Transferi

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Post by vojvodina jedna jedina »

Ne verujem da je Merabsvili veliki zalogaj ako postoji prava zelja da se on dovede.Ipak znajuci naseg predsednika moguca je i ta solucija.U svakom slucaju prelazni rok sa njegovim(eventualnim) dolaskom bi mogao da se nazove najboljim u poslednjih desetak godina.Ono sto je po meni najbitnije ,u ovom sadasnjem timu mozemo da stvorimo kostur ekipe za naredne 3-4 godine.Babic je ubacio u prvi tim nekoliko nasih klinaca(uz vec starosedeoca Medojevica sada su tu Katai,Mitosevic,Susnjar,Zogovic,Smiljanic plus Bilbija,Adams i Mojsov koji takodje spadaju talentovane igrace) koji bi trebali da budu bitan faktor u narednom periodu.Mozda nece svako od njih napredovati onako kako mi ocekujemo,ali verujem da ce svi imati kvalitet za prvi tim.Takodje potrebni su nam igraci tipa Vulicevica,koji su mozda ogranicenih fudbalskih kvaliteta,ali koji na svakom mecu davati svoj maksimum i time dokazati svoju lojalnost prema klubu.Naravno rezultati ovog proleca ce pokaziti sve prednosti i sve mane ekipe,ali definitivno da ova nadolazeca generacija ima veliki potencijal,ne samo za nase okvire.Nadam se da ce na leto uprava,bez obzira na rezultate koje budemo postigli na prolece,nece prodavati gore navedene igrace,tu posebno mislim na Medojevica.Voleo bih da on bude novi kapiten i predvodnik generacije,idol mladjim navijacima a ponos starijim .Mislim da je nama kao klubu potreban neki igrac reprezetativnog kalibra koji ce biti neka vrsta sinonima kluba,kao sto je to u Partizanu Sasa Ilic.Zato je potrebno da Meda ostane neko duze vreme u klubu,jos nekih 4-5 godina pa tek onda da ode u inostranstvo.
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ni ja ne mislim da je dovodjenje Gruzijca nemoguca misija. Njihova liga je gora od nase, on ima 23 godine i mi bi mu mogli biti odskocna daska za neki klub recimo u Nemackoj. Plasirali smo se na svetsko, tako da ipak trenutno imamo neki ugled, pogotovo u zemljama poput Gruzije. Klub smo koji je u poslednjoj deceniji izbacio na trziste Evrope Krasu, Gojka i Danija.

Naravno, svi moramo biti skepticni zbog cinjenice da nam uprava ima manire jednog Kir Janje, tako da je mozda sve ovo uzaludno.

Sve pocinje i zavrsava se sa lovom.

Kog datuma se zavrsava prelazni rok?
User avatar
Avangarda
Posts: 337
Joined: Tue Feb 13, 2007 1:57 am
Location: Sremska Mitrovica

Post by Avangarda »

Сад ћу вам образложити зашто је то "превелики залогај" за нас...

Прво ми никад нисмо платили обештећење за играча (осим за гроздановског), доводимо слободне играче и доводимо још у дилу "даш ми сад, па ти дам %..."

Меребашвили није слободан играч, тако да та опција отпада!

Остаје опција са % %... Реално што би они сад нама дали свог убедљиво најбољег играча и репрезентативца за неки проценат од продаје у будућности?! Као продаће се боље из Воше, него из Динама?! У европи нажалост да се не лажемо ФКВ се котира ту негде, а можда и слабије од тог Динама. Стварно би тешко било утврдити ко се слабије котира и из ког ће се клуба боље/лошије продати, нијансе су у питању... Истина је ово што је Лала написао, али (опет реално) наша лига је исто дно дна, боља је од грузијске, албанске, црногорске, македонске и тих, али јадно је и поредити се са тим лигама... Такође треба узети у обзир и чињеницу да је Динамо тамо најпопуларнији и најтрофејнији клуб, а он је у њему алфа и омега тима! Такође игра у својој матичној земљи, за репрезентацију... Што би сад они ризиковали да га дају "у тамо неку Србију и Војводину" (њихово размишљање) зарад неког процента и веома дискутабилних пар евра више?!

Знам да би сви волели да га видимо у нашем дресу, али посматрајте ствари реално...

Да остаје и она трећа солуција, да платимо обештећење...

Још кад је Динамо играо за циганима, већ тад се причало да га желе неки западно-европски клубови и вртела се цифра од 1 500 000Е, а тешко да ће ови наши "одрешити кесу" ако уопште и постоји та "кеса"...?

Опет понављам, највише бих волео да грешим и да ме управа демантује!
Љyбaв пpeмa тeби нac je cпojилa, a мpжњa пpeмa њимa ojaчaлa!
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Ranije su ga trazili Seltik i Panatinaikos, ali je cena bila problem (trazeno je 3 000 000 dolara, mada treba istaci da nisu ni zeleli da ga prodaju)...

Sada sansu da ga dovedemo predstavlja podatak, da mu za sest meseci istice ugovor! Kao i njegova zelja za odlaskom. Njegov bivsi klupski drug, Ilija Spasojevic rekao je da je rec o jako dobrom coveku i pravom profesionalcu!
Koral
Posts: 419
Joined: Tue Jun 09, 2009 2:54 pm

Post by Koral »

Piše i u Sportskom Žurnalu da se očekuje njegovo priključenje pripremama Vojvodine u Antaliji
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Koral wrote:Piše i u Sportskom Žurnalu da se očekuje njegovo priključenje pripremama Vojvodine u Antaliji
Koliko je zurnal pouzdan u smislu izvora informacija?

