Uprava

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
ДушанСП
Posts: 712
Joined: Tue Apr 23, 2013 4:08 pm

Re: Uprava

Post by ДушанСП »

Јел мене неко овде зеза?Филип Терзић из Старе Пазове у управном одбору Војводине :cry: Па лик је већи циган од Милојка Пантића и Драгана Џајића заједно,иде на сваку утакмицу хахахахахаха па ово је циркус
ljubav prema klubu
Posts: 2
Joined: Mon Nov 04, 2013 3:38 pm

Re: Uprava

Post by ljubav prema klubu »

Sta sad? Dosao nam je djavo na vrata sa jahacima apokalipse...Posle sramne skupstine ja ljudi moji stvarno sam razocaran i mnogo besan,mislio sam da ce posle ove skupstine krenuti na bolje al od toga nema nista. :frown:
User avatar
Firmson89
Posts: 367
Joined: Sun Mar 31, 2013 6:11 pm

Re: Uprava

Post by Firmson89 »

Повраћа ми се од свега...циркусу нема краја!! ЈЕБАО ВАС ЛИЧНИ ИНТЕРЕС И ПОЛИТИКА, ДАЉЕ БРЕ ОД ВОЈВОДИНЕ!!! КАКАВ ТЕРЗИЋ, КАКАВ ЈОКИЋ?! Шта се издешавало на тој скупштини и колико се ту бесрамно муља то превазилази све границе!! Посебан круг пакла за вас постоји, и до њега ћете надам се што пре стићи!! :evil:
Nikola
Posts: 848
Joined: Mon Jun 25, 2007 12:35 pm

Re: Uprava

Post by Nikola »

Zoka preveslao Minju i navijace. Frikovi i saka ljiga odbili da bojkotuju skupstinu i uticu da ne bude kvoruma. Rabren ispao jaci i pametniji od navijaca i doveo svog coveka, zadrzao balsu i sad ce imati svog menadzera z.p. Nista od revizije, a zaboravite na pare od transfera kad pocnu da lete procenti, provizije.
ПУШТАМ КИШУ!
johnny sin
Posts: 20
Joined: Mon Aug 12, 2013 4:38 pm

Re: Uprava

Post by johnny sin »

FCVNS wrote:
recni galeb wrote:a sta jel se clan skupstine postaje samo naslednim pravom posle otvaranje testamenta pokojnog clana ili sta drugo?
NE,tako se postaje presjednik FK Vojvodina...
:cheers:
Jole
Posts: 291
Joined: Fri May 13, 2011 7:53 pm

Re: Uprava

Post by Jole »

Gde je sad onaj sto reče "Ja neću dati!!!" :greenbutt:
Brate, dade ti...
UEFA team ranking:
1967: 37.Vojvodina
1968: 37.Vojvodina
1969: 26.Vojvodina
1970: 29.Vojvodina
1971: 27.Vojvodina
danas: ispod nacionalnog koeficijenta
User avatar
laki
Posts: 1974
Joined: Sun Dec 05, 2010 1:51 pm
Location: Podbara

Re: Uprava

Post by laki »

Nemojte tovariti lika, ne znate sta se dogodilo. Znam da je malo pompezno najavljivao neke stvari, ali verovatno ce i sam reci o cemu se radilo do kraja. Tako da nemojte prozivati jos. Bar ja mislim da tako treba.
Image
Oasis
Posts: 96
Joined: Fri Feb 25, 2011 2:33 pm
Location: podrum

Re: Uprava

Post by Oasis »

Bravo majstore! sad ces pored svih ovih pacova da prozivas lika koji se sigurno zauzeo za Vojvodinu, i koji se jedini udostojio da objasni ovde neke stvari.
fare
Posts: 2853
Joined: Fri Apr 06, 2012 11:32 pm
Location: LALIC

Re: Uprava

Post by fare »

slanina wrote:http://www.sportnetwork.rs/play/60803/b ... -vojvodina

Najzanimljiviji momenat 06:14 :argue: :mrgreen:
A sto nema tona ?
User avatar
Red Marquis
Moderator
Posts: 3922
Joined: Sun Nov 09, 2008 4:49 pm
Location: West Side

