Kup Srbije - sezona 2010/11

User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Prema rečima ljudi koji su prisustvovali utakmici, Meda je učestvovao u akcijama kod oba gola, najbolji na terenu je ubedljivo bio Stevanović, a pored njega Vule, Brka (nekoliko puta sjajno intervenisao, naročito u prvom poluvremenu) i Oumaru.
User avatar
Nevernik
Posts: 520
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:06 pm

Post by Nevernik »

Zanimljiv ( relativno ) detalj sledi :

BSK 2:0 (1:0)
Cukaricki 2:0 (1:0)
Javor 2:0 (1:0)
Sloga 2:0 (1:0)


Izgleda da mnogo volemo da pobedjumo na ovaj nacin :D
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Brinu me reci ljudi sa utakmice koje nam je preneo Grof.

Ako je Brka morao vise puta ozbiljno da intervenise protiv slabasnog protivnika kakav je danasnji, sta ce tek biti sada kada dolazi serija sa ozbiljnim protivnicima u ligi ?

Da li je nasa odbrana i dalje losa ?

Da li smo ovih par meseci ziveli u zabludi ?
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
Uvek sa tobom
Posts: 1460
Joined: Wed Jun 24, 2009 12:05 pm

Post by Uvek sa tobom »

Da napomenem da je danas u zadnjoj liniji igrao Trajkovic i Nestorovic,sa Mojsovim i Vuletom,domacin je imao dve dobre sanse samo su u samoj zavrsnici bili neprecizni,a mi smo imali jedno 3-4 sto postotnih sansi da pstignemo go (Mudrinski precka,Oumaru sam na golmana-pored gola,Katai takodje sam na golmana-sut u golmana),sve u svemu losa igra.
PS Igrali smo u sastavu:Brkic,Nestorovic,Vulicevic,Trajkovic,Mojsov,Medojevic,Mitosevic,Stevanovic(Katai),Djurovski(Adjuru),Oumaru,Jao(Mudrinski)
УВЕК МИ СМО БИЛИ УЗ ТЕБЕ . . .
User avatar
kafe bagdad
Posts: 689
Joined: Fri Sep 25, 2009 7:32 pm
Location: The All England Lawn Tennis and Croquet Club

Post by kafe bagdad »

Na ovakvim utakmicama ovi seoski timovi uvek igraju sa 300% snage, gosti sa 50%, gostujuci treneri isprobavaju varijante, a na stadione dodje ceo okrug tako da ne treba da cudi cinjenica da su imali par sansi. ova nasa odbrana u koju smo se kleli me sve vise plasi, ako ne valja ni tandem Trajkovic - Mojsov, sta cemo onda?
User avatar
021
Posts: 860
Joined: Fri Jan 21, 2005 6:46 pm

Post by 021 »

http://www.napredvosa.com/gallery/displ ... 170&pos=20
Opaaaa, novi dresovi za gostovanja. :) Fino izgledaju, ovo bi se već moglo pazariti. Ko god da ih je odabrao, ima ukusa. Što će reći da ih nisu birali ni Bata ni Rabren, koji su se već ispucali sa zlatnim, odnosno rozim garniturama...
Hvala Stoiku na fotografijama.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Osmina finala je 27. oktobra...
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9945
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Ulovio sam SOS kanal na satelitu (Eutelsat 10930H,27500) pa sam sad naleteo na nase drugo poluvreme.... bogme,Brka cupao... a Oumaru promasio nemoguce.... i Katai se obrukao... Mudrinski imao precku... Oumaru dao i pomalo smesan gol.... i takoooo :lol:
Image
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

Voja wrote:Ulovio sam SOS kanal na satelitu (Eutelsat 10930H,27500) pa sam sad naleteo na nase drugo poluvreme.... bogme,Brka cupao... a Oumaru promasio nemoguce.... i Katai se obrukao... Mudrinski imao precku... Oumaru dao i pomalo smesan gol.... i takoooo :lol:

Stvarno - to što su Oumaru (promašaj godine) i Katai propustili...Mudri je bar razvalio prečku, samo šta bi bilo da Brka nije ono pdbranio na 0:1.

Oumaruovo jedva uđe za konačan rez. Svako može da pogleda izveštaj ( sa SOS-s) na napredvosa.com i da bar glasa za najlepši gol (mislim da neće biti dileme).
veso

Post by veso »

Napisao sam da Mario i Gruzijac ne mogu zajedno igrati,izgleda da Milinković posećuje ovaj forum.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

veso wrote:Napisao sam da Mario i Gruzijac ne mogu zajedno igrati,izgleda da Milinković posećuje ovaj forum.
Koliko ja znam Gruzijac navodno je lakse povredjen i verovatno zato nije igrao protiv Sloge. Videcemo u nedelju da li te je poslusao.
User avatar
Grof Žekula
Administrator
Posts: 2694
Joined: Fri Jan 28, 2005 10:25 pm
Location: Bulevar

