Koga za novog trenera?

Koga za novog trenera

Curcic
1
5%
Pavkovic
15
71%
Grujic
4
19%
Peco Rakojevic
1
5%
 
Total votes: 21

PRIJATELJ
Posts: 286
Joined: Wed Jul 13, 2005 12:08 am
Location: svugde

PRIJATELJ

Post by PRIJATELJ »

Vojo,ne smem da prihvatim opkladu,jer mrzim poraze a nisam siguran da nisi u pravu.Ali.Mislim da ce ova ekipa sa nekim autoritativnijim,strozim,manje bolecivim,moci zbiti redove i pokazati svoj maksimum.Da li je on dovoljan za opstanak,videcemo,ja mislim da jeste.Uostalom i bivsi trener je izjavio da imamo tim za Evropu samo ocigledno on nije znao da komanduje sa njim.Pozdrav
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Milan Djuricic

Post by Djumi »

Kad god je covek u prilici da o sebi govori,nehotice izgleda kao da se hvali.
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Re: PRIJATELJ

Post by Dejan »

PRIJATELJ wrote:Ne razumem Dejane,sta sam ja to skrivao.Pa ova uprava pregovara sa mnogim trenerima kao sto je letos pregovarala.Jedan od njih je i T.Manojlovic.Evo da vam kazem,mislim da je za veceras bio iniciran sastanak sa Bobetom Pavkovicem.Da li je odrzan i sta je bilo neznam.Cucemo valjda.Dejane,ponavljam ti nisam ja jedini ovde koji ima informacije.Pozdrav
Pa samo sam hteo da kazem kada si vec prijatelj kluba(kako sebe predstavljas),samim tim bi trebalo da mu zelis dobro!?U ovom trenutku za dobrobit kluba je da se zna sa kim to ne mugu da je nazovem nasom upravom pregovara?Da ne bude kao prosli put sa "ciganskim kinezom" da budemo nekom rezervna opcija a da ljudi iz uprave skupljaju jeftine pojene po medijima bombasticnim naslovima tipa pizon dovodi Ognjenovica,kasnije Perica prica za Kurir kako je to prvi put cuo iz novina...Da se nebrukamo jos vise...To sam jos ranije bio napisao kada je bila ona prica da "prljav ves jednog kluba treba da ostane u svlacionici"!Potpuno se slazem sa tom izjavom Aleksa Fergusona,ali gde smo mi gde je Man utd?Tamo se zna za svakog fudbalera koliko,kosta koliko je placen,kolike su premije koji procenat ide njemu,koji klubu,koji njegovom menadzeru...Kolika je plata svakog radnika kluba...Slagao bih se u potpunosti da nemore i nesme sve da se objavi kada bi mi postizali dobre rezultate,sta bi me brigalo u tom trenutku ko koliko dobija,ko se sa kim ne podnosi,vazna bi mi bila igra i rezultati,ali ovako kada nam klub kradu sa svih strana mislim da bi svako ko dozna neke sumljive stvari u vezi kluba to morao da napise!Ko prikriva zlocin,samim tim je i saucesnik,zar ne?Zasto bi zataskavali i prikrivali zlocince,jedino ako isti nemaju neke koriste od toga?Bilo je najave "boljeg sutra" za nasu Vosu,ali od svega ostala samo prazna najava...Navijaci preuzeli skupstinu taj potez pozdravili svi i sta je uradjeno???Ne mogu da verujem da FC.Vojvodina ne moze da nadje sponzora!Niko me nemoze ubediti da nema sponzora!Pa u OFK.Kikindi koja je jadna sponzori su Banini,Toza Markovic,Graditelj...A salavna Vosa nista,zbog ne posobnih ljudi koje svi znaju kao lopine :!:
Zaista crno nam se pise!
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Post by Djumi »

Voja wrote: Zao mi je sto sam primetio da mnogi od nas imaju i svoje drugo ja,da nemaju muda u oci da ti kazu istinu,iako sam mislio da se ovaj forum zasniva na poverenju,na iskrenosti....
Voja nikada nije gotivio dvolicne osobe,i ozbiljno razmislja o napustanju ovog foruma,jednom zauvek....
Ovo nije moja VOJVODINA!!!!
Sve ovo nije istina....
Volim sve istine koje nisu obavezne.Jer prava istina je stidljiva kao miris.

