Odnos članova kluba prema Voši

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by zapad »

laki wrote:Levo krilo, drugi centarfor (Biblija je smesan po meni, malo manje los nego ranije), desno krilo (Boske je cesto ocajan a nemamo zamenu za njega na krilu)... Nema veze, malo sam prenaglio, ali to je sve zbog ove situacije sa Abuom, jako sam nervozan... Sorry
Boske nema slobodu i igra dosta rezervisano jer ga guši Vule koji verovatno ni sam ne zna koja je njegova uloga u timu. Žali bože njegove uzaludno potrošene energije po utakmici, trči gore-dole umesto da se bar malo posveti njegovoj poziciji beka i da malo zaboravi na izlete u napad jer je tamo totalno beskoristan. Najbolji su mi ljudi ovde na forumu kad u komentarima utakmice njemu daju glasove i to obrazlažu sa "bio je borben", "pretrčao je kilometre"... Komedija.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Zapad, ja se sa tobom ne bis slozio, jer cak sta vise, Vule je popravio svoj centarsut i to sad dosta dobro radi, za razliku od Bosketa. Na prosloj utakmici ne samo da Vule nije gusio Bosketa, vec Bosketa nije bilo ni od korova po desnoj strani da pomogne Vuletu. Vule ludi zbog njega svaku utakmicu, i po meni ima pravo za to, jer ovaj kasni sa otvaranjem konstatno, sa prolaskom iza ledja... Vule cesto ostaje sam bez lopte, jer je Boske slab u kretanju bez lopte. To je samo ono sto sam ja primetio. Ali to ne mora da bude tacno.

A da li postoji nacin da se klinci koji su imali te ugovore sa tom menadzerskom agencijom ubace u prvi tim ili su i dalje "kaznjeni" ili kako da vec to nazovem zbpg tih ugovora? Ako Vosa nece ostvariti prihode kakve zeli od njihovih tranfera jednog dana onda sam skoro siguran da nece nikada dospeti do prvog tima.
Image
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grba_NS »

Od kaznjene 4-ke iz omladinskog tima, kazna jos uvek vazi samo Melegu, koji nas definitivno napusta (za neku sicu). Dogovor kluba sa momcima koji su imali ugovor sa tom famoznom agnecijom je da oni zatraze raskid (tog) ugovora i da tuze pomenutu agenciju, tako je bar meni poznato.
milancl
Posts: 494
Joined: Tue Aug 21, 2012 2:18 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by milancl »

Što se tiče ove trojice - sapunica u Voši se nastavlja... Suspenzije, kazne, smanjene plate, ponovno vraćanje u tim, bla bla bla...

Smiljanić - nije mi jasno zašto je i dalje ovde, nisam se uverio do sada u njegov kvalitet. Ono što sam ja primetio je da kada uđe sa klupe za 5-10 min obavezno mora da dobije žuti karton i "centrira" 1-2 puta u gol-aut, iako je sam kao duh. To rekoh kad je ulazio protiv Suduve i ljudi mi se smejali što sam pogodio. Da dodam još i to da je kod Jašara uvek ulazio kući kao neki džoker kad smo imali nepovoljan rezultat. Zaboga, šta on može da promeni.
Znači, po meni nema fudbalski kvalitet za nas, a kad dodamo sva njegova :shit: u dosadašnjoj karijeri više je nego jasno šta bih ja učinio sa njim.

Škuletić - čovek ako gleda samo njega na terenu pomisli da se vratio u 70-e godine. Neću uopšte da nabrajam šta me sve nervira u njegovoj igri i želim mu da pođe što pre za Jašarom, jer očito samo kod njega može da igra.

Trajković - ako mu je već ukinuta suspenzija pustiti ga da igra umesto Jokića (o kom sam već pisao da mi se ne sviđa kao igrač), biće sjajan tandem sa Đurićem, ali ovo neka mu bude poslednja opomena.

Sve u svemu, Trajka vratiti u tim a žalosno je da Smiljanić i Škuletić zauzimaju mesto nekom od omladinaca.
Jedan klub na svetu volim jaaaa...
User avatar
zapad
Posts: 280
Joined: Tue Jun 19, 2012 7:00 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by zapad »

laki wrote:Zapad, ja se sa tobom ne bis slozio, jer cak sta vise, Vule je popravio svoj centarsut i to sad dosta dobro radi, za razliku od Bosketa. Na prosloj utakmici ne samo da Vule nije gusio Bosketa, vec Bosketa nije bilo ni od korova po desnoj strani da pomogne Vuletu. Vule ludi zbog njega svaku utakmicu, i po meni ima pravo za to, jer ovaj kasni sa otvaranjem konstatno, sa prolaskom iza ledja... Vule cesto ostaje sam bez lopte, jer je Boske slab u kretanju bez lopte. To je samo ono sto sam ja primetio. Ali to ne mora da bude tacno.

