Pripreme

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ja, ipak kao i Alexandar, ne bih smeo nikom potvrditi da je potpisao ugovor sa Vojvodinom.
Svi ti natpisi u štampi, i izjave naših zvaničnika, nisu bili nedvosmisleni :oops: Naprotiv: sve nešto okruglo, pa na ćoše.
Nigde nije slikano da je stavio paraf na Ugovor i decidirano navedeno kao vest.Sve mi se čini da je i u Antaliji još uvek na probi.A da je pouzdano potpisao, verujem da bi proveo više minuta na terenu.
Ne znam.Nije mi baš sve najjasnije oko njegovog statusa :?:
ako neko ima pouzdane informacije, dobro bi bilo da napiše i otkloni sve dileme.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Mi njega jednostavno moramo da kupimo, ako ovaj transfer propadne propale su i nase pripreme. Ovako delujemo prilicno ubedljivo, konacno imamo ubojitost i efikasnost u zavrsnici i to nam moze doneti prevagu nad blizancima na prolece i odluciti sampiona - e sad zamislite umesto njega Purketa koji je isao u tursku kao turista i nije ni radio pripreme, pa se jos nadajte necemu ako mozete...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

SIVA EMINENCIJA wrote:VOJVODINA - SIGMA 2 0 uz odlicnu igru golovima Tadica i Hucisvilija , mnostvo sansi i precka Djurica .
Лепо, лепо....овакав меч нам је требао за стицање самопoуздања! Зенит је следећи!!!!
Last edited by Владика on Tue Feb 03, 2009 11:02 pm, edited 1 time in total.
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Forma ide uzlaznom putanjom i to je ono sto je bitno.Nadam se da cemo u mec sa Zenitom uci dobre atmosfere,pa sta bude neka bude 8)
Napred Voso!
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Ova utakmica protiv Zenita je ustvari prava naša Generalka (bez obzira koja formalno to bude pred početak prolećene polusezone).
Odavno nismo imali tako kvalitetnog protivnika, super pogodnog za sticanje iskustva za velike utakmice koje nas čekaju. Mnogo će nam značiti taj meč čitavog proleća, pa i duže.Svaki naš protivnik, kući ili na strani, biće daleko slabiji od Zenita, a mi daleko jači sa tim velikim iskustvom iz predstojeće utakmice.
Zato je jako važno da odigramo utakmicu maksimalnom snažno, MAKSIMALNO FER (bez grubosti), maksimalno koncentrisano, maksimalno disciplinovano, sa maksimalnim zalaganjem i maksimalno hrabro sa onom pozitivnom (podsticajnom) dozom treme, kao i sa maksimalnom željom za pobedom.
Dakle, igrati isto onako kako ćemo morati u našem u pohodu na Titulu. Svaki rezultat, osim visokog poraza, biće za ovaj tim Vojvodine i Ljupka Petrovića od nemerljivog značaja u daljem radu i predstojećem takmičenju.Zato pamet u glavu, snagu u telo, a želju u srce.
Samo borbeno!
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
SlobaNN
Posts: 273
Joined: Fri Nov 14, 2008 12:02 am

Post by SlobaNN »

Dnevnik
Vojvodina – Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

ANTALIJA: SC “Arkadija”, gledalaca 100. Strelci: Hucišvili u 7. i Tadić u 35. minutu.
VOJVODINA: Brkić, Kizito, Mijatović, Đurić, Lakić, Popović, Buač, Tadić, Grozdanoski, Đurovski, Hucišvili. Igrali su još: Pantelić, Leandro, Mrđa, Aleksić, Stjepanović, Karan i Smiljanić.
SIGMA OLOMOUC: Drobiš, Šuškavčević, Škerle, Hajndrih, Nuk, Ubnik, Košćak, Horava, Melinjo, Kobilak, Doležal. Igrali su još: Petr, Janačko, Onofrej i Mačalicki.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Turskoj u šestoj pripremnoj utakmici šestoplasirani tim češke Gambrinus lige Sigmu iz Olomouca 2:0 (2:0). Golove za Novosađane postigli su Miheil Hucišvili u 7. i Dušan Tadić u 35. minutu. Bila je ovo ubedljivo najbolja igra Novosađana od kako su u Antaliji. U meču s kvalitetnim rivalom, kojeg je s kapitenskom trakom na ruci predvodio nekadašnji štoper Vojvodine Darko Šuškavčević, naš tim je briljirao, postigao dva gola, pogodio stativu (Đurić) i nad Mrđom nije sviran klasičan jedanaesterac.

