Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

Mi sa Vozdovcem, Cukarickim, Araratom i kiparskim drugoligasem, a TSC lepo gospodski sa Vankuverom, Diosdjerom, Sijetl Soundersom i AIK-om.
Pa ti budi rezimski klub i slusaj ''pREpOruKe sA VRhA''. Je**m i vas i preporuke sa vrha. :lala:
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Ruku na srce, pa i u Turskoj smo imali često očajne protivnike. Ako se dobro sećam, Šturm nam je bio jedan od korektnijih protivnika.
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Pripreme

Post by Uvek sa tobom »

Биће добро ако и ове победимо, видео сам негде да ни Раднички Ниш није отишао на Кипар.
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
hvylarn
Posts: 445
Joined: Thu Jan 20, 2022 10:54 am

Re: Pripreme

Post by hvylarn »

Ako se ne varam, oni idu već 6tu godinu u Hrvatsku. Mislim da se na njih odnosilo.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1194
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

Цигани очајни против друголигаша са Кипра, буквално обе поставе што су им играле нису знали где ударају, у одбрани дува... Видећемо шта ће бити од њих на почетку сезоне
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
slanobarac
Posts: 3644
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Pripreme

Post by slanobarac »

Mare_Liman wrote: Thu Jan 18, 2024 3:19 pm Цигани очајни против друголигаша са Кипра, буквално обе поставе што су им играле нису знали где ударају, у одбрани дува... Видећемо шта ће бити од њих на почетку сезоне
Da nećemo da ih stignemo? :mrgreen:
Odakle volja za gledanje zvezde protiv kiparskog drugoligaša?
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4887
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Pripreme

Post by gospodinFKV »

hvylarn wrote: Thu Jan 18, 2024 2:30 pm Ako se ne varam, oni idu već 6tu godinu u Hrvatsku. Mislim da se na njih odnosilo.
Turska
Mislim da su cak i u Turskoj pristojniji protivnici od ovog raspada od priprema.
User avatar
Maki
Posts: 1199
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Pripreme

Post by Maki »

slanobarac wrote: Thu Jan 18, 2024 4:28 pm
Mare_Liman wrote: Thu Jan 18, 2024 3:19 pm Цигани очајни против друголигаша са Кипра, буквално обе поставе што су им играле нису знали где ударају, у одбрани дува... Видећемо шта ће бити од њих на почетку сезоне
Da nećemo da ih stignemo? :mrgreen:
Odakle volja za gledanje zvezde protiv kiparskog drugoligaša?
O tome ja i pričam ovih dana.
User avatar
Mare_Liman
Posts: 1194
Joined: Fri Jun 16, 2023 8:21 pm
Location: Лиман III

Re: Pripreme

Post by Mare_Liman »

slanobarac wrote: Thu Jan 18, 2024 4:28 pm
Mare_Liman wrote: Thu Jan 18, 2024 3:19 pm Цигани очајни против друголигаша са Кипра, буквално обе поставе што су им играле нису знали где ударају, у одбрани дува... Видећемо шта ће бити од њих на почетку сезоне
Da nećemo da ih stignemo? :mrgreen:
Odakle volja za gledanje zvezde protiv kiparskog drugoligaša?
Коментари и утисци из оклине па сам морао хајлајтове да погледам из мржње према њима и жеље да се распадају, а опет и из неке наде да коначно постоји шанса да остваримо победу против њих... Мада џабе кад до плеј офа ништа од утакмице са њима, а свакако мислим да ће се на победу још дуго, дуго чекати...
"Војводина је на једној страни, а сви остали су на другој, тако је увек било и тако ће заувек остати."
User avatar
Turija
Posts: 10837
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Pripreme

Post by Turija »

Da li se zna termin nase utakmice ( nadam se i da ce biti prenosa da li na areni ili na nasem YT kanalu )?
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9951
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Pripreme

Post by Voja »

Turija wrote: Thu Jan 18, 2024 11:18 pm Da li se zna termin nase utakmice ( nadam se i da ce biti prenosa da li na areni ili na nasem YT kanalu )?
Cini mi se nikad manje interesovanje na forumu za pripreme, cak ni topic Transferi ne obiluje predlozima igraca, nego eto, pisemo reda radi. Sve postalo ravna linija
Image
CRD FCV
Posts: 1734
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Pripreme

Post by CRD FCV »

Voja wrote: Thu Jan 18, 2024 11:27 pm
Turija wrote: Thu Jan 18, 2024 11:18 pm Da li se zna termin nase utakmice ( nadam se i da ce biti prenosa da li na areni ili na nasem YT kanalu )?
Cini mi se nikad manje interesovanje na forumu za pripreme, cak ni topic Transferi ne obiluje predlozima igraca, nego eto, pisemo reda radi. Sve postalo ravna linija
Било је предлога на трансферима међутим било је и противника тога. Ваљда сад кад смо почели да доводимо има о чему да се пише па се одустало за сада од тога.
User avatar
Deep Purple
Posts: 4022
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Pripreme

Post by Deep Purple »

Prenosi utakmica će biti na Areni Sport, Novosadskoj i našem yt kanalu.
Duplof
Posts: 933
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Pripreme

Post by Duplof »

Ovo su možda najbesmislenije pripreme ikad. Većina superligaša će igrati međusobno na Kipru ili protiv lokalnih timova, mogli su isto to i ovde učiniti. Budalaština!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
N13
Posts: 2116
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Pripreme

Post by N13 »

Mena zanima razlog preporuke za Kipar.
Ok culi smo da je preporuka drzavnog vrha, ali zasto, sta stoji iza toga? Razumeo bih da je procena bezbednosne situacije u Turskoj losa zbog desavanja na bliskom istoku, ali mi ne deluje da je ugrozena bezbednost u Antalijskoj regiji.

Ako je to cista politicka igra, zbog nepriznavanja KiM, pa dodvoravanje Kipru... onda nikako ne podrzavam. Hvala Kipru na prijateljakim odnosima sa nama, ali ovo je sport, ne sme biti politickih odluka, vec iskljucivo sta je dobro za tim!

Dodatno, da li imamo nutricionistu u timu? Gledam slike iz restorana na Kipru i sta je igracima u tanjirima. Secera, glutena na sve strane. Pa se cudimo onda sto su tromi. Obicni ljudi koji samostalno vezbaju vode racuna vise sta jedu nego ovi profesionalni sportisti. U ozbiljnim ekipama postoji nutricionista, i broji se svaki svaka kalorija, i svaki zalogaj je dobro proracunat.
Post Reply