Stadion "Karađorđe"

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
dapokalypto
Posts: 209
Joined: Mon Jul 14, 2008 10:49 am

Post by dapokalypto »

Ja prvi dolazim.. zbog VOSE :!: :!: :!:
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ala ste pesimisti. :(
U Krusevcu je od tih 10000 dobar broj bio navijaca Zvezde.Kod nas to doduse nece biti slucaj,ali nocni termin ce privuci veliki broj ljudi jer mnogi ljudi su zauzeti u popodnevnom terminu.Protiv Metalca se vec primetio pozitivan trend,a i da nije nocni termin bilo bi vise ljudi protiv Smedereva.Bice i malo svezije vreme,a ne onakav pakao kao sto je protiv Metalca bio.I sto je najvaznije,ovo je neka nova Vojvodina,em imamo kvalitetan tim(bez sumnje najkvalitetniji u ligi),em se klub konacno oslobodio nekih pijavica i prodavaca magle.I da bi bilo 10000 ljudi,ne treba 3000 na severu da bude uz pun istok i zapad,vec recimo oko 2000.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Turija
Posts: 10855
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Meni se to osvetljenje ne čini tako lošim.
Ne znam koliko ima luxa, ali mi smo se navikli na TV prenosima na snagu reflektora najboljih evropskih stadiona, pa sad ovo izgleda dosta jadno.Međutim, ja bih pristao da imamo bar i takve reflektore na našem Stadionu (pa, i oni stari su nam ,,čkiljili").Ali videćemo, uskoro, kako sve to izgleda uživo.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Milan
Posts: 4302
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ne znam kako je to izgledalo na licu mesta ali ono što sam video preko TV-a mi deluje jako loše. Koliko god sam se obradovao informaciji da ćemo igrati pod reflektorima, toliko sam posle Kruševca postao sumnjičav prema mogućem efektu takvog čina. Jeste da je i naše staro osvetljenje čkiljilo, ali ovo sinoć je, kako je neko lepo primetio, baš podsetilo na neki noćni turnir u malom fudbalu...

Ali hajde da probamo sa Smederevom, pa ćemo znati na čemu smo...
POŠTO OBRAZ ???!!!
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

ice wrote:I da bi bilo 10000 ljudi,ne treba 3000 na severu da bude uz pun istok i zapad,vec recimo oko 2000.
Bogami teško, kapacitet stadiona nam je (bez obzira na netačne informacije po sajtovima) oko 13.000 mesta (sa sve oba juga). Na zapadu ima 4.000 stolica (otlad su sklonili prva dva reda), a na istoku samo 2.400. Prethodne godine nisam mogao da verujem da su drzali pogresne informacije na sajtu Vošinom kako na istoku ima 4.200 stolica, pošto postoji šest sektora op po 400 stolica, tako da za 10.000 na "Karađorđu" treba i sever da je bar 70% pun.
Ako ne bude šugave kiše, kontam da će biti oko 5.000.
NUR NOCH RABREN!
User avatar
novosadjanin
Posts: 1354
Joined: Mon Nov 13, 2006 12:30 pm
Location: CURVA OCCIDENTALE

Post by novosadjanin »

Ako se ja dobro secam Zapad je pre sirenja loze imao 4800 stolica,
znaci sada ima oko 4500, Sever 5100, Istok 3200 i ovaj novi jug
mislim 885?
Sergej Milinković-Savić: "Navijač sam Vojvodine, Mislim da mi koji smo ponikli u Vojvodini ne treba da igramo za crvenu zvezdu i partizan".
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Nesto mi je malo tih 2400 na istoku.Neka neko prebroji. :lol:
U svakom slucaju ukupni kapacitet stadion sa stolicama u ovakvom stanju i nije tako los.Naravno da se ceka spajanje juga i potpuno novi istok.Kako rece Novakovic,kapacitet bi tada trebao da bude 24000.Ali lepo je to cuti,a realizovati je druga stvar. :roll:
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Joj samo da Bora odrzi obecanje...
Koliko ja znam na zapadu ima 4.500 a na istoku oko 2.200 stolica.
A novi istok bi treba da ima 8.500 soLca :)
I naravno reflektore na korvu sve zajedno sa zapadom ! eeee...taj dan cekam...
User avatar
Casual
Posts: 253
Joined: Mon Jul 13, 2009 11:25 pm
Location: Ravnica

Post by Casual »

Sto se tice onih reflektora, mislim da je greska jedino sto ih ima samo 2 + su i lose postavljeni. Kada je bio Mihajlovic bilo ih je 4 i tada je to i licilo na nesto.
Volem Vošu!
tulips
Posts: 4
Joined: Tue Nov 13, 2007 6:58 pm
Location: tu sam

Post by tulips »

cigani su ve? ?alili na osvetljenje i kontam da ?e sve uraditi da sa nama neigraju no?nu..a znamo u fss ?ija je poslednja... i ja li?no koliko god jedva ?ekao ponovo tekme pod reflektorima moram da se slo?im sa nekim koje ve? uporedio ono sino? sa nekim seoskim turnirom u malom fudbalu..
________
The Cigar Boss
Last edited by tulips on Fri Mar 11, 2011 4:32 pm, edited 1 time in total.
User avatar
budababa
Posts: 4016
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Danas sam se bas zadesio na stadionu i merkam tu istocnu tribinu. Nju su vec jednom prepravljali, posto je bila u vrlo losem stanju (slicno nekadasnjem "malom" Jugu ili Istoku, kako ga ko vec krsti). Njen nagib je mnogo blazi od nagiba Severa, tako da ce biti potrebno dosta truda da se Istok izjednaci sa Severom i Zapadom i po visini i po "dubini". Samo da ne dobijemo jos jedan arhitektonski pokusaj i jos jedan oziljak na licu "Karadjordja".
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Budababa koiko ja znam ta tribina ce biti mnogo veca od zapada... skoro duplo...
tako da cemo imati opet jednu tribinu za sebe po dizajnu ali mislim da ce izgledati cool.. nesto slicno kao na Poljudu.
šumar
Posts: 253
Joined: Thu Feb 05, 2009 8:27 pm

Post by šumar »

Budalaština je i čisto seljačenje igrati u septembru kada više nema vrućina pod onim cirkuskim osvetljenjem, sem ako tu neko treba da se "ugradi".
Sem toga, ponosa radi mi koji smo imali reflektore pre 40 godina to ne bi trebalo da radimo.
ssnigd
Posts: 3448
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Post by ssnigd »

Napravicemo cirkus, kao onaj ciganski u Krusevcu.
Mada neka i odigramo tu jednu tekmu sa "reflektorima" protiv Smedereva, ali jedino da ona bude propracena parolama za nase prave reflektore i za renoviranje stadiona za fudbal, a ne za atletiku.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
Klokotnicka_bitka
Posts: 85
Joined: Fri Feb 06, 2009 12:00 pm

Post by Klokotnicka_bitka »

Izgleda da nema ništa od reflektora, igramo u 16.30 protiv Smedereva.
NUR NOCH RABREN!
Post Reply