Kriminal u srpskom fudbalu

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

Nije mi jasno kako Lalatovic moze da bude kaznjen za nesto sto nije rekao?
Moze biti kaznjen za nesportsko ponasanje (300.000???) , a nikako za sve ostalo.
Smatram da treba da se zali na ovu drugu kaznu, jer za nju nema osnove. Druga je stvar da je izneo optuzbe, pa ih nije dokumentovano dokazao.
Onda bi mogla uslediti kazna (500.000???) za takvo delo neargumentovanih optuzbi. Ovako se Lalatovic kaznjava za verbalni delikt, koji je zakonski ukinut.
Sasvim treca stvar je pitanje licnog morala, zbog odustajanje od najave.
Medjutim i da je sve izneo, nista se ne bi promenilo, samo bi on bio kaznjen, jer pisani dokazi ne postoje, a niko ne bi svedocio i Lalatovic bi izgubio posao trenera.
Bilo bi to ,,pas laje, karavan prolazi", sve dok se karavan sam ne stropasta o svoje prevare. Sta vredi sto Poledica pokusava da procisti domaci fudbal, kad niko za to ne mari, tj strukturama ne odgovara posten posao.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Djisa
Posts: 1241
Joined: Sun Mar 07, 2010 10:14 am

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Djisa »

Turija wrote:Nije mi jasno kako Lalatovic moze da bude kaznjen za nesto sto nije rekao?
Moze biti kaznjen za nesportsko ponasanje (300.000???) , a nikako za sve ostalo.
Smatram da treba da se zali na ovu drugu kaznu, jer za nju nema osnove. Druga je stvar da je izneo optuzbe, pa ih nije dokumentovano dokazao.
Onda bi mogla uslediti kazna (500.000???) za takvo delo neargumentovanih optuzbi. Ovako se Lalatovic kaznjava za verbalni delikt, koji je zakonski ukinut.
Sasvim treca stvar je pitanje licnog morala, zbog odustajanje od najave.
Medjutim i da je sve izneo, nista se ne bi promenilo, samo bi on bio kaznjen, jer pisani dokazi ne postoje, a niko ne bi svedocio i Lalatovic bi izgubio posao trenera.
Bilo bi to ,,pas laje, karavan prolazi", sve dok se karavan sam ne stropasta o svoje prevare. Sta vredi sto Poledica pokusava da procisti domaci fudbal, kad niko za to ne mari, tj strukturama ne odgovara posten posao.
Ma kakvo poštenje, važno da su blizanci u (j)Evropi!
Kup je nas!
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4885
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by gospodinFKV »

Niste valjda ocekivali integritet?! U srpskom fudbalu?! Od Lalatovica?! OD FUDBALSKOG SAVEZA?! :greenbutt:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... aju/339061" onclick="window.open(this.href);return false;
Opravdan revolt Lalatovica.
Cini mi se da je incident u Nisu doneo i pozitivnu promenu kod Lalatovica i izgledao je sinoc mirnije i dostojanstvenije na nasoj klupi, kao i ovo prvo mesto na tabeli u razmisljanju.
Neka se vise usredsredi na teren, nego na ostale okolnosti, bice bolje za sve nas.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Hvala za ovaj link.
Hvala i Tralalatoviću za ovu ispravku svoje ranije izjave. Zapravo samo pojašnjenje za mnoge koji nisu shvatili šta je hteo da kaže. Ima stvari koje se ne govore da ne okrene sve protiv kluba i sebe. Dobro je odmerio, 5-6 forumaša protiv bg :shit: i njihovih poštovalaca.
Samo se malo ishitrio sa ovom izjavom jer realno nemamo tim za titulu ali ko zna šta će biti u zimskom prelaznom roku. Od mene puna podrška za ovu izjavu pod uslovom da je iskrena.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Turija »

https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1600091" onclick="window.open(this.href);return false;
Mnoge stvari ce izaci na videlo iz ovog bratskog sukoba.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Da. Sad će ovi drugi da nešto saopšte sve prećutkujući svoje grehe kao i potonji.
Dakle, ono što očekujem je npr. saopštenje fkv jer davno ga nije bilo :mrgreen: ili nastavak one neodržane kzš. Ova bg :shit: me ne interesuju, j**o ih sponzor koji još ne reče koliko im je dao novaca i koliki je peder. Mada..... svi to znamo.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Radoye »

Minja wrote:Prvi ne postoje bez drugih i obrnuto. Nece se desiti apsolutno nista. Ako propadne jedan stub, propasce i drugi. Vrana vrani oci ne vadi.
Tacno tako. Periodicno dignu dzevu cisto reda radi ali nemaju nikakve ozbiljne namere da jedni druge ugroze na nacin koji bi sustinski nesto promenio. Isti su i jedni i drugi i ako se krene u jednom blizancu odmotavati klupko ni drugi ne moze biti daleko iza, to je sve ispovezivano. Rivalitet je tu cisto kao zvaka za publiku a ustvari u istu tikvu duvaju.

