Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Postali smo igracka jednog coveka.

Ako zelimo bolje sutra,to mora da se promeni.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Trebali smo izaci u 88.minutu,jer nam ne daju da pobedimo :lol:
Image
carlons
Posts: 182
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:32 pm
Location: Detelinara

Post by carlons »

1892 wrote:
leka wrote:Кан Кан - НАПОЉЕ
Пантелић - НАПОЉЕ
Љуба Р. - НАПОЉЕ
Мереба - НАПОЉЕ
Брана - НАПОЉЕ
Ађуру - НАПОЉЕ
Мојсов - НАПОЉЕ

Овако бедно и кукавички одиграти, нисам могао ни да замислим. Свака част гостима, играли су колико су знали и могли, поштено до краја. А ове људске беде и јаде не би ми ни на стадион присмрдили више.
Izuzetno sumnjiva igra Mojsova danas, prosto ne znam sta da mislim !
Sad posto ne igramo Evropu, moze da krene totalna rasprodaja. :?
User avatar
ristoo7
Posts: 398
Joined: Tue Mar 09, 2010 7:39 pm
Location: Banana drzava

Post by ristoo7 »

Играли су као да су се први пут састали. Тренер 0, можда више и није тренер. :D Трајковићу се нешто откачило у глави, да није судија био слаб, играли би са 10 играча. Илић је показао да је просечан фудбалер и да само попуњава рупу, да има квалитет остао би у партизану. Мојсов често ризиковао без потребе са излетима на половини терена. Митошевић по мени постао зрео за прву, Ађуру потпуно изгубљен. Општи хаос на терену....

Управа напоље се чуло и на преносу. :D
Akcent
Posts: 376
Joined: Fri Mar 25, 2011 2:02 pm
Location: Srpska Atina

Post by Akcent »

Momci iz Lihtenstajna su dosli ovde sa verom u sebe, da se bore, da daju 3 gola i DA POBEDE! A nase igrace je ( da izvinete na izrazu stvarno) boleo k***c!
vaduc je igrao odlicno, momci su izgarali za svaku loptu, bili borbeni, stvarali sanse. Ej bre, pa prvih 20 minuta se igralo samo i iskljucivo pred golom Supica!
Svaka cast svim Forumasima ovde koji su rekli da je Supic rupetina i izvinjavam se sto im nisam verovao!
Ristovski? Smejurija.
Covic odlican danas, ostali bunar.
Vojvodina, Vojvodina nepobediva...
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Voja wrote:Trebali smo izaci u 88.minutu,jer nam ne daju da pobedimo :lol:

Ovo bi trebalo da bude smesno?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

...kaže mi sin od osam godina dok smo izlazili sa stadiona...Tata nemoj da se nerviraš,uskoro kreće liga šampiona...I nisam znao šta da mu odgovorim.
inače Uprava napolje!!!
...uno di noi...
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Post by Red Marquis »

Toliko negativnog ima da se kaže da je bolje ćutati.

Sad sam uveren da meč protiv ciganije nismo prodali. Ovo nam je domet. Pre dvomeča sa ovima sam prognozirao dvaput 1-0 za nas. I onda mi dobijemo 0-2 i ja počnem sebi da prebacujem da nas ipak potcenjujem. Potcenjujem malo sutra...

Ađuru, kog ja smatram očajnim je i mene impresionirao koliko on veze nema. On, trener, Brana, Bata i njegovi već danas treba da se spakuju.
Io odio Belgrado
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

novosadjanin wrote:
Voja wrote:Trebali smo izaci u 88.minutu,jer nam ne daju da pobedimo :lol:

Ovo bi trebalo da bude smesno?
Meni kao iskusnom poznavaocu prilika u Vosi jeste smesno,ali definitivno je ovo slika dana.... zbog njih treba da se gine... strasno!!!!

Image
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Nije ni čudo kada:
- naš direktor je cg mafijaš,
- naš sportski direktor je zvezdaš u srcu,
- naša uprava se miri sa partizanom posle svega što se deslio na finalu kupa,
- naši navijači dozivaju delije za mladića,
- predsednik pokrajinske vlade biva ućutkan zbog podrške fudbalerima Vojvodine posle jednog poziva iz Bg-a,
- naša uprava čestita godišnjicu barija zvezdi,
- prenos RTV-a vodi komentator koji se izvinjava što podržava Vošu jer je eto to klub iz Srbije,
- isti prenos komentariše jedan novinar žurnala garilović, sa sve tipičnom 'ljubavlju' prema Voši, i to usred Novog Sada,
- milinković odlazi, dolazi ristovski,
- par dobrih igrača se prodaju, dolaze slaba pojačanja = pare u batin džep,

itd, itd. ..................DOKLE VIŠE???

