Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Otkad to navijaci treba da idu na treninge i podrze upravu, leba ti?
User avatar
Robi_D_Slanna
Posts: 48
Joined: Tue Jan 28, 2014 1:54 am
Location: Grbavica - Minken

Re: Uprava

Post by Robi_D_Slanna »

Ja ne znam na čemu ljudi temelje uverenje da će prodajom Gaćinovića i Babića da se izravna dug od 3.5 M€... Pa ovi su za Sergeja "uspeli" da ispregovaraju 800 k! ALO! Svojim fantastičnim pregovaračkim sposobnostima cenim da bi za ovu dvojicu uzeli plafon 1.5 ÷ 2 M€. Ako je Sergeju nekim slučajem to zaista vrednost, i vrapcima u Veterniku je jasno da već sledeće zime, a pogotovo leta, će njegova cena biti višestruko veća. Pogotovo ako bi smo uspeli nešto da uradimo u Evropi... Ali sad je kasno. Taj potez jedino mogu da razumem ako je namera bila da se rasteraju repovi stare uprave i da svi igrači koji su u klubu budu 100% naši. Situacija sada je takva da jedini ozbiljniji igrač na poziciji ofanzivnog veznog je Ivanić. On mi je delovao OK, ali ga nijednom nisam video na svojoj prirodnoj poziciji celu tekmu. Živi bili pa videli.

I čemu žurba da se izravnaju tom brzinom svi dugovi?!? Pa cigani duguju 50 miliona pa nešto ne vidim da se previše cimaju... Usiljena prodaja Babića i Gaćinovića doprinela bi da verovatno ispadnemo u Evropi već u prvom dvomeču, a ovako možda i uradimo nešto. Samo ne treba da upadamo u klopke kao prošle sezone i da dovodimo raznorazne Vukčeviće pored kojih će da nam propadaju neki novi Kosovići (koji je koliko vidim do kraja pukao u Ferencvaršu - ne mogu da verujem da su onakvog momka uspeli da upropaste). Neka radi i ova uprava nešto. Prodali su Sergeja, koliko čujem najverovatnije i Envera, ukupno za tepsiju i po ribe, mislim da je bilo dosta.

Ja bi iskreno za početak voleo da uprava počne da poštuje svoje navijače. Da se ne ponovi ono ciganjenje od prošle godine sa sezonskim kartama. Da na mesto Čapelje ne dođe neko još nepismeniji od njega (na sezonskoj je uspeo da mi doda tri slova u ime, nisam mogao da verujem da sam to ja, a spelovao sam mu slovo po slovo). Prvi čovek kluba nam je neki stručnjak za marketing, pa nek primeni malo to svoje znanje i iskustvo... A niko na svetu neće svoju armiju navijača da animira tako što će da ponižava najvernije navijače.
Jedem belog luka i slanine, trebalo ne trebalo, jer tako sam u mogućnosti...
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

MiSmoFKV! wrote:Otkad to navijaci treba da idu na treninge i podrze upravu, leba ti?
Po tebi je opravdani odlazak na trening pre finala kupa. Ja sam srecniji od tog finala sad kad smo Klub izvukli iz kandzi lopova, pilicara i kad vise nije prestolonaslednicki. I sad je potrebnija podrska klubu nego ondah, sad je dug preko 7 milki, a tek ce vreme pokazati da li ima jos budzenih menica.
Nemojte nasedati na provokacije ljudi sa par postovo ili na izdajice koje su radile za prethodnu upravu. Tesko je, ali ne smemo odustati.
igori
Posts: 19
Joined: Sat Jun 21, 2014 10:28 am

Re: Uprava

Post by igori »

Matador wrote:
MiSmoFKV! wrote:Otkad to navijaci treba da idu na treninge i podrze upravu, leba ti?
Po tebi je opravdani odlazak na trening pre finala kupa. Ja sam srecniji od tog finala sad kad smo Klub izvukli iz kandzi lopova, pilicara i kad vise nije prestolonaslednicki. I sad je potrebnija podrska klubu nego ondah, sad je dug preko 7 milki, a tek ce vreme pokazati da li ima jos budzenih menica.
Nemojte nasedati na provokacije ljudi sa par postovo ili na izdajice koje su radile za prethodnu upravu. Tesko je, ali ne smemo odustati.
Nemoj da mislis da provociram, ali zar stvarno mislis da ce ovaj crnogorac da nas izvuce iz dugova?
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Re: Uprava

