Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: predlog

Post by Radoye »

aNS wrote:Зар није Балашевић звездаш?
Mislim da je "medju svojima" nas, ali da je imao jednu fazu dodvoravanja navijacima "onih", cak je snimio i pesmu za njih:

http://www.youtube.com/watch?v=1bDKPvw9ATE
Modernista
Posts: 14
Joined: Wed Aug 26, 2009 2:01 am
Location: U redu za posao

Post by Modernista »

Ksenija Mijatovic zivi u Bg i sin joj je navijac crvene zvezde tako da od nje sigurno nema nista. Ako gradonacelnik Novog Sada i predsednik skupstine ne odu na finale kupa to ce biti veliki samar za ovaj grad, klub i za nas navijace Vose. Da li neko moze da pomisli da gradonacelnik nekog grada, sela u Evropi nije u isto vreme i navijac kluba koji dolazi iz tog grada. Nazalost zivimo u drzavi ga je sasvim normalno da se ne navija za klub iz grada u kojem se zivi a pozeljno je da se taj klub mrzi i vise nego sto se voli klub za koji se navija. Da li ce se to promeniti u skorije vreme, postoje neke naznake, ali tesko ce to ici .
Samo Borbeno !
aNS
Posts: 327
Joined: Sun Jun 28, 2009 2:00 pm

Re: predlog

Post by aNS »

Radoye wrote:
aNS wrote:Зар није Балашевић звездаш?
Mislim da je "medju svojima" nas, ali da je imao jednu fazu dodvoravanja navijacima "onih", cak je snimio i pesmu za njih:

http://www.youtube.com/watch?v=1bDKPvw9ATE
Управо због те песме сам и питао.
kuzma liman
Posts: 587
Joined: Wed Aug 02, 2006 7:42 am
Location: Kraków

Post by kuzma liman »

ice wrote:Davao je oprečne izjave, mislim da voli po potrebi (čitaj dodvoravanje fanovima njegove muzike) da sedi na dve stolice.Ali u suštini, njega fudbal ne zanima previše, tu je barem bio jasan.
Njega fudbal i te kako zanima posto ga je pre jedno 5-6 godina svakog vikenda pikao na spensu pre mog treninga ...
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

novosadjanin wrote:Bata kaze da nece da vrsi pritisak na Grad. Ja sam za to, da se saceka sastanak u ponedeljak i ako nista konkretno ne najave, lepo kad budemo nas par hiljada kupovali karte za finale kupa, istovremeno svi damo nase potpise za peticiju za vracanje nasih reflektora i lepo im to predamo! Mislim da bi medijski bilo lepo propraceno.
E, to bi bio pravi potez! Neka se Firma organizuje, sakuplja potpise i po ulici, na stadionu, gde god. Pa onda se to lepo medijima najavi, pa se odnese u Gradsku kucu, pa se uruci, pa nek onda ekipa u vlasti vidi sta ce kad se nadje pred nekoliko hiljada zahteva. Sa sve sloganom "Hocemo Evropu u Novom Sadu!".
Vojvodinas
Posts: 66
Joined: Wed Mar 10, 2010 3:14 pm
Location: NS-BG

Post by Vojvodinas »

Nasli ste bas poznate likove da reklamiraju. Kseniju Mijatovic... 5

Zaboravismo za koga navija Natasa Bekvalac,pa ako joj sta mozemo ,da je dovedemo na stadion... :lol:
STO SE RADI
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

kuzma liman wrote:
ice wrote:Davao je oprečne izjave, mislim da voli po potrebi (čitaj dodvoravanje fanovima njegove muzike) da sedi na dve stolice.Ali u suštini, njega fudbal ne zanima previše, tu je barem bio jasan.
Njega fudbal i te kako zanima posto ga je pre jedno 5-6 godina svakog vikenda pikao na spensu pre mog treninga ...
On je svojevremeno igrao za Zeleznicar. Novosadski, naravno. 8)
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
ssnigd
Posts: 3587
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ja od promotera predlazaem LeeMana :mrgreen:

Malo ozbilnije sada. Kako prodje razgovor u skupstini grada sa gradonacelnikom. Jel mu je odbrusano par puta oko stadiona ili smo se samo slikali i mirna Backa, a mi navijaci da cupamo kosu po obicaju.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

ssnigd wrote:Ja od promotera predlazaem LeeMana :mrgreen:

