Trener(i) FK Vojvodina

Aktuelne teme vezane za FK Vojvodina
User avatar
Sasa1969
Posts: 640
Joined: Sun Sep 29, 2013 11:29 pm
Location: Istok

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Sasa1969 »

Poslednja sansa za nas je da sedne na klupu neko ko iskreno voli Vojvodinu a zna posao.
Ne postoji bolji covek od Djumija.
Podrzavam da Djumi sedne na klupu.
Zagu cenim kao strucnjaka i coveka ali izgubio je kontrolu i brod je poceo da tone....
Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Voja »

Sasa1969 wrote:Poslednja sansa za nas je da sedne na klupu neko ko iskreno voli Vojvodinu a zna posao.
Pa sem Djumija ja i ne znam vise niti jednog sportskog radnika da je otvoreno rekao da voli Vojvodinu i navija za istu.Mada realno,dva takva coveka bi bilo i previse,jer svi samo gledaju da se ogrebu o klub i to mi je nekako i normalna situacija.Zasto ne bi kada niti to ko kontrolise niti ko brani
Image
Marko93
Posts: 561
Joined: Fri Jul 18, 2014 1:32 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Marko93 »

kako se dovode igraci u vojvodinu,odlicna parodija :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
[video]https://www.youtube.com/watch?v=R9aitUtgKTk[/video]
User avatar
Ultra slanina
Posts: 394
Joined: Tue Mar 01, 2011 1:34 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Ultra slanina »

A ako je Đumi već najbolji predlog za trenera i pravi provereni slaninar, zašto sjebavati čoveka i dati mu mesto trenera? Otićiće pre Uskrsa sa te pozicije uz verovatno salvu pljuvanja i uvreda sa foruma i sa tribina.
Ako je slaninarčina onda nam ne treba za trenera :cheers:
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Avangarda, nije ovde u pitanju samo izbor trenera, vec coveka koji ima viziju, koji drzi fudbalsku taktiku u malom prstu, koji je strucan i koji se usavrsava. Coveka koji nece popustiti menadzerima da sastavljaju tim i brukaju klub. Covek koji voli klub vise od ugovora i para, a takvi nisu bili mnogi navijaci koji su bili ili su sad u klubu. Jos su i odstete trazili! Da li si svestan da ce u slucaju smene naci novog svog trenera? Da ce sve biti isto, da su sklonili Zakulu, Pusku, Mrdaka, Pekaru, Merija, a igra i tim nikad losiji!? Ja ne vidim da su trener i dva sportska direktora preuzeli odgovornost, a pobeda protiv Terzine ofke nikom nece zamazati oci. Djumija za tim menadzera, sad su na sceni navijaci sa platnog spiska koji tvrde da cuvaju klub.
ssnigd
Posts: 3439
Joined: Wed May 02, 2007 5:46 pm
Location: NS

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by ssnigd »

Ocigledno je to karakteristika naroda sa ovih prostora, kada si nemocan nesto da uradis ti sam, pravi od nekoga idola. Tako se sada desava Djumimanija. A sa prvim losim rezultatima ima opet da se peva, neko vec napisa, Oooo Djumi Murinjo.
Gojko Kacar wrote:
Najviše se radujem kada postižem golove titovim blizancima i nadam se da će ih biti još puno u karijeri.
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Ne, karakteristika naroda sa ovih prostora je da pljuju sve i svakog pogotovo ako je bolji od njih samih! A ruganje je samo jedan od oblika.
User avatar
Matador
Posts: 531
Joined: Fri Jun 07, 2013 2:30 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Matador »

Lakse je bilo pevati Djumi Murinjo nego nesto protiv preSjednika koji je krivac za izgubljeni kup ili se pogledati u oci i reci da je prosla garnitura navijaca volela klub do poslednjeg dinara, a ova najslaninarskija uprava da se slizala sa ciganima i da je dozvolila raznim Vavanima, Majamijima, Osmajama da unistavaju klub, odredjuju prvu postavu, sklanjaju igrace, teraju omladince, dovode igrace od 40 kilograma ili hapsene na ciganskom severu?? Djumi je najbolji skaut koji je radio u klubu, mnogo ozbiljniji igraci od ovih danasnjih pilicara mu nisu sastavljali tim i JEDINI nije trazio novac od kluba koji je imao pravo da naplati. Vidjenije njuske sa tribine su se naplatile i naplacuju se uz ljigave dilove sa pilicarskim menadzerima. Bolje Djumimanija nego Majamanija ili velicati kradljivce kola i ekipu iz Dojave!
P.S. Ocigledna je karakteristika da se ne traze pravi krivci koju su odgovorni Vranjes, Dundjerski, Zoka i navijaci u klubu, nego da se menja trener i svaljuje krivica na druge :)
P.S.1 Ne mora Djumi, ali dajte nekog trenera i sportskog direktora za koga ce navijaci iz kluba garantovati svojim imenom da radi posteno i bez uticaja menadzera! Zbog toga i primaju platu od kluba za koji navijaju, ali kako obraz brzo postane debeo u klubu mislim da bi garantovali i sad za Zagu, Micu i Ljubeta :)
Roki
Posts: 73
Joined: Sun Jul 14, 2013 9:04 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Roki »

