Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Rabba »

@vdn

Busnić ima 24 godine, vrlo uskoro.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
vdn slaninar
Posts: 1043
Joined: Fri Mar 30, 2012 9:46 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by vdn slaninar »

@Rabba у праву си,ја сам гледајући јуче скроз искључио да има године кад би требао много боље,чвршће и сигурније да игра.
Свакако овим бодом су добили кредита код нас па ћемо им свима дати велику подршку да покажу шта знају.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Djordjevic je rekao da je u ovom periodu iskljucivo vazan rezultat a ne igra i sa tim se slazem.
Stalno potencira da se ide na pobedu i koliko god to uglavnom zvucalo kao izjava za siroke mase ipak stvarno se oseti da je uz tim, da ima poverenja u ovu grupu igraca, da zna tacno sta trenutno ekipa moze i da na taj nacin juri rezultate.

Marko Miric je bio gost Arene u pregledu kola i izjavio je da za njega nije iznenadjenje nas remi bez golova na Stadionu Rajko Mitic. Da smo potcenjen, dobar tim sa dobrim trenerom.
Voditelj je stalno potencirao da je zvezda bila bolja i imala dosta sansi ali ga je Miric zaustavio i rekao kako je i Vojvodina imala 2/3 ozbiljne polukontre i kontre i da je vrlo lako mogla da dodje do gola.
Miric je kao sto i znate bivsi fudbaler zvezde. :cheers:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Mislim da Djordjevic dobro kombinuje tim i rasporedjuje snagu pojedinacno i ekipno sa pravovremenim izmenama. Niko od ovih mladih igraca, za sada, ne moze izdrzati isti tempo cele utakmice na zahtevanom nivou
Gledam tajming i imena zamenjenih i uvedenih igraca i cini mi skoro savrsenim, u odnosu na okolnosti, da bi se izvukao maksimum tima i igraca.
Takodje, Djordjevic zeli da uigra vise od 11 startnih igraca i da prvi tim cini 16+ igraca, sto zbog mogucih povreda, zamora, forme, igre protivnika itd. To pozdravljam.
PS
Ne smemo zaboraviti da nam fale 3 kljucna igraca iz prve postave i brz centarfor. Kombinacija sa Covicem u samom spicu je, takodje, dobar potez trenera, cak i ako je iznudjen situacijom.
Izglefa da nije floskula kada Djordjevic kaze: idemo na pobedu, iako nam se, u pocetku, cinilo da je nerealna?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Setih se Vojinog stava u vezi rada na pripremama trenera Djordjevica, kada je napisao da ce kljucno biti za ocenu trenera ( po Voji) ko mu je prvi golman. Pomalo cudno, ali istinito.

Tako bese i sa Lalatovicem i Kordicem na golu. I Lalatovic je prvo pao na ispitu sa izborom golmana, pa onda dalje.

Cinjenicno, nije bez razloga to sto golman nosi broj 1 na svom dresu. Prvi je na listi sastava tima i lakmus papir za procenu trenerovog shvatanja fudbala i igre.

Ono dalje, jos uvek ne mogu da procenim kod Djordjevica, jer zaista ima slab individualni kvalitet igraca, kao i koliko je kriv za losu fizicku spremu ekipe. Sve mi se cini da su fizicki spremni samo oni igraci koji je imaju prirodno. Za rad sa juniorima mozda je taj nivo bio dovoljan. Za seniore nije, pogotovo seniore Kluba kakav je Vojvodina.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

[video]https://www.youtube.com/watch?v=4oEx2ac ... nnel=SSCTV[/video]

Covek se muci tamo,mi se mucimo ovamo :mrgreen:
Image
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Dragojlo »

Šta, El Jebli zarib'o?? :(
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Kaže ne trepnuvši da su igrali dobro, nisu imali sreće i bla, bla a ono statistika očaj. 30%posed,dva šuta u gol..... Ne verujem da će tamo moći još dugo da prodaje muda za bubrege.
Inače, zaboravih, izjava Đorđevića posle utakmice je ne dostojna kluba koji trenira. Šta znači da su ne zasluženo pobedili? Dali gol iz ofsajda, sudija im svirao nepostojeći penal? Ne Đorđeviću, nego te je onaj drvoseča grobarski odučio od fudbala i trebao si im sportski čestitati.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Prodavac surdulicke magle. To mozes sa porodicom Toncev i slicnim bizonima i ekipama poput Radnika, koji su u plejofu sad i ko zna kad. Ljudi ovde imaju malko vise mozga.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

https://www.maxbetsport.rs/iskren-do-ko ... ja-312187/" onclick="window.open(this.href);return false;

Najjaci intervju do sada :mrgreen: Novi trener umesto Slavoljuba resen. Taman da prebacimo malo balans sa ciganske na crnu stranu :mrgreen:
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Našem mentalitetu i treba neki "ludak" da nas istrese iz gaća.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Radoye »

slanobarac wrote:Našem mentalitetu i treba neki "ludak" da nas istrese iz gaća.
Da, apsolutno, ali pod uslovom da taj "ludak" i zna da radi posao. Za Djanija nema sumnje da je lud za desetoricu ali nisam bas ubedjen da zna znanje.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Đani je imao karijeru ajde da kažemo za poštovanje. Bolju od poslednja dva trenera, da ne idemo dalje. A i što ne bi pravili još veći cirkus od ovog što imamo. Kao da Lalatović nije bio cirkuzant level pro.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by N13 »

Oduvek cekam nekog trenera koji ce uvesti ofanzivnu taktiku na nas fudbal. Ne znam bas svi treneri forsiraju taktiku 4-5-1, i to sa 2 defanzivna vezna.

3-5-3 je i moja omiljena taktika, dosta se fura u Italijanskom fudbalu, u bukvalno je fleksibilna taktika. Sa tom taktikom se mozes i braniti, i igrati na kontre i napadati, sta god treba.
Ako bi stvarno to primenio, ja prvi glasam za njega da bude trener. Jos mu je Djumi mentor, verujem da ce mu preneti znanje.
Samo za takvu taktiku je potrebno imati nadljudski fizicki spremne bocne igrace, i imati rezervne jedenako kvalitetne kao bocni igraci u prvoj postavi. Tu je trcanje 90 minuta napred nazad... ne mogu dvojica bocnih igraca izgurati sezonu sami.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Ipak ne. Sad sam video šta je izjavio. Uvlači se prvorođenom toliko da je Lalatović mala beba za njega. :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
Post Reply