Mediji i FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Karlsson
Posts: 2208
Joined: Wed Aug 21, 2013 9:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Karlsson »

Izgleda da smo u poslednje vreme iz nekog razloga baš zanimljivi Italijanima. Predsednik Zbiljić je uradio intervju sa Tutto Mercatom.
Uglavnom se pričalo o Vošinim talentima, a dotakli su se i Vošine istorije, Siniše... Kaže im Zbiljić da je Vojvodina balkanski Ajaks. :mrgreen:

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ic-1789953
User avatar
MiSmoFKV!
Posts: 1289
Joined: Fri May 24, 2013 11:39 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by MiSmoFKV! »

Karlsson wrote: Wed Feb 08, 2023 7:14 pm Izgleda da smo u poslednje vreme iz nekog razloga baš zanimljivi Italijanima. Predsednik Zbiljić je uradio intervju sa Tutto Mercatom.
Uglavnom se pričalo o Vošinim talentima, a dotakli su se i Vošine istorije, Siniše... Kaže im Zbiljić da je Vojvodina balkanski Ajaks. :mrgreen:

https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ic-1789953
To je i Tadić rekao Holanđanima :mrgreen:
A filozofija Ajaksa je po meni nešto čemu mi kao klub treba da težimo
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

https://sportske.net/vest/domaci-fudbal ... aKEzyWRh6Y



Brka prilično realno sagledava stvari…
POŠTO OBRAZ ???!!!
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Duplof »

Eto, prođe ovaj veliki dan, a naš glavni sponzor ni vest nije objavio povodom rođendana. Ako sam prevideo slučajno, izvinjavam se!
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Turija »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/uz- ... 31-05-2023

Jos jedna dobra i izbalansirana analiza ucinka FK Vojvodine i takmicarske sezone od strane gospodina Bakmaza. :cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by novosadjanin »

Iv Baraj gost na Areni Premium 3 u emisiji Oni vole Srbiju. Od 20.30 ko ima da vrati
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Deep Purple »

@Voja
https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/don ... 30-06-2023


Вратићу се у Војводину

Иако је у Старој дами провео готово две пуне сезоне, Џон Мери Узуегбунам одиграо је само по једну утакмицу у првенству и Купу Србије. Отишао је, а да се није доказао и, по његовом признању, жали због тога. Има ли шансе да се једног дана вратиш и одиграш барем неколико утакмица у црвено-белом дресу?

– Да, али не желим да одиграм само неколико сусрета, већ ћитаву сезону – одговорио је без размишљања Џон Мери. – С временом ћу донети такву одлуку, јер је у Новом Саду сада моја кућа. Није још сазрело то време, јер сам у најбољим годинама и могу да зарадим леп новац, али доћи ће на ред и то, јер имам велику жељу да тако буде. :cheers:
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Milan »

Troje dece već sa našom snajkom? Trpa Meri golove, al' i... :mrgreen:

Šteta što mu nije ukazana prava šansa, pa da vidimo koliko vredi. A vredeo je sigurno mnogo više od pojedinih drva koje smo imali u našem sastavu...
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9942
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by Voja »

Milan wrote: Fri Jun 30, 2023 1:25 pm Šteta što mu nije ukazana prava šansa, pa da vidimo koliko vredi. A vredeo je sigurno mnogo više od pojedinih drva koje smo imali u našem sastavu...
Ja znam koliko vredi :mrgreen: posto nisam promasio nijedan gol koji je dao od kako je otisao iz Vose, a o broju prenosa koje sam gledao zbog njega da ti ne pricam. U Rizeu sam bukvalno sve jedan mec gledao direktno jer je turke mnogo lakse naci. I jos nesto da dodam, nisu to prenosi na laptopu, kompu, mobilnom, vec na TVu, najcesce u ful HD rezoluciji bez bilo kakvih prekidanja, reklama... dakle nije mucenje, vec uzivanje. Jos jedan igrac kojeg sam dodao "na neki svoj spisak kvalitetnih" koji nikad nije izneverio, na neki nacin i moja satisfakcija, kada su procene igraca u pitanju :lala:
Image
CRD FCV
Posts: 1732
Joined: Mon Dec 23, 2013 6:47 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by CRD FCV »

https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/int ... 02-07-2023

Део текста:
Ревитализација „Карађорђа“

Да ли вас радује најављена ревитализације стадиона „Карађорђе“, објекта који ће наредне године да прослави век од када је изграђен?

- Дошло је коначно време да се "Карађорђе" ревитализује и добије одговарајућу категоризацију по мерилима УЕФА, односно да наш тим може да игра европске утакмице у Новом Саду. Имамо шпиценамет "стара дама" и клуб заслужује респект у сваком погледу: како по годинама старости, тако и по резултатима који стоје иза њега, односно по ономе што значи за Нови Сад. – поручио је Апро.

Очигледно је направљен велики помак унапред и када очекујете да такво устројство донесе нове, велике успехе „старе даме“? Председник клуба је апострофирао сезону 2025/2026 за ону у којој ће Војводина да нападне титулу првака...

- Биће то тада четврта година нашег мандата и заиста је реално очекивати да нова, трећа титула шампиона, управиотада стигне у Нови Сад. Пласирали смо се у квалификације за Лигу конференције и то је сада реална европска мера за наш клуб и ту треба да будемо објективни. Без сумње, у истом стилу ћемо и да наставимо, стремећи ка циљу који је истакао Драгољуб Збиљић – подвукао је Љубомир Апро.
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

CRD FCV wrote: Tue Jul 04, 2023 10:55 am https://www.dnevnik.rs/sport/fudbal/int ... 02-07-2023

Део текста:
Ревитализација „Карађорђа“

Да ли вас радује најављена ревитализације стадиона „Карађорђе“, објекта који ће наредне године да прослави век од када је изграђен?

- Дошло је коначно време да се "Карађорђе" ревитализује и добије одговарајућу категоризацију по мерилима УЕФА, односно да наш тим може да игра европске утакмице у Новом Саду. Имамо шпиценамет "стара дама" и клуб заслужује респект у сваком погледу: како по годинама старости, тако и по резултатима који стоје иза њега, односно по ономе што значи за Нови Сад. – поручио је Апро.

Очигледно је направљен велики помак унапред и када очекујете да такво устројство донесе нове, велике успехе „старе даме“? Председник клуба је апострофирао сезону 2025/2026 за ону у којој ће Војводина да нападне титулу првака...

- Биће то тада четврта година нашег мандата и заиста је реално очекивати да нова, трећа титула шампиона, управиотада стигне у Нови Сад. Пласирали смо се у квалификације за Лигу конференције и то је сада реална европска мера за наш клуб и ту треба да будемо објективни. Без сумње, у истом стилу ћемо и да наставимо, стремећи ка циљу који је истакао Драгољуб Збиљић – подвукао је Љубомир Апро.
Kakva gužva u predsednikovoj guzici. :shit:
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by slanobarac »

Jaoj, deco moja....
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
VošaNS
Posts: 896
Joined: Tue May 23, 2023 12:44 pm

Re: Mediji i FK Vojvodina

Post by VošaNS »

Post Reply