3. kolo: Vojvodina-Rad 2:0

User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

podbara wrote: Sasa Dobric je ime koje je uz Vukelju obelezilo ovaj mec i svaka cast Djumiju na posebnom radu sa Em Dzejem, Vukeljom i sto je zadrzao Dobrica.
Podbara,ovo od tebe nisam ocekivao :lol:
Sto se Dobrica i Vukelje tice,reci cu ti da je za dobrog igraca bitan kontinuitet,a njima je ovo tek prva utakmica sto valja... i ti vec epove spevas o njima.I sta je to revolucionarno Djumi uradio sa Maradonom?
Covek nema pojma i tacka (na Maradonu mislim).... (pitao bih te dal bi tako napisao,da Vukelja nije smestio onaj otpadak,posle Maradoninog promasaja)
Image
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Vojo, valjda znas da ne pricam na osnovu tri utakmice vec i na osnovu letnjih priprema!
Dobric je uvek radio dobro pripreme ali bi ispadao iz tima na pocetku sezone. Poceo je kao napadac ,pa krilo ali ocigledno je da se najbolje snasao u vezu. Po meni on je najbolje odigrao ova tri kola, a slozicemo se da ona asistencija glavom davno nije vidjena na nasem stadionu.
Vukelju je Bog obdario svim kvalitetima za vrhunskog napadaca. Medjutim izdogadjalo se to sto se izdogadjalo i momak je ostao sa teskom psiholoskom traumom. Znam da ce vecini ovo smesno zvucati ali
Vukelji treba dobar psiholog a ne trener jer sam ubedjen da o fudbalu zna i previse za ovu ligu!
EM Dzej, da li smo pomalo zaboravni? Setite se njegovih igara pod Bobetom Pavkovicem. Pa to je isti igrac, da li je zaboravio da pika balon? Ocigledno je da par godina nije dobro radio ali zar svaki igrac nema prava na losu sezone(Rud Van Nisterloj je dao 6 golova prosle sezone). Ja bar sada na terenu vidim jednog agilnog MArka koji kidise na protivnicki gol, koji se bori kao lav!!! Zar to nije pozitivan pomak. Djumi je istrpeo Marka, vratio ga na dobar put ali upravo zbog njega je primio i najzesce kritike!
p.s. Igraci su potrosna roba i da bih napisao o nekom "ep" taj mora ostaviti dubok trag kao Saula. Ovde sam samo spomenuo pozitivne aspekte u nasoj igri! Ja sam i dalje ubedjen da Vojvodina po kvalitetu ima 4 tim u ligi ali ima puno razloga zasto to ne mozemo da pokazemo na terenu!
simpatizer
Posts: 16
Joined: Sun Aug 21, 2005 8:12 pm

Post by simpatizer »

Nekome moze da bude draga pobeda protiv Rada u borbi za goli opstanak, zato sto je to pobeda, a nekome moze da bude drag i poraz protiv Juventusa u Ligi Sampiona, zato sto je klub koji igra Ligu Sampiona, dobro organizovan, finansijski stabilan, ima infrastrukturu po standardima UEFE, jednostavno receno klub ZIVI I RAZVIJA SE!!! Znaci onaj ko stvar posmatra povrsno on moze da se raduje i pobedi protiv Kamenice, izgleda da ce to uskoro i biti nas nivo, a onaj ko stvar sagledava sa nivoa ukupnog stanja u klubu i njegove perspektive, on nikako ne moze da se raduje pobedi protiv Rada, kad zna da cemo vec protiv Obilica da se molimo da ne primimo gol i da izvucemo nereseno, kad zna da smo od vecitog treceg dosli u situaciju da se batrgamo za opstanak, kad se jasno vidi da brod zvani FK Vojvodina tone iz godine u godinu, i samo je pitanje vremena kad ce potonuti ako se ovako nastavi!
Dzimi, Djumi, Ovaj, Onaj, otpozdravio je ili nije, posejao je ovo ili ono, ma koga je briga, nije u njima problem trenutno, te price su samo skretanje sa jedinog pravog problema a to je:
KAKO SMENITI UPRAVU ??? KOMPLET BEZ IZUZETKA!!!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

Prijatelju ostavi Djumija pa neka vreme pokaze sta je ko uradio.bez ljutnje ali zvucis malo lesinarski.Dzimi je sada trener i pozelimo mu srecu.
U poslednjih pet godina nas klub je samo jednom bio bolje plasiran od osmog mesta zato nemoj govoriti o najlosijim rezultatima pod vodstvom djumija.Djumi je otisao,Dzimi je dosao i nek mu je sa srecom.
Bez ljutnje.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Duke
Posts: 236
Joined: Wed Jan 19, 2005 7:19 pm
Location: Podbara

Post by Duke »

Evo jos jednom:
Duke wrote:Uf, cilj je postignut... Davljenik je konacno uzeo malo vazduha... (...) ali je najvaznije bilo danas uzeti tri boda i tu bi trebalo staviti tacku na pricu o utakmici.

