Otisao Rajevac, vratio se Brzic

Koga sa tranera?

1) Bekvalca
2
6%
2) Dzimija Marica
1
3%
3) Djumija
22
67%
4) Cika Crnog,Jesu,B.Djurovskog ili neko iz te "ekipe"
1
3%
5) nekog drugog...
6
18%
6) zamoliti lepo Rajevca da ostane
1
3%
 
Total votes: 33

Keva
Posts: 137
Joined: Sat Aug 11, 2007 1:24 pm

Post by Keva »

ja ne znam sve mi ovo strasno smrdi na potez cisto kako bi doveli marionetu koja ce da igra igrace koja ova dvojica kazu. mada...nadam se bar, da ce se posle privatizacije stvari promeniti, cisto jer pare koje donosi liga sampiona su vece od para koje pojedinacni ljudi nude... zivela srbija!
Anonimus
Posts: 407
Joined: Fri May 26, 2006 9:30 pm
Location: Novi Sad

Post by Anonimus »

Jambo wrote:Rajevac je podneo ostavku kad sumu rekli da su mu namestili mnogo utakmica ispred igraca.
Sreca pa on nije znao da su namestane utakmice... :roll:
STOP MAFIJI!!!
User avatar
slanina
Posts: 812
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:04 am

Post by slanina »

Rajevac: "Voša može do duple krune"
17.09.2007 16:55

Meridian SuperligaMilovan Rajevac više nije trener fudbalskog kluba Vojvodina, iako je Novosađane doveo do učešća u Kupu UEFA posle katastrofalnog starta prošle sezone, dok u šampionatu Srbije "lale" trenutno dele drugu poziciju sa Crvenom zvezdom.

Ne upuštajući se previše u razloge prekida saradnje sa rukovodstvom koje će potražiti novog šefa stručnog štaba, Rajevac je u ponedeljak istakao:

- Teško je raditi u srpskom fudbalu. Kažu "Kako Englezi mogu toliko godina da rade, pogledajte Eriksona..." Ali, ovo je Srbija, a ne Engleska. Šta drugo da kažem na rastanku sem da sam ponosan na sve. Na ovaj klub, na grad, na navijače. Ovo što smo napravili do sada, svi naši zajednički uspesi, jednostavno vuku čoveka da i dalje ostane deo ove priče. Zato i želim Vojvodini da nastavi gde je stala sa mnom, da ostvari velike uspehe, čak i da dođe do "duple krune", što po kvalitetu koji poseduje - nije neostvarivo.
100 gb storage

https://degoo.com/g/dyz98u0" onclick="window.open(this.href);return false;
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

Mislim da nam je sasvim svejedno ko ce sesti na klupu,nama treba dobar trener,neko ko ce znati da vodi tim i da uspe da nas dovede do vrha.Ali neko moje razmisljanje je da cemo mi biti nezadovoljni sa bilo kojim drugim trenerom ako Vosa nastavi ovako da igra.Mislim da nije jedina greska bila u Rajevcu,ima tu jos krivaca a svi njega krivimo.Neka nam je Bog u pomoci sada i u subotu protiv Zvezde,ne smemo olako uci u taj mec i moramo se pokazati u najboljem svetlu.Ova sezona ce nam biti teska,Partizan ima odlicno uigranu ekipu,ni Zvezda ne zaostaje mnogo za Partizanom,a mi ovako ako nastavimo...Hajde da se svi nadamo da ce nam sa novim trenerom biti bolje...mada nije sve do njega...
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Eto nadam se da su svi zadovoljni sad !
Samo mi ne kukajte za mesec-dva pa da bude joooj samo kad bi se Miki vratio..
Ja sam pesimista i gotovo sam siguran da je ovo 100% pogresan potez iako je navodno on sam dao otkaz ali ne znamo razloge...sto je mnogo bitnija stvar!
ps mozda cemo igrati lepse i bolje i davati vise golova ali to ne znaci i da ce krajnji rezultat biti bolji od onog prosle godine
ako vec treba neko drugi da dodje onda glasam za Bobeta Pavkovica ili Josipa Pirmajera.
Da se razumemo znam da Djumi voli Vosu ali je po meni bolji skaut nego trener.
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

