Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Stexman
Posts: 2618
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Da ne pisem u temi o utakmici a i ovde vise prilici:

Jos jednom da kazem, da meni Scepanovic nije los sto se tice upravljanja klubom. Nisam upucen u poslovanje kluba i nemam pristup tim informacijama pa o tome ne zelim da sudim. Nisam kompetentan. Samo govorim o stvarima koje su ocigledne i koje svi mi vidimo.

Smeta mi taj odnos prema kancerima.
Mogao bih cak da progutam i da je predsednik navijac crvenih :shit: (ne bi bio jedini a nazalost verovatno nece biti ni poslednji predsednik koji za njih navija) sve dok to javno ne prizna,
ali brate mili, kada ste predsednik FK Vojvodine, svaki kontakt sa sektasima osim strogo poslovnog ne dolazi u obzir dok obavljas funkciju predsednika.
Makar se pravite da vam je stalo do Vojvodine, ali to morate delima da cinite.

Svako udvaranje njima je pljuvanje nama navijacima u lice! Vi gospodine Scepanovicu niste predsednik zvezde, vec Vojvodine i treba da mislite na navijace
Vojvodine a ne na to kako ce se osecati vec spomenuti. Zasto je bilo problem staviti prigovor na sudjenje, ponasanje njihovih navijaca na utakmici sa zvezdom?
Plasite se da ne uvredite nekog optuzenog kriminalca iz uprave crvenih? Zamislite kako bi se neki pravi Vojvodinas(ako vi niste) osecao na vasem mestu dok prijatno caskate u lozi lazne marakane i vidite da "huligani" koji su nekoliko trenutaka pre napali vase navijace ulaze u tu istu lozu i sakrivaju se pod okrilje tih istih ljudi sa kojima caskate
i koji treba da su vam domacini!? Jedna konferencija za stampu na kojoj bi se osudilo ponasanje sudija(za koje je eto i bez nas dokazano da su nas pokrali) i ponasanje organizatora utakmice sprecilo bi gnev navijaca i verujem da niko danas ne bi trazio vasu smenu!

Ajde da probamo da odbranimo igrace, i kazemo da je posledica vasih NE činjenja posle utakmice u BG direknto rezultiralo losom igrom protiv Jagodine.
Recimo da su igraci bili ogorceni na sve sto se desavalo tamo i da su sad demoralisani ili revoltirani igrali utakmicu koju znamo kako se zavrsila.
Moglo bi i tako da se gleda mada je malo verovatno.
Ono sto jeste vrlo verovatno je to da u timu imamo gomilu mladih igraca koji su jos u razvoju i kojima treba vodja i na klupi i na terenu. Treba im pedagog da im smiri hormone
i nauci ih ponasanju na terenu. Ne treba im Maric koji ih optuzuje za svaku utakmicu koju su slabo odigrali. Ne treba im kapiten tinejdzer kome je prva asocijacija na kapitena
kako je to bas kul i smekerski. Maric koji je vasa odgovornost, danas otuzuje upravu jer je upozoravao da sa decom ne moze da napravi rezultat, a busao se u grudi o rezultatima iz prvog dela sezone kada ga je nekolicina nas na forumu jos onda pljuvala i govorila kako je cist promasaj.

Jbg, razvukao sam ovaj post ko liturgiju ali imam toliko toga da kazem. Da, i umalo da zaboravim:

MARICU ODLAZI!!!
User avatar
zime89
Posts: 483
Joined: Tue Jan 20, 2015 12:07 am

Re: Uprava

Post by zime89 »

Slazem se.
ZIME89
User avatar
Neizlecivi
Posts: 1490
Joined: Fri Jul 20, 2012 3:18 am

Re: Uprava

Post by Neizlecivi »

Nzm gde da pitam, pa cu ovde. Da li je Capelja jos uvek u klubu?
limanfkv
Posts: 2872
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Istekao mu je ugovor ja mislim.
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

Da li znate da smo JEDINI klub u JSLS koji na zvanicnom sajtu nema mail adresu,toliko o spremnosti da cuju i transparentnosti.
EJJJJJ transparentni ovo je 21 vek.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Po gradu se prica da pored inv fondova uprava planira i podizanje kredita, cak se ide toliko daleko da se prica da se za te potrebe sredjuje zemljiste na veterniku za hipoteku. Odgovori na ova pitanja moraju biti iskreni i potpuni. Mogli bi Camel ili slaninica da nas informisu. Postoje price da su vec dog prodaje inv fondovima, ovo pisanje nije napad na upravu, vec pitanje za utvrdjivanje da li su price tacne ili ne.
slaninica
Posts: 90
Joined: Wed Jan 22, 2014 2:51 pm

Re: Uprava

Post by slaninica »

Cuo sam da ce se zemljiste na Veterniku konacno uknjiziti. Za kredite nemam info,ako nesto saznam napisacu.
Po meni,ovo je moje razmisljanje,bi bilo dobro dici kredit i izdrzati do leta kada je to svetsko za mlade,znaci ne poslovati sa investicionim fondom. Ali to je opet mac sa dve ostrice,sta ako dozivimo debakl tamo,pa drasticno padne vrednost nasim igracima.
Matadore nisam zaposlen u klubu i nemam bas sve info kao i ti,tako da mozemo se dopunjavati sta cujemo i uvek razmenjivati misljenja. :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8932
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Uprava

Post by Radoye »

Bude li Veternik otisao na hipoteku i ako to izgubimo mozemo komotno da gasimo klub.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Turija
Posts: 10863
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Uprava

Post by Turija »

Radoye wrote:Bude li Veternik otisao na hipoteku i ako to izgubimo mozemo komotno da gasimo klub.
+1
Fudbalski Centar Vujadin Boškov je jedino što Vojvodini život znači.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Vojkan
Posts: 135
Joined: Sat Jun 21, 2014 7:14 pm

Re: Uprava

Post by Vojkan »

Cuo sam da su pregovori sa AIK bankom u toku.
Naravno da je uzasno ako je to tacno,onda ce banka za nekoliko meseci da uzme VB za trecinu cene i proda nekome iz uprave.
Danas su po nekim sajtovima pojavila informacija da stigao novac od Tadicevog transfera.
nssale
Posts: 179
Joined: Wed Jan 07, 2009 12:02 am

Re: Uprava

Post by nssale »

A vecinski vlasnik AIK Banke je Miodrag Kostic, cisto da znamo ko ce nas privatizovati ako se tamo uzme kredit. Ili je ovo patka kako bi bili srecni sa prodajom igraca investicionim fondovima...
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

http://novinenovosadske.rs/vojvodina-pr ... iona-evra/" onclick="window.open(this.href);return false;

:frown:

Edit: procitah vest iznad svoje pazljivije, pa vidim da pise da je ''demantovano''. Videcemo. Ako su tacne price o hipoteci na VB i prodaji njih dvojice, mozemo slobodno da im pokazemo gde su vrata, a mi da ih zakljucamo za sobom...
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Pitanje je samo kojeg cilja. Još malo pa će nam nestati i igrača koje možemo da prodajemo ispod cene.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Post Reply