Re: Uprava

Post by Red Marquis »

fare wrote:
slanina wrote:http://www.sportnetwork.rs/play/60803/b ... -vojvodina

Najzanimljiviji momenat 06:14 :argue: :mrgreen:
A sto nema tona ?
Probaj u nekom drugom browseru, radi u Firefoxu, meni nije bilo tona u Operi.
Io odio Belgrado
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Re: Uprava

Post by Grba_NS »

Vojvodina je toliko zagadjena i toliko udaljena od onog sto jeste i treba da bude, da sam dosao do nekog nivoa nezainteresovanosti i ravnodusnosti za sva dogadjanja u i oko nje. Tuzno je, pre svega, sto je neko ko je odlucivao uopste o tome, dozvolio da moralno hendikepirane osobe predstavlju navijace (i simpatizere) u skupstini kluba (jos davno kad se o tome odlucivalo). To je zapravo i najveci poraz svih nas, sto toliki ljudi gledaju licni interes i na najsramniji moguci nacin, bez imalo stida ucestvuju u gasenju jednog fudbalskog velikana, kom su se zaklinjali na ljubav. Te price, sad treba da se skupimo i da budemo jaci su prosto bljutave, prazne i nemaju nikakvu tezinu! Ko ce da se skupi i zbog cega? Klub nam je u privatnom vlasnistvu grupe ljudi koji su povezani sa imenima pred kojima i drzava kleca, a ne jedna manja grupa navijaca, koja je do srzi razjedinjena, a uz to i sa mentalitetom kisne gliste.

Licno, na utakmce ne idem mesecima, ne zato sto namerno bojkotujem ili tripujem da ce moj nedolazak nesto promeniti, vec mi se ova Vojvodina toliko zgadila da jednostavno ne mogu da je pratim vise. Mislim da je to i prirodno, jer kad te neko toliko dugo je*e prosto moras u jednom trenutku da se zapitas, da li si ti normalan i koji ce ti moj u zivotu da te magarcem pravi grupa primata koja je tu gde jeste samo zato sto su "najjaci".

Na dnu smo, jos samo da nas prekrije mulj.
Somborac
Posts: 641
Joined: Sat Jul 29, 2006 3:35 pm
Location: Sombor

Re: Uprava

Post by Somborac »

Rabren, Toma skembe, Sekretar nosati pinokio mrs iz kluba!
Junior
Posts: 788
Joined: Sun Apr 18, 2010 7:41 pm
Location: Novi Sad

Re: Uprava

Post by Junior »

Занимљиво је то што је Балша Буторовић, осим Миленка Јокића, имао предлог и за Зорана Шћепановића, који је дан пред одржавање ванредне Скупштине одустао од трке за председничку фотељу.

- Тачно је, оба кандидата за председника били су моји предлози. Био сам најпре код навијача и они нису имали решење за председника УО, па сам предложио за ово место Зорана Шћепановића. Међутим, он се нећкао и чекао месец и по дана. Он ми је такође предложио да разговарам с Миленком Јокићем и ја сам то учинио. Онда је дошло до обрта, Шћепановић је пожелео да буде први човек клуба, али само то - председник и ништа друго, а ја нисам могао то да прихватим после разговора који сам имао с Јокићем.

Миленко Јокић и генерални секретар клуба Радисав Рабреновић су кумови, а индикативно је то да је ваш отац желео да с функције смени Рабреновића?

- Да се разумемо, да је то заиста желео да уради, мој отац би сменио Радисава Рабреновића. И да је то учинио, дао би му сигурно неку другу функцију у клубу. Рабреновић има својих мана и врлина, а морам да нагласим да је од смрти мог оца управо он био тај који је практично водио Војводину, проналазио начине да се обезбеде средства за свакодневни живот и чинио је то уз помоћ Милана Чабрића.
Ceo tekst:
http://www.dnevnik.rs/sport/bez-prodaje ... jske-krize" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4894
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Uprava

Post by gospodinFKV »

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 6394_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovo je odgovor gosn Capelje na moje pitanje kada cemo i njemu videti ledja...toliko o gospodstvu uprave :frown: pravi marketing :greenbutt:
User avatar
ogi
Administrator
Posts: 1637
Joined: Thu Jan 13, 2005 10:27 am
Location: Свуда по мало

Re: Uprava

Post by ogi »

Eto mu kulture... On je odlican primer koliko je sve u nasem klubu trulo i ko sve moze dobiti posao u istom... :oops:
Mi smo VOJVODINA, a ko ste vi?
Post Reply