Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

A i jugozapadna tribina kao da ne postoji.U upotrebi je samo za manje gostujuce navijacke grupe.Kada bi se i tamo postavile stolice tu bi bilo mesta za jos 1000 ljudi.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
Siva Eminencija
Posts: 287
Joined: Fri Jan 23, 2009 7:00 pm

Post by Siva Eminencija »

Jugozapadna tribina nije upotrebljiva / bezbednosno /predviđena je za rekonstrukciju , a jugoistočna će ubrzo biti u funkciji za decu iz osnovnih škola / sledi akcija /.
User avatar
the Gari
Posts: 1126
Joined: Tue Feb 17, 2009 11:10 am
Location: Jawa Tengah
Contact:

Post by the Gari »

Molio bih da ne potpadamo pod uticaj ZIG marketinga i lepo nastavimo da se sporazumevamo kako smo to uvek činili na "Karađorđu". Dakle, nema jugozapadnih, severoistočnih i ostalih zajebavancija, već su to lepo kao što su i uvek bili Mali i Veliki jug :lol: Prijatno i živeli!
Tovari buraniju!

https://telepapatija.wordpress.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

SIVA EMINENCIJA wrote:Jugozapadna tribina nije upotrebljiva / bezbednosno /predviđena je za rekonstrukciju , a jugoistočna će ubrzo biti u funkciji za decu iz osnovnih škola / sledi akcija /.
Bravo :!:
Napred Voso!
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

SIVA EMINENCIJA wrote:Jugozapadna tribina nije upotrebljiva / bezbednosno /predviđena je za rekonstrukciju , a jugoistočna će ubrzo biti u funkciji za decu iz osnovnih škola / sledi akcija /.
Garant akciju namerno nisu otpočeli pre utakmice sa Zvezdom (ako izuzmemo nemarnost u klubu, zbog koje ni sajt još uvek ne radi) da se ne bi desilo da klinci iz osnovnih škola počnu od sutra da navijaju za Zvezdu ako ne daj Bože izgubimo :)
NUR NOCH RABREN!
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Spanska serija sa semaforom se nastavlja. Danas je vreme odbrojalo do 59:59 i krenulo opet od nule. I onda opet par minuta cackanja po opcijama, groznicavog trazenja resenja... Neka, barem mozemo da vidimo iz utakmice u utakmicu kako se odvija progres u upravljanju semaforom 8)
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

budababa wrote:Neka, barem mozemo da vidimo iz utakmice u utakmicu kako se odvija progres u upravljanju semaforom 8)
Mogli bi barem jedared nedeljno da ga ukljuce i malo vezbaju kada nema utakmice, cisto dok se ne uhodaju. Malo je glupo ovo eksperimentisanje nazivo, kao kad bi dali nekom studentu medicine da se uci tako sto ga posalju u bolnicu da radi operacije na pacijentu... Cisti amaterizam...
ZmagoNS
Posts: 229
Joined: Tue Sep 01, 2009 7:02 pm

Post by ZmagoNS »

a jeste li videli kako je odzak na severu podivljao oko 60-70-tog minuta...kao da su 2 kubika drva zapalili pa pekli pljeske... : :shock: :shock: :shock: :D :D
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

No,da se malo sa semafora vratimo na one vaznije stvari u vezi stadiona.Kao sto sam napisao na drugom topiku,mozemo da zaboravimo na osvetljenje i krov,a sto se tice tribina,to ce biti gotovo tek za 3 godine pred izbore(ili ce cak tada tek neki radovi jos biti u toku).
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

nssale wrote:Evo kad se već spominje Arsenal, oni ne osvajaju titule i ne menjaju trenere ali zato napraviše stadion i objavljuju da su prošlu godinu završili sa dobitkom od 45,5 miliona funti...kad mi budemo počeli da poslujemo sa nekim plusom i kada počnemo da rešavamo pitanje stadiona, možda ni nama neće biti toliko važno ko je trener...jer će to značiti da postoji sistem...
Mare wrote:
nssale wrote:Evo kad se već spominje Arsenal, oni ne osvajaju titule i ne menjaju trenere ali zato prave stadion i objavljuju da su prošlu godinu završili sa dobitkom od 45,5 miliona funti...kad mi budemo počeli da poslujemo sa nekim plusom i kada počnemo da rešavamo pitanje stadiona, možda ni nama neće biti toliko važno ko je trener...jer će to značiti da postoji sistem...
Možda ne gradimo stadion, ali je sportski centar potpuno renoviran i svi kažu da je jedan od najboljih ako ne i najbolji u zemlji, mislim da naši igrači imaju izuzetno dobre uslove za rad!
Radoye wrote:
Mare wrote:Možda ne gradimo stadion, ali je sportski centar potpuno renoviran i svi kažu da je jedan od najboljih ako ne i najbolji u zemlji, mislim da naši igrači imaju izuzetno dobre uslove za rad!
Pa sto onda to ne pokazuju na terenu kad su im uslovi za trening vec toliko sjajni vec nemaju snage ni za pola sata pod visokim tempom?

