Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Lalo,
Najbolji lek jeste u tome da teramo gamad ili barem da im kažemo šta mislimo o njima.Pa dokle da trpimo dok nas vuku za nos (da ne upotrebim neki grublji izraz) ?
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

ice wrote:Lalo,
Najbolji lek jeste u tome da teramo gamad ili barem da im kažemo šta mislimo o njima.Pa dokle da trpimo dok nas vuku za nos (da ne upotrebim neki grublji izraz) ?
Naravno, ici cemo zajedno na mec sa Napretkom. :D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Meč sa Napretkom pod lupom navijača, tako je najbolje. :evil:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
fudbal.iz.rs
Posts: 9
Joined: Sat Jun 27, 2009 5:25 pm
Contact:

Post by fudbal.iz.rs »

Zeljafcv wrote:A kada će se politika kluba po pitanju transfera menjati?! Dokle god se politika transfera nepromeni, nama će se tragična priča iz prethodnih sezona ponavljati. Kratko i jasno, mi opet ceo tim menjamo i tako svake godine ista priča. Dovešćemo opet neke Nestore, rođake, "svetske superstarove" bez obeštećenja, Lilike, polu-amatere i veterane, koje ćemo trpeti do sledeće "frustracije" gosn. don preCednika. Pretpostavljam da sa Jankom neće produžiti ugovor i da će ga nekome pokloniti, slično kao sa Kizom, Stoletom, Grozdom i društvom. Pripreme će odraditi jedan trener, pa će dobiti otkaz posle maksimalno 3 meča. :pegla:

Panteliću, želimo planski urađen prelazni rok, pre priprema završen sa svim pozicijama popunjenim!
Citaju postove na ovom forumu doso sam do zakljucka da bi vas sadasnji trener bio bolji u ulozi Sportskog direktora.

Da li je iko razmisljo da vrati u Vosu igrace koji su ponikli u njoj a sada igraju u drugim klubovima?

Nesto mi kaze da ce Ljubisa Vukelja sledece sezone opet nositi dres Vojvodine.
Forum o srpskom fudbalu:
http://www.srbfudbal.com
Image
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 9036
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

fudbal.iz.rs wrote:Nesto mi kaze da ce Ljubisa Vukelja sledece sezone opet nositi dres Vojvodine.
Neka, hvala, bolje ne...
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1722
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm
Location: Мали југ

Post by Uvek sa tobom »

Radoye wrote:
fudbal.iz.rs wrote:Nesto mi kaze da ce Ljubisa Vukelja sledece sezone opet nositi dres Vojvodine.
Neka, hvala, bolje ne...
O neeee,nikako NE :oops:
Други долазе... одлазе... али ми смо УВЕК СА ТОБОМ !
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

fudbal.iz.rs wrote:Nesto mi kaze da ce Ljubisa Vukelja sledece sezone opet nositi dres Vojvodine.
:pegla:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
lala sa Istoka
Posts: 64
Joined: Fri Feb 12, 2010 10:36 am
Location: Istok Karadjordja

Post by lala sa Istoka »

"Sporečkali su se, ali na tome je stalo. Ne pravdam ih, ali imam razumevanja. Nisu se tukli. Mladi su ljudi, nisu uspeli da obuzdaju vrele strasti posle poraza", preneo je "Žurnal" izjavu Đuričića.

"Frapirao sam se kada sam čuo šta se dogodilo. Takvo primitivno ponašanje je za svaku osudu", poručio je Butorović i najavio kazne.

Ove dve izjave govore mnogo toga.
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Post by Krle »

lala sa Istoka wrote:"Sporečkali su se, ali na tome je stalo. Ne pravdam ih, ali imam razumevanja. Nisu se tukli. Mladi su ljudi, nisu uspeli da obuzdaju vrele strasti posle poraza", preneo je "Žurnal" izjavu Đuričića.

"Frapirao sam se kada sam čuo šta se dogodilo. Takvo primitivno ponašanje je za svaku osudu", poručio je Butorović i najavio kazne.

Ove dve izjave govore mnogo toga.
Pa, ova prva izjava je za Mrđu i Merebu, a ova druga je za Pantu i Panića.
Deja91
Posts: 39
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:49 am
Location: Novi Sad,Podbara

Post by Deja91 »

Jel zna neko kakvi su onaj Ekvadorac Batioja i neki Argentinac sto igraju u Novom Sadu?
FK INDEX
Koral
Posts: 420
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Ne trebaju nam vise stranci. Treba da forsiramo dobre nase mlade igrace uz koje pojacanje iz domacih klubova. Pre svega talenti i po koji iskusan igrac.

Na našem "rendgenu" trebaju biti :

Miloš Stojčev (Borac Čačak), Stefan Savić (BSK Borča), Vladimir Krstić (BSK Borča), Nenad Kiso (Čukarički), Aleksandar Simčević (Jagodina), Milovan Milović (Javor), Vladan Pavlović (Javor), Nikola Simić (OFK Beograd), Andrija Kaluđerović (Rad), Vojo Ubiparip (Spartak), Marko Krasić (Metalac), Predrag Luka (Mladi Radnik), Jao Antvi (Napredak), Metou Marsel (Banat)
Deja91
Posts: 39
Joined: Mon Jun 22, 2009 12:49 am
Location: Novi Sad,Podbara

Post by Deja91 »

Jao Antvi (Napredak), Metou Marsel (Banat)

Ova dvojica nisu stranci :D
FK INDEX
User avatar
Djisa
Posts: 1284
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Post by Djisa »

Kako mi imamo kratko pamcenje. Vec smo zaboravili da taj Milos Stojcev nema pojma, njega smo gledali i hvala nikad vise. Pavlovic dok je bio u Vojvodini je bio pljuvan jer je dosao iz Bezanije (zajedno sa Supermariom), a cim je otisao je super igrac? Ubiparip, objektivno nema kvalitet za Vojvodinu, daje golove u Spartaku koji igra samo sa njim u napadu, ali je on za 3 klase slabiji od naseg kapitena. Milovic i Kaludjerovic bi bili jedina 2 prava pojacanja, a ove ostale sam premalo gledao da bi imao neko ozbiljno misljenje, mada mi se Yao uopste ne svidja i ne bih voleo da ga vidim u Vosi, ali mozda gresim.
Kup je nas!
Koral
Posts: 420
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Deja91 wrote:Jao Antvi (Napredak), Metou Marsel (Banat)

Ova dvojica nisu stranci :D
Naravno da jesu, njih sam dodatno dodao, mada ne mislim da su nam preko potrebni, a sa druge strane i nisu strani nama jer ne igraju od juce u Srbiji :roll:
User avatar
WestSide
Posts: 188
Joined: Thu Jul 23, 2009 8:27 pm
Location: Istok:)

Post by WestSide »

Slazem se sa Koralom povodom liste igraca, s tim da bih posebno izdvojio trojicu kao prioritet ovog leta:

Predrag Luka - mlad veznjak. nije bas neophodan ako ostanu Medojevic i Djurovski s obzirom na to da imamo dobre mlade veznjake u klubu. Ako ode bilo koji od ove dvojice, dovesti Luku da se pojaca konkurencija medju klincima.

Andrija Kaludjerovic - Mrdja ide, sve je jasno...

Milovan Milovic - Plec otisao, sve je jasno...
Jelen pivo, malobrojni znaju zasto...
Post Reply