Super Liga - sezona 2024/25

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
slanobarac
Posts: 3640
Joined: Tue Dec 09, 2008 4:57 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by slanobarac »

Ne razumem ovaj strah od TSCa. Od malog, seoskog kluba.
DOLE UPRAVA! DOLE SKUPŠTINA!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Krle »

Svideo mi se ovaj komentar, mislim da je ukratko sve rečeno.
"Ne znam šta treba da se desi pa da ljudi shvate da uprave naših klubova kao i tela zadužena za reprezentaciju, apsolutno boli uvo za rezultat i plasman. Važna je samo prodaja igrača, pljačka budžeta i čuvanje unosnog položaja.
Sve drugo je bajka za uvek napaćeni, nepismeni nebeski narod."
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by N13 »

Uvek sa tobom wrote: Tue Sep 19, 2023 8:23 pm
masterNS wrote: Tue Sep 19, 2023 6:11 pm

S' druge strane, Tadic bi se vratio kuci.
Од кад сам видео Љајића у Пазару, почео сам да размишљам о томе да ли ми можемо за 2 године да доведемо Тадића. Ако то нисмо у стању, једног од најбољег играча Србије икада, који је поникао у Војводини (и клубу из Тополе) треба нас угасити, још гора варијанта, а које се више прибојавам би било да одлучи да каријеру заврши у ТСЦ-у, ето колко су нас срозали, не само ова управа, него и претходне...
Nece on u TSC, briga njega za taj klub.
Pre par godina je imao kao neki kviz intervju za FSS youtube kanal, gde je imao pitanje da nabroji sto vise klubova iz nase lige. Nabrojao je dosta, ali je TSC skroz zaboravio da spomene, a Surdulicu i Lucane je nabrojao. Toliko o tome koliko su mu oni u glavi.
Ono sto je mene tu razocaralo, odgovor je zapoceo sa partizan, zvezda...
Jebem li ga, mene to da pitaju, ta 2 kluba bih namerno poslednja 2 spomenuo, tek kada ostatak lige nabrojim.

Evo tog intervjua
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

Jbt, ali JBT, koliko samo ove cigane sere. Makar izgubili sad i 7:1, imali su radost ovog gola za 0:1 na poluvremenu. A ovi ih gaze celo prvo…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
rykerfcv
Posts: 872
Joined: Thu Oct 06, 2022 8:50 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by rykerfcv »

Milan wrote: Tue Sep 19, 2023 9:54 pm Jbt, ali JBT, koliko samo ove cigane sere. Makar izgubili sad i 7:1, imali su radost ovog gola za 0:1 na poluvremenu. A ovi ih gaze celo prvo…
У другом полувремену ће их самлети
Нови Сад је наш,значи хвале се ал серу!
User avatar
Krle
Posts: 1365
Joined: Mon Jun 16, 2008 4:36 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Krle »

Milan wrote: Tue Sep 19, 2023 9:54 pm Jbt, ali JBT, koliko samo ove cigane sere. Makar izgubili sad i 7:1, imali su radost ovog gola za 0:1 na poluvremenu. A ovi ih gaze celo prvo…
Iskopirali bunker od Spartaka
Niko nas ne voli - q.ac nas zaboli
Cane
Posts: 1108
Joined: Fri Jul 07, 2017 9:16 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Cane »

Duća je i porodično vezan za NS i verujem da bi, ukoliko reši da karijeru završi u Srbiji, to bilo u FKV. Pri tome naravno mi bi svakako morali biti stabilan klub u tom trenutku, a i trebali bi ga na vreme (pri tome mislim već sada) obavestiti o našoj želji da ga vidimo ovde i pozovemo da se vrati.
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Turija »

Krle wrote: Tue Sep 19, 2023 9:57 pm
Milan wrote: Tue Sep 19, 2023 9:54 pm Jbt, ali JBT, koliko samo ove cigane sere. Makar izgubili sad i 7:1, imali su radost ovog gola za 0:1 na poluvremenu. A ovi ih gaze celo prvo…
Iskopirali bunker od Spartaka
Tacno.
Englezi kruze, kao kisa oko Kragujevca, ja tebi ti meni, nema tu gola. Jos kad se sutira kako sutiraju ( kao napadaci Vojvodine), kazna mora da stigne.
Nece biti goleade ni u drugom poluvremenu. Nema Mancester dubinu igre - bezopasni su ( nije dzabe Gvardiola izvrsio zamenu dva minuta pre kraja prvog poluvremena).
Tesko ce domacini do pobede, ako nesto drasticno ne promene, kao i odnos prema protivniku kojeg su nedopustivo potcenili.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Maki
Posts: 1194
Joined: Thu Mar 22, 2018 5:16 pm
Location: Liman III