Ali totalni mentalni lom u glavama njihovih navijaca je nesto na cemu bi psihijatri mogli da rade decenijama - evo ih sad se svadjaju koji je od dva kluba uvek bio opozicioniji (naravno oba su opoziciona oduvek, konstantno protiv drzave) i koji treba od drzave da dobija vise novaca (jer su u isto vreme ovi veliki opozicionari i stubovi na kojima drzava stoji i bitno je da je svaka vlast uz njih) :deal: :frown: :unnormal:
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by CRD FCV »

https://www.021.rs/story/Info/Srbija/22 ... vezda.html
Objavljeno koliko novca od države dobijaju Partizan i Zvezda
Ministar finansija Siniša Mali odgovorio je danas na pitanje ko je od države dobio više novca - Crvena zvezda ili Partizan.

Objavljeno koliko novca od države dobijaju Partizan i ZvezdaFoto: 021.rs
Prethodnih meseci u javnosti se licitiralo koga vlast više voli od večitih beogradskih rivala. Kada se podvuče crta, košarkaški i fudbalski ljuti rivali, više-manje su jednako voljeni od strane države, grada i javnih preduzeća, bar kada je novac u pitanju.

"Za KK Crvena Zvezda, od 2014. do 2019. godine ukupno je uplaćeno 1,626 milijarde dinara i to bez PDV-a", rekao je Mali.

Prema njegovim rečima, za KK Partizan u istom periodu od 2014. do 2019. godine ukupno je uplaćeno 1,217 milijardi dinara. Sve cifre su bez PDV-a.

Što se tiče fudbalskih klubova, u pomenutom periodu od 2014. do 2019. godine FK Partizan ukupno je uplaćeno 543,87 miliona dinara, a već su primljena i sredstva do 2022. godine u iznosu od 355,5 miliona dinara. Ukupno, FK Partizan je dobio 899,4 miliona dinara.

"Kada je reč o fudbalskom klubu Crvena zvezda, u periodu od 2014. do 2019. godine ukupno je uplaćeno 727 miliona dinara", zaključio je ministar finansija.

Kada se podvuče crta, ispada da su fudbalski i košarkaški klub Crvena zvezda od države dobili 727.044.337, odnosno 1.626.271.207 dinara. Crno-beli su dobili 1.217.129.353 za košarkaški i 899.443.886 dinara za fudbalski klub. Kako se navodi, sve cifre su bez PDV-a.

"Razlog što izlazimo sa brojevima, nije da se klubovi svađaju, već da građani znaju koliko se mi trudimo, da bude to uravnoteženo i da oni funkcionišu na najbolji način. Da dobro predstavljaju našu zemlju. Kako što se može videti, novac je ravnomerno raspoređen", rekao je Mali.

Prema njegovim rečima, ima institucija koje pomažu klubovima, a ujedno se i promovišu.

"Imamo želju da Zvezda i Partizan ostvare što više pobeda, da budu najbolji primeri za mlade. A uz našu pomoć, oni mogu na najbolji način da reprezentuju našu zemlju", rekao je Mali.

Ministar finansija je na kraju konferencije za štampu rekao da je ukupno za dva najtrofejnija i najpopularnija kluba izdvojeno 4,4 milijarde dinara.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

Bravo lažni doktore!
Oni da budu uzor mladima?
Ma ti nas zajebavaš i znaš to kao i mi.
Sa tim parama i Ivanjica i Surdulica bi bili prvaci.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Fale tu i otpisivanja dugova...nameštanja tendera navijačima nećemo prebacivati, to je sve u rok službe.
Da postoji još neki klub u Srbiji, i njemu bi siiiigurno dali ovakve novce. Dobro je da postoje samo dva kluba u Srbiji.

Inače, da sam neko u klubu, uzeo bih ovu cifru koju dobijaju kanceri, sabrao je, i tražio je od Arene na početku sezone za svaki meč koji zatraže petkom da igramo.
Io odio Belgrado
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by slanobarac »

https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1607778" onclick="window.open(this.href);return false;
Izgleda da nam sad ni srbijagas ne može davati ako su uopšte nešto i davali.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3899
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Red Marquis »

Bilo je samo pitanje vremena kad ćemo čuti za Kabel u ovom kontekstu
http://www.novosti.rs/vesti/sport.294.h ... ve-iz-UEFA" onclick="window.open(this.href);return false;
Io odio Belgrado
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by Milan »

Sto drugar rece, namesta se cela liga vec X godina i sad su kao revnosni...
POŠTO OBRAZ ???!!!
fare
Posts: 2848
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Kriminal u srpskom fudbalu

Post by fare »

slanobarac wrote:https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.ph ... id=1607778
Izgleda da nam sad ni srbijagas ne može davati ako su uopšte nešto i davali.
Znači ne dirajte stadion da ne bi ostali bez ičega a ne dobili novi stadion.
Post Reply