3. kolo: Cukaricki-Vojvodina 1:3

Vosa ce u trecem kolu...

"poravnati" Banovo Brdo
45
94%
usreciti domacina prvim bodo(vi)m(a)
3
6%
 
Total votes: 48

šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Ajmo polako, pobedili smo u gostima dve najlošije ekipe u ovoj ligi.Nisam siguran da ćemo tako "gaziti" po Ivanjici,Banjici,Kruševcu...Ajde da sačekamo makar Smederevo, bolja je to ekipa od svih dosad da vidimo gde smo.
Inače, pokušavao sam ovih dana da uporedim dve ekipe Vojvodine, onu šampionsku od pre 2O godina i ovu, sve u nameri da procenim snagu i domet ove sadašnje ekipe.
Otprilike,ima dosta igrača/većina/ za koje mislim da imaju približan kvalitet ili su možda čak i malo bolji od onih od pre 2O godina i to me raduje.Mislim da je Brka tu negde kao Maras,Pleč i Lovre su slični Kartaliji i Tanjgi,Vuličević bolji od Mijića,Kiza ipak nešto lošiji od Bude.
Ađuru bolji od Šapure,Tadić otprilike kao Mijuca,Mrđa bolji od Vorkape.
Ono što me brine,to su preostala trojica.Bojim se, nadam se da grešim,da su Đurovski,Stjepanović i Stoika znatno lošiji od Siniše,Jokana i Šeleta.
Ajde neko kvalifikovan/pošto ja nisam/,da me opovrgne ili da potvrdi moje mišljenje.
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Post by Minja »

Tesko je porediti takve stvari. Ali, ako to zanemarimo, dodao bi da je ono bila odlicna hemija, zelja da se napravi nesto u fudbalu, i da je iz te generacije nekoliko igraca napravilo briljantne karijere kasnije. Iz ove nece biti bas tako. Fudbal je ovde na niskom nivou kvaliteta. Pre 20 godina igrala se velika liga a Cuka i Kula su prvu ligu gledali na TV. Nisu ni u ludilu mislili da mogu da je igraju. Porediti igrace iz tako razlicitih takmicenja prilicno je tesko.

Ono sto mi sigurno nemamo sada jeste igrac tipa Milosa Sestica. Mozda se Djurovskom namece da igra na takav nacin, ali on nije ni 1% Seletove lucidnosti. Nebo i zemlja. Sele je bio fudbaler, Djurovski je maneken.

Mijucic je bio svetska klasa. Bez mnogo pameti, pa talenat nije naplatio. Mihajlovic....

Tesko za porediti. Sada je sve na tri stepenice nizem nivou. I partizan i jadna i bedna zvezda... Nema Zelje, Dinama, Hajduka, Sarajeva, Osijeka, Rijeke, Vardara. Mi igramo ligu sa Borcom i Ovcom. Nema tu poredjenja.
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ulaznica za "stadion" Čukaričkog-
Image
Koral
Posts: 418
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

haha 2008/2009 ??
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

Uspeli su da prodaju 9871. ulaznicu, za period duzi od godinu dana :oops:
Jedem luka i slanine ...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Бећарац на Чукарици погледајте- ОВДЕ
Locked