Nisam ga citao jos od kraja 90-ih. :D
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Lala sa zapada wrote:
Koral wrote:Piše i u Sportskom Žurnalu da se očekuje njegovo priključenje pripremama Vojvodine u Antaliji
Koliko je zurnal pouzdan u smislu izvora informacija?

Nisam ga citao jos od kraja 90-ih. :D
Doza rezerve neka postoji, ali Miša Gavrilović je u Antaliji i blizu informacija o FKV...Valjda je "načuo" nešto više!
Da sačekamo još malo...Nije zgoreg!
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ne znam dal je to patka ili ne.. ali sudeci po youtube-u radi se o strasnom igracu i bio bih odusevljen ako bi stvarno igrao za nas?!
Ujedno ako se to i ostvari moglo bi se reci da smo do nekih 80% dobro uradili prelazni rock.
vojvodina jedna jedina
Posts: 1260
Joined: Fri Jan 01, 2010 11:56 pm

Transferi

Post by vojvodina jedna jedina »

Vidim da dobar deo forumasa smatra da klub tj uprava nije darezljiva kad su u pitanju obestecenja za eventualna pojacanja,i naravno slozio bih se sa tim.I zato bih u vezi toga i ja izneo svoj vidjenje stvari.Izneo bih jedan podatak na koji bi uprava(Bata) trebala da obrati paznju.Na kraju sezone,tokom leta samo u evropskim klubovima na nekoliko stotina igraca ostaje bez ugovora,jednostavno postaju slobodni agenti.Moje misljenje da bi klub trebao medju njima za pocetak da odabere recimo desetak imena koji bi na prvom mestu bili prava pojacanja,a na drugom mestu da su i njihovi finasiski uslovi(to se proceni na osnovu toga koliko je primao u zadnjem klubu)prihvatljivi za klub.Krenuti sa pregovorima, opipati puls sto bi se reklo(na primer saznati da li igrac uopste zeli da igra u nasoj ligi),zatim posle pocetnih kontakata spisak jos suziti na one koji u svakom pogledu odgovaraju, da bi se na kraju konacno odlucili na recimo dvojicu trojicu igraca,zavisno od toga koliko je pojacanja potrebno klubu.Imamo odlican primer u Partizanu koji je kao slobodne igrace doveo Moreiru i Zuku.Njihova primanja na godinjem nivou su iznosili ako se ne varam oko 500.000 evra sto je malo ako se gleda njihov doprinos u Partizanovim uspesima.Naravno tu se sad pojavljuje i ogranicenje sto se tice broja stranaca,tako da i to treba uzeti u obzir.A sto se tice obestecenja,njega treba davati samo kada dovodimo talentovane igrace poput Bilbije ili Joksimovica uz odredjeni %.
limanfkv
Posts: 2865
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Dnevnik wrote:Ловрић се договорио
После пет дана боравка у редовима Банантс штопер Војводине Дарко Ловрић постигао је договор са клубом из Јерменије. Ловрић ће тако играти као позајмљени играч у Јерменији до краја пролећне полусезоне, а потом ће имати обавезу да се врати у Војводину са којим га уговор веже до следеће зиме. Ипак, према речима директора Војводине Миодрага Пантелића уколико клуб из Јерменије покаже интересовање да откупи Ловрићев уговор Новосађани ће му изаћи у сусрет.
van der iV a.k.a Totti
Posts: 635
Joined: Sun Jan 23, 2005 11:04 am
Location: Point Place

Post by van der iV a.k.a Totti »

Sta se desava u klubu-jel potpisao Gruzijac,hoce li Mario konacno otici?
DOSTA JE BILO AUTOKRATIJE-UPRAVA NAPOLJE!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

van der iV a.k.a Totti wrote:Sta se desava u klubu-jel potpisao Gruzijac,hoce li Mario konacno otici?
Sacekacemo Eminenciju za konacnu potvrdu.

Wikipedia ga vec predstavlja kao naseg igraca, ali znamo da na Wikipediji moze svako da radi sta mu srce zeli.

Postoji jos jedan link koji ga predstavlja kao naseg igraca

http://www.playerhistory.com/Default.as ... rID=145108
stormer
Posts: 233
Joined: Fri Jul 21, 2006 7:17 pm
Location: Novo Naselje

Post by stormer »

User avatar
Jambo
Posts: 162
Joined: Tue Dec 13, 2005 6:04 pm
Location: Indjija

Post by Jambo »

Ako je ova vest tacna mislim da tek sada imamo odlican sastav.Ovo ispade odlican prelazni rok,mozda jedan od najboljih u poslednjih 10 godina!Prognoziram u 5 utakmica 15 bodova :!: :D
Butorovicu-THE END !!!
smor
Posts: 63
Joined: Fri Jul 31, 2009 3:02 pm

Post by smor »

Svaka cast, savrsen prelazni rok....sve sto nam je falilo uspeli smo da popunimo sa igracima, za koje svi verujemo da ce biti prava pojacanja.....ostalo je da nadjemo zamenu za kizu i banja......

ps.danas se slavi, sa par pivkana :) ovaj gruzijac je paklen igrac...
Post Reply