17. kolo: Vojvodina-Partizan 0:0

U cetvrtak ujutru cu se probuditi...

Kao navijac jesenjeg prvaka, crveno-belih!!! (pobeda)
26
81%
...i reci: "Malo je falilo..." (nereseno)
6
19%
 
Total votes: 32

User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Ne znam kad cemo ih dobiti kad nismo ovako rastimovene mogli ni sa 1:0!?
Pisem opsirnije kad se malo priberem. Sve u svemu VELIKA STETA!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Grba_NS
Moderator
Posts: 2056
Joined: Wed Aug 20, 2008 3:30 pm
Location: Grbavica

Post by Grba_NS »

Uf, sta reci posle ovakve utakmice...

Prvi utisak, sudija je sahranio utakmicu-svirao je svaki kontakt ali bukvalno svaki i to me je dovodilo do ludila...Prosto se nije videlo da je ovo neki derbi, nije bilo naboja, vatre na terenu, onako kako treba na jednom derbiju, a po meni glavni krivac je sudija!Totalno je spustio tempo utakmici i jedva sam cekao da se zavrsi i da odem kuci!

Drugi utisak su nasa dva igraca-Mrdja i Vukajlovic...Mrdja covece jel ti znas da primis loptu?!Pod hitno ispred zgrade malo vezbaj primanje(ako hoces ja cu raditi sa tobom)...Vukajlovic-cim sam ga ugledao smracilo mi se, a to je kasnije i opravdao!Pohvalio bih ipak Popa i Trivuna mislim da su danas odradili dobar posao iako nismo pobedili, dosta tacnih pasova,trcanja i oduzetih lopti...

Treci utisak i ujedno meni najvece zadovoljstvo na danasnjoj utakmici(sto govori o tome kakva je bila utakmica):
Grobari:Javi se zapad
Zapad:muk

Inace sama utakmica je bila katastrofa(po meni) bez ikakve sanse i igre kod obe ekipe...
Mi smo imali neke polusanse gde su se pojedini igraci klizali po terenu, pojedini su se namestali pola sata pa su bili izblokirani, slobodnjak Djure koji je prosao uz same raslje...
Partizan je imao kontru kad je sviran ofsajd(krajnje sumnjiv ofsajd Dijare) i jos jednu sansu kad je iz sesnesterca sutirao(Ljajis mislim) u svog saigraca...
Uglavnom igra na sredini terena, onako kad igraju dve ekipe koje strahuju za rezultat pa nijedna nece da se otvori!

Sve u svemu utakmica za zaborav i konacno odlazak na pauzu u kojoj ocekujem neke promene u timu, koje se pre svega ticu odlazaka pojedinih igraca i novog trenera, ali iskreno ne ocekujem borbu za titulu prvo zbog nase snage, a kao drugo bojim se da ce Partizan i Zvezda u
prolecnom delu mnogo ozbiljnije izgledati nego u ovom jesenjem delu...

I sve pohvale Severu, objasnili su danas neke stvari grobarima!
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Milan wrote:Sve u svemu VELIKA STETA!
Druze,ja bih pre rekao jedno VELIKO NISTA!!
Koliko smo mi pre utakmice bili puni nekog pozitivnog naboja,zelje za pobedom,toliko su igraci i nas trener bili zadovoljni i bodom!
Kad covek pogleda ovakvu utakmicu dve prvoplasirane ekipe,prvo sta mu pada na pamat,kakvi su nam onda ostali klubovi,jer ovo danas je bila tuga,od fudbala pa sve do sudije,koji komotno za vikend moze da odsudi i neku kosarkasku utakmicu jer je u fudbal totalno zalutao!
Mi ladno da imamo Davidova i trenera koji ce imati petlju mozemo biti prvi u ovom cemeru od lige i zato nadlezni muljatori debelo o svemu moraju razmisliti u pauzi koja sledi!
Mnogi od nas su mislili sa cemo se resavanjem Bekija resiti i njegovog ljubimca Vukajla ali smo se debelo prevarili jer je on ocito ljubimac mnogih ljudi u nasem klubu,prosto je neverovatno kako takav rekreativac ima mesta u prvih jedanaest!
PS.Da li u zemlji Srbiji neko radi preko nedelje ili.... :D
User avatar
Milan
Posts: 4288
Joined: Wed Sep 14, 2005 5:44 pm
Location: Vojvodina

Post by Milan »

Mrdja je komedija od igraca. Alavijeg coveka u zivotu, ali U ZIVOTU nisam video. Pod ruku sa Vukajlom, Lazeticem, Mijatom i put pod noge.
Sa Mrdjom u napadu smo izgledali kao da imamo igraca manje na terenu. Mijat mi je pri svakom kontaktu sa loptom skidao po godinu zivota.


