22. kolo: Vojvodina-BSK 2:0

User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Ako sam dobro cuo :lol: ,razlog zasto je Lakic usao jeste da se on trudi na treninzima u poslednje vreme,i da je zato dobio sansu kao stimulans...sve ja to razumem,ali zasto neko drugi nije dobio stimulans,nego bas Lakic sa svojih 19 godina 18. put da dobije stimulans da bi napredovao...ne kontam,zar je moguce da se samo Lakic trudi na treninzima,skuplja lopte i cunjeve?! :lol:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

Grba_NS wrote:
Zeljafcv wrote: Sve se to može lepo izbalansirati i ubaciti nekoliko igrača, na primer Febera na levog beka, Medu na štopera, Kataia i Smiljanića na krila, Mitoša na sredinu, Adamsa ili Šušnjara u napad. Bar 3 nova da vidimo u prvih 11. Ovi starosedeoci u prvom timu bi bili odlična alternativa sa klupe. Kakva bi to paklena ekipa bila! :D
Za sve treba postojati oderdjeni sistem, ne moze se svako ko je talenat samo gurnuti u prvi tim i cekati da pocne da pruza odredjene partije, pa ne ide to tako ljudi!
Ovaj tim, manje vise u ovom sastavu koji si nabrojao gledam redovno protiv nizeligasa u prijateljskim utakmicama i to dosta neozbiljno izgleda, a zamisli kako bi izgledalo protiv prvoligasa! Ti momci ne mogu da budu nosioci igre u ovom trenutku, oni treba postepeno da se uvode u prvi tim, a ne na silu da se ubacuju, to nikom ne bi koristilo, ni nama ni njima! Smiljanic ne nastavlja po starom nego je jos gori, da vam kazem sta je sad uradio verovali ne bi :wink:
Jesu Susnjar, Mitosevic, Katai talenti, ali ljudi, talenti, ne vanzemaljaci, ne Mesi koji je sa 17 godina bio skoro glavni igrac Barse!
Oni su u okvirima ove nase lige talenti, igraci koji ce tek za godinu, dve donositi odredjenu razliku na terenu!
Mi imamo jednu gadnu osobinu da mnogo, mnogo preuvelicavamo talenat nasih igraca (ne mislim samo na nas navijace Vose vec ukupno Srpsku fudbalsku javnost)! Talenat svakog igraca preuvelicamo otprilike 3 puta!

Prosle godine je Ofk pokusao sa dramaticnim podmladjivanjem i da nisu namestili neke utakmice (zadnju cini mi se) ispali bi iz lige!
Stoji dosta toga,ali ne bih ja uzeo kao odgovarajuće merilo mečeve sa nižerazrednim ekipama.I na tim mečevima pored pomenutih igrača igraju još neki drugi kojima nije mesto u Voši,ajde da ove mlađe spojimo sa onim što valja iz prvog tima pa da vidimo rezultat?
Zatim,postavlja se i pitanje motiva ako se zna kako stvari funkcionišu u našem klubu.Pa ne mogu oni baš da izigravaju Maradone na svakom od tih mečeva,a možda bi ih povukao na primer pun stadion protiv Zvezde.A u našem klubu mladi igrači GODINAMA ne dobijaju priliku,pa to itekako ume mladu osobu da ubije u pojam i demorališe.Nisu oni još sasvim odrasli ljudi da bi znali samo za surovi profesionalizam,treba neko i da ih usmeri,pruži šansu i podršku.

Još nešto,ne treba ni potcenjivati kvalitete Sloge,Solunca i ostalih,verujte mi da je razlika između tih nižih liga i superlige manja nego što se misli,a između superlige i prve lige gotovo da i ne postoji.I te ekipe igraju tokom sezone veći broj takmičarskih utakmica nego većina superligaša,a ritam im je često sreda-subota(prvenstva im kasnije počinju) pa im igrači moraju biti u top formi.

I zar se ipak i na tim mečevima,a i na mečevima omladinske lige nisu istakli na primer Katai,Mudrinski,Novaković(naravno on ne u omladinskoj logi) i nešto manje Mitošević?
Za ovu četvoricu konstatacija ne stoji i oni priliku treba da dobiju ODMAH.A dodao bih tu i Fabera kao trenutno možda i najbolju alternativu na levom beku s obzirom na situaciju koja vlada u vezi te pozicije.

