pitanju dok "neko" ne ode...ili akcija punjenja severne trbine ..oni mogu to da urade.
A nas 10 ovde na forumu ne moze da se slozi, to pokazuje snagu tj. u ovom slucaju slabost.A mali nikad nisu snazni ..ne?
Ako je g. Bati toliko stalo do Vose momentalno neka kazni sve u klubu sa po 5000e! Ukljucujuci i sebe tj. te pare da da u humanitarne svrhe.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

shecky wrote:Pa naravno da nece...
Bogme Ice jesmo mi mali klub koliko god to bolno zvuci!
A sta ima veze ako se prepucavamo?
Msm delije i grobari mogu da se sloze bez problema..dal je bojkot utakmica u pitanju dok "neko" ne ode...ili akcija punjenja severne trbine ..oni mogu to da urade.
A nas 10 ovde na forumu ne moze da se slozi, to pokazuje snagu tj. u ovom slucaju slabost.A mali nikad nisu snazni ..ne?
Ako je g. Bati toliko stalo do Vose momentalno neka kazni sve u klubu sa po 5000e! Ukljucujuci i sebe tj. te pare da da u humanitarne svrhe.
Pa nažalost ima tu puno istine. :oops:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Gledajuci iz ugla prosecnog navijaca, i znajuci na sta me je sve navikao moj klub, mogu reci da je dobro sto nismo primili tri komada. Moram se i malim stvarima zadovoljavati.
trelos gia fcv
Posts: 665
Joined: Tue Jan 05, 2010 4:24 pm
Location: U pravo vreme na pravom mestu

Post by trelos gia fcv »

stormer wrote: Ja mislim da to sa Severa nece sigurno zagrmeti, a sa te strane je najpotrebnije...
Upravo tako...Već sam pisao o tome...
I ako smo treća po veličini grupa u Srbiji ( po svemu ), ipak smo još veće JAJARE koje samo mogu da kenj..u ovde na forumu.
I u sredu će biti isto.
Kur..viti smo ovde, a u sredu ćemo otići na taj isti sever, navijati ( kako-tako) i smrdeti okolo...I posle sebe nazivati FIRMAŠIMA.
Ma daj...
GAZI, GAZI, CRNO-BELU GAMAD!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Auu, kakav amaterski gol :oops:
Greška na grešku - pa tako 3 puta.Na kraju, najkrivlji uvek bude onaj poslednji, kojeg nema ko da spase.Neponovljiv šut i loša procena Brkića (iako su i pre njega, svi isto tako ,,cenili".Otkud se, sad opet, izlegao Đurišić na stoperu?).
Dobro, jedan smo primili (što smo i očekivali) i to pacerski sa igračem više na terenu (to baš i nismo očekivali), a gde nestade najavljena efikasnost naše navale :?: Opet krompir na gostovanju :oops:
Gledao sam malo, koliko sam imao živaca, danas TV prenos našeg budućeg i bivšeg protivnika.Blagi užas od fudbala.
Ali i takvi, nikakvi, pred svojom napaljenom seljanom i našom skršenom psihom, još jednom će nas izbrukati u našem gradu.Neka se u sredu brukaju (bez mene, jer sa posla zbog ovakve Voše ,,iskradati" se neću) svi oni koji i trebaju.
Dok smo se igrali stvarima koje nisu za igru, sad došao đavo da naplati ( i sve one srećne slučajnosti).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:Auu, kakav amaterski gol :oops:
Greška na grešku - pa tako 3 puta.Na kraju, najkrivlji uvek bude onaj poslednji, kojeg nema ko da spase.Neponovljiv šut i loša procena Brkića (iako su i pre njega, svi isto tako ,,cenili".Otkud se, sad opet, izlegao Đurišić na stoperu?).
Meni se cini da se taj "sut" ustvari odbio od Djurisica pa je lopta dobila taj neki cudan fels sto je iznenadilo Brku.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Radoye wrote:Meni se cini da se taj "sut" ustvari odbio od Djurisica pa je lopta dobila taj neki cudan fels sto je iznenadilo Brku.
Ne znam Radoye, gledao sam bar 10 puta - i nije mi jasno kako je ušla?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Djumi na SOS-u uzivo!!!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Turija wrote:
Radoye wrote:[Meni se cini da se taj "sut" ustvari odbio od Djurisica pa je lopta dobila taj neki cudan fels sto je iznenadilo Brku.
Ne znam Radoye, gledao sam bar 10 puta - i nije mi jasno kako je ušla?
Siguran sam da taj lik nije namerno tako sutirao, iz tog ugla se ne vidi najbolje ali ako pazljivo slusas i gledas mozes da cujes jos jedan zvuk posle suta kad je lopta pogodila Djurisica i onda dobila tu cudnu putanju. Brka je krenuo napolje na redovan sut, i onda nije stigao da se vrati da zaustavi taj odbitak. Sto kazu Amerika i Engleska - shit happens.
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