A da li postoji nacin da se klinci koji su imali te ugovore sa tom menadzerskom agencijom ubace u prvi tim ili su i dalje "kaznjeni" ili kako da vec to nazovem zbpg tih ugovora? Ako Vosa nece ostvariti prihode kakve zeli od njihovih tranfera jednog dana onda sam skoro siguran da nece nikada dospeti do prvog tima.
Evo samo pogledaj zadnju utakmicu protiv BSK-a. Vule je odbrambeni igrač i njegov prvi zadatak je da čuva prilaze našem golu. Ako udjemo u dublju analizu utakmice videćeš da je on jedan od glavnih krivaca za onu jedinu šansu koju je BSK imao. U napadu nije ništa konkretno uradio prilikom svojih ubacivanja. Ovo pričam iz trenerskog ugla i pouzdano znam da ga mnogi naši treneri (pa i Zagorčić medju njima) ne bi ni stavljali u prvih 11 samo da imamo alternativu za Vuleta i da je stigla bar jedna ponuda za njega za ove 3 godine. Ako ćemo navijački da gledamo onda je odigrao odlično jer se trudio i "preorao" desnu stranu.
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by laki »

Zapad, kao sto sam vec rekao, ne slazem se sa tobom u pogledu Vuleta, ma iz kog ugla gledao. A ja ne gledam iz navijackog ugla. Ali kao sto rekoh svako ima svoje subjektivno opazanje i to je po meni ok.
Image
Mare
Posts: 1030
Joined: Fri May 08, 2009 11:06 am
Location: Novi Sad

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Mare »

zapad wrote:
laki wrote: ...
Evo samo pogledaj zadnju utakmicu protiv BSK-a. Vule je odbrambeni igrač i njegov prvi zadatak je da čuva prilaze našem golu.
...
Može on da čuva naš gol i na njihovoj polovini, prošla su ta vremena kad je glavna uloga igrača na poziciji beka bila defanziva. Sad se od njih traži što više ubacivanja napred, da uvek istrče gore i isprate napad. Što dalje daje širinu. Protiv ovakvih ekipa kao što je BSK nema on šta da traži na svojoj polovini, samo visoki presing cele ekipe na protivničkoj polovini i biće golova. Ovakve ekipe se moraju stisnuti od starta na njihovoj polovini a ne u zadnjih 15 min, pogotovo je start bitan dok se još ne snađu i ne oslobode pritiska, tu im uvališ jedan-dva komada i mirna Bačka.
A mi generlano igrača za trku imamo, Abubakar, Stevanović, Moreira, Green, Ađuru, Vuličević... ako nešto znaju i mogu to je trčanje do besvesti. i čudi me što ih Zaga ne postavi malo više gore od samog starta utakmice.
User avatar
tulip
Posts: 633
Joined: Fri Jan 23, 2009 10:31 am
Location: tik uz VOŠU

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by tulip »

Mare wrote:
zapad wrote:
laki wrote: ...
Evo samo pogledaj zadnju utakmicu protiv BSK-a. Vule je odbrambeni igrač i njegov prvi zadatak je da čuva prilaze našem golu.
...
Može on da čuva naš gol i na njihovoj polovini, prošla su ta vremena kad je glavna uloga igrača na poziciji beka bila defanziva. Sad se od njih traži što više ubacivanja napred, da uvek istrče gore i isprate napad. Što dalje daje širinu. Protiv ovakvih ekipa kao što je BSK nema on šta da traži na svojoj polovini, samo visoki presing cele ekipe na protivničkoj polovini i biće golova. Ovakve ekipe se moraju stisnuti od starta na njihovoj polovini a ne u zadnjih 15 min, pogotovo je start bitan dok se još ne snađu i ne oslobode pritiska, tu im uvališ jedan-dva komada i mirna Bačka.
A mi generlano igrača za trku imamo, Abubakar, Stevanović, Moreira, Green, Ađuru, Vuličević... ako nešto znaju i mogu to je trčanje do besvesti. i čudi me što ih Zaga ne postavi malo više gore od samog starta utakmice.
Izgleda da se sam Zaga ne snalazi i ne oslobađa pritiska u prvih 15 min.
DAJ GOL!!!
Drina
Posts: 358
Joined: Thu Jul 14, 2011 8:16 pm