Za Smiljanića je izgleda sve gotovo,a jedini za koga je možda rano da debituje jeste Šušnjar,uostalom on je i najmlađi.
Last edited by ice on Sat Apr 03, 2010 10:17 pm, edited 4 times in total.
User avatar
Voja
Dežurni spiker
Posts: 9940
Joined: Wed Jan 19, 2005 5:54 pm
Location: Kome trebam, već zna...

Post by Voja »

Moram ako nista pohvaliti Djumija za govor na konferenciji posle meca.... Covek je bar iskreno rekao kako je bilo na terenu,a ne kao ostali treneri nase lige,gde svaka konferencija lici na drugu,kao jaje jajetu.
Image
User avatar
Passion
Posts: 1161
Joined: Thu May 07, 2009 7:08 pm
Location: 21114

Post by Passion »

Voja wrote:Moram ako nista pohvaliti Djumija za govor na konferenciji posle meca.... Covek je bar iskreno rekao kako je bilo na terenu,a ne kao ostali treneri nase lige,gde svaka konferencija lici na drugu,kao jaje jajetu.
Gde ima da se vidi konferencija?Posto ovi nasi na sajtu stave nesto novo na svakih nedelju dana...jos stoji Vojvodina-partizan 1:2
___________________________________________________
...Nikad nece shvatiti to,sto volim tebe ja ludo...
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

Uf... Trebace jos mnogo rada.

Zadnja linija izgleda bolje, Nesterovic dosta tehnickih gresaka (prijem,pas) al` bolje nego ranije. Vezni red do ulaska Djurovskog ne znam kako bi to nazvao. Adjuru mora da pipne loptu bar 5 puta pre nego sto je prosledi nekome. Ne znam koju je poziciju igrao Tumbasevic, totalno nepotrebno. U svakom slucaju bar je na nesto licilo kada smo imali dva "kreativca" (sramota me tako da nazovem) Marija i Merebu, nego dva zadnja vezna Tumbu i Djuru. Napad... Ma...

Srecno OVOM timu, trebace mu mnooogoo srece na sledecim utakmicama.
User avatar
budababa
Posts: 4015
Joined: Wed Jan 19, 2005 9:51 pm
Location: Liman 3

Post by budababa »

Jednom recju - tragedija. Koliko je malo falilo da ne uzmemo ova tri boda, verovatno su svi svesni, odlucivale su nijanse nijansi. O fudbalu toliko, a spomenucu jos dve sporedne stvari. Prva je da je danas utakmicu sa nama pratio jedan lik iz Nemacke, koji je dosao kao gost kolege Brick Limana. Mozete zamisliti sa kakvim je utiscima napustio stadion sa pet razlicitih tribina, odgledavsi utakmicu koja je bila na nivou uzbekistanske regionalne lige, pred tek tu i tamo zainteresovanih petsto osamdeset i kusur gledalaca. U jednom trenutku ustaje covek i pita gde se kupuje pivo na stadionu :mrgreen: Mislio covek da ga zaj*****mo kada smo mu rekli da se taj greh placa novcanom kaznom u visini prosecne srpske plate. U drugoj prici ce se verovatno mnogi prepoznati. Povratak kuci, srecem prijatelja sa Limana, standardno "sta ima-sta ima". On sa Ceneja, kotlic, drustvo, muzika, mentalno praznjenje... Ja sa dvosatne torture nervnog sistema, izmucen, kao da sam tek ispustio plug iz ruku i da su mi skinuli bukagiju tog momenta. I ko se bolje proveo? Bas iz tog razloga mogu reci: ici cu i dalje da gledam voljeni klub, po navici, ali JEDVA CEKAM da se ova sezona zavrsi i da dva meseca odmorim od ovakve Vojvodine i ovakvog (anti)fudbala.
Ko navija za Vošu, ni pakao mu neće teško pasti...
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

ice wrote:
Ja razumem Djumija i mislim da je Kokanidja pre neki dan dobro napisao da smatra da on želi da što je moguće bolje uigra ove igrače,čime bi pokušao da napravi neki rezultat protiv Partizana.
Kakvo crno uigravanje. Pa nama su na poslednjih nekoliko utakmica bile isprobane sve moguće varijante. Meda na štoperu, Karan na štoperu, Pleč na štoperu, Đurišić na štoperu, Nestor na levom beku, Tumba na levom beku, čas Mereba, čas Mario, Risto Lakić!!!???, Slaven... O kakvom mi uigravanju ovde da pričamo!?

