Liga Evrope - sezona 2011/2012

Locked
nsderan
Posts: 10
Joined: Sun May 08, 2011 6:35 pm
Location: Novi Sad

Post by nsderan »

Hvala svima na podrsci. Samo da je zezanje i da nas je sto vise na tribinama uz nasu Vosu ma kako se zvali. I ovako na Finale(bilo koje) idemo svi skupa. Sto kaze Djole Balasevic "zajedno smo skupa"
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Brka je za Supica izmislio fudbal. Nagrabusili smo s ovim indijancem na golu!
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Radoye wrote:Brka je za Supica izmislio fudbal. Nagrabusili smo s ovim indijancem na golu!
A šta tek reći za Ilića :roll:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Neusatzer wrote:A šta tek reći za Ilića :roll:
ne znam za koje k.....o zlato je on u sredini kad je tamo beskoristan, sto nije Abu tamo?
1892
Posts: 1094
Joined: Fri Jan 28, 2005 3:34 pm
Location: Novi Sad

Post by 1892 »

Radoye wrote:Brka je za Supica izmislio fudbal. Nagrabusili smo s ovim indijancem na golu!
Najveci aplauz do sada na utakmici, dobio je nas golman kada je u 30min. konacno, posle 5-6 izboksovanih lopti, uhvatio jednu
Come on you Reds!
stara garda London
Posts: 2
Joined: Thu Oct 06, 2005 4:22 pm

Post by stara garda London »

Jako smo losi.. :oops: Nismo napravili ni jednu jedinu akciju.
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Moram na posao, necu moci da gledam drugo poluvreme, ali ovo do sada je ispod svakog nivoa... Zbunjena i staticna zadnja linija, napad totalno otupljen a sredina terena nepostojeca... Sad se vidi koliko je Brka odlicno saradjivao sa nasim stoperima i koliko su jedni druge cinili sigurnijima, i koliko je Abu superioran u odnosu na sve druge opcije koje imamo u spicu napada. A i dalje ostaje enigma igraca na poziciji "desetke", onog pravog pleja koji treba da poveze linije i da hrani napadace upotrebljivim loptama. Totalni raspad!
User avatar
AntonioKasano
Posts: 498
Joined: Sun Feb 21, 2010 5:28 pm

Post by AntonioKasano »

Uzas. Supic kriminal mislim da ne zna gde se nalazi. Ilic potpuno odsecen i nezainteresovan. Merebasvili ne moze da se sastavi. Bekovi su presli pola po jedanput. Ako se ne promeni nesto ispadamo samo tako.
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Jaako slabo! Ovo je nivo igre protiv Metalca, ali ne za evropski kup.

Promena u glavama i to pod hitno!
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Ovo poluvreme je pokazalo gde smo trenutno. Ocaj Boziji. Videcemo kako ce se to resavati u nastavku, ali uopste mi ne deluje optimisticki. Zeljafcv je pisao o tome da mi vec dugo nemamo igru i to se sada i konacno vidi. Nekako se tesim da je jedina dobra stvar ta, sto ne mozemo gore, mada..... :roll:

Ne vredi nekoga posebno izdvajati kao ocajnog. Vidi se iz aviona da samo Abu nesto moze da uradi u ovom timu, donekle Vuk. Nadamo se mnogo boljoj igri u drugom delu, neke izmene moraju da se dese kako bi se trgli, jer ode Vaduz u Izrael. Neki gol na frku da ucackamo, pa da nas krene, ali ovom igrom mi ne mozemo da damo gol nikome.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Sta reci a da nije vec receno...

Dno dna...

Bojim se najgoreg...
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Meni Supic deluje dobro.Ne znam zasto ga kritikujete!? Jednostavno,covek ima takav stil branjenja.Kod gola ne verujem da bi VECINA drugih golmana odbranila.
Bice Supa pojacanje ove godine. Najlosiji po meni... trener.Za ovakvu igru vec posle 20. minuta on nema "lek".Da sam na njegovom mestu usao bih na teren i isamarao igraca koji se ne drzi dogovora.Ovo nam je otprilike i najjaca postava za ovu sezonu.Samo sto Abua dzaba trosimo na krilu,umesto da igra sidrasa i trpaj centrifuge.Treba menjati Merebu i ubaciti nekog ko je sposoban da razigrava i to je to.Srecno!!!!
Image
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Ајде нека неко од новинара пита овог зашто паметује и помера Абуа са шпица, јако ме занима, а не могу да се нервирам и разбијам главу.

А шта рећи о коментатору, прво види 2-0 па 1-1, каква ћорава будала, ко њему чува место у тој телевизији...
User avatar
Salvador
Posts: 1089
Joined: Sun May 09, 2010 6:07 pm

Post by Salvador »

Kakva greška što je Vuk izašao, ane Brana.
A odbrana, gol, Mojsov, šta reći, tuga...

PS Trener je možda najveća rupa.

PS2 A tek Ilić i izvođenje kornera, bruka :oops:
Last edited by Salvador on Thu Jul 21, 2011 6:37 pm, edited 1 time in total.
ZoliNS
Posts: 14
Joined: Mon Nov 14, 2005 5:57 pm

Post by ZoliNS »

Sta ovaj Ilic pokusava pri izvodjenju kornera?
Locked