Sad kad Dzimi zavrne rukave pa sabije svih jedanaest igraca u sesnaejsterac a rezervne igrace postavi iza naseg gola da daju podrsku onima u sesnaesterc!Eto jos novinskih tekstova po dnevnim novinama o toboze Vojvodini.Sad smo pored BB i Kahrimana dobili jos jednog reklamatora u timu.Zao mi je sto nemam vremena da napisem sve sta sam hteo ali napisacu.Rajevac za mene ostaje u lepom secanju kao i Djuricic,vreme ce pokazati koliko ste svi vi sto podrzavate smenu Rajevca bili u pravu.Posto je Rajevac sad smenjen to znaci da za titulu nema brige,od sad igramo napadaci i sve dobijamo sa po 5:0,ma sta 5:0,malo je,sa po 157:0...

BRUKA!
User avatar
021
Posts: 859
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

Dosta mi je više da gde god odem, pa čak i na ovom forumu, slušam kako smo suviše slabi za zvezdu i partizan. To nije istina, garantujem da možemo da im pariramo, individualno i timski. Samo treba napraviti preokret u glavama igrača. Rajevac je bio na dobrom putu da u tome uspe, ali je naglo posustao. Druga stvar je što za titulu u ovoj ligi treba biti za klasu jači od blizanaca, zbog raznih faktora...
Rajevac je krajem prošle sezone uoči i na samom finalu Kupa, kao i početkom ove, pokazao da nema dovoljan kapacitet za veće ambicije. Mislim da je trebao biti smenjen već posle utakmice sa OFK-om, ali dobro. Želim mu sve najbolje u daljem radu. Da li je njegova smena dobar ili loš potez, znaćemo čim bude objavljeno ime naslednika. Pribojavam se da bi mogli biti neprijatno iznenađeni. Ako Đumi već ne dolazi u obzir, možda ne bi bilo loše porazmisliti o stranom treneru. Pre II svetskog rata imali smo Austrijanca za trenera i to je bila prekretnica u razvoju kluba, mogli bi to i sada ponoviti. Kapelo je slobodan... :mrgreen:
Evo slušam na SOS-u spominju Ivicu Brzića i Mateusa :shock:
P.S. Ona izjava Cvetka da Džimi mora da vodi ekipu zato što jedini ima pro licencu je glupost, jer ta licenca će biti obavezna tek od sledeće sezone.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Posle utakmice sa OFKom cini mi se,Turija i ja smo imali jedan zanimljiv razgovor koji je predvideo sledeca desavanja,kako na terenu tako i u klubu.Razmenili smo nekoliko komentara izmedju kojih je bilo i "Jedan igrac je dao maximum Vosi i treba ga prodati dok jos vredi,jer ove sezone nece biti ni senka"... treba osetiti momenat kad otici.... "Ako Rajevac sad ode,secacemo ga se kao Pavkovica" i mislim da je Miki uradio pravu stvar.... i za klub i za sve nas.E sad,posto smo mi vec predvideli njegov odlazak,pocela je prica i oko mogucih naslednika..... sto se mene tice,ja nemam dileme.... Ja bih poradio malo i na imidzu kluba,a i dao bih (sto je sad u trendu) sansu mladom treneru,dao bih sansu autoritetu,dao bih sansu Vojvodinasu,dao bih sansu nekome ko je u skorije vreme imao uspeha i na klupi (mlada reprezentacija)..... sto se mene tice,samo jedno ime u ovom momentu mi je velika zelja,a to je Dejan DEKI Govedarica.Mislim da bi sa Dekijem na klupi napokon klub i na terenu bio spreman da isprati imidz BB koji je delimicno uspeo da vrati onaj stari Vosin smek....
Image
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Sad rece Bata da je Rajevac otisao iz porodicnih razloga
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Umm evo sad sam cuo da su kandidati Ivica Brzic i Lothar Matthaus ?
mihailov
Posts: 1564
Joined: Thu Apr 05, 2007 10:24 pm
Location: Karadjordje