Malo ozbilnije sada. Kako prodje razgovor u skupstini grada sa gradonacelnikom. Jel mu je odbrusano par puta oko stadiona ili smo se samo slikali i mirna Backa, a mi navijaci da cupamo kosu po obicaju.
http://www.mondo.rs/s167077/Fudbal/Lale ... pehar.html
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Mare wrote:
kinik wrote:
KDA wrote: Apsolutno se ne slažem.
Dokle više sa izjavama "Zvezda je Zvezda, mi ćemo dati sve od sebe...".? Treba reći jasno i glasno "Mi dolazimo po trofej u Beograd, nosimo ga u Novi Sad i ništa nas u tome neće sprečiti".
Potpisujem ovo! Samo ostro i bez saginjanja, da ih guzimo i po terenu i van njega!
Pa imali smo mi tih izjava i pre, samo se uvek ispostavljalo da su bez pokrića (nadam se da će ovaj put biti drugačije). Zato smo i ispadali smešni, malo fali pa da u našem sportu pored KK Sledeća sezona dobijemo i FK Sledeća sezona baš zbog ovih izjava. U zadnje tri sezone svaki put smo ulazili sa najavama da je ovo naša sezona i da uzimamo i kup i titulu, na sva zvona smo to najavljivali. Međutim,kako je vreme odmicalo i kako smo u prvenstvu sve više zaostajali usta su nam ostajala puna samo kupa! Uvek sam više za onu varijantu prvo skoči pa reci hop! Najbolji lek za dizanje samopouzdanja igrača jesu baš ovakve pobede i dobri rezultati u kontinuitetu, a ne izjave po novinama! No, najvažnije je da mi uzmemo konačno taj kup na bilo koji način, pa makar svi bili Makijavelisti i stali iza čuvene rečenice "Cilj opradava sredstvo!"
Ukoliko pročitate današnje naslove po medijama kako štampanim tako i elektronskim vidi se zašto ne valjaju one Đumijeve izjave tipa: "Sigurno pobeđujemo Spartak i Zvezdu; Pokazaćemo ko je gazda u Vojvodini"
A danas: Golubovi spustili lale na zmelju, Spartak gazda u Vojvodini, Treneru lala se prepotentnost obila o glavu...
User avatar
kinik
Posts: 211
Joined: Tue Apr 25, 2006 6:05 pm
Location: VOJVODINA

Post by kinik »

Mare wrote:
Mare wrote:
kinik wrote: Potpisujem ovo! Samo ostro i bez saginjanja, da ih guzimo i po terenu i van njega!
Pa imali smo mi tih izjava i pre, samo se uvek ispostavljalo da su bez pokrića (nadam se da će ovaj put biti drugačije). Zato smo i ispadali smešni, malo fali pa da u našem sportu pored KK Sledeća sezona dobijemo i FK Sledeća sezona baš zbog ovih izjava. U zadnje tri sezone svaki put smo ulazili sa najavama da je ovo naša sezona i da uzimamo i kup i titulu, na sva zvona smo to najavljivali. Međutim,kako je vreme odmicalo i kako smo u prvenstvu sve više zaostajali usta su nam ostajala puna samo kupa! Uvek sam više za onu varijantu prvo skoči pa reci hop! Najbolji lek za dizanje samopouzdanja igrača jesu baš ovakve pobede i dobri rezultati u kontinuitetu, a ne izjave po novinama! No, najvažnije je da mi uzmemo konačno taj kup na bilo koji način, pa makar svi bili Makijavelisti i stali iza čuvene rečenice "Cilj opradava sredstvo!"
Ukoliko pročitate današnje naslove po medijama kako štampanim tako i elektronskim vidi se zašto ne valjaju one Đumijeve izjave tipa: "Sigurno pobeđujemo Spartak i Zvezdu; Pokazaćemo ko je gazda u Vojvodini"
A danas: Golubovi spustili lale na zmelju, Spartak gazda u Vojvodini, Treneru lala se prepotentnost obila o glavu...
Pa sta je bre sa tobom, niko ne govori kako treba da pricamo da smo najbolji i da cemo sve redom da pobedjujemo. ali pred utakmice sa blizancima treba reci javno oni su kurton ekipa i mi cemo ih pobediti i to je bio odlican potez pred polufinale :lol:
a valjalo bi ih i pecnuti malo sudjenje pred mec i skrenuti svima paznju da su u 90% utakmica podpomognuti sudjenjem i da su vecinu tih meceva dobili sa golom razlike, pa neka sami racunaju gde bi bili da im nije sudija!
toliko od mene na ovu temu 8)
1966...1989...201x
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Post by Mare »

