Marketing kluba

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Wed Nov 16, 2022 12:30 pm
Brat je malo pomešao grbove dva Radničkog :D
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
ultra komsa
Posts: 425
Joined: Fri May 03, 2013 9:37 pm

Re: Marketing kluba

Post by ultra komsa »

Zna se ko je od bagre bio po skolama. Lepo su sebi ubrzali invalidsku penziju. Te taman ako cistaju ovo, lep pozdrav momci pa se vidimo uskoro. Kalendarcice delicete za pomoc.
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Marketing kluba

Post by Marko93 »

I onaj govnar sa foruma da se banuje
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Od sutra na Spensu dostupne zvanične Vošine majice! I taj smo dan dočekali, hvala bogu! :cheers:

Edit: 'Ladno na jednoj majici ćirilicom piše "stvar kućnog vaspitanja" i FKV, a ispod latinicom "od 1914."... Neverovatno :shock:
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Deep Purple
Posts: 4021
Joined: Thu Aug 13, 2020 11:42 am

Re: Marketing kluba

Post by Deep Purple »

Duplof wrote: Wed Dec 28, 2022 2:05 pm Od sutra na Spensu dostupne zvanične Vošine majice! I taj smo dan dočekali, hvala bogu! :cheers:

Edit: 'Ladno na jednoj majici ćirilicom piše "stvar kućnog vaspitanja" i FKV, a ispod latinicom "od 1914."... Neverovatno :shock:
U pripremi je nešto mnogo ozbiljnije od sledeće sezone.

A za ovo od 1914 pa ne može sve perfektno da bude :mrgreen:
Duplof
Posts: 932
Joined: Fri Aug 12, 2022 10:48 am

Re: Marketing kluba

Post by Duplof »

Deep Purple wrote: Wed Dec 28, 2022 2:44 pm
Duplof wrote: Wed Dec 28, 2022 2:05 pm Od sutra na Spensu dostupne zvanične Vošine majice! I taj smo dan dočekali, hvala bogu! :cheers:

Edit: 'Ladno na jednoj majici ćirilicom piše "stvar kućnog vaspitanja" i FKV, a ispod latinicom "od 1914."... Neverovatno :shock:
U pripremi je nešto mnogo ozbiljnije od sledeće sezone.

A za ovo od 1914 pa ne može sve perfektno da bude :mrgreen:
Verujem ti da se priprema nešto, nagovestio si nam pre koji mesec ovako nešto, pa se nadam da će biti još dobrih stvari. Hoće li biti prodaje samo na Spensu ili i na stadionu?
Jedem luka i slanine, navijač sam Vojvodine
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Re: Marketing kluba

Post by Turija »

Duplof wrote: Wed Dec 28, 2022 2:05 pm Od sutra na Spensu dostupne zvanične Vošine majice! I taj smo dan dočekali, hvala bogu! :cheers:

Edit: 'Ladno na jednoj majici ćirilicom piše "stvar kućnog vaspitanja" i FKV, a ispod latinicom "od 1914."... Neverovatno :shock:
Bilo bi sasvim OK, ali da pise ,,since 1914", jer FK Vojvodina je brend.
:cheers:
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

Deep Purple wrote: Wed Dec 28, 2022 2:44 pm
Duplof wrote: Wed Dec 28, 2022 2:05 pm Od sutra na Spensu dostupne zvanične Vošine majice! I taj smo dan dočekali, hvala bogu! :cheers:

Edit: 'Ladno na jednoj majici ćirilicom piše "stvar kućnog vaspitanja" i FKV, a ispod latinicom "od 1914."... Neverovatno :shock:
U pripremi je nešto mnogo ozbiljnije od sledeće sezone.

A za ovo od 1914 pa ne može sve perfektno da bude :mrgreen:
Ja to gledam sa vedrije strane... da nije te greske ne bih jos video sliku majice,ovako evo vec me zatrpavaju (protivnici naravno)... :D Slika postala viralna :mrgreen:
Image
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Re: Marketing kluba

Post by Uvek sa tobom »

Може ли се нешто проверити пре објаве...

Толко нам је добра маркетинг служба да и поред пар критика у коментарима, слику нису уклонили :oops:
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Je l' bio neko u shopu? Kakvi su utisci?
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Izvinjavam se na duplom postu.

Bio sam malopre. Moram pohvaliti marketing ovog puta.
Porazgovarao sam i sa prodavacicom. Kaze da 30 godina pokusavaju sa svakom upravom da uspostave saradnju i da su tek sad naisli na razumevanje. Svi proizvodi su original Vosini, imaju neke licence kluba ili sta vec treba. U jako kratkom roku su realizovali sve. Zena kaze da je Sonja ( devojka iz marketinga) izuzetno profesionalna, da su sve brzo i dobro organizovali da se shop otvori. Nazalost u toj brzini je doslo i do nekih gresaka u stampi, ali jbg.
I rekla je da se iskreno nada da se nece na ovome zaustaviti, vec da ce i dalje nastaviti da prave proizvode... jer navodno bilo je bas dosta guzve juce i danas... javljali se ljudi cak i iz Amerike da porucuju.

