Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Pera Centar
Posts: 829
Joined: Sat Jan 18, 2014 12:01 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Pera Centar »

Blizanci su vec odavno smesni sa namestanjem utakmica i navlacenjem, tako je bilo to i 70-tih i 80-tih.

Radnicki iz Nisa ipak dize(ili spusta) te kradje na jedan drugi nivo.
Ovo sa Cukarickim je mnogo tuzno.
Tako nesto se dezava kad nepismeni(neizivljeni) coban(g...n) dobije svoje parce vlasti i hoce da se dokaze.

Dobili smo treci kancer srpskog fudbala.
User avatar
Душан
Posts: 471
Joined: Sat Apr 22, 2017 11:11 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Душан »

Е ништа од пенала у Нишу, а нема ни црвеног картона за госте :D
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Voja »

Lalat pred mec sa Zvezdom pred kamere doveo klince u zvezdinim dresovima :frown: :frown: :frown:
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Radoye »

Voja wrote:Lalat pred mec sa Zvezdom pred kamere doveo klince u zvezdinim dresovima :frown: :frown: :frown:
Trener koji je najvise bodova doneo Crvenoj Zvezdi u njenoj celoj istoriji trenirajuci druge klubove. :roll:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Stexman »

Voja wrote:Lalat pred mec sa Zvezdom pred kamere doveo klince u zvezdinim dresovima :frown: :frown: :frown:
Svi znamo ko je Lalatovic, ali ovo je stvarno degutantno do bola. Ako je Cukaricki zaista ozbiljno organizovan klub kao sto zeli da se predstavi, trebalo bi da ga kazne debelo po dzepu.
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4071
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Rabba »

Stexman wrote:
Voja wrote:Lalat pred mec sa Zvezdom pred kamere doveo klince u zvezdinim dresovima :frown: :frown: :frown:
Svi znamo ko je Lalatovic, ali ovo je stvarno degutantno do bola. Ako je Cukaricki zaista ozbiljno organizovan klub kao sto zeli da se predstavi, trebalo bi da ga kazne debelo po dzepu.
Ovde bi fudbalski savez trebalo da reaguje po duznosti, a Cukaricki u zavisnosti od toga da li je narusio neki njihov interni sta vec.
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
User avatar
torrente
Posts: 512
Joined: Thu Aug 06, 2009 3:16 pm
Location: Srem bato

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by torrente »

Ljudi da se ne lažemo ,sve je ovo kod nas ne kažnjivo i svi ovo smatraju normalno,jer se kod nas nista ni ne sankcionise niti ce ikoga biti briga zbog ovog.
Tako da se samo dzaba kuckamo ovde,kod nas je sve odavno smesno i sve sto nije bilo normalno nekada,sada je to najnormalnija stvar!
Nema potrebe da nas ovo tangira,nego da vidimo sta smo i gde smo mi!!?
moja familija je došla u Vojvodinu pre žaba...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Radoye »

Tangira nas Lalatovic u tolikoj meri sto ga pojedinci ovde prizeljkuju nazad za trenera. Zato treba stalno podsecati o kome se tu radi i kakav je lik u pitanju. Bez sumnje da poseduje odredjen nivo znanja (iznad proseka za ovu nasu Smesnu Ligu Srbije) ali je kao covek i kao karakter jedna moralna nula. Svaki klub koji ga dovede za trenera se unapred slozio da pokloni bodove crvenom :shit: .

Zato samo sto dalje od Vose.
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Milan »

+1
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Протомајстор
Posts: 418
Joined: Sun Feb 10, 2013 8:29 pm
Location: Исток, Лиман

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Протомајстор »

+1
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Cane »

Radoye wrote:Tangira nas Lalatovic u tolikoj meri sto ga pojedinci ovde prizeljkuju nazad za trenera. Zato treba stalno podsecati o kome se tu radi i kakav je lik u pitanju. Bez sumnje da poseduje odredjen nivo znanja (iznad proseka za ovu nasu Smesnu Ligu Srbije) ali je kao covek i kao karakter jedna moralna nula. Svaki klub koji ga dovede za trenera se unapred slozio da pokloni bodove crvenom :shit: .