Od grmljavine "uprava napolje" slaba je vajda. Ova sezona je propala, a mi smo dobili nadimak FK Sledeća sezona. Bolje je uopšte ne ići na utakmice, to će ostaviti jači utisak na upravu.

P.S.
Jasno je da Mrđa mora biti kapiten, inače ga niko neće kupiti ni za tepsiju ribe.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Hocemo li opet analizirati svaki detalj,i svako moguce desavanje koje je iznenadilo svemocnog Brkica!???
Opet trazite alibi.Na naslovnoj strani sajta pise da je to bio "sut iz ocaja" :shock: Bar ja dok sam igrao fudbal,imao sam taj "osecaj prostora" i kad je pogled uperen ka zemlji... tako da je gol koji smo primili,za mene fudbalsko remek delo,jer u nasih 16m nije bilo domacih igraca,i igrac koji je dobio loptu je to znao,i sta mu je ostalo nego da pokusa jedinu rezonsku stvar.I milioniti put cu ponovo citirati Staneta Karasija: "Da nije sutnuo,ne bi ni usla".I svaka cast,strelcu tog gola.... bila je to prava mala majstorija.

A alibi u korist Brke sam spomenuo,jer me stvarno vise smara nerealno sagledavanje situacija oko nase ekipe.Za sve mi imamo opravdanje,za sve su nam krivi Zvezda i Partizan,i Tole.... Eh,kad bi se vecina vas samo malo spustila na zemlju.

Sto se Djumija tice.... slazem se da je rano za ocene,i ne zelim ga ocenjivati,ali ga moram upitati samo jednu stvar: Djumi,da li si pristalica teze da se igra tima mora praviti na osnovu igraca kojim raspolazemo ili se igraci moraju prilagoditi sistemu i zamislima koje trener "forsira" !?
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Ne Vojo ne trazim ja alibi za poraz - zasluzeno smo izgubili jer da smo onakva ekipa kakva mislimo da jesmo i kako nas iz uprave ubedjuju, da je nas kapiten svtarno "najjaci igrac lige", da je Tadic jedan od najtrazenijih igraca Evrope za koga Ajaks nudi 3 miliona ali ga mi ne damo, da je Djurovski... itd. itd. da ne nabrajam svakog igraca pojedinacno i kako se oni predstavljaju u medijima i (samo)reklamiraju, dakle, da je sve tako kao sto nam pricaju mi bismo ekipama poput tog Smedereva trebali 'ladno da zabijemo 3-4 komada i laku noc dovidjenja! Pa ako nam oni i daju jedan ne bi smo se sekirali puno oko toga.

Ali ovaj gol JESTE iz odbitka, lopta JESTE slucajno usla, da ovaj pokusa jos 100 puta isto ne bi vise nijednom dao takav gol. A za mene nijedan gol iz slucajnog odbitka ne moze biti majstorija - sto naravno ne umanjuje generalno kriminalnu igru nase odbrane koja je i dozvolila da se ovaj nadje u poziciji da uputi sut koji se usput odbio od naseg igraca i zavrsio u golu.
Locked