Post by mihailov »

Ja mislim da je trenutno realnije da ja budem trener nego Mateus!Iovako me dobro ide sa Vosom u menadzeru :lol:
User avatar
Stoik
Starosedelac
Posts: 743
Joined: Thu Jan 13, 2005 1:06 pm
Location: Novi Sad - Srbija
Contact:

Post by Stoik »

Milovanu Rajevcu želim sve najbolje u nastavku karijere! Hvala mu za neke rezultate koje će teško ko moći da nadmaši, a da se ipak prisetimo nekih:

Sezona 2006/'07.
Crvena zvezda - Vojvodina 0:3
Vojvodina - Partizan 1:0
Partizan - Vojvodina 0:1
Vojvodina - Partizan 2:0


Znam, mora da se menja trener jer igramo bunkeraški, pa su valjda ovi sami sebi zabijali golove :roll: . Verovatno apetiti brzo rastu, ali videćemo kad će se ovakve rezultati ponoviti, pogotovo sada sa ovakvim timom gde je urađen katastrofalan prelazni rok. Samo da podsetim, Partizana smo poslednji put pobedili dva puta u prvenstvu daleke 1966. godine a C.zvezda nije teži poraz doživela na Marakani još od 1979. od Veleža, a mi smo se do pre dve godine sanjali pobedu nad jednim od Beogradskih klubova u Novom Sadu, a san je trajao čitavih deset sušnih godina! a onda još jedan BUM! Pade trojka na Marakani, a bunkeraška igra protiv Napredka (!?), Mladosti(!?) se mora što pre sankcionisati!?

Klub nije ništa uradio da se olakša put ka zacrtanom cilju. Šta više, svojim odličnim odlukama i transferima samo su otežali posao stručnom štabu kojem je sav teret pao na pleća.

Po informacijama koje ja imam smatram da je ovo praktično iznuđen potez koji će po ko zna koji put poslužiti za zamazivanje očiju svih nas. Pažnja se svesno skreće na stručni kadar, a dobro znamo iz koje kuhinje se krčka i ovaj specijalitet.
jeja
Posts: 38
Joined: Sun Sep 02, 2007 3:19 pm

Post by jeja »