Ovo danas je bila jedna od najjadnijih utakmica kojoj sam u životu prisustvovao!!! Pa ja mislim da na Kabelu ili Slaviji ima zanimljivijih tekmi. Ova uprava bi trebala početi sa plaćanjem navijača i podelom besplatnih sendviča i sokova, ukoliko želi da ljudi nastave da dolaze i gledaju ovo silovanje od fudbala. Sramota!!!

p.s. Neko je pitao za ćelavog. U pitanju je Čabrić (od milošte Čabra), koji obavlja funkciju upravnika stadiona (valjda), a bio je zajedno sa Batom uhapšen u vreme one afere. Inače, obzirom da je na svakoj našoj utakmici pored terena (uključujući i sve gostujuće), moja ekipa ga je imenovala za direktora javnog preduzeća "Stadioni Srbije"... :mrgreen:

Još jednom: Lakić!? Image

Ko je sledeći? Lilika?



Edit: Eh da, KUP JE NAŠ!!! :rage: :rage: :rage:
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Lala sa zapada
Posts: 688
Joined: Sat Jan 30, 2010 7:52 pm

Post by Lala sa zapada »

Niko da prokomentarise kako nam je sponzorski pul sve veci, covek bi pomislio da redovno igramo ligu sampiona.

Uskoro cemo imati vise sponzora i od broja navijaca na stadionu.

:D
Samo je jedan Ronaldo i on igra za Corinthians
User avatar
KoKanidja
Posts: 617
Joined: Sat Feb 12, 2005 4:29 pm
Location: INTERVENTNA Brigada - Pariske Komune

Post by KoKanidja »

Ово сам био рекао, и отприлике и даље мислим да је тако...
KoKanidja wrote:Мој утисак је да тренер још ништа битније не мења јер мисли да треба да колико год може укомпонује ове већ искусније играче за овако кратко време колико је имао до полуфинала Купа.
Кад би нон стоп мешао карте, на полуфинале би истрчали скроз погубљени, мада ћемо изгледа истрчати свеједно тако због осталих ствари које га прате (неслога, неразумевање, итд...)

Углавном, они тај дан морају да буду храбри и да ГАЗЕ, не занима ме пуно ко ће да игра. О свему томе можемо да причамо тек после тога (рачунајући и евентуално финале), и надам се да онда неће нешто друго да се смишља за изговор јер не знам ко би то могао да прогута.
...јер, не може да се каже да смо уигравали Плеча на штоперу? Шта то значи уопште? Он је штопер који зна, за разлику од осталих, и пошто је ту шкрипало, пробало се са Медојевићем, и то се може рећи да је уигравање, али је то тренер урадио чим је дошао.
А сад, колико видим, по Вашим причама, изгледа није успео да укомпонује екипу по својим замислима до тог полуфинала.
Шта сада радити...искрено мислим да кад би убацили клинце без искуства на тој утакмици, да би било равно дебаклу, и да би нас раставили, а реално само нам та утакмица спашава сезону.
Овако, ваљда се надају да и ови морају једном да бљесну, да их усере гол са 30 метара, или тако нешто. По мени исто, треба да играмо само са једним задњим везним, мада ако нам је одбрана тако лоша, онда некако и схватам кад у истом тренутку играју и Тумбасевић, Медојевић и Ађуру, а од тих играча, НИЈЕДАН не може да створи шансу. Шта онда преостаје оном четвртом Мереби, Ђуровском или Стјепановићу него да сами играју. Јер ни Мрђа као шпиц и Тадић и Библија, не могу сами од себе да уђу у шансу, тј. то је баш реткост, као да немају са ким да играју, ја то некако тако гледам.
Ја нисам гледао ниједном овај тим, и сад у полуфиналу ће бити први пут, па можда зато мало другачије причам од осталих.
Успут, сложио би се са Грбом, да преувеличавамо наше "таленте", али не 3 пута него 30.
User avatar
Qr0nJa
Posts: 416
Joined: Thu Sep 06, 2007 6:23 pm

Post by Qr0nJa »

Evo sada sam tek video snimak onda kada je srusen Bilbija. Mislim da ste primetili kako nije niko prisao Bilbiji u prvom trenutku,s'obzirom da mu je kapiten bio najblizi cudo kako nije prisao on,nego tek kasnije Mereba,valjda je mislio da Bilbija folira i da je krenuo njegovim stopama :lol:
...i nikad ne shvatiti to,sto volim tebe ja ludo jer srce moje vecno za tebe kucace znaj....
User avatar
dulajlo
Posts: 261
Joined: Mon Aug 10, 2009 1:29 pm

