Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Re: Uprava

Post by the Gari »

fkvojvodina.rs wrote: Gledalaca: 7000
...
Kompletan prihod sa ove utakmice u iznosu od 1.142.020,00 dinara upaćen je na račun Vlade Republike Srbije namenjen saniranju posledica katastrofalnih poplava.
Je l može neko da mi objasni šta se računa u taj "prihod od utakmica"? Ne bih stvarno da prozivam nekoga ukoliko ima iskrenu nameru da pomogne (a pri tom ja nešto propuštam) šta god mislio o tim uzurpatorima, ali meni ova matematika nikako ne ide u glavu. Zar nije najjeftinija karta bila 300 dinara?
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Uprava

Post by Stexman »

Pa jel ti mislis da su cigani sa istoka platili kartu? Pa upravo iz toga razloga nisam hteo da dodjem danas na utakmicu.
Ja imam kartu koju sam posteno platio, i sada ti isti koji su mi je prodali kazu da ista ta karta ne vazi! To je krsenje zakona i cista kradja, krivicno delo.

Na toj istoj karti pise da vazi za ovu utakmicu! Onda su to sve zamazali humanitarnom akcijom. Zasto mene neko da primorava da dajem prilog?

Ja sam vec pomogao koliko sam mogao, i iskreno mi je zao svih postradalih ali ovo je otimanje od mene da bi se pomoglo njima i cak bi i to mogao da progutam,
ali je pitanje da li ce, i ako hoce koliko novca otici na adresu na koju je pomoc navodno namenjena!
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Neka nije ceo istok platio kartu, opet kada se zapad koji prima recimo 3000 a prima i više, pomnoži sa 500 dobije se više od te sume. Moguće je da je to suma koja je ostala nakon plaćanja honorara sudijama, i šta već ide u taj protokol...
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
User avatar
Toto Riina
Posts: 722
Joined: Fri Sep 28, 2012 9:44 pm

Re: Uprava

Post by Toto Riina »

Сецикесе.

Ако у новој гарнитури остане и један професионални навијач или дође бивши сарадник бркатог узурпатора неће ни они имати подршку и биће исти као и ови сад.
Узорпатори лобирају на све стране и начине да остану у клубу, компромиса не сме бити :!:
verni zapad
Posts: 45
Joined: Sun Jul 29, 2012 8:48 pm

Re: Uprava

Post by verni zapad »

bude li bilo kakvog kompromisa sa ovima ili bilo koji clan vjeternicke skupstine da ostane kao sto neko rece treba odmah ugasiti klub!!!!zaboravio sam i placene navijace!!!pa samo budala moze na to da pomislja.Po cenu da ovi sve rasprodaju i odemo u petu ligu treba istrajati!!!!
User avatar
borrissey
Posts: 1063
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:25 pm
Location: ograda na Istoku

Re: Uprava

Post by borrissey »

Od nove uprave očekujem samo 3 (slovima "tri") stvari, prva je kratkoročna i lako rešiva, ostale dve su dugoročne:

1. da opute oštar dopis MUP-u da njihovi uniformisani **** KONAČNO počnu da poštuju zakon i čuvaju domaće navijače na zapadnoj tribini!
2. da osmisle jasnu i održivu strategiju promocije Kluba kod (pre svih) najmlađih Novosađana, sa dugoročnim ciljem **** bg ***iz Novog Sada;
3. da još više pojačaju omladinsku školu fudbala i, koliko god je moguće, afirmišu i podstiču svoje igrače.

Toliko.
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

borrissey wrote:Od nove uprave očekujem samo 3 (slovima "tri") stvari, prva je kratkoročna i lako rešiva, ostale dve su dugoročne:

1. da opute oštar dopis MUP-u da njihovi uniformisani **** KONAČNO počnu da poštuju zakon i čuvaju domaće navijače na zapadnoj tribini!
2. da osmisle jasnu i održivu strategiju promocije Kluba kod (pre svih) najmlađih Novosađana, sa dugoročnim ciljem **** bg ***iz Novog Sada;
3. da još više pojačaju omladinsku školu fudbala i, koliko god je moguće, afirmišu i podstiču svoje igrače.
4. brisanje onog nepotrebnog murala ispod semafora
5. pošteniji i jasniji odnos prema svojim gledaocima a tu spada na prvom mestu prekidanje sa hoću kakim-neću kakim odnosom prema kupcima sezonskih karata