Post by Grof Žekula »

soderstorm wrote:
veso wrote:Napisao sam da Mario i Gruzijac ne mogu zajedno igrati,izgleda da Milinković posećuje ovaj forum.
Koliko ja znam Gruzijac navodno je lakse povredjen i verovatno zato nije igrao protiv Sloge. Videcemo u nedelju da li te je poslusao.
O ovome je već pisano na prethodnim stranama - povredio je prepone (lakše) pa nije ni putovao u Petrovac. Kad smo već kod jučerašnje utakmice, još i ovo:

-- Na jučerašnjoj Kup utakmici u Petrovcu na Mlavi, svi koji su bili (što ljudi iz Kluba, što igrači) svedoče da ne pamte da su naišli na bolji i srdačniji doček. Od potrage za autogramima svih naših prvotimaca, do odlične atmosfere na stadionu (bez, za naše uši normalnog, vređanja, kako smo m.p.)...Uprava Kluba je donela odluku da se odrekne nagrade za plasman u 1/8 finala u korist domaćina, a sa tim sredstvima će oni kupiti novu garnituru dresova.

-- Domaćin je juče izašao sa podatkom, kojeg se malo ko seća – poslednju međusobnu utakmicu sa njima odigrasmo u Novom Sadu, davne 1954. godine, na stadionu na Detelinari, jer se naš stadion tada renovirao. Vojvodina je pobedila Slogu sa ogromnih 14:0, a Sima Milovanov je bio petostruki strelac. Svaka im čast...

-- Digresija, da ne pišem novi post:

Oba naredna duela u prvenstvu, Vojvodina će igrati u nedelju i pred TV auditorijumom.

U ovu prvu, 26.9. putujemo u Lučane na megdan Slobodi (Arenasport, 14h), a potom ćemo u derbiju kola, na “Karađorđu“ dočekati znate koga, takođe u nedelju, 03.10. od 15:30h (trebalo bi RTS).

Za ovaj meč štampaće se 10.000 ulaznica, a cene će biti: Zapad – 500 dinara, Istok – 400 dinara i Sever – 100 dinara.
User avatar
Zeljafcv
Posts: 1473
Joined: Wed Jun 25, 2008 1:41 am

Post by Zeljafcv »

Dnevnik wrote:Слога - Војводина 0:2 (0:1)

ПЕТРОВАЦ НА МЛАВИ: Стадион Слоге, гледалаца 2.000, судија Вукадиновић (Београд). Стрелци: Стевановић у 38. и Абубакар у 79. минуту.

Жути картони: Ракић, Радојковић, Богичевић, Ивезић (Слога), Трајковић (Војводина).
СЛОГА: Војисављевић 6, Ракић 6, Стокић 6, Радојковић 6, Стевић 6, Стојаковић 6, Богичевић 7, Николић 6, Младеновић 6 (Петровић 6), Ивезић 7 (Пауновић), Мишић 6.
ВОЈВОДИНА: Бркић 7, Медојевић 7, Мојсов 7, Трајковић 7, Ђуровски 7 (Ађуру), Митошевић 6, Абубакар 7, Стевановић 7 (Катаи), Јао 6 (Мудрински), Вуличевић 7, Несторовић 6.

Фудбалери Војводине очекивано су се пласирали у осмину финала Купа Србије. Новосађани су наишли на жесток отпор домаћина у Пертровцу на Млави, али су заслужено победили после боље игре, више створених шанси и два постигнута гола.
Већ у првих десетак минута Војводина је наговестила због чега је дошла у Петровац. Ипак, две шансе Антви Јао није искористио, а на другој страни у 13. минуту запретио је домаћин преко искусног Ивезића. Новосађани су дошли у вођство у 38. минуту после правовременог прецизног додавања Медојевића, а Стевановић је утрчао у казнени простор и силовитим ударцем послао лопту под пречку.
Слога је у настваку упркос очекивањима да ће можда пасти у кондицији наставила са жестоким отпором суперлигашу из Новог Сада. Ипак, прву зрелу прилику имала је Војводина пошто је Стевановић одиграо повратну лопту за Абубакара, који је у налету са неколио метара промашио гол. Умало да тај промашај не донесе грдне главобоље фаворизованом госту пошто су играчи Слоге у 63. и 68. минуту имали две сјајне прилике. Из акција сличној оној када је Војводина подстигла гол, у прилици су се нашли Николић и Богичевић, али је репрезентативни голман Жељко Бркић оба пута био на месту. Пречка резервисте Мудринског у 75. минуту наговестила је нови погодак Новосађана. Стрелац је био Абубакар Оумару после пожртвованог старта Вуличевића и сјајне асистенције Медојевића. Прилику да голом заокружи лепо гостовање у дивном амбијенту пропустио је Александар Катаи у последњим тренуцима меча, када је његов ударац са три метра у паду зауставио голман Војисављевић.
С. Савић
- Do promena u sistemu: Uprava napolje! Zaustavimo hajku na Vojvodinaše!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Ukoliko smem da primetim na ovom topicu, svidja mi se sto ce sever protiv partizana biti samo 100 din dok ce istok biti 400 din.
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Grof Žekula wrote:Uprava Kluba je donela odluku da se odrekne nagrade za plasman u 1/8 finala u korist domaćina, a sa tim sredstvima će oni kupiti novu garnituru dresova.
Lep gest našeg kluba :!: Ne odričemo se puno toga, a njima će svakako da znači. Podržavam.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
Locked