Post by dulajlo »

Qr0nJa wrote:Evo sada sam tek video snimak onda kada je srusen Bilbija. Mislim da ste primetili kako nije niko prisao Bilbiji u prvom trenutku,s'obzirom da mu je kapiten bio najblizi cudo kako nije prisao on,nego tek kasnije Mereba,valjda je mislio da Bilbija folira i da je krenuo njegovim stopama :lol:
Trcao je po loptu da izvede jedanaesterac.
soderstorm
Posts: 450
Joined: Wed Aug 26, 2009 1:33 am

Post by soderstorm »

Rec dve o utakmici.

Sta reci za ovo cudo od fudbala. Blago je reci uzas. Sta se desava sa ovim fudbalerima. Klupa osim Katai zalosna, da sam ja na Djumijevom mestu ne bi nikog menjao. Ali sta da se radi kada na terenu imamo 11 velicanstvenih. Jedno mi nije jasno Djumu pobogu od igraca koje si trebao da menjas za Djurovskim koji je by the way danas bio ne znam gde je bio ali na terenu nije. To mogu da kazem za Djuru sta se desavalo sa tim covekom danas ocajni pasevi, ocajno gradjenje, mora 100 puta da pipne loptu morao da izadje pre Tumbasevica. A sta reci za ovu dvojicu reprezentativaca Srbije, jadna li Srbija sa ovakvim. Tadic bi meni danas dobio -2 a ne 0 spasao ga gol. Mrdja ako se ne varam samo jednom je ozbiljno protrcao za loptom ostalo totalna ne zainteresovanost. Zaista ljudi ovih 2 sata su bili ne zaboravni ako mi ikada budu zatrebali bar znam gde sam ih izgubio. I ovi nasi oce da skrembluju strane utakmice. Pa ako to urade mi cemo zaboraviti kako izgleda pravi fudbal.
limanfkv
Posts: 2861
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:44 pm

Post by limanfkv »

ice
Posts: 2861
Joined: Wed Feb 16, 2005 12:50 am

Post by ice »

U svakom slučaju iz svega proističe da je u ekipi i klubu haos i da se ne zna ko pije,a ko plaća.
No,idemo dalje,a šta nam uopšte drugo i preostaje?
I ti igrači su takvi kakvi su,ne bi ih poredio sa onim iz blizanaca,ali da zaostajemo 25 bodova,na to nemam komentar.Samo bih istakao da pre početka sezone to ne bih ni u snu pomislio,a verujem ni ostali.
Lično ne mislim da mi imamo neke velike talente,jer bi onda oni konkurisali i za reprezentaciju(a i mlađe reprezentativne selekcije nam trenutno ne blistaju) i otimali bi se oko njih veliki klubovi,ali sve je bolje od Mrđe,Nestorovića,Slavena,Đurišića,Đurovskog,Tadića,Lakića i ostale kompanije.Njih niko ne bi hteo pa sve da i mi njima platimo da ih uzmu.Morali bi da pregovaramo oko visine obeštećenja koje bi trebalo da platimo klubu koji bi hteo da ih uzme. :lol:

EDIT:Mada ako mi nemamo neke talente čak i za ovu našu ligu,onda se logično postavlja i pitanje šta rade ljudi koji vode naše mlađe selekcije?Toliko smo nahvalili ovde te ljude pa se sada pitam da li je to bilo sa razlogom?
A i svedoci smo na primer lošijih rezultata u poslednje vreme i što se tiče tih mlađih kategorija.
shecky
Posts: 1410
Joined: Sun Aug 20, 2006 11:44 am

Post by shecky »

Ja nisam bio na tekmi ali cujem tj slusao sam na radiju .. ocajni smo bili.
Vidim da sad neki vec teraju Djumija sto mislim da je stvarno smesno....
Da se razumemo , ne branim trenera ja sam bio i jos uvek sam za Stepija ali ko da se ja pitam...
Iako sam prevaren vec 20tak godina ,spreman sam da iskuliram i ovo prvenstvo i da vidimo sta Djumi stvarno zna kad pocne novo,kad on odradi pripreme sa igracima koje on zeli.
Sto se tice kupa, mislim da treba da igramo 5-4-1 bunker i da se nadamo da ce Mrdju da usere neki beg i da ce to biti dovoljno za finale.
Locked