Post by limanfkv »

Ma ne provociras uopste, jok.
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Uprava

Post by MiSmoFKV! »

Matador wrote:
MiSmoFKV! wrote:Otkad to navijaci treba da idu na treninge i podrze upravu, leba ti?
Po tebi je opravdani odlazak na trening pre finala kupa. Ja sam srecniji od tog finala sad kad smo Klub izvukli iz kandzi lopova, pilicara i kad vise nije prestolonaslednicki. I sad je potrebnija podrska klubu nego ondah, sad je dug preko 7 milki, a tek ce vreme pokazati da li ima jos budzenih menica.
Nemojte nasedati na provokacije ljudi sa par postovo ili na izdajice koje su radile za prethodnu upravu. Tesko je, ali ne smemo odustati.
Nije mi bila namera da provociram, niti sam izdajica, niti sam radio za bilo koju prethodnu, niti cu za bilo koju buducu upravu, ali ima vaznijih stvari koje navijaci trebaju da rade, od odlaska na trening, i pruzanja podrske upravi.
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

Neko je morao i da potpise te menice, da nije mozda onaj iz novina, mucki napadnuti :idea:
User avatar
Baltazar
Posts: 376
Joined: Fri May 24, 2013 9:31 pm
Location: Socijalno

Re: Uprava

Post by Baltazar »

Sjaho Kurta, a uzjaho Murta. Sistemski se ništa nije promenilo i svi vi koji se nadate da će biti bolje, nažalost se grdno varate. Lopovi su tamo gde ima para. A ako su transferi od milion-dva evra, onda je borba lopova žestoka, a mi se palimo kao mali majmuni. Smem se kladiti da nijedna krivična prijava neće biti podneta. Ni za sta od Vislavskog, ni za stan od Čabrića, ni za proviziju advokata od 60.000 evra, ni za raznorazne Rabrenove potpise ( potpiše menicu od 90.000 evra i javno izjavi da se ne seća!!!Ej ne seća se 90.000 evra?), ni za proviziju Nikoliću od... A koliko ima toga što još ne znamo? Bojim se da će zbog svega ovoga biti još manje ljudi na tribinama. A još uvek nije kasno da se izvučemo. Ali...
Vojvodina, jedna jedina!
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Uprava

Post by Matador »

Transfer Sergeja je morao da se realizuje kao uslov za Vanjin transfer. Tako su zeleli oni i njihova porodica. Sada je bivsa uprava pustila menicu koja je mozda i veca od ta dva transfera. Kad se jos dodaju procenti agencijama, Stevi Stojanovicu, Kezmanu... Nije vodjenje kluba igrica FM, Alivodic je u boljim fudbalskim godinama otisao u inostranstvo za 30-ak hiljada evra. Idiotizam je da se dovode ljudi da ulazu svoj novac sada, posto ce kasnije traziti i dvostruko vise. Sem Daltona i Balatona niko nije davao svoj novac Klubu. Svi su puni predloga, analiza, uslova. Kao kad gledas kviz iz fotelje pa sve znas, a kad odes uzivo ono druga prica. Malo realnosti u ovom teskom momentu bi bilo dobro za sve.
User avatar
PolovinaZ
Posts: 148
Joined: Thu May 29, 2014 7:18 pm

Re: Uprava

Post by PolovinaZ »

Ja sam načuo da Vanjin transfer nije finaliziran do kraja. Da se pojavio neki problem...Da li neko zna možda nešto o tome,jer sam ja imao utisak da je to gotovo?Možda i jeste gotovo, ali onda neka glupava priča kruži. Nadam se da je to što sam načuo glupost,jer nam je taj transfer neverovatno važan(bar ja imam takav utisak)
,,Ove boje nikog se ne boje ....''
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Uprava

Post by pedjans »

