15. kolo: Napredak-Vojvodina 2:0

User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Post by Marcello »

Ice, kapa dole!

In medias res!!!
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Red Marquis wrote:
Siva Eminencija wrote:Ne pravi se torta od mućkova i bez šećera.
Ako hoćeš da renoviraš javnu kuću, onda ne menjaš posteljinu već dovodiš bolje kurve.
Makro nama treba novi, makro.
Ili u nasem slucaju P.I.M.P. :lol:
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ovaj tim nije imao možda idealne rezultate, ali je igrao 10 puta bolje pod vođstvom Stepanovića! Neki su prošlo kolo pričali puna podrška Babiću, iskusan je on, dobar... Zašto je onoliko pritiskan Stepanović? Zašto je razapet zbog pozaza od večitih? Nije Vojvodina blistala, ali je sa Stepijem izgubila samo od Zvezde i Partizana i uz mnogo promašenih šansi, da podsetimo da je Zvezda bila nabijena u 16 metara, to su činjenice.. Većina forumaša bila je impresionirana igrom u Beču, a bio je to nesrećan poraz... a Babić?? Porazi od Javora, Rada, Napretka, skoro pa i Jagodine, o igri bolje da ne govorimo..
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Tragicna predstava danas, svaka cast onome ko je ispratio svih 90 minuta u cugu. Kao sto svojevremeno rekoh jednom svom prijatelju: bolje da sam ubacio muvu u praznu teglu i zverao u to dva sata. Cast nekolicini koji su i danas dali sve od sebe, dok ovim ostalim cirkuzantima mogu pozeleti samo da avanzuju u coveka-djule, da ih ispalimo negde u vrazju mater daleko.

P.S.Vidim da su Brka i Meda posetili nas forum posle utakmice u Krusevcu. Momci hvala, vama je barem stalo do ovog kluba...
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

BLIZI SE KRAJ NASEM STRPLJENJU KAZNA CE STICI PI**E NA TERENU !!!STRASNO BRACO...Ceo dan voznje nista mi nije bilo tesko,al da je bar na neki nacin to bilo uzvraceno...BOD EEEEJJJ BOD NE MOZEMO DA UZMEMO.. :evil: :evil: :evil: :evil: :cry:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Realnost!!!
Image
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Mogu samo da zamislim koliko bi tek poraza imali,golova primili..da na klupi nemamo tako autoritativnog,strucnog,kvalitetnog,ozbiljnog,ultra giga mega Sosu...vratio konacno "nase"dete Ristu..jedino mu danas sreca nije bila saveznik..al dobro,ima vremena,taman da lepo prezimi kod nas,pa da na prolece svi zajedno procvetamo!
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Stvarno ne razumem ove sto i dalje oplakuju onog Stepanovica, zaboravite ga vec jednom, bio je i otisao kao i mnogi!!!! Ej ljudi, pa nama ne bi mogli da pomognu ni najveci strucnjaci. I sta sad? Ajde opet da teramo trenera! Trener je kriv za poraz, trener je kriv za sve. Da li ste vi slepi???????? Drzimo rekord u menjanju trenera. Kod nas se promene 3 trenera godisnje. Uvek je isto. Nemoguce da ni jedan trener ne valja. Problem lezi negde drugde, a ovde ocigledno neko to ne vidi ili ne zeli da vidi! Radoye i Ice su rekli sve!
United of Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

One and only wrote:Stvarno ne razumem ove sto i dalje oplakuju onog Stepanovica, zaboravite ga vec jednom, bio je i otisao kao i mnogi!!!! Ej ljudi, pa nama ne bi mogli da pomognu ni najveci strucnjaci. I sta sad? Ajde opet da teramo trenera! Trener je kriv za poraz, trener je kriv za sve. Da li ste vi slepi???????? Drzimo rekord u menjanju trenera. Kod nas se promene 3 trenera godisnje. Uvek je isto. Nemoguce da ni jedan trener ne valja. Problem lezi negde drugde, a ovde ocigledno neko to ne vidi ili ne zeli da vidi! Radoye i Ice su rekli sve!
Ne kažem da tu nema problema, u samom klubu i ljudima koji sede sada u njemu.. Ali, hoćeš reći da je savez promenjen, da igramo na novom stadionu, da imamo nove igrače u reprezentaciji? Ili se fudbal počeo igrati od kada je nacionalni tim preuzeo Antić?
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Kod Antića bar igraju najbolji igrači i ginu za dres,a kod nas je suprotno.
Da rezimiram,nema isključivog krivca,svi su krivi,i igrači i uprava i trener,niko od njih(sem možda Brke i Mede i novodolazećih klinaca) ne poštuje ovaj klub koliko bi trebalo ili ga uopšte ne poštuju.
A krivi smo i mi navijači,i mi bi smo možda mogli u nekim situacijama da se drugačije ponašamo,da imamo principijelnije stavove i slično.
Po meni,dosta toga mora da se menja,ovako više ne ide,jer ne zaboravite,od lošeg uvek postoji gore!Konkurencija je oštra,u slučaju i najmanjeg potresa u klubu i put u niži rang može da nam bude trasiran,mada možda bi to i bilo najbolje rešenje za nas,kao onomad osamdesetih.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
One and only
Posts: 481
Joined: Sun Sep 27, 2009 8:08 pm
Location: Zapad