Idemo dalje... Samo borbeno...
Moramo da se okrenemo Vracaru, pretpostavljam da ce biti neka pauza zbog repke, pa bi bilo lepo mrdnuti 3 boda.

Trener je mrtav, ziveo trener!

Bice vremena za opservacije, jos je rano.
You'll never walk alone!
PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

Post by PRIJATELJ »

Podbara,moje pominjanje Djumija je samo kontra vasem pominjanju i velicanju njega i kad je otisao.Jel ti to Djumi rekao da je bio naj placeniji trener druge lige?Pa vas nekoliko ga provlacite u svakom postu ali ti ocigledno nije po volji suprotno misljenje.Sto ne kritikujes ostale sto ga spominju?Posto vise bivsi trener,fudbalski nema sa klubom nista ja ga ovde necu pominjati.Jedino ako ne otvorite poseban pod forum o njemu.Nista Dzimi nije mogao da promeni za jedan dan,ali je ujedinio ekipu,napravio je borbenijom,agilnijom.Limanfkv,jako retko treneri namestaju utakmice.Sve to zavrsava uprava sa pojedinim ljudima a trener je samo upoznat da treba da izgubi a cesto nije ni upoznat da ce sigurno dobiti utakmicu.Simpatizer,vec sto puta sam izjavio da se radujem svakoj pobedi Vojvodine a pogotovo sada kad nam svaki bod znaci opstanak i kad smo vec neplanski izgubili mozda cak i sest bodova.Za sve ostalo sto se tice uprave i stanja u klubu se potpuno slazem.ISUSe nema ljutnje,svako ima pravo na svoje misljenje.Ja sam svoje rekao pa makar ono bilo i pogresno.Pozdrav
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Molio bih administratora da promeni naziv ove teme.
Predlazem da se umesto AKTUELNO sada zove PITAJTE PRIJATELJA.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Voja wrote:
podbara wrote: Sasa Dobric je ime koje je uz Vukelju obelezilo ovaj mec i svaka cast Djumiju na posebnom radu sa Em Dzejem, Vukeljom i sto je zadrzao Dobrica.
Podbara,ovo od tebe nisam ocekivao :lol:
Sto se Dobrica i Vukelje tice,reci cu ti da je za dobrog igraca bitan kontinuitet,a njima je ovo tek prva utakmica sto valja... i ti vec epove spevas o njima.I sta je to revolucionarno Djumi uradio sa Maradonom?
Covek nema pojma i tacka (na Maradonu mislim).... (pitao bih te dal bi tako napisao,da Vukelja nije smestio onaj otpadak,posle Maradoninog promasaja)
Slažem se sa Podbarom, a u drugom delu i sa Vojom.Ko je bio na stadionu sigurno je više video nego kraj malog ekrana.
Saša Dobrić je igrač koji zna da igra fudbal.Takvih danas mi gotovo, osim Dunđerskog, nemamo u timu.Nosio je igru protiv Rada i namestio pobedu.Bio na terenu uvek tamo gde treba, čak i u defanzivi.Da li će biti igrač to zavisi od mnogo stvari?Ja sam gledao ovu celu utakmicu i pola protiv Borca,( nisam mogao čudom da se načudim kada ga u Dvoru nije bilo u postavi) i suguran sam da će biti, ako ovako nastavi, nosilac igre.
Za Em Džeja se slažem sa Vojom.Čovek ne zna da igra, nije znao ni kod Bobeta, ali se trudio i imao sreće.Sada se samo trudi, a i to se mora ceniti u nedostatku boljih napadača.Očekujem da ga uskoro Drakulić preseli na klupu.
Vukelja je jači igrač od Marka, ali samo kad se trudi.Čini mi se da je počeo i on da shvata da bez trčanja nema golova.
A, ja sam shvatio Podbarin komentar kao osvrt na ono što nam se trenutno nudi na terenu u Novom Sadu u odnosu na ono što smo viđali predhodnih godina, pa to sada vaga.
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Drago mi je sto se Dzimi izveo mladog Pavlovica vec u prvoj polovini 1 poluvremena...Decko je postao rano igracina i rano je poleteo...Mada to se cesto desava sa mladim igracima i to je sasvim normalno,mislim da ce mu Dzimi objasniti neke stvari...da ga nije izveo pao bi gol 100% posto su po toj levoj strani prolazili pored njega i Kize kao od sale...