Cene jesu dosta visoke, ali jbg, u svim klupskim shopovima je tako.
Napokon mozemo da kupimo original dresove kluba, i to u svim velicinama (sto je dobra vest za nas krupnije :mrgreen: ).

Kupio sam sivi gostujuci dres i plavu MCMXIV majicu :) i prezadovoljan sam.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

N13 wrote: Thu Dec 29, 2022 10:35 pm Cene jesu dosta visoke, ali jbg, u svim klupskim shopovima je tako.
Napokon mozemo da kupimo original dresove kluba, i to u svim velicinama (sto je dobra vest za nas krupnije :mrgreen: ).

Kupio sam sivi gostujuci dres i plavu MCMXIV majicu :) i prezadovoljan sam.
Cekaj... hoces da kazes da nije u pitanju samo taj par majica za koje sam cuo da postoje,imaju i dresovi??? A jel te blam da kazes cene? Ili moramo licno da zapalimo tamo? Sto si skrt na recima?
Image
User avatar
N13
Posts: 2113
Joined: Fri Mar 22, 2013 1:10 am

Re: Marketing kluba

Post by N13 »

Voja wrote: Thu Dec 29, 2022 10:47 pm
N13 wrote: Thu Dec 29, 2022 10:35 pm Cene jesu dosta visoke, ali jbg, u svim klupskim shopovima je tako.
Napokon mozemo da kupimo original dresove kluba, i to u svim velicinama (sto je dobra vest za nas krupnije :mrgreen: ).

Kupio sam sivi gostujuci dres i plavu MCMXIV majicu :) i prezadovoljan sam.
Cekaj... hoces da kazes da nije u pitanju samo taj par majica za koje sam cuo da postoje,imaju i dresovi??? A jel te blam da kazes cene? Ili moramo licno da zapalimo tamo? Sto si skrt na recima?
Sorry, pisao sam sa telefona u zurbi, nisam previse detaljisao :D

Imao 5-6 vrsta majica, domaci dres (belo crveni kelme dres sa plavom zvezdom), gostujuci dres (kelme sivo zlatni). Ima neke stvari za decu, bebe. Ima i fudbalska lopta FK Vojvodina... i gomilu nekih sitnica, nisam ni sam stigao sve detaljno da pogledam.

Ja sam kupio taj sivi dres - 6000 din, i plavu majicu - 2200 din. Nisam gledao cene ostalih proizvoda, bio sam u zurbi. Ali pretpostavljam da su cene svih majica oko 2000 din, i da je cena domaceg dresa isto oko 6000. Posebno me iznenadio i poklon koji se dobio uz kupljene proizvode. U pitanju je ukras za jelku ili retrovizor u kolima u obliku plave zvezde sa stihovima Mike Antica. Simpatican detalj, stvarno :)
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Marketing kluba

Post by Voja »

N13 wrote: Fri Dec 30, 2022 12:27 am
Voja wrote: Thu Dec 29, 2022 10:47 pm
N13 wrote: Thu Dec 29, 2022 10:35 pm Cene jesu dosta visoke, ali jbg, u svim klupskim shopovima je tako.
Napokon mozemo da kupimo original dresove kluba, i to u svim velicinama (sto je dobra vest za nas krupnije :mrgreen: ).

Kupio sam sivi gostujuci dres i plavu MCMXIV majicu :) i prezadovoljan sam.
Cekaj... hoces da kazes da nije u pitanju samo taj par majica za koje sam cuo da postoje,imaju i dresovi??? A jel te blam da kazes cene? Ili moramo licno da zapalimo tamo? Sto si skrt na recima?
Sorry, pisao sam sa telefona u zurbi, nisam previse detaljisao :D

Imao 5-6 vrsta majica, domaci dres (belo crveni kelme dres sa plavom zvezdom), gostujuci dres (kelme sivo zlatni). Ima neke stvari za decu, bebe. Ima i fudbalska lopta FK Vojvodina... i gomilu nekih sitnica, nisam ni sam stigao sve detaljno da pogledam.

Ja sam kupio taj sivi dres - 6000 din, i plavu majicu - 2200 din. Nisam gledao cene ostalih proizvoda, bio sam u zurbi. Ali pretpostavljam da su cene svih majica oko 2000 din, i da je cena domaceg dresa isto oko 6000. Posebno me iznenadio i poklon koji se dobio uz kupljene proizvode. U pitanju je ukras za jelku ili retrovizor u kolima u obliku plave zvezde sa stihovima Mike Antica. Simpatican detalj, stvarno :)
Slobodan si!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lala:
Image
Istocno stajanje
Posts: 556
Joined: Thu Jul 23, 2015 11:20 am

Re: Marketing kluba

Post by Istocno stajanje »

Murke sop... prodavnica u koju kada udjes imas osecaj kao da si u Beogradu, sve obelezja ona dva kancera.
Zar klub ne moze da otvori na stadionu svoj sop?
I da, cene su mnogo bolje u navijackom sopu na stadionu.
Post Reply