A hocemo li (ako Bog da da se plasiramo) mi Evropu da igramo na pomocnim terenima u Veterniku ili cemo opet morati k'o prosjaci u BG kod onih da ih molimo da nas puste u svoju kucu jer nase kuce nemamo?
Mare wrote:Mislim da je pitanje stadiona puno kompleksnije nego što izgleda, jednom je bilo pokrenuto i na ovom forumu pa smo takođe imali različita mišljenja forumaša (što je i normalno). Neki su bili da to bude neka lokacija van grada, neki da se postojeći osposobi (a tu je opet nerešeno čiji je to stadion i ko će da ulaže pare kad je i svačiji i ničiji), dok su treći opet imali neku treću ideju.
A hocemo li (ako Bog da da se plasiramo) mi Evropu da igramo na pomocnim terenima u Veterniku ili cemo opet morati k'o prosjaci u BG kod onih da ih molimo da nas puste u svoju kucu jer nase kuce nemamo?
Tu se vraćamo možda i na ono pitanje od nedelje čiji je Novi Sad, ako je naš zašto onda ni za krov nad glavom ne možemo da se izborimo.
ice wrote:Jeste Novi Sad nas,ali mi to izgleda ne shvatamo.
Malo sam razmisljao na temu ciganske brojnosti,pogledao par njihovih sajtova i sasvim mi je bilo jasno.Pa njih su dolazili da gledaju navijaci iz Crne Gore(pogotovo iz Niksica),Republike Srpske i Makedonije i to u velikom broju.Ti ljudi koji se osecaju kao Srbi i nemaju za koga tamo da navijaju i iskljucivo(ne bas sto posto ako izuzmemo recimo Banja Luku delom) navijaju za Titove blizance.Pa cak i deo onih koji se izjasnjavaju kao Crnogorci i Makedonci navijaju za ove klubove.To je poprilicno veliko navijacko telo.U mnogim sredinama u Srbiji popularnost blizanaca je pala,ali ih vade sredine koje nemaju jake lokalne klubove poput Nisa(mislim da taj grad ima mnogo veci problem nego Novi Sad),Kraljeva(na primer iz ovoga grada u nedelju je doslo puno ljudi verovatno to malo ko zna),pa Backa Palanka,Zrenjanin.....Selendre i nisu toliki problem jer u njima nema puno ljudi,izuzev ponekih ruralnih novosadskih predgradja gde su svi listom za blizance.
Dolazimo do zakljucka da uopste nije bilo puno ljudi iz samog Novog Sada koji su navijali za Zvezdu,a i znamo od ranije da su urbaniji delovi grada,a pogotovo njihova mladja populacija mahom za Vosu.Problem je po meni veci u tome sto su Novosadjani poprilicno indiferentni i jos vise nezainteresovani za fudbal i sport uopste.Ima dosta ljudi koji se tu i tamo ako ih bas neko pita deklatisu kao navijaci Vojvodine,ali sport ih ne zanima,medjutim vatreno se isticu u svakoj diskusiji vezano za grad Novi Sad,njegove nadleznosti i sredstva kao i u diskusijama vezanim za pokrajinu.Takve ljude bi izuzetno kvalitetnim fudbalom mogli da zainteresujemo sto nije bilo nemoguce i u nekoj blizoj proslosti,recimo kada smo igrali Inter-toto kup.
Mislim da je u godinama iza nas dosta toga uradjeno i da je Novi Sad sve vise pola crven,a pola beo,medjutim moramo stalno traziti nove navijace naseg kluba i takodje poraditi na disciplini njihovog dolaska na stadion.Navijaci blizanaca su tu disciplinovaniji,doduse to je u neku ruku i normalno jer oni i nemaju pametnijeg posla u zivotu i posle svrsavaju dok pricaju price o superprovodu u nekom gradu u Srbiji ili na smrdekani.
Ali nista necemo uraditi dok se nasi igraci,treneri i ljudi koji rade u klubu ovako neprofesionalno i nezainteresovano ponasaju.
Mare wrote:Ice u ovom slučaju kad sam rekao čiji je NS više sam mislio na neke druge stvari nego na navijače u pravom smislu reci! Pod drugim stvarima mislim na podršku koju FK Vojvdina "ima" od gradskih struktura i grada uopšte, i to ne samo sada nego i pre. Znači nije bitna partija koja je na vlasti, jednostavno nikad nismo imali pravu podršku grada!
ice wrote:Mare znam na sta si mislio,ali sam ja hteo da pokrenem opet ovu pricu s obzirom da je arhiviran topik sa Zvezdom.Na kraju krajeva,na neki nacin postoji i sprega izmedju gradskih struktura i brojnosti sto nase sto navijaca blizanaca na tribinama.Dokle god oni misle da navijaci Vojvodine nisu u vecini,dotle nece ni prstom mrdnuti da nam pomognu jer nece videti neku korist za sebe.E sad,mi treba da pokazemo i da utisak vara,kao i to da imamo dosta neaktivnih navijaca,a takodje da kod nasih navijaca probudimo neku svest da kada nesto traze i ocekuju od gradskih vlasti u to obavezno budu ukljucene i zelje da se nesto uradi po pitanju podrske nasem klubu i pre svega sredjivanju stadiona.
Inace,a ovo nisam napisao ranije,Novakovic je nedavno korigovao svoje izjave vezane za stadion i izjavio je da krov i osvetljenje nisu u nekim planovima ZIG-a i da bi to trebao da resi FSS zajedno sa slicnim problemima koje imaju i drugi klubovi.On je rekao da ce se ZIG fokusirati na to da resi problem tribina i to u nekom roku od 3 godine(citaj izbori) i to tako sto ce se na to obracati paznja kako budu stizala sredstva.Eto sta nas ceka u narednom periodu,mi neke stvari,to jest kampanju moramo preduzeti jer drugacije ne ide.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
stefan
Posts: 69
Joined: Fri Jun 19, 2009 11:57 pm
Location: Novi Sad