Odgovornost je nove uprave da rešava sve probleme, uključujući i finansijske. Ako je puštena menica bez osnova, ta blokada neće biti moguća u dužem periodu pošto će menica biti poništena a novca na računu ionako nema (već je blokiran) tako da neće biti nikakve štete. Uprava mora da rešava te i druge probleme, ali ne na taj način da rasproda apsolutno sve što vredi. Ova nagla nova blokada je samo pokazatelj šta bi se desilo kada bi npr. rasprodali sve igrače i došli u plus na računu: odmah bi se pojavile nove menice ili "menice" i novac bi nestao, a mi ostali i bez novca i bez igrača. Ponoviću: uprava je obavezna da obezbedi funkcionisanje kluba, ustanovi dugovanja i potraživanja, odgovara za postignute rezultate. Bilo je mnogo obećanja, red je da nešto od toga počne da se ispunjava. Neće valjda jedini rezultat dolaska nove uprave biti totalna rasprodaja i borba za opstanak, uz obećanje da će jednog dana sve biti bolje!?
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Uprava

Post by Dejan »

Sta je to mnogo obecano?
User avatar
Grouch
Posts: 206
Joined: Tue Feb 25, 2014 4:44 pm

Re: Uprava

Post by Grouch »

Matador wrote:Sada je bivsa uprava pustila menicu koja je mozda i veca od ta dva transfera. Kad se jos dodaju procenti agencijama, Stevi Stojanovicu, Kezmanu... Nije vodjenje kluba igrica FM, Alivodic je u boljim fudbalskim godinama otisao u inostranstvo za 30-ak hiljada evra. Idiotizam je da se dovode ljudi da ulazu svoj novac sada, posto ce kasnije traziti i dvostruko vise. Sem Daltona i Balatona niko nije davao svoj novac Klubu. Svi su puni predloga, analiza, uslova. Kao kad gledas kviz iz fotelje pa sve znas, a kad odes uzivo ono druga prica. Malo realnosti u ovom teskom momentu bi bilo dobro za sve.
Ne samo da je idiotizam dovoditi ljude da uloze pa da posle dobijaju duplo ili procente od prodaje,nego to treba jednom za svagda zabraniti.Busaju se kako vole Vojvodinu,kako ce pomoci finansijski i slicno a onda to debelo naplate.Takvima staviti rampu odma.Ionako su im puni dzepovi,ko hoce da pomogne nek da pare i kad se proda neki igrac nek mu se vrati koliko je dao.To je najmanje sto mogu da urade ako iskreno hoce da pomognu.S druge strane imam utisak da se mi (navijaci i nova uprava) vise bojimo pustanja tih famoznih menica od bitangi koje ih pustaju i koje su njima napakovali dugove za ko zna sta.Sta da su potpisali da recimo fizioterapeut ima platu 100 hiljada evra mesecno?Tuziti ih sve redom gde god je moguce i naravno uz to udariti po njima u medijima da se procuje malo kakvi su to mufljuzi.
Tacno je da vodjenje kluba nije FM ali nije ni nuklearna fizika.Mi sa nasom odlicnom skolom,koja skoro stalno izbacuje dobre mlade igrace koji kostaju minimalno mozemo da igramo ovu mrtvu ligu bez problema i bez ikakvog veceg ulaganja i milionskog budzeta.Jagodina ima budzet od milion evra pa su u vrhu svake sezone.U tom smislu bi i mi kao klub trebali da izvrsimo pritisak na gradsku vlast i velike firme da daju pare.Na primer,podatak iz danasnjeg wc papira pod nazivom S.Zurnal da Uzice daje 100-150 hiljada evra godisnje Slobodi a Uzice ima 7 puta manji budzet od NS.Isto tako NIS daje groblju 800 hiljada evra a hvale se kako su dali 2 miliona dinara OK Vojvodini.Daj da ih sve malo pritisnemo pa ako nece da daju bar da ih napusimo na nekom protestu,da znaju sta mislimo o njima umesto da cutimo...
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Koja je šizofrenija na ovom forumu, te molimo boga da samo neko skine brkatog i ekipu, nema veze, igramo drugu ligu, samo da stanemo na noge, a zatim kukamo za ligom evrope, kada prodamo nekoga da inkasiramo neki dinar... Šta hoćemo?
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

ragazzi di Neoplanta wrote:Koja je šizofrenija na ovom forumu, te molimo boga da samo neko skine brkatog i ekipu, nema veze, igramo drugu ligu, samo da stanemo na noge, a zatim kukamo za ligom evrope, kada prodamo nekoga da inkasiramo neki dinar... Šta hoćemo?
Ipak, manja je šizofrenija na ovom forumu, nego u klubu... To je ono što je poražavajuće.
Post Reply