Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
budababa
Posts: 4037
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Šta bi sa Krasićevim spotom-najavom za finale kupa? Da nije ipak prevagla veza cska-pfc?
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
ssnigd
Posts: 3586
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

budababa wrote:Šta bi sa Krasićevim spotom-najavom za finale kupa? Da nije ipak prevagla veza cska-pfc?
Ima je na onoj glavnoj najavi
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
buraz
Posts: 130
Joined: Mon Aug 17, 2009 9:29 pm
Location: Novi Sad

Post by buraz »

ssnigd wrote:
budababa wrote:Šta bi sa Krasićevim spotom-najavom za finale kupa? Da nije ipak prevagla veza cska-pfc?
Ima je na onoj glavnoj najavi
Gledao ja najavu na SOS-u , ne izgleda toliko lose s obzirom na pojedinacne najave, u pozadini golovi sa polufinala, ma ok izgleda!
Jedna je crvena a druga je bela....
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Sta je sa najavljenim posterom u Dnevniku??? Kupio sam prazicni,jucerasnji i danasnji Dnevnik i ni p od postera...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

vojvodina jedna jedina wrote:Sta je sa najavljenim posterom u Dnevniku??? Kupio sam prazicni,jucerasnji i danasnji Dnevnik i ni p od postera...
Ako sve bude kako treba, a treba, sutra izlazi...
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Izvinite što skrećem sa teme, ali moram ovo da napišem!

MOLIM, PREKLINJEM sve navijače Vojvodine, da nikad više ne kupe "najtiražniji dnevni sportski list", poznatiji kao "Sportski žurnal"...

Naime, gledam i ne verujem. Sutra se igra tzv."večiti", tzv."derbi" i oni ubacuju specijalno izdanje o tom ubici srpskog fudbala, na 65 fucking stranica!!!

Pa, ja ne verujem!!! Ne, ne i ne!

Po svaku cenu podgrejati davno ohlađeni leš Frankeštajna srpskog fudbala, koji su proglasili "institucijom"...Eh, moje, srpsko novinarstvo...

Deco, nemojte da dajete pare na to *****, to je PINK srpskog novinarstva. Uostalom, i boje su im iste!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Post by aNS »

Сутра се уз Дневник добија и постер ФК ВОЈВОДИНЕ.
User avatar
torrente
Posts: 521
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Post by torrente »

evo opet jedan veliki problem...
dosli su mi prijatelji iz Dizeldorfa i Beca...
hoce da kupe dres Vojvodine,kazu da na ofivijelnom sajtu to nije moguce jer i nepostoji takva opcija...
odemo u Ns... i nemozemo da nadjemo nigde..
hajde da nadjemo nekakvu majicu Vojvodine...i nista opet...
sad ce neki da kazu imas tu i tu...imas u Shopu na stadionu..ok sve je to u redu ali ako neko hoce da kupi bilo kakav oficijelni suvenir... to nije moguce!!!
Ovo je jos jedan razlog zbog cega treba poraditi na marketingu ne malo,nego MNOOGO vise!!!
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Merchandise je odlican nacin za promociju brenda i za prikupljanje sredstava. Znam da je glupo porediti se velikim klubovima ali neki zive od prodaje suvenira.

Ako vec FK Vojvodina nece, zasto fkvojvodina.com ne bi izbacio svoju liniju suvenira i na taj nacin zaradio za placanje servera, kupovinu pehara i sve druge aktivnosti koje iziskuju novcai trosak?
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2072
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

dulajlo wrote: Ako vec FK Vojvodina nece, zasto fkvojvodina.com ne bi izbacio svoju liniju suvenira i na taj nacin zaradio za placanje servera, kupovinu pehara i sve druge aktivnosti koje iziskuju novcai trosak?
Ako imamo pravo da koristimo Vosin grb u komercijalne svrhe ovo je odlicna ideja :!:
Last edited by Grba_NS on Tue May 25, 2010 9:06 pm, edited 1 time in total.
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Ne mora nuzno biti FK Vojvodina merch, moze da bude i fkvojvodina.com merch. Kao sto navijacke grupe prave svoje majice, tako i navijaci/simpatizeri okupljeni oko sajta fkvojvodina.com mogu da naprave trakicu za kljuceve, zastavicu za kola i baby portiklu za svoje potrebe.
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

torrente wrote:evo opet jedan veliki problem...
dosli su mi prijatelji iz Dizeldorfa i Beca...
hoce da kupe dres Vojvodine,kazu da na ofivijelnom sajtu to nije moguce jer i nepostoji takva opcija...
odemo u Ns... i nemozemo da nadjemo nigde..
hajde da nadjemo nekakvu majicu Vojvodine...i nista opet...
sad ce neki da kazu imas tu i tu...imas u Shopu na stadionu..ok sve je to u redu ali ako neko hoce da kupi bilo kakav oficijelni suvenir... to nije moguce!!!
Ovo je jos jedan razlog zbog cega treba poraditi na marketingu ne malo,nego MNOOGO vise!!!
Upravu si...ja koji zivim u Novom Sadu od rodjenja sam jedva nasao dres :shock:
Znaci turisti koji ne znaju grad nema sanse da nadju.Jedino gde ima je onaj murke na SPENSu i Joma shop na Novom Naselju i ne znam gde jos imaju prodavnicu.Velika sramota za klub.... :oops:
__________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Post by prijatelj fudbala »

Na KRAJU SEZONE izlazi poster FK Vojvodina 2009/10 :shock: :shock: :shock:
Poster je u redu, ali tajming izlaska je promasen...
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

prijatelj fudbala wrote:Na KRAJU SEZONE izlazi poster FK Vojvodina 2009/10 :shock: :shock: :shock:
Poster je u redu, ali tajming izlaska je promasen...
U pravu si, ali ovo je bilo iznuđeno rešenje.
Kao što sam i pisao pre nekoliko nedelja, poster se pravio zbog finala kupa. Prvo je trebalo da bude kao poziv na finale i izađe nekoliko dana ranije (kao što sam napisao), pa se onda došlo na ideju da to bude poklon po osvajanju kupa do kojeg, kao što svi dobro znamo, nije došlo. Lično sam video dan pred finale isti ovaj poster samo što je ispod pisalo FK Vojvodina - Osvajač kupa 2010. E pošto smo tu priču popušili, pa su se u "Dnevniku" odlučili za varijantu: "Ajd da nam ne propadne trud" i samo promenili natpis ispod i pustili u štampu.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Poster je lep, zaista. Naravno, ostaje žal i tuga što nije izašao kao "šlag" na "torti" (osvojen kup, prvi u istoriji). Jedan detalj, provalite crno nebo iznad severa, ne znam da li je to bila namera ili slučajnost, autora postera da asocira na sezonu na izmaku i rezultate u njoj? :wink:
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
Post Reply