Post by stefan »

mtsmondo.com wrote:Srbija domaćin EP za kadete
Sreda, 14. oktobar 2009. 09:19

Fudbalskom savezu Srbije je ukazana čast. U utorak je faksom iz FIFA potvrđeno da će naša zemlja organizovati Evropsko prvenstvo u kategoriji do 17 godina.

Srbija će ugostiti najbolje evropske fudbalere rođene 1994. i mlađe 2011. godine, a utakmice će se najverovatnije igrati u Beogradu i Novom Sadu.

Polufinalisti turnira obezbediće direktan plasman na Svetsko prvenstvo.

Naredno EP održaće se u maju 2010. u Lihtenštajnu, a trofej brane Nemci.

(MONDO)
Ajd' sada da vidimo sta ce biti razlog da se ne postave reflektori ?
Jedem luka i slanine ...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

A gde pise da ce se u NS igrati utakmice?
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Post by tulip »

shecky wrote:A gde pise da ce se u NS igrati utakmice?
Piše na mondu, a čuo sam i na SOS-u gde je tu informaciju preneo Nebojše Petrović.
DAJ GOL!!!
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Razlog ce biti da igraju klinci od 15-16 godina.
Sta ce njima reflektori :wink:
Kamenica
Posts: 323
Joined: Tue Oct 20, 2009 9:24 pm
Location: Sremska Kamenica

Post by Kamenica »

Ma idi begaj...

Pamtim devedesete, ko god je bio Novosadjanin navijao je za Vojvodinu. Najtvrdje Vosino jezgro, uz par "izroda" koji su svim srcem bodrili titove blizance, bilo je upravo u Sremskoj Kamenici. Jedno vreme, kada gotovo niko i nije dolazio na "manje bitne" utakmice naseg jedinog kluba, Kamencani su se dovikivali i pravili smo sou k'o na Fruskogorcu nedeljom.

Elem kasnije su pocela masovna okupljanja, posle sprdnje "Unije" sa nama, kada je jedan njihov clan sa rancem usao onako sa sve plavo-belim obelezjima na nasu tribinu, onako lepo se covek "opustio" sa sve rancem na ledjima. Nakon te blamaze, pocelo je aktivno "mobilisanje" ekipe po Novom Sadu, a secam se da smo kacili transove "Kama-Mama", a mi stariji smo stajali pored transa "FCV-Kamenica, Voso voli te ceo Srem"... Secam se i protiv Verdera da je taj trans isto stajao, a iznad njega je stajalo nas 30-40 kamenickih bitangi. Kljunovi nas nikada nisu voleli, zato sto smo uvek bili spremni da branimo cast grada. Eto toliko znam, a danas nas ima 20-tak koji i dalje nadjemo vremena da se istresemo 90 minuta na tribinama...
Dokle god je sirok Dunav,
dokle god je ravan Srem,
za mene je mirna Backa
ja odavde ne idem...

Dokle god na toj planeti,
kraljica si moja ti
za srecu mi treba malo,
malo tvoje ljubavi...
Post Reply