22. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

Utakmica dno dna. Kako je već više ljudi reklo jedna od najgorih viđenih na Karađorđu. Meni nije jasna samo jedna stvar, a to je šta se desilo sa onom ekpiom koja je odigrala odličan meč u Beču, pa dobre tekme protiv Kule i Čukaričkog? Da li je moguće da nam nedostaju Lovrić (ako ništa bar je iz daljine podsećao na Pleča), Peković? Ili su pak te naše dobre partije bile samo u nameštenim utakmicama?! Neverovatno mi je sve to... Danas je meni najbolji igrač bio Pleč. Slikao se na zapadu sa navijačima, njegova ćerkica se najviše radovala golovima Voše i pokazao je sedeći na zapadu mnogo više od svih na terenu zajedno.
Nadam se da će Đumi da napiše nešto smisleno, kako bi bar pokušao da nam objasni šta se dešava i zašto mi igramo sve gore i gore? Sećam se Đumijeve prve utakmice sa zvezdom koju smo isto izgubili 3:0 i u poređenju sa prošlonedeljnom ono je bilo super, razbijali smo ciganiju i nesrećno smo pukli, ali ono prošle nedelje :oops:
Još jedna stvar meni nije jasna, svi ovde pišemo trebalo bi ovo, trebalo bi ono, ali meni brine osnovno, da li mi imamo igrače koji bi zamenili većinu ovih bogalja? (ovde mislim na prvu postavu, ne npr. na Rista)
Što jedan naš prijatelj sa zapada kaže posle svakog poraza ove sezone - "e sad sam 100% siguran da izimamo kup". KAKO?
P.S. Šta je sa Adamsom? Ima li nade da ga vidimo u igri?
UH!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

uporan wrote:...
I trebalo ti je ravno pet godina od registracije da napises prvi post? :lol:

Ostaje pitanje ko ce sa Plecom ciniti stoperski tandem, kada se ovaj vrati - Meda ili Karan (Djurisic je, valjda, ispucao bonus)? Nego, jel' iko primetio na semoforu, prilikom izmene Tumbasevic-Djurovski, da stoji grb BSK-a i lepo pise da izmenu vrsi gostujuci tim? I da - sponzora nikad vise, a u klonji mrak k'o u pecini. Posto je ova od 60 vati? :oops:
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Ajd, da ja pohvalim trenera.Skontao sam na osnovu pisanja na ovom forumu da ga mnogi privatno poznaju, ja nisam od tih i to nije razlog.
Prvo, svi zaboravljate da je ovu Borču Partizan u prošlom kolu pobedio u nadoknadi a i da se Zvezda mučila i da joj nije izmišljen penal ne bi ih ni dobili.Ja sam očekivao jako tešku utakmicu, ne bi bilo dobro da nismo pobedili.
Drugo, čovek ima MUDA za razliku od svih prethodnika, eksperimentiše na skoro svakoj utakmici, tako i treba.Samo traženjem pravog tima može se doći do poboljšanja u igri koje svi očekujemo.Trebalo se setiti i staviti Medojevića na štopera i ako upari njega sa Plečom mislim da ćemo svi biti zadovoljni.
Ulaskom Lakića i ja sam ostao zabezeknut, ali sam posle utakmice dobio odgovor/verujem čoveku/ od jednog koji je svaki dan na Veterniku a inače nije fan Riste Lakića, da se Rista trudi kao niko na treninzima i prijateljskim i da mu je to bila nagrada.I ja da sam trener, stavio bi nekoga ko se najviše trudi makar i nemao željeni kvalitet.
Zato, gospodine treneru, ako čitate ovo od mene imate punu podršku i nadam se da ćemo se zajedno radovati za jedanaest dana oko osam naveče.
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Post by uporan »

budababa wrote:
uporan wrote:...
I trebalo ti je ravno pet godina od registracije da napises prvi post? :lol:
Nisam imao šta pametno da kažem, a možda bolje da ni sad ništa nisam rekao. :oops:
Još da ti se zahvalim što si meni neodgovornom korisniku foruma aktivirao davno zaboravljenu registraciju.
UH!
User avatar
Charlie
Posts: 44
Joined: Mon Dec 14, 2009 11:38 am
Location: Liman 1

Post by Charlie »

uporan wrote:Meni nije jasna samo jedna stvar, a to je šta se desilo sa onom ekpiom koja je odigrala odličan meč u Beču, pa dobre tekme protiv Kule i Čukaričkog? Da li je moguće da nam nedostaju Lovrić (ako ništa bar je iz daljine podsećao na Pleča), Peković? Ili su pak te naše dobre partije bile samo u nameštenim utakmicama?!