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Drina »

Bilbija je trenutno jedan od najspremnijih igraca. Ima poseban rezim ishrane i treninga, veoma je napredovao. Dok Trajkovic ne izbija iz kockarnica i nocnih klubova.
Zaga je rekao da Katai na treninzima i odnosom prema klubu i saigracima mora da zasluzi minutazu i da u startu nece igrati!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

Bilbiju treba još malo istrpeti.
Sportista je, i ima talenta (odličnu levu nogu), ali je nedorečen i neprofilisan igrač.Mora se sa njima posebno i intenzivno raditi, može biti nešto od njega - još uvek je relativno mlad, iako je na kritčnoj granici za napredak.
Ja mu želim sve najbolje - i da, uskoro, potvrdi svoj talenat u Voši.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by lexa »

Turija wrote:Bilbiju treba još malo istrpeti.
Sportista je, i ima talenta (odličnu levu nogu), ali je nedorečen i neprofilisan igrač.Mora se sa njima posebno i intenzivno raditi, može biti nešto od njega - još uvek je relativno mlad, iako je na kritčnoj granici za napredak.
Ja mu želim sve najbolje - i da, uskoro, potvrdi svoj talenat u Voši.
Bilbija je profilisan igrac, samo sto je kod nas postao neprofilisan!
Isto kao i Abu, od kojeg smo napravili levo krilo :roll:
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Turija »

lexa wrote:
Turija wrote:Bilbiju treba još malo istrpeti.
Sportista je, i ima talenta (odličnu levu nogu), ali je nedorečen i neprofilisan igrač.Mora se sa njima posebno i intenzivno raditi, može biti nešto od njega - još uvek je relativno mlad, iako je na kritčnoj granici za napredak.
Ja mu želim sve najbolje - i da, uskoro, potvrdi svoj talenat u Voši.
Bilbija je profilisan igrac, samo sto je kod nas postao neprofilisan!
Isto kao i Abu, od kojeg smo napravili levo krilo :roll:
Složio bih se, da je to vrlo moguće, ali koja je to pozicija (uloga) u ekipi za Nemanju Bilbiju?
Za Abua si naveo, gde smo ga upropaštavali, ali za Bilbiju ne.Bilo bi (verovatno svima) veoma interesantno čuti koja je prirodna pozicija za Nemanju, a njemu i Voši veoma korisno, kada bi ga probali u takvoj ulozi.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
lexa
Posts: 677
Joined: Tue Dec 22, 2009 2:16 am

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by lexa »

@Turija,

Bilbija mora igrati kao klasican napadac. Svaka selidba po terenu negativno utice na igraca.
U mladoj reprezentaciji Bosne itekako koriste to, ko je gledao utakmicu izmedju mladih
reprezentacija BiH i Belorusije zna o cemu pricam. Nijedan klub ne mesa toliko igrace po terenu
kao sto to radimo mi. Zamisli da celu karijeru igras na jednoj poziciji, i onda te trener iz nekog
svog razloga prebaci na drugu, znas koliki je to sok za igraca, i koliko je potrebno da se privikne?
To su veoma osetljive stvari koje igraca mogu poprilicno da uspore u razvoju, ili da ubiju potencijal.

A ako me pitas kako bih ja to postavio. Napadacki tandem Abu&Bilbija, u formaciji 4-4-2
Abu, em sto je opasan po gol, tu je i izuzetno skocan tako da moze na pravi nacin spustati
loptu drugom napadacu.
U principu, meni se svidjaju ekipe koje imaju u formaciji dva razlicita tipa napadaca i mislim da
su takve ekipe puno opasnije i raznovrsnije u napadu.
Sad cete mi se smejati, ali onomad kad su crveni imali napadacki tandem Zigic&Pantelic, to im je
dobro funkcionisalo. Ne usporedjujem, samo hocu da docaram poentu moje price. :cheers:
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Radoye »

Po meni, Bilbija je onaj malo povuceniji od dva napadaca u varijanti 4-4-1-1...
I'm an island, surrounded by a sea of idiots!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Odnos članova kluba prema Voši

Post by Grba_NS »

Radoye wrote:Po meni, Bilbija je onaj malo povuceniji od dva napadaca u varijanti 4-4-1-1...
I po meni.
Post Reply