Kizito maestralan!!!!!!!!! KIZA KAPITEN!!!
POŠTO OBRAZ ???!!!
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Utakmica očajna, kao od pre 20 i više godina Turija-Nadalj, Lok-Vilovo, Kucura -Savino Selo, Međuopštinaska Liga Vrbas-Titel 2 razred. :oops: :shock:
Treneri isti takvi.Ovaj jedan ulazi u teren, onaj drugi, bleda kopija Limeni Ratkovo.
Ponašaju se ljudi kao da vode malu decu, a ne profesionalce. Trener učestvuje u svakoj akciji. Bruka za derbi jeseni Super lige Srbije.
Sudija?Zašto bi on bio bolji?Da li bi to nešto vredelo?Ovako, lepo svi jednaki.Braća rođena.Izostalo je samo bežanje u kukuruze.
Jedino naša odbrana može dobiti prelaznu ocenu (ali objektivno nije ni imala ozbiljan zadatak).Napad?Šta je to?Veza? Bezveze (Pop i Veseljko zadovoljili samo u defanzivi). kondicija?Kome to danas kod nas treba?Sve u svemu velika sramota našeg profesionalnog fudbala.Tresla se gora, rodio se miš.Il je namešteno, il stvarno svi toliko pojma nemaju - na žalost, prevarene publike :cry:
Pa taj Partizan je bio zreo za petardu.Nudio se na tacni 90 minuta, a naši kao najljući početnici, to nisu osetili ni posle prvih 45.Prema prikazanom, partizani su bili na nivou Jagodine od pre par kola u NS.
Nažalost, svi igrači, (a i treneri, takođe) su izgledali kao mala deca na prvoj javnoj utakmici, kad jedva uspevaju da ostanu na nogama, a ne da šutnu loptu.Užas.Danas prikazanim fudbalom sam veoma razočaran.Daleko više, nego što sam očekivao da mogu biti.
Pitam kad ćemo pobediti partizane, ako nismo sada :?: Kad ćemo popraviti taj negativan bilans u Novom Sadu, ako ga nismo danas smanjili za bar jedan (odnosno 2, jer sve se piše duplo-nama pobeda njima poraz) :?:
Mnogo, mnogo brige preneto je za proleće, uz -3 na tabeli.Trebaće nam trener velikog iskustva, dobri igrači i pametna uprava, s obzirom da blizanci ne smu sedeti skrštenih ruku ni minut.Već se na njih digla kuka (ruka) i mot(i)ka navijačka - svekolika.
A za nas će najveće pojačanje biti, ako se oslododimo balasta svih vrsta.
Last edited by Turija on Wed Dec 10, 2008 6:45 pm, edited 3 times in total.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

vladans wrote:Koliko smo mi pre utakmice bili puni nekog pozitivnog naboja,zelje za pobedom,toliko su igraci i nas trener bili zadovoljni i bodom!
Ja sam napisao juce, ako nasi igraci nisu u stanju da sebe vizualizuju kao pobednika da je onda pobeda nemoguca. Sreca samo sto je ovakav partizan toliko los pa nisu bili u stanju da nam uteraju gol pa je ispalo 0:0.

E sad, ko namece taj luzerski mentalitet, jesul' to sami igraci, jel' to trener kome se klima stolica pa se plasi da ne izgubi, ili to dolazi sa visih instanci gde su motivi i ambicije nesto drugo a ne plasman na tabeli, to ne znam.
vladans
Posts: 548
Joined: Tue Sep 18, 2007 2:55 pm
Location: novi sad

Post by vladans »

Trener Partizana Slaviša Jokanović izjavio je nakon meča sa Vojvodinom u Novom Sadu da je publika videla dobar meč i da ova dva kluba vraćaju nadu u naš fudbal.