Neee,ne nedostaje Lovric.Takodje,ne nedostaje Mitar Pekovic.Pa,cak ni Kizito na beku.
Po meni ovom timu najvise nedostaje neshvaceni majstor fudbala ludi Rumun Alin Stoica,koji je samo svojom pojavom na terenu navlacio dva igraca na sebe,zbunjivao protivnike,odigravao iz prve,nije carinio,Ajuru i Mario su bili rastereceniji,imali smo brzi protok lopte...
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ja se evo i dalje cudim kako smo uspeli da damo juce gol.Igra je bila ravna katastrofi,totalno bezidejno i mrtvo,procitala nas je svaka prvoligaska ekipa do sada.
Odbrana i nije bila toliko kriticna koliko ostatak ekipe.Karan je pokazao vecu dozu sigurnosti u odnosu na prethodne nastupe iako je jedno njegovo ispadanje moglo skupo da nas kosta.
Sredina nikako da dodje do protivnickog kaznenog prostora,milion pogresnih pasova i kristalno je jasno da Mario i tako spor i nespreman mora da igra u ovom timu.Mereba je ponovo solirao i potpuno ga razumem jer svaka druga predaja lopte nekom drugom "kreativcu"iz sredine zavrsava se pogresnim pasom i gubljenjem lopte.Tumba je opet ostavio srce i time uspeo da zaseni svoju ne narocito dobru partiju.Tadica ne bih da komentarisem...
U svakom slucaju prosla je jos jedna utakmica koju cu zaboraviti u vrlo kratkom roku.Nezanimljivo,anti-propaganda fudbala sa strane obeju ekipa i dovedeni smo u situaciju da smatramo da eventualna pobeda u Kupu ne moze biti regularna.



Hristos voskrese :!:
Napred Voso!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

Ne znam, možda se ne razumem, ali meni je Ađuru odigrao natprosečno na mestu zadnjeg veznog. Mislim da je zaustavio jedno 20 njihovih napada i to sam samcit, a potez za bambija je bio kad je medju trojicom, u padu, ipak zahvatio loptu i prosledio je dalje. I tu se slažem sa KoKaniđom da treba da igramo s jednim zadnjim veznim.
Utakmica blagi užas, ja ne znam kad treba menjati igrače koji očigledno nisu u igri ni mentalno, ni fizički, nikako... To sigurno nije 85. minut. Jednom rečju, mučenje svih prisutnih juče na stadionu.
User avatar
Xomep182
Posts: 26
Joined: Sun Apr 04, 2010 3:49 pm
Contact:

Post by Xomep182 »

Prvo pozdrav svima na forumu, i cestitam Uskrs svim hriscanskim vernicima ovde..

E sad, ono sto me jako zanima je da li neko zna sta se desilo sa Bilbijom?

Izgledalo mi je prilicno neprijatno dok su ga izvodili sa terena...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Sramota od utakmice,ali izgleda nam se sreca osmehnula,samo se pitam kome cemo mi onog nesretnog Tadica prodati-JAVORU? O kakvom on inostranstvu prica pa on je sve smesniji igrac gol je dao jedva....
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Buca
Posts: 753
Joined: Wed Sep 20, 2006 7:50 pm

Post by Buca »

Samo da spomenem ono sto nisam video da je neko napisao a po meni je to najvazni "potez" na jucerasnjoj utakmici. Naime cini mi se da je bio neki 87 min kad je 1 igrac BSK krenuo u brz trk a Karan se bacio za njim u maniru americkih kecera kako bi ga zaustavio,inace je momak juce ostavio SRCE na terenu i definitivno nas najbolji igrac juce!!!
Željko Brkić jedan je od nas!!!
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Dobrodosao Xomepy :)

Mene takodje zanima sta je sa Nemanjom jer je opasno izgledalo kao da je slomio nogu ili nesto tako...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

uporan wrote: Nisam imao šta pametno da kažem, a možda bolje da ni sad ništa nisam rekao. :oops:
Da li je moguće!!!??? Nisam mogao da poverujem svojim očima... :mrgreen:

Dobrodošao!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Mislio sam da ne napišem ništa o ovoj utakmici, al' ajde.