Forum je mesto na kome se iznose misljenja(dobra ili losa),diskutuje se ali se nemoze nikada porediti sa VOJVODINOM :!: :!: :!:

Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
User avatar
Djumi
Posts: 1847
Joined: Tue Feb 15, 2005 9:51 pm
Location: Fudbalski teren

Re: PRIJATELJ

Post by Djumi »

PRIJATELJ wrote:Uostalom i bivsi trener je izjavio da imamo tim za Evropu samo ocigledno on nije znao da komanduje sa njim.Pozdrav
Tacno prijatelju :!: Ubedjen sam da ce Vojvodina ove sezone igrati evropu jer sam izvrsio selekciju ovog tima.Rezultatski nismo dobro krenuli i to je evidentno ali ima jos 28 kola a vreme radi za ovaj tim koji mora pokazati svoje pravo lice :!:
Image
Fudbal treba voleti u sebi a ne sebe u fudbalu .
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

Na kanalu 9 objavljeno da su 4 imena u igri za novog trenera Vojvodine,Pavkovic,Dostanic,Tumbakovic i J.Ilic
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Tumbakovic?
Mozda bi ovo bilo super resenje!!!!
Image
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Tunbakovic koliko mi se cini je bio potpisao sa kineskim klubom ugovor na godinu dana uz opciju da se produzi...U tom Kineskom klubu je nastupao i Darko Anic bivsi igrac Borca,Vose,Club Burge,Genta...Tamo je na pozajmici i onaj Petrovic iz Partizana...Tumba je prepoznatljiv po svojoj igri kratkih pasova,i prica se da je nivo discipline kako na treninzima tako i na utakmicama na JAKO visokom nivou!Sto bi nama sada mozda najvise trebalo!

Kada bih nas predvodio Dostanic bilo bi kao da skupljamo otpatke cigana!Dosta ljudi u zemlji tvrde da je Dostanic dobar trener,ali zaista mislim da bi u ovom momentu to bilo veoma lose za klub poznato je da Ratko za sebe kaze da je veliki delija(ganci)!

Za Josif Ilic samo daje od kluba!

Znaci Pavkocic je zelja navijaca!Mada ne znam mozda ne bih bilo lose videti kakve rezultate ce Curcic napraviti dugo je u klubu,jako dobro je upoznat sa situacijom samo ne znam da li ima znanja i hrabrosti da se izbori sa vodjenjem prvoligaske ekipe!?
User avatar
KDA
Posts: 215
Joined: Wed Jan 19, 2005 3:08 pm

Post by KDA »

Znaci dovesce Ilica za trenera :!: :(
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Ja licno Dostanica i Ilica ne bih voleo da vidim ni na zapadnoj tribini, a kamoli na nasoj klupi. A ako bih birao izmedju Bobeta i Tumbakovica, svakako da glas dajem nasem coveku - Bobetu!
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Ilic je sigurno lose resenje mada se radi o legendi kluba,ali se nigde nije iskazao kao trener.Uostalom,vec je bio u Vosi i tuzio ju je kasnije pa je glupavo njega uopste i spominjati kao novog trenera.
Moram da kazem da ako za trenera bude izabran Rakojevic ja stvarno vise necu imati ni volje,a pre svega ni snage da pratim vise Vosu.Dakle,ni po koju cenu ne treba za trenera birati Rakojevica.
Dostanic ne dolazi u obzir,sta ce nam uostalom covek koji je dopustio da ga onako gaze u Zvezdi gde je bio rezervna,neuspesna varijanta.Njega je stvorio SOS kanal i to samo zato sto je uspesno vodio njihov omiljeni klub Obilic.
Toliko o tome ko nam ne treba,a mislim da je Pavkovic najbolje resenje jer se zna i kakav je trener a i kakav je covek,a takodje je poznat po tome da je upoznat sa novim trendovima u savremenom fudbalu i po forsiranju mladih igraca.
Ono sto mi se svidelo kod njega kada nas je ranije vodio je to da je Vosa sa njim na celu bolje igrala protiv jacih klubova nego protiv slabijih i da je igrala napadacki na gostovanjima.Dobili smo tada jaki Sartid u Smederevu 2:0,Partizan u Beogradu 2:1,Obilic kuci 1:0,a sa Zvezdom igrali nereseno.Tada su to bile 4 najbolje ekipe.Mislim da ovo dovoljno govori o Pavkovicu,a ja sam posebno zapamtio detalj nakon zavrsetka utakmice sa Zeleznikom 0:1(kada je Pavkovic podneo neopozivu ostavku).Posle poraza ceo stadion je zvizdao,a navijaci na jugu su posebno bili nezadovoljni,ali Pavkovic je polako i dostojanstveno poslednji krenuo ka svlacionici i prosao direktno pored juga i istrpeo sve kritike(ne bas direktno na njegov racun,ali ipak....).Kako smo se svi brzo pokajali zbog toga.
Zamislite tada smo na polusezoni bili tu negde sa Sartidom i Obilicem na bod i borili se za 3 mesto i posle dva prolecna poraza u Golubovcima 2:1(Vukelja dao gol) i od Zeleznika kuci 0:1 svi smo bili strasno nezadovoljni.Eh,da je barem tako sada.A ne treba zaboraviti koliko je Pavkovicu tada bilo tesko jer je preuzeo klub posle 5 startnih remija i u situaciji kada je klub vodio zna se vec ko,a igraci radili sta su hteli pocev od Cilinseka pa do onog igraca sto je na trening dolazio sa naocarima za sunce(po Pavkovicevim recima).
Pavkovic je nas covek i idealno resenje.
Ako on vec ne moze mislim da ni Tumbakovic nije lose resenje jer je vec dokazani trener koji se proslavio sa Partizanom i stvorio prepoznatljiv stil igre sa kratkim pasovima.
Bato majstore vodi nas do titule :lol:
User avatar
Dejan
Posts: 3946
Joined: Wed Jan 19, 2005 2:25 pm

Post by Dejan »

Zbog vaznosti objavljujem tekst ovde...