Zato samo sto dalje od Vose.
Ja sam jedan od tih koji "priželjkuju" Lalatovića, naravno ne zbog ovakvih idiotskih stvari koje povremeno čini i što mu najdirektnije zameram, nego zbog onoga što je učinio za nas dok je vodio tim, kao i zbog odnosa koji je od prvog do poslednjeg dana imao prema FKV. Za mene je to bilo skroz korektno i profesionalno i sasvim dovoljno da ostane u lepoj uspomeni. Pri tome sam ubeđen da bi on s nama dobio crvene da je mogao, odnosno da nas tada nije opstruisao nego su druge stvari uticale na rezultat, a za suprotno mi baš niko ovde nije pružio ni jedan jedini iole konkretan dokaz. Sve se svodi na ubeđenje i nečije simpatije ili antipatije, a sa tim nema smisla raspravljati.
Inače, ovo s klincima u ciganskim dresovima je zaista odvratno, pri čemu treba reći da je to uradio u Čukaričkom, čiji je gazda možda i veći cigan od njega, a da mu tako nešto nije ni padalo na pamet dok je bio u Vojvodini. To samo govori kako ozbiljno doživljava sredinu u kojoj trenutno radi, a što je po meni sasvim prirodno jer taj nazovi klub je običan instant proizvod koji kroz neko vreme verovatno neće ni postojati u tom obliku i za koga smo mi i ovako jadni i raspali nedostižna insitucija, bukvalno po svemu.
Dragojlo
Posts: 692
Joined: Tue Jul 09, 2013 9:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Dragojlo »

Cane, VELIKO +1!!!
User avatar
Marcello
Posts: 954
Joined: Wed Jan 10, 2007 2:21 pm
Location: uvek na našoj strani

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by Marcello »

Dragojlo wrote:Cane, VELIKO +1!!!
Da li neko, zaista, misli da se Lalatović pitao za rezultat protiv družine sa Mileta Kitića??? Nemojmo biti naivni. Kad DB odluči, onda tu nema puno improvizacije.

Takođe smatram da je Lalatović bio maksimalno korektan prema klubu. Makar je uvek otvoreno govorio ko je i šta je. To je pošteno.
grobari su avangarda, tačno onoliko koliko smo mi mejnstrim...
User avatar
newnowapv
Posts: 589
Joined: Sun Dec 06, 2009 4:05 pm
Location: Telep

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by newnowapv »

smRad iz penala u 93' do pobede, da li ima nekih novosti? Zna se ko mora ostati u ligi...
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Super Liga - sezona 2017/18

Post by gospodinFKV »

https://www.blic.rs/vesti/hronika/recko ... pi/5vy90yj" onclick="window.open(this.href);return false;

Cisto da se vidi ko je ova kreatura koja vodi radnicki, za slucaj da niste znali vec. Mozemo mi da razglabamo o (ne)kvalitetu lige koliko hocemo, ali nam nema svanuca dok se iz fudbala ne sklone lica s poternica poput tvorzana, ovog teletabisa, svih onih koji su kroz Vojvodinu prodefilovali u poslednjih xy godina.
Srbin, koji je u Nemačkoj osumnjičen da je sa još trojicom pripadnika mafijaške grupe lažirao fudbalske utakmice u tamošnjoj regionalnoj i Drugoj ligi jeste Dragan Antić (42), zvani Recko, iz Vranja. On je SMS-om svojim prijateljima u Vranju dojavljivao već nameštene rezultate u nižim ligama u Nemačkoj, koji su se kladili na velike novčane sume.

U Vranju se priča da je ta Antićeva širokogrudost prema zemljacima svojevremeno dovela tri vlasnika kladionica u Vranju do bankrota, jer su dobici iznosili i do 10.000 evra.
Antić je početkom 2004. godine boravio u Vranju i organizovao bunt fudbalera Dinama protiv rukovodstva kluba, sa predsednikom Svetislavom Mihajlovićem na čelu. Prvotimci Dinama, njih 18, u januaru i februaru nisu trenirali, čak su nekoliko dana i štrajkovali glađu u prostorijama fudbalskog kluba na stadionu Dinama.

Sagovornik 'Blica', blizak vranjskom Dinamu, kaže da je čuo da je Antić na osnovu toga dobio papire da kao politički azilant sa porodicom ima stalni boravak u Nemačkoj.

- Pedantno je sakupljao novinske članke i svojom kamerom snimao nemila događanja u Dinamu. To mu je poslužilo da nemačkoj ambasadi prikaže kako je u vreme pobune igrača Dinama protiv rukovodstva kluba nastojao da sruši socijalističku vlast u Vranju - kaže anonimni sagovornik.
A da sumnje ne bude - https://www.infovranjske.rs/2014-06-05/ ... njaka.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Post Reply