Ja se iskreno nadam da je sa mnom sve ok, hvala na pitanju! :D
Nisam skontao da samo pred utakmice sa blizancima treba da se kuražimo po novinama, mada ne vidim ni tu poentu, a verujem da ni ti iskreno ne misliš da je to imalo bilo kakvog uticaja na konačan rezultat utakmice. Od takvog pristupa višestruke su samo negativne posledice, pozitivnih nema! Koliko vidim u temi gde se pisalo o samoj utakmici, dosta njih je toj kuražnosti dalo, pa ajd da ublažimo i kažemo negativnu konotaciju.
Jedino se slažem za suđenje, to je jedna vrsta javnog pritiska koja indirektno može doneti neki rezultat.
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

kuzma liman wrote:
ice wrote:Davao je oprečne izjave, mislim da voli po potrebi (čitaj dodvoravanje fanovima njegove muzike) da sedi na dve stolice.Ali u suštini, njega fudbal ne zanima previše, tu je barem bio jasan.
Njega fudbal i te kako zanima posto ga je pre jedno 5-6 godina svakog vikenda pikao na spensu pre mog treninga ...
Mislio sam na praćenje ovog nazovi vrhunskog i profesionalnog fudbala.On je sam rekao da kad uzme novine i pogledav sastave timova, nije mu do toga.
A znam gomilu ljudi koji napolju pikaju fudbal, a na stadionu nisu bili godinama.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Post prebačen u odgovarajuću temu Stadion "Karađorđe".
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

I ja sam od onih koji su protiv takvih prepotetnih izjava, jer one navlače daleko više gneva protivnika, nego motiva našoj ekipi (a dobro znamo koliko nas ne vole).U krajnjem slučaju, mi se sami prečesto pozivamo da smo gospodski klub, a prava gospoda - to ne rade.
Posebna je priča to, što današnji sastav FK Vojvodine takvo breme (pretencioznih izjava) ne može da ponese ni dva koraka, a da ne poklekne.
U četvrtak je naš kapiten utišavao beogradski jug, a kad je Milanković uzvratio istom merom novosadskom zapadu, bili smo zapanjeni bezobrazlukom strelca Spartaka.Poenta priče je, da i ovo ne treba raditi (nije u duhu sporta i sportiste).Treba se radovati svom uspehu, a ne rugati tuđoj nevolji.
Onomad Totti, slaveći gol protiva Lacijala, oborio oba palca na dole, danas se izvinio zbog toga (aluzije na ispadanje Lacija iz Lige), a ko će se izviniti izbodenim navijačima (i vlasnicima zapaljenih automobila), koji su se možda i zbog toga gesta (ne mora biti, ali nije sigurno doprineo smirivanju strasti, već raspaljivanju) posle utakmice potukli ?Fitilj navijački je jako kratak, i ko ga zapali, treba da zna da odmah sledi i detonacija.
Da partizani nisu u takvom rasulu, kao što su bili u četvrtak, ko zna šta se sve moglo izroditi na JNA (posle takve proslave gola)?FK Vojvodinu mnogi nikad nisu voleli, baš zato što su u podsvesti morali da je poštuju.Ne smemo sad da gubimo vekovno poštovanje, zarad ne znam čega
I ne treba veličati igru protiv partizana, isto kao ni onu protiv Austrije, jer nje nije ni bilo.Desila se samo iznenađujuća disciplina i pokretljivost igrača FK Vojvodine u kvarenju igre protivnika (u Beču samo do sredine drugog poluvremena, a na JNA do samog kraja meča) i neočekivana realizacija stvorenih šansi, izazvanih početničkim rekacijama protivničke odbrane.Uspehu (poklonu) se u zube ne gleda, i treba se istinski radovati neočekivanoj pobedi.Međutim, (u sebi) moramo priznati činjenice, da bi mogli (ispravkom uočenih slabosti), doći do novog uspeha u Finalu.Rečima se to, nažalost, ne može.A, sreća je nepouzdan saveznik (uverio nas je u to, već juče, Spartak).
Izgubljena utakmica od Spartaka je stravičan markentiški šamar za FKV, od kojeg se neće još jako dugo oporaviti :cry: . Jednostano, tu utakmicu nismo smeli izgubiti.Morali smo je dobiti makar na mišiće, kako reče Buda.Ako smo na mišiće savladali partizane u Beogradu, juče smo imali ,,sve na tacni" koju smo razbili o glavu, svojim prisutnim navijačima na Stadionu ( oko 5000) i milionskom TV gledalištu.
Last edited by Turija on Mon Apr 19, 2010 7:29 pm, edited 4 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Post Reply