Rano je Vojvodina povela. Bila je to školska akcija kada je tadić prošao i centrirao, a Gruzijac Miheil Hucišvili glavom matirao Drobiša. Pola sata kasnije, Đurovski je izdržao nasrtaj češkog igrača, vešto pasom uposlio Hucišvilija koji se revanširao asistencijom Tadiću, spojio ga s golom pa ovome nije bilo teško da po drugi put primora Drobiša da izvadi loptu iz mreže.
Trener LJupko Petrović ukazao je šansu osamnaestorici igrača, a sledeću proveru Novosađani imaju sutra (5. februara) s južnokorejskim Seulom. Očekuje se da u ovom susretu šansu pre svega dobiju igrači koji nisu igrali protiv Sigme ili su pak nešto kraće proveli na terenu.

Stošić ostaje

Ekipi Vojvodine se u Turskohj pridružio i štoper Miodrag Stošić. On se verovatno neće vratiti s ostalim igračima 9. februara, već će produžiti boravak u Antaliji, ali na probi u dresu Leha iz Poznanja.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

SlobaNN wrote:Dnevnik
Vojvodina – Sigma Olomouc 2:0 (2:0)

ANTALIJA: SC “Arkadija”, gledalaca 100. Strelci: Hucišvili u 7. i Tadić u 35. minutu.
VOJVODINA: Brkić, Kizito, Mijatović, Đurić, Lakić, Popović, Buač, Tadić, Grozdanoski, Đurovski, Hucišvili. Igrali su još: Pantelić, Leandro, Mrđa, Aleksić, Stjepanović, Karan i Smiljanić.
SIGMA OLOMOUC: Drobiš, Šuškavčević, Škerle, Hajndrih, Nuk, Ubnik, Košćak, Horava, Melinjo, Kobilak, Doležal. Igrali su još: Petr, Janačko, Onofrej i Mačalicki.

Fudbaleri Vojvodine pobedili su u Turskoj u šestoj pripremnoj utakmici šestoplasirani tim češke Gambrinus lige Sigmu iz Olomouca 2:0 (2:0). Golove za Novosađane postigli su Miheil Hucišvili u 7. i Dušan Tadić u 35. minutu. Bila je ovo ubedljivo najbolja igra Novosađana od kako su u Antaliji. U meču s kvalitetnim rivalom, kojeg je s kapitenskom trakom na ruci predvodio nekadašnji štoper Vojvodine Darko Šuškavčević, naš tim je briljirao, postigao dva gola, pogodio stativu (Đurić) i nad Mrđom nije sviran klasičan jedanaesterac.

Rano je Vojvodina povela. Bila je to školska akcija kada je tadić prošao i centrirao, a Gruzijac Miheil Hucišvili glavom matirao Drobiša. Pola sata kasnije, Đurovski je izdržao nasrtaj češkog igrača, vešto pasom uposlio Hucišvilija koji se revanširao asistencijom Tadiću, spojio ga s golom pa ovome nije bilo teško da po drugi put primora Drobiša da izvadi loptu iz mreže.
Trener LJupko Petrović ukazao je šansu osamnaestorici igrača, a sledeću proveru Novosađani imaju sutra (5. februara) s južnokorejskim Seulom. Očekuje se da u ovom susretu šansu pre svega dobiju igrači koji nisu igrali protiv Sigme ili su pak nešto kraće proveli na terenu.