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Maki »

Ivanić bukvalno jedini znalac na terenu, Bukarija je spojio da golom.
Edit. Nije ni Haland loš.
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Duplof »

Krle wrote: Tue Sep 19, 2023 9:57 pm Iskopirali bunker od Spartaka
Hoćeš da kažeš da smo na nivou Sitija? :dance2: :mrgreen:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Uvek sa tobom »

slanobarac wrote: Tue Sep 19, 2023 9:35 pm Ne razumem ovaj strah od TSCa. Od malog, seoskog kluba.
Слажем се мали сеоски клуб, ал који игра лигу европе што је за нас само сан...
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Milan »

N13 wrote: Tue Sep 19, 2023 9:51 pm
Pre par godina je imao kao neki kviz intervju za FSS youtube kanal, gde je imao pitanje da nabroji sto vise klubova iz nase lige. Nabrojao je dosta, ali je TSC skroz zaboravio da spomene, a Surdulicu i Lucane je nabrojao. Toliko o tome koliko su mu oni u glavi.
Ono sto je mene tu razocaralo, odgovor je zapoceo sa partizan, zvezda...
Jebem li ga, mene to da pitaju, ta 2 kluba bih namerno poslednja 2 spomenuo, tek kada ostatak lige nabrojim.

Evo tog intervjua



Ovo je baš porazno…
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Rabba
Moderator
Posts: 4072
Joined: Tue Aug 16, 2005 2:59 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Rabba »

Ne razumem kako možemo klubove da smatramo malim i seoskim, dok se istovremeno tripujemo kako smo avangarda srpskog fudbala i totalno različiti od topčiderskog smeća...
Volem Vošu više nego Kabel i Indeks!
Minja
Administrator
Posts: 1911
Joined: Thu Jan 13, 2005 12:45 am

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by Minja »

Да ли сте приметили да је Сити престао да игра против звезде када је постигао други погодак? Од тог момента једино је било важно да се увежбавају акције за Халанда. Тренинг, мало јачи и ништа више. Све је ишло на њега и циљ је био да му се направи што је више могуће прилика.

Четрдесет удараца на гол наспрам два или три је и реалан однос снага између профи фудбала и овога што се овде зове профи фудбал. Резултат ће се истицати, јер је заправо невероватно повољан по Бгд клуб, ту нема сумње, али када се подвуче црта ово је био озбиљан дебакл српског фудбала. Центар нису прешли целу утакмицу.
Uvek sa tobom wrote: Tue Sep 19, 2023 11:12 pm
slanobarac wrote: Tue Sep 19, 2023 9:35 pm Ne razumem ovaj strah od TSCa. Od malog, seoskog kluba.
Слажем се мали сеоски клуб, ал који игра лигу европе што је за нас само сан...
Бачка Топола нити је мала нити је сеоски клуб. Зашто тако пишете о њима? Тренутно, тај клуб је пројекат, добијају новчану помоћ, то се зна и јесу то добро искористили. Не може да се каже да лоше раде. Иначе, у нека ранија времена, у Бачкој Тополи је постојао клуб који се звао АИК Бачка Топола и био је углавном члан Војвођанске лиги, кратко и Друге лиге. Никада клуб за потцењивање. Велика Југославија је имала другачији систем па нису били конкуренција за Прву лигу, али да су мали и небитни, не бих баш рекао. Један солидан фудбалски центар са својим добрим и мање добрим данима. Сада су у прајму нема сумње.
masterNS
Posts: 590
Joined: Fri Dec 23, 2011 4:05 pm
Location: Novi Sad

Re: Super Liga - sezona 2023/24

Post by masterNS »

Verujem da je kolega slanobarac iskoristio hiperbolu da bi ukazao da TSC dolazi iz malog mesto, sa malim trzistem i malim potencijalom za rast, te da je od skoro u prvoj ligi i da tek treba da pokaze da se nece sve raspasti ako se interesi pojedinaca promene.
Post Reply