Fudbal: Vojvodina hoće Pavkovića
16.08.2005
dnevnik

CVETKO RIĐOŠIĆ NE KRIJE

Moguće je da Vojvodina već u subotnjem meču s Radom na klupi ima novog šefa stručnog štaba, a prema izjavama i raspoloženju generalnog direktora novosadskog fudbalskog superligaša, mogao bi to da bude Slobodan Bobe Pavković.

Cvetko Riđošić ne krije da je razgovarao s nekadašnjim prvim stručnjakom, ali i bivšim prvotimcem Vojvodine.
- Tačno je, razgovarao sam s Pavkovićem i sada je on na potezu. Želim u Vojvodini zvučno trenersko ime, ali i čoveka koji ima vojvodinašku crtu. Naravno, iskustvo je obavezno, a Pavković ga ima napretek. Dugo je radio u inostranstvu, ali je odlično upoznat i s prilikama u našem fudbalu. Jedno je sigurno, nećemo angažovati trenera koji će se vežbati u Vojvodini - kategoričan je Riđošić.



Podsećamo direktora crveno-belih na prošli Pavkovićev boravak u Novom Sadu.
- Znam da mu je tadašnje rukovodstvo pričalo jedno, a radilo drugo. Ali, ne želim da se osvrćem šta je bilo, već želim da gledam napred. Mi smo posle dva neplanirana poraza u teškoj situaciji, a ono po čemu sam upamtio Pavkovićev boravak u Vojvodini je igra koju je negovao. Lično sam uživao, a kako uvek volim da oslušnem i glas javnosti, vidim da je opšte raspoloženje da se angažuje upravo ovaj trener - smatra Cvetković.

Sećanje
Slobodan Pavković je poslednji boravak u Vojvodini(sezona 2001/2002) obeležio izvanrednim igrama i odličnim rezultatima. Polusezonu je završio na petom mestu s dva boda manje od trećeplasiranog Obilića (30) i bodom manje od četvrtog Sartida (29) tima.

Očekivao je da će tim u zimkoj pauzi biti pojačan, ali je bez njegovog znanja u Rusiju (Zenit) prodat Milan Vještica, koji je s Radoslavom Batakom i Žarkom Beladom činio bedem ispred Todića upamćen po tome da je u jesenjem delu kapitulirao svega osam puta.
Posle povratka s kiparskih priprema počeli su da pucaju šavovi i razlaz je bio neminovan.

Pola posla je, dakle, urađeno. Predstoji još da se složi i druga strana, tačnije Slobodan Pavković.
- Razgovarali smo, na njemu je da odluči. Skoro je sigurno da ćemo već ove sedmice rešiti pitanje prvog trenera - istakao je u razgovoru generalni direktor crveno-belih. S. S.Image
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Eto,verovatno nam je Pavkovic realnost... mada bih ja licno u duelu Tumbakovic - Pavkovic svoj glas dao Tumbakovicu!!!
Image
max
Posts: 608
Joined: Tue Mar 22, 2005 12:03 am

Post by max »

vecina ovde na sajtu verovatno zna da u to vreme kad je pavkovic bio trener vise od pola prve postave je bilo tu(u prvom timu)ne zato sto je on dobar ili los trener nego zato sto su drugi postavljali sastav prve ekipe i to uz debelu korist.ovim ne komentarisem znanje ili sposobnosti pavkovica nego nisam mogao da ne napisem tu cinjenicu.spominje se tumbakovic i dostanic,pa zar vi stvarno verujete u to?
Naravno, iskustvo je obavezno, a Pavković ga ima napretek. Dugo je radio u inostranstvu, ali je odlično upoznat i s prilikama u našem fudbalu. Jedno je sigurno, nećemo angažovati trenera koji će se vežbati u Vojvodini - kategoričan je Riđošić
a ovo je vec bezobrazluk,pa g.ridjosicu covek na vasem mestu bi bar trebao imati malo pristojnosti
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

max wrote: Jedno je sigurno, nećemo angažovati trenera koji će se vežbati u Vojvodini - kategoričan je Riđošić
a ovo je vec bezobrazluk,pa g.ridjosicu covek na vasem mestu bi bar trebao imati malo pristojnosti
Zaista ovo moze da se prokomentarise na vise nacina :lol:
Image
Locked