021 wrote:Dosta mi je više da gde god odem, pa čak i na ovom forumu, slušam kako smo suviše slabi za zvezdu i partizan. To nije istina, garantujem da možemo da im pariramo, individualno i timski. Samo treba napraviti preokret u glavama igrača. Rajevac je bio na dobrom putu da u tome uspe, ali je naglo posustao. Druga stvar je što za titulu u ovoj ligi treba biti za klasu jači od blizanaca, zbog raznih faktora...
Rajevac je krajem prošle sezone uoči i na samom finalu Kupa, kao i početkom ove, pokazao da nema dovoljan kapacitet za veće ambicije. Mislim da je trebao biti smenjen već posle utakmice sa OFK-om, ali dobro. Želim mu sve najbolje u daljem radu. Da li je njegova smena dobar ili loš potez, znaćemo čim bude objavljeno ime naslednika. Pribojavam se da bi mogli biti neprijatno iznenađeni. Ako Đumi već ne dolazi u obzir, možda ne bi bilo loše porazmisliti o stranom treneru. Pre II svetskog rata imali smo Austrijanca za trenera i to je bila prekretnica u razvoju kluba, mogli bi to i sada ponoviti. Kapelo je slobodan... :mrgreen:
Evo slušam na SOS-u spominju Ivicu Brzića i Mateusa :shock:
P.S. Ona izjava Cvetka da Džimi mora da vodi ekipu zato što jedini ima pro licencu je glupost, jer ta licenca će biti obavezna tek od sledeće sezone.
Mateus je po meni dobar izbor,setimo se sta je ucinio sa Partizanom...Ali te odluke nisu na nama,na nama je da i dalje podrzavamo Vosu,a ono sto sam rekla za Zvezdu i Partizan,stojim iza toga jer dok ne dodje do preokreta u glavama nasih igraca jaci su,ali istina je mozemo da im pariramo :?
User avatar
Turija
Posts: 10782
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Bez obzira što smo odradili prelazni rok haotično i bez strategije, imali smo ludu sreću i doveli smo dobre igrače (naravno osim Šarca i Lerinca).
To će se pokazati kasnije, isto kao u slučaju kad je Djumi doveo naše sadašnje vedete.Potrebno je svima ,,samo,, naći pravo mesto u timu.To je veoma osetljiv i težak posao.Pošto imamo previše igrača u srednjem redu, treba nekima koji mogu da odgovore i drugim zadacima (od svojih uobičajenih pozicija) naći i alternativno mesto.Poput Drakulića i ideje Rajevca da igra po potrebi i centarhalfa.Time automatski oslobađamo na klupi mesto za još jednog centarfora, a pokriva se i deficitarna pozicija.Prosto rečeno: jednim udarcem 2 muve.
Mislim da je slična varijanta primenljiva i na Stevanovića, Tadića, Stojčeva, Buača, Smiljanića, Radosavljeva koji mogu biti i vezni i bočni, a neki čak i bekovi.Važno je da igraju, a posle će iskristalisati prave svoje pozicije.Mladi su.Stošić je takođe dobar primer primene takve ideje.Puno puta iznuđeno rešenje je i veoma korisno.
U srednji red na utakmici maksimalno uvoditi odmorne igrače.odmah, čim padne ritam.Igrati prvenstvo sa 20 podjednakih igrača.Svi će naći sebe, tj biti u igri i biti zadovoljni, jer nisu eliminisani.
Kad se ima toliki igrački fond, onda snaga i tempo melju protivnika i učvršćuju dobru atmosferu.
Rajevac je čitave godine to započinjao, ali nije imao hrabrosti da to čini brzo i do kraja.Puno je zastajkivao i to činio sporadično.Samo u bezizlaznim situacijama.A, vreme nam je neumitno curilo.
Last edited by Turija on Tue Sep 18, 2007 12:01 am, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9856
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Turija wrote:Bez obzira što smo odradili prelazni rok haotično i bez strategije, imali smo ludu sreću i doveli smo dobre igrače (naravno osim Šarca i Lerinca).
To će se pokazati kasnije, isto kao u slučaju kad je Djumi doveo naše sadašnje vedete.Potrebno je svima ,,samo,, naći pravo mesto u timu.To je veoma osetljiv i težak posao.Pošto imamo previše igrača u srednjem redu, treba nekima koji mogu da odgovore i drugim zadacima (od svojih uobičajenih pozicija) naći i alternativno mesto.Poput Drakulića i ideje Rajevca da igra po potrebi i centarhalfa.Time automatski oslobađamo na klupi mesto za još jednog centarfora, a pokriva se i deficitarna pozicija.
Mislim da je slična varijanta primenljiva i na Stevanovića, Tadića, Stojčeva, Buača, Smiljanića koji mogu biti i vezni i bočni, pa čak i bekovi.Stošić je takođe dobar primer primene takve ideje.Puno puta iznuđeno rešenje je i veoma korisno.
U srednji red na utakmici maksimalno uvoditi odmorne igrače.odmah, čim padne ritam.Igrati prvenstvo sa 20 podjednakih igrača.Svi će naći sebe, tj biti u igri i biti zadovoljni, jer nisu eliminisani.
Kad se ima toliki igrački fond, onda snaga i tempo melju protivnika i učvršćuju dobru atmosferu.
Rajevac je čitave godine to započinjao, ali nije imao hrabrosti da to čini brzo i do kraja.Puno je zastajkivao i to činio sporadično.Samo u bezizlaznim situacijama.A, vreme nam je neumitno curilo.
Ih,kakav bi nas dva tandem na klupi bili.... a bili bi mozda i jedini treneri koje Stara garda ne bi smeo da proziva sa istoka :lol:
Image
Locked