4 od 5 stvari ne zahtevaju neke ozbiljnije finansije, već malo pameti i nešto više dobre volje i mislim da nema opravdanja ni za jednu buduću upravu za njihova neispunjenja.
Io odio Belgrado
srkins
Posts: 1463
Joined: Tue Apr 23, 2013 8:24 pm

Re: Uprava

Post by srkins »

http://www.zurnal.rs/2014/05/30/pavlovi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false; glavni problem je,pricamo ne damo najmladje a prodali prakticno Vanju :shock: ne ide .. :deal: Slazem se ja da ova tri igraca treba da ostanu, ali trebao bi i Vanja da ostane... I ovo prakticno znaci da ce verovatno Radoja i Poletanovic da idu , e sad sto se njih dvojice tice bojim se da ih moramo prodavati iz dva razloga ,prvi trebaju nam pare ,drugi igraci koji u ovoj ligi predugo ostanu izgube vrednost a i nekako cini mi se da se zasite lige. Uz ovu trojicu bi trebalo da ostanu i Pekaric , Zivkovic ,Nastic i Veselinovic mozda i Puskaric uz Zakulu . Uz to ostaje i pitanje uprave ali uz brzinu nasih sudova uveren sam da ovaj prelazni rok radi ova uprava...a sledeci ko zna...ima 4 mogucnosti...Ova,nova ,privatizovana ili gradu padne na pamet pa nas preuzme... :devil:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: Uprava

Post by Dejan »

Kosta Hadzi upisan u apr!
uporan
Posts: 562
Joined: Mon Apr 04, 2005 7:49 pm
Location: CENTAR
Contact:

Re: Uprava

Post by uporan »

Dejan wrote:Kosta Hadzi upisan u apr!
Uz:

"Забелешке

Уписује се у Регистар удружења, друштава и савеза у области спорта постојање тужбе за утврђивање ништавости број Р-3855/2014 од 20.05.2014. године пред Основним судом у Новом Саду против : 1. Миленка Дамјановића 2. Стевана Лалошевића 3. Ђорђа Недељкова, поднета од стране Фудбалског клуба "Војводина" из Новог Сада ул. Новосадски пут бр. 114, преко заступника у својству Генералног секретара Сања Тривић. "
UH!
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1636
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Dejan wrote:Kosta Hadzi upisan u apr!
Upravo, radi guza ko meduza a??!?!?
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Re: Uprava

Post by budababa »

Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Re: Uprava

Post by Passion »

Корак ближе циљу! Сада ће тек да крене копрцање...
Где год да играш, прати те твоја Фирма!
:)
Posts: 568
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:43 pm
Location: Na zapadu

Re: Uprava

Post by :) »

Verujem da radna zajednica i delovi uprave vec okrecu telefone i pevaju.

[video]https://www.youtube.com/watch?v=DDyCpENdw-U[/video]

Treba mediji da ovekovece momenat ,,primopredaje" prostorija.

Kosta srecno, rasteruj sve sto ne valja. :cheers:

p.s. Kako ih zamisljate sada, ja da sede za stolom nekim i svadjaju se ko je sta obecao i garantovao :mrgreen:
User avatar
ragazzi di Neoplanta
Posts: 350
Joined: Mon Dec 17, 2012 11:46 pm

Re: Uprava

Post by ragazzi di Neoplanta »

Ja se ne brinem više da će prava skupština doći na mesto gde i pripada. Ono što ja željno iščekujem i nadam se da se neće propustiti prilika da krivično odgovara svako ko je imao udela u doskorašnjim pokušajima lažne uprave da bukvalno ukrade klub, a kasnije ako bude sreće da i revizorska kuća utvrdi ko je odgovoran za finansijsku nestabilnost i da za to takodje odgovara.
"Kontam da 99% mase sa ovog foruma stoji pola sata ispred rafa sa hlebom, ne znajuci koji da izabere."
Post Reply