Stošić ostaje

Ekipi Vojvodine se u Turskohj pridružio i štoper Miodrag Stošić. On se verovatno neće vratiti s ostalim igračima 9. februara, već će produžiti boravak u Antaliji, ali na probi u dresu Leha iz Poznanja.
Slobo, kasnis...
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Turija
Posts: 11169
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Lepo je čitati ovakve izveštaje.Odavno za tako nešto nismo imali prilike.
Prva osamnaestorica su se izgleda iskristalisala i to sasvim dobro funkcioniše.
Češki timovi iz gornjeg dela tabele nisu slabe ekipe.Znači počeli smo da igramo fudbal.Raduje me pristup.To je i bilo najteže promeniti.Čini mi se da je i Hucišvili uneo u napad ono što nam je jako falilo:KVALITETNU ZAVRŠNICU!
Vrlo interesantan je bio sastav našeg napada u prvom poluvremenu.Jaki na lopti, bez izrazitog špica, a sa tehnički potkovanim napadačima, doneli su brzo i lako vođstvo Vojvodine od 2:0.Voleo bih da sam to video.Nadam se da ću ipak uspeti na reportaži SOS kanala (ako ulovim ,,plivajući" termin).
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Svako od nas moze da doprinese, bar da pokusamo da izvrsimo pritisak na RTV da prenose utakmicu sa Zenitom, ja sam vec poslao email sa zahtevom. Bilo bi dobro da ih pretrpamo mejlovima, pa mozda upali...svakako nemamo sta da izgubimo!


Служба за односе са јавношћу

Телефон: +381 21 480 83 16

emil: pr@rtv.co.yu
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Zeljafcv wrote:Svako od nas moze da doprinese, bar da pokusamo da izvrsimo pritisak na RTV da prenose utakmicu sa Zenitom, ja sam vec poslao email sa zahtevom. Bilo bi dobro da ih pretrpamo mejlovima, pa mozda upali...svakako nemamo sta da izgubimo!


Служба за односе са јавношћу

Телефон: +381 21 480 83 16

emil: pr@rtv.co.yu
Uostalom, zasto ih i placamo? Ali vise bih verovao da SOS pusti ceo snimak, nego RTV da prenosi :roll:
limanfkv
Posts: 2887
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Image

Voša sjajna, poraz Rada
Utorak, 3. februar 2009. 21:35

Vojvodina je u šestoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Antaliji prikazala najbolju igru i pobedila Sigmu Olomuc 2:0 (2:0).

Trener Ljupko Petrović je šestoplasiranoj ekipi češkog prevenstva suprotstavio najjači sastav i rezultat je došao već u prvih 45 minuta.

Hucašvili je prvi zatresao mrežu Sigme krunisavši akciju Lakića, Grozdanoskog i Tadića, koji je i postavio konačan rezultat posle akcije Đurovskog, Hucašvilija i Buača.

Mogao je novosadski tim da pobedi i ubedljivije, ali sudija nije pokazao na "belu tačku" kada je to morao da uradi, a zatim je Mrđa prpoustio da realizuje najbolju šansu na meču.

Narednu, ujedno i poslednju proveru u Antaliji, Vojvodina će imati 7. februara kada će joj rival biti Zenit.

Za razliku od "lala", Rad je tek počeo sa serijom utakmica.

"Građevinari" su u Aja Napi poraženi od Brna - 0:2. Bili su ravnopravan rival, ali trenutno deseti tim u češkom šampionatu je bio konkretniji u završnici.

(MONDO, foto MN Press)
User avatar
novosadjanin
Posts: 1357
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Jel neko brojao koliko je golova postigao do sada Hucisvili?
Covek je “ubica”! Nadam se samo da ce imati dovoljnu
minutazu u prvenstvenim utakmicama pored Mrdje i Aleksica
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

U senci susreta sa Zenitom, nalazi se danasnji pripremni mec sa Seulom... Juzno Koreanci igraju veoma brzo i borbeno, to je stil koji nasim timovima uopste ne odgovara! Mislim da ce Ljupku dosta znaciti ovaj mec, posto on insistira na borbi za svaku loptu, do kraja bez predaje...lepa prilika da se vidi koliko smo napredovali u ovom segmentu.
Za Seul nastupa sedam-osam, sto bivsih- sto trenutnih, reprezentativaca, kao i Dejan Damjanovic bivsi golgeter Bezanije...Sa klupe ih predvodi iskusni Senjol Gunes, bivsi selektor Turske


Inace nasi igraci su danas presli u novi hotel u Antaliji...
Last edited by Dejan on Wed Feb 04, 2009 6:37 pm, edited 1 time in total.
chinaman
Posts: 247
Joined: Mon Dec 08, 2008 6:04 am

Post by chinaman »

Odlicne vesti iz Turske ovih dana. Iskristalisali smo tim, pojacanja su se dobro uklopila, igramo sve bolje. Iskreno se nadam da cemo pobediti koreance i puni samopouzdanja izaci na megdan aktuelnom pobedniku kupa UEFA!
Post Reply