Ne znam da li se neko seca da sam pred pocetak prvenstva pitao Djumija da li ce Vukelju i dalje drzati uz desnu stranu ili ce ga vratiti u napad i rekao da u nedostatku napadaca mislim da bi bilo korisnije ga vratiti na njegovu pravu poziciju!Vukelja zaista ima kvaliteta,ali spletom cudnih i losih okolnosti nikada nije mogao da se iskaze u potpunosti,nadam se da ce dolaskom Marica postati nas najbolji i najubojitiji napadac,jos se secam poslednjeg gola protiv groblja...
Voleo bih kada bi Drakulic dobio pravu priliku!Stvarno je rec o jako dobrom coveku i igracu a i njegovo iskustvo je prekopotrebno ovoj nasoj mladoj ekipi!!
Sto se tice Marica i pozdravom sa navijacima...Normalno da je covek profesionalac i da netreba da otpozdravlja navijacima u toku utakmice!Posle utakmice moze,ali nemozemo ocekivati da imamo odnos navijaci-trener kao dok je Djumi bio...Ne kazem da Dzimi manje voli klub i navijaci,ali ne ponasaju se svi isto...
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

PRIJATELJ wrote:Nista Dzimi nije mogao da promeni za jedan dan,ali je ujedinio ekipu,napravio je borbenijom,agilnijom.
I sve to za jedan dan? Kako je krenuo, za mesec dana cemo vec da se borimo za titulu. Sacekajmo da prodje jos par kola, pa cemo moci da damo neki objektivniji sud o radu novog trenera, a PRIJATELJU daj Boze da budes u pravu i da za par kola mozes isto ovo da kazes.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9944
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Za Em Džeja se slažem sa Vojom.Čovek ne zna da igra, nije znao ni kod Bobeta, ali se trudio i imao sreće.Sada se samo trudi, a i to se mora ceniti u nedostatku boljih napadača.Očekujem da ga uskoro Drakulić preseli na klupu.
Turija,posto se ovde na forumu cesto nude razne opklade,hoces li da se kladimo da ce Drakulic izbaciti Vukelju ili cak i Dobrica,a nikako Maradonu iz tima... mislim da je to svima jasno!!!! 8)
Image
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Limanfkv,jako retko treneri namestaju utakmice.Sve to zavrsava uprava sa pojedinim ljudima a trener je samo upoznat da treba da izgubi a cesto nije ni upoznat da ce sigurno dobiti utakmicu.
znam,ali jebem ti ja tog trenera koji sedne na klupu a zna da je utakmica namestena i zajebava i ovo malo publike koja dolazi da gleda taj fudbal.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ja sam dao observaciju napredka ova tri igraca u zadnje vreme. Ja bih voleo da imamo u timu jednog Veska Mihajlovica, Stojaka ali ovo je nasa realnost. Pogledajte koliko smo samo igraca izgubili po levoj strani(Neziri,Poledica, mali Pop) a to nam je trenutno najslabije mesto u timu! Drakulic moze da ispadne veliko pojacanje ali mora prvo da poradi na fizickoj spremi. Ove godine nece biti guran Marko vec Vukelja jer mu u junu istice ugovor!
Sto se tice Dzimija moramo svi da mu damo podrsku ako ni zbog cega drugog onda zato sto je nas covek i sto je klub u teskoj buli! Uostalom zar nismo dokazali da je u Vojvodini najlakse smeniti trenera! Zato svi u subotu na Vracar(polazak ce biti verovatno oko 14 i 30 ili u 15H) da damo podrsku ovom timu!
ISUS
Posts: 68
Joined: Mon Aug 15, 2005 7:48 pm

Post by ISUS »

podbara wrote:Sto se tice Dzimija moramo svi da mu damo podrsku ako ni zbog cega drugog onda zato sto je nas covek i sto je klub u teskoj buli! Uostalom zar nismo dokazali da je u Vojvodini najlakse smeniti trenera! Zato svi u subotu na Vracar(polazak ce biti verovatno oko 14 i 30 ili u 15H) da damo podrsku ovom timu!
To je jedino vazno :!: Pobedjujemo prodali su golmana.
Zabranili ste forum,ali nije prestalo da se pise!?
Djordje
Posts: 19
Joined: Tue Jul 19, 2005 8:30 am

Post by Djordje »

ISUS je u pravu.
Locked