Post by One and only »

Koral wrote:Ne kažem da tu nema problema, u samom klubu i ljudima koji sede sada u njemu.. Ali, hoćeš reći da je savez promenjen, da igramo na novom stadionu, da imamo nove igrače u reprezentaciji? Ili se fudbal počeo igrati od kada je nacionalni tim preuzeo Antić?
Sigurno da je Antic doneo poboljsanje. Ali pogledaj igracki kadar u reprezentaciji, gde se igraci zalazu i daju svoj maksimum kako bi se izborili za prvi tim i bili izabrani za Juznu Afriku. Ne mozemo da poredimo reprezentaciju i Vosu. Pogledaj nas igracki kadar. Igrace mrzi da potrce da se malo potrude, ne moraju cak ni da se bore za prvi tim posto nam je za njega konkurencija "veoma velika". Jedva sastavimo prvi tim, a izmene zu zaista raznolike. Bice bolje jedino ako Sosa krene da ih tuce posle svake tekme. :)
United of Vojvodina
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Pa mi smo najodgovorniji! Čekali smo da dotaknemo dno pa da počnemo sa ovim razgovorom. Navijači nama "omiljenih" beogradskih timova naprave umalo vanredno stanje kad izostanu rezultati, a mi ćutimo?
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

One and only wrote:
Koral wrote:Ne kažem da tu nema problema, u samom klubu i ljudima koji sede sada u njemu.. Ali, hoćeš reći da je savez promenjen, da igramo na novom stadionu, da imamo nove igrače u reprezentaciji? Ili se fudbal počeo igrati od kada je nacionalni tim preuzeo Antić?
Sigurno da je Antic doneo poboljsanje. Ali pogledaj igracki kadar u reprezentaciji, gde se igraci zalazu i daju svoj maksimum kako bi se izborili za prvi tim i bili izabrani za Juznu Afriku. Ne mozemo da poredimo reprezentaciju i Vosu. Pogledaj nas igracki kadar. Igrace mrzi da potrce da se malo potrude, ne moraju cak ni da se bore za prvi tim posto nam je za njega konkurencija "veoma velika". Jedva sastavimo prvi tim, a izmene zu zaista raznolike. Bice bolje jedino ako Sosa krene da ih tuce posle svake tekme. :)
Igrali su ti isti za reprezentaciju isti "stil" kao Vojvodina danas, onomad u Jermeniji i Kazahstanu..
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Reprezentacija je malo ozbiljnija priča i mnogo više krupnih riba se mota okolo.Sigurno je i savez nešto morao preduzeti jer i njima nije odgovarao prazan stadion kao protiv Poljske,a to bi ih inače čekalo i u narednim mečevima.
Davno sam ja još pisao da od bojkota nema boljeg leka,ali neki suviše to sebično gledaju.
Bojkot tera ljude da stvari urade kako treba i pre ili kasnije gotovo uvek upali.Evo sada i ti isti Poljaci na primer bojkotuju reprezentaciju,a sve više i navijači raznih klubova čine isto.
Smatram da su neki forumaši na vreme uvideli šta im valja činiti i preuzeli korake u tom pravcu.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Ova današnja blamaža koju bih opisao kao kombinaciju neznanja i nezalaganja, mogla bi kada bi bilo pameti da ima i sretan epilog, pod uslovom da naš kako ga od milošte prozva ganac Adams "Butke" ima dobre oči i dobre namere.
METLA ! METLA! METLA!
Nadam se da Bata ima toliko pameti da bi to ko treba da ode obavezno, ko treba da ostane obavezno, ko može i ne mora da ostane kao i ko bi trebao da eventualno dođe prepustio treneru da mu predloži.
Meni se čini da bi se trebalo potruditi da ostanu obavezno samo otprilike trećina igrača, npr.Brka, Meda,Vule kao i svi ovi talentovani klinci, da bi otprilike trećinu trebalo obavezno pozdraviti jer nemaju ni minimum kvaliteta,npr. Lakić,Peković,Stjepanović.
Ne mogu da ne napišem da sam oduševljen sa današnjim izdanjem FIRME, pokazali su da su u ovom momentu najsvetlija tačka FK Vojvodine i najbolji/najverniji/ navijači u državi.
Locked