Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Sto se mene tice, Lalatovicu od volje hoce li da ode iz Vose.
Otisao bi, svakako, na leto, a onda je bolje i za nas i njega da ode sada.

Od igraca startera zadrzao bih Djordjevica, Bralica, Drincica, Stojkovica, Vukadinovica i Covica ( ne racunam tu one igrace koje cemo najverovatnije prodati: Sanicanin i Topic), ostali, stariji od U21, mogu, nesmetano, sa trenerom u drugi Klub.

Takodje, zadrzao bih i Generalnog sponzora, jer mi boljeg nemamo, iako bi bilo najrealnije da je NIS( Gasprom) nas sponzor, jer su sva nafta i gas u Vojvodini.

Sto se novog trenera tice, voleo bih da vidim nekog naseg od imena i iskustva: Zlatomira Zagorcica, Milorada Kosanovica ( koliko god se neko jezio na njega, mislim da je shvatio, pod stare dane, da je samo Vosa njegova), Rastavca ili Vignjevica.

Nisam rad nekog novog trenera ultra zvezdasa ili ultra partizanovca ( npr Milinkovic).

Vojvodini je potrebna Renesansa, a to mozemo izvesti samo sa trenerima kojima je ona Jedna jedina ili nekim trenerom strancem.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

Има резона да оде сада више него на лето. Било би добро да не оде, сад кад се боримо за ову нову Европу која би требала да буде лакша за улазак. Можда би са Борцем играо квалификације за ЛШ?

Да додам још једну веома нереалну жељу - Мирослав Ћукић.
Turija wrote:Milorada Kosanovica ( koliko god se neko jezio na njega, mislim da je shvatio, pod stare dane, da je samo Vosa njegova)
Да нам се враћа назад као муж/жена који се курвао/ла годинама па би сада да се врати назад јер је схватио/ла ко јој је права љубав - Нека њега. Да не кажем нешто горе.
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Turija wrote: Sto se novog trenera tice, voleo bih da vidim nekog naseg od imena i iskustva: Zlatomira Zagorcica, Milorada Kosanovica ( koliko god se neko jezio na njega, mislim da je shvatio, pod stare dane, da je samo Vosa njegova), Rastavca ili Vignjevica.
Glasam za Milorada Kosanovica.
Image
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Turija wrote:ili ultra partizanovca ( npr Milinkovic).
Sta ja znam. On je i njihov, ali ih je tukao bez pardona oba puta u prvenstvu, a tukao bi i u kupu treci put da je bilo pravde. :lala:
Ovaj trenutni je na sav glas nas, potajno njihov, pobedio crvena :shit: jednom s nama, kada njima nije trebalo.

Dodao bih i to da je Kizina ekipa udarila zavrsni pecat ovovekovnoj Vojvodini koja je blizancima izlazila na megdan sa kilo mu*a svaki od igraca. Taj covek i ta ekipa na (ne)pravdi boga ostadose bez trofeja, a tresle se noge celoj ligi od nas.

Kiza jeste posle otisao tamo, ali zbog sezone 10/11, sto se mene tice, ima uvek sansu da jos nesto uradi s nama. :cheers:
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3900
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Red Marquis »

Niko sem Jašara ne zaslužuje ovaj klub.
Io odio Belgrado
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ne secam se nesto uspeha Milinkovica posle odlaska iz Vose.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

ssnigd wrote:Ne secam se nesto uspeha Milinkovica posle odlaska iz Vose.
Ali se rado sećam kakav smo fudbal igrali sa njim. Njega ili Zagorčića, još bolje.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

slanobarac wrote:
ssnigd wrote:Ne secam se nesto uspeha Milinkovica posle odlaska iz Vose.
Ali se rado sećam kakav smo fudbal igrali sa njim. Njega ili Zagorčića, još bolje.
Jeste te sezone smo gazili, bese sada vec pre skoro 10 godina. Sta je uradio posle? Gde je zadnjih nekoliko godina?
Zagorcica svi pamtimo po 4:0 u Djenovi i losem skoru u prvenstvu. To mu je bio drugi mandat kod nas. Prethodno ga je Bata smenio zbog neatraktivne igre iako smo bili prvi na tabeli i ispadanja od Rapida u Becu.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4886
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Skockao onu ekipu partizana s Abubakarom, sto smo dobili 3:2 u Novom Sadu, pred Viktoriju. Igrali Ligu Evrope, tacnije, gazili u Ligi Evrope, pa ga smenili na pravdi boga i postavili Drulovica, nakon cega su ispali.
Mi smo pod njim delovali i mocno i gospodski. Protiv svojih je gazio, a kad treniras Vosu kao bivsi igrac jednog od ta dva :shit: , sve je u tome kako ces se prikazati u tim mecevima.
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by srkins »

Lalatovic bi po meni odluka da li ostaje ili odlaze morao brzo da saopsti prva dva kola su nam tsc i cuka valja uci pripremnjen u te utakmice ako odlazi videti prvo sa Braticem I Sarcem nece valjda stalno biti pomocnici. Od ostalih prvo mi pada na pamet Gacinovic koji je sasvim lepo vodio Spartak. Onda tu je Zigic Proleter po meni igra ruzno za oci ali napravio je neku cvrstu borbenu ekipu od njih. Onda dalje mozda bi Brkic hteo da uleti u trenerske vode. I za kraj vidim da je Stevanovic dao otkaz u Napredku uzdigao ih je solidno
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Ja sam za Vladu Gaćinovića.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Turija »

Karlsson wrote:Ja sam za Vladu Gaćinovića.
Ne znam kako bi to bilo izvodljivo, kad je, onomad, preuzeo Radnicki?
Ja samo ocekivao da ce se Gacinovic, posle razlaza sa Spartakom, malo odmoriti i biti glavni kandidat za trenera Vose u zimskoj pauzi. Medjutim, sada mi to izgleda nemoguce?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

Nenad Lalatović blizu Al Vehde iz Saudijske Arabije !
Nešo hvala za sve i sve najbolje, šta god pričali falićeš Srpskom fudbalu.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Danas mu je rođendan pa je red da se čestita. :cheers:
Želim mu srećan put i uspeh u Arabiji.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Djisa »

Deep Purple wrote:Nenad Lalatović blizu Al Vehde iz Saudijske Arabije !
Nešo hvala za sve i sve najbolje, šta god pričali falićeš Srpskom fudbalu.

Ako ode, red bi bio da se oduzi klubu tako sto ce za Saudijce kupiti nekog igraca Vojvodine, da se malo i mi oparimo!
Kup je nas!
Post Reply