Djumi treba da objedini poziciju predsednika i sportskog direktora,tako se igra ako idemo na duze staze,za trenera cemo dovesti Nemca iskljucivo iz cvajte,znaci disciplinovani rudar...tek kad se stvari od vrha postave na svoje mesto,mozemo da se nadamo pravoj prici,slaninari sa topciderskog brda su bili prevara u startu,skolski primer obmane....
User avatar
gospodinFKV
Posts: 4883
Joined: Sun Apr 01, 2012 1:06 pm
Location: gde treba

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by gospodinFKV »

Koliko sam pratio pricu u poslednja dva dana, primetih da niko ne postavlja ovo pitanje - Sta Djumi zeli? Da li Djumi zeli iz ciste ljubavi prema Vosi da udje u ovu nezdravu ciganofilsku krimi pricu i bude od starta busen od strane svih pilicara i propalih krimosa u klubu?

Dok FKV ne ocisti od ovog sljama, pre bih jos 3x izrotirao Sosu Babica na klupi...

Upamtite - Riba smrdi od glave. Dakle, Scepanovic out! Isto vazi i za kojekakve Majamije, Vavane i ostale krimose u pokusaju. Svi mars u Beograd!
pedjans
Posts: 464
Joined: Tue Oct 08, 2013 7:24 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by pedjans »

Sem velikih trenerskih imena na svetskom nivou ne postoji trener koji je nezavisan u radu. A takva imena ne znaju ni gde je ni šta je Srbija, a kamoli srpska fudbalska liga vredna podsmeha.

Čak i u slučaju privatizacije kluba, trener bi morao da sluša - u tom slučaju vlasnika. Naravno, pametan vlasnik bi verovatno angažovao dobrog trenera i dao mu dosta slobode, ali to ne znači da ne bi postojao presudan uticaj vlasnika.

U ovako organizovanom klubu kao što je naš i ostali klubovi kod nas, nemoguće je sprečiti uticaj rukovodstva klubova sastavljenih skoro isključivo od mafijaško političkih struktura i menadžera koji su povezani sa rukovodstvom klubova na trenera.

U istoriji Voše bilo je svega nekoliko trenera koji su bili nezavisni u radu, a u poslednjih par decenija takvi nisu postojali.
prijatelj fudbala
Posts: 457
Joined: Thu Oct 15, 2009 10:28 am

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by prijatelj fudbala »

Naravno da trener nije nezavisan, samo što u krštenom svetu trener dobije zadatak od uprave koje rezultate mora da ostvari i stvar je jasna: nema rezultata doviđons! Jedino u Srbiji trenerov zadatak nije rezultat nego forsiranje pojedinih igrača.
Ja bih svakom treneru dao zadatak, u vidu broja bodova koje treba osvojiti na polusezoni i na kraju sezone, na početku sezone, taj zadatak javno objavio i izvoli, treneru, radi i ispuni zadatak!
User avatar
Forza Voša
Posts: 580
Joined: Fri Nov 29, 2013 6:22 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Forza Voša »

http://www.mozzartsport.com/vesti/cudes ... uke/117054" onclick="window.open(this.href);return false;

Evo jos jednog slobodnog i solidnog kandidata da zameni naseg sefa na klupi.
„Hasta la Victoria Siempre!“
User avatar
Stexman
Posts: 2602
Joined: Wed Apr 15, 2009 11:38 pm

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by Stexman »

Samo nam fali jos jedan cigan u klubu :evil:
Nadam se da je ovo bio ironican komentar Forza Vosa?!
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Re: Trener(i) FK Vojvodina

Post by mihailov »

A koji to trener navija za Vojvodinu, a nije bar u 2 navrata već bio kod nas?

Ja kad odem kod berbera, mene ne zanima da li on voli da šiša ako mi frizura dobro stoji...
Napred Voso!
Post Reply