Naravoučenije- Krivi smo mi jer smo ih pustili...
User avatar
servalsorim
Posts: 73
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:57 pm
Location: duboko podzemlje

Post by servalsorim »

Zašto uvek politika mora da se provlači...kakve veze imaju Pajtić i Mladić sa ovim sramnim porazom....
...uno di noi...
User avatar
igoork
Posts: 781
Joined: Tue Jul 21, 2009 11:09 pm
Location: Na brdovitom Balkanu

Post by igoork »

Ne zelim da ikome stajem na zulj ali samo da pozdravi obozavaoce lika i dela Brane Ilica.

A dubok naklon gospodinu Slanobarcu koji je jedini stalno govorio Uprava napolje dok se ostatak vinuo u Evropski san kako se liga zavrsila.

Mi smo trebali da pevamo uprava napolje cim je utakmica pocela neovisno od rezultata.

Ali tako to biva, ovce su za sisanje...

Idemo ispocetka. KUP JE NAS ! :oops:

:frown:
Last edited by igoork on Thu Jul 21, 2011 8:30 pm, edited 2 times in total.
U Novom Sadu ima klub kojem se svi divimo !
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Post by nssale »

Pazi kad je i spikeru u sportskom delu Dnevnika RTS1 bilo neprijatno što je morao da saopšti ovaj rezultat, a sigurno nije Vojvodinaš...
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Post by slanobarac »

Iako sam razočaran rezultatom a naročito igrom i zalaganjem nekako sam mirno podneo sve ovo. Mislim da igrači nisu krivi jer to je ipak ista ona postava koja je iznela celo prošlo prvenstvo sem Brkića. Jesu li oni zaboravili da igraju? Nisu sigurno. Jel trener kriv? Možda, ali on je imao nezahvalan posao da zameni Milinkovića koji je ostavio dubok i prepoznatljiv trag. Krivac je onaj što se smejao zapadu na skandiranje nakon utakmice. Igor je u pravu, krivi smo svi mi koji smo bili na utakmici što to nismo vikali od prvog minuta. Velika sramota.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

igoork wrote:Ne zelim da ikome stajem na zulj ali samo da pozdravi obozavaoce lika i dela Brane Ilica.

A dubok naklon gospodinu Slanobarcu koji je jedini stalno govorio Uprava napolje dok se ostatak vinuo u Evropski san kako se liga zavrsila.

Mi smo trebali da pevamo uprava napolje cim je utakmica pocela neovisno od rezultata.

Ali tako to biva, ovce su za sisanje...

Idemo ispocetka. KUP JE NAS !

:oops:



E moj Igore, pametan si ti momak, ne prolayi to u ovom okruzenju.

Zamolio bih sve forumase da vise ne kritikuju igrace i trenere. Misljenja sam da je to totalno deplasirano u ovom momentu.

Samo jedna stvar, ako se ne varam, drugar i ja smo bili jedini ljudi koji nisu tapsali kada smo dali gol u 87. minutu. Po prvi put sam bez ikakve emocije odreagovao na gol moje Vose. Kao da prelazim ulicu ili zakljucavam bravu.

Ono sto je usledilo pri rezultatu 2-1 je postalo jos gore, slobodno mogu da kazem najveca sramota u istoriji naseg kluba. Momenat kada nas golman u maniru najboljeg zabara krade citav minut sa ispucavanjem lopte, protiv ekipe iz Lihtenstajna na domacem terenu. :oops:

Sever je opet pevao Kosovki devojki. Lepo. Mogli bi da umiksaju taj hit sa pesmom Bato nase zlato. Odstampaju flajer sa muzickim hitovima koji ocekuju sve zainteresovane, na fudbal se svakako ne poziva. Mi, koji jos imamo nesto sto se zove obraz, ostanemo van stadiona. Vreme je da se vidi ko je iskreni navijac nase svetinje.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
Locked