Gledam ja tako rezultate one naše lige i vidim Javor Ivanjica - Napredak Kruševac 1:0! Majko moja, mogu samo da zamislim taj fudbal i to mučenje. Mislim da, ka se stvari tako posmatraju, ne smemo da se žalimo i slobodno možemo da konstatujemo da smo gledali jednu "sadržajnu i zanimljivu fudbalsku predstavu" i da izrazimo duboko razumevanje prema onih 72 čoveka koja su došla na taj stadion jer su zaluđeni svojim klubom kao i mi.

Da naravno, ta predstava je bila sa preporođenim Tadićem u timu kola i standardnim požrtvovanim Mrđom koga traži pola Evrope. I, eto, bila nam je Vesna Čitaković na tribinama, pa mi je žao kako i muški deo familije Čitaković nije imao priliku da se oproba protiv tradicionalno neugodnog BSK-a. Recimo desno krilo Lakić, levo krilo - on, i bog da nas vidi!

Čini mi se da je Ice na početku sezone (u šali?) "prognozirao" kako će Meda do kraja igrati levog beka i evo: stigli smo na korak od toga. I što je najgore, u celoj ovoj papazjaniji, to je ček vrlo logičan i ispravan potez, jer bi u suprotom gorenarečena odbojkašica zaista videla svog supruga kako se rekreira u superligaškoj (šta god da je tu "super" osim "jelena") utakmici.

Mada, na kraju moram citirati Krleta: To je Voša, to se voli.
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Sto se tice Javora, celo mesto ulaze u klub- kao i Sevojno, te nije slucajno sto su tu, gde jesu. Vlada ne sme da pridje dole i da pokusa da proda bilo koje gazdinstvo, jer bi radile puske... Tako se to radi, a mi onog u kariranom odelu i dalje trpimo. E zato Firmasi moji mili, belezimo tragicne rezultate i nerviramo se iz nedelje u nedelju.

Jos kad od sledece sezone budemo mucili muku sa grobarskom filijalom i Kolubarom, nasoj sreci nigde nece biti kraja.

Neko je spomenuo Bec. Stepi, ma koliko ga neki pljuvali je odlican trener. Otisao je u Laktase, eno ih igraju kao preporodjeni, istracavaju kontre, dodaju se k'o Borusija iz Mehengladbaha.

Medjutim, BB sou se nastavio i ove sezone. On je smenio Stepija, pa je doveo Sosu, pa je i ovaj drugi otisao videvsi na sta lici klub i kakvi su uslovi za rad? Djumi je dosao kao slamka spasa, nesto kao senilni Ljupko prosle sezone, s tom razlikom, sto je Djumi nase dete i nalazi se u teskoj poziciji. Nas ni Gus Hidink ne bi izvukao iz sranja, u kom se nalazimo. Vremena treba, ne znam da li BB uopste razmislja o tome?

Protiv ciganije smo izgubili, ali smo igrali odlican fudbal. U kupu, nadam se najboljem. Ne smem nista da prognoziram. Ko god je presedeo utakmicu protiv BSK-a, zna o cemu pricam...

Lakic nije ni za polu ugaseni Kabel, a kamoli za nasu Vosu.
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Teleoptik ne može i neće da uđe u superligu,on se praktično takmiči van konkurencije.
Za sada je Inđija na mestu koje vodi direktno u rang više,ali razlike su male i ravnopravno konkurišu i Srem,Sevojno,Banat i Proleter.U svakom slučaju,praktično je izvesno da će od ovih 5 ekipa jedna ići direktno rang više,a ostalih četiri u trostruki baraž gde je zadnji stepenik treća ekipa od dna superlige.
Locked