Jokanović je čestitao igračima oba tima na dobroj partiji, bez obzira što utakmica nije obilovala prilikama za pogodak i ocenio da je ekipa Partizana bila bliža golu, ali nije uspela da iskoristi svoje šanse. "Ovo su dve najkvalitetnije ekipe na ovim prostorima i publika nije zažalila što je došla da vidi igrače oba tima koji su se isticali na terenu".

Publika je videla dobar mec?!
Ova dva kluba vracaju nadu u nas fudbal?!
Mozda mi i jesmo ovce ali bas tolike da mogu ovoliko da se proseravaju nad ovim napacenim narodom,prevazilazi sve mere!

Utakmica nije obilovala prilikama,niko nije sutnuo nijednom u okvir gola,ali zato je partizan po velikom trenerskom magu jokanu imao bolje sanse?!Koje su to sanse jokane?!Majke ti?!
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

Mislim da je Jokan ovom izjavom gadjao navijace onog drugog blizanca (deo o Vosi i partizanu kao dve najkvalitetnije ekipe) a ne one koji su imali prilike da vide utakmicu.
WLADASS
Posts: 20
Joined: Thu Oct 02, 2008 7:24 pm

Post by WLADASS »

ма,нема јокановић појма није ни гледао целу утакмицу.... то је била једна досана утакмица и без шанси..... права српска......... :)))))
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Ништа-ништа!! Не знам како бих другачије описао овај мећ. Фирма по обичају на нивоу, а посебно ме је обродовало напушавање истока од стране Запада. О игри је мање више све речено и нећу да се понављам. Браво за Брку, Кизу , Данија, Весељка и Панту а за остале нисам баш сигуран да ли су уопште играли?
извештај са текме
http://www.youtube.com/watch?v=RQl3ZuUyyBE
User avatar
Turija
Posts: 10833
Joined: Thu Feb 03, 2005 11:25 pm
Location: Vojvodina

Post by Turija »

Evo danas i jedne dobre vesti: zvezda izgubila od Hajduka 1:2.
Ako već nismo izjednačili bodove sa partizanima, barem smo (za utehu) povećali prednost nad zvezdom.Dakle, sve zavisi ko će bolje odraditi prelazni rok.
U nezanimljivoj i sporoj trci, štafeta se stalno nudi protivničkom taboru, al nespretni domaći trkači, u sve tri staze, nikako da nauče kako se ona (pre)uzima i nosi.Da li su u pitanju slabi đaci ili slabi učitelji, presudiće ubrzo neautoritativni direktori.
Vojvodina je na jednoj strani, a svi ostali su na drugoj.Tako je bilo i tako će zauvek ostati.Sve klubove u kojima sam bio igrač ili trener doživljavam kao svoje, kao da su deo mene.Međutim, čast svakome, ali samo je Vojvodina-jedna jedina -V Boškov
Stara Garda
Posts: 772
Joined: Sat Jan 22, 2005 4:41 pm

Post by Stara Garda »

ALEKSIĆU DANIJELE, sad si menjao dres sa nekim grobarom posle utakmice na terenu i dosao sa njim ispod severa i NIKAD VIŠE!!!!!!!
AKO VEĆ IMAS TAJ NAGON, TO OBAVI U SVLACIONICI POSLE!!!!!!!!!!!!!!

Svaka cast Marku iz Nemacke i Deji iz Kikinde koji su presli toliko kilometara da bi bili uz Vojvodinu,i danas i u Kuli,Ogiju iz Kanade koji je bio u Jagodini,i mnogim drugim "ne znanim" navijacima Vojvodine!!!
Vasa ljubav ne poznaje granice!!!
Respekt!
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Turija wrote:.Dakle, sve zavisi ko će bolje odraditi prelazni rok.
.
Само нам треба десни бек, један халф, десно и лево крило, центарфор и организатор игре. Ако заиста хоћемо титулу нека се дреши кеса!!!
п.с. Није само Алексић мењао дрес...проклета репрезентација....
User avatar
Radoye
Administrator
Posts: 8922
Joined: Sun Feb 06, 2005 1:11 am
Location: preko okeana

Post by Radoye »

podbara wrote:Само нам треба десни бек, један халф, десно и лево крило, центарфор и организатор игре.
Samo pola tima...
User avatar
Владика
Administrator
Posts: 4320
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:58 pm

Post by Владика »

Два дана нисам могао да спавам због ове утакмице, некако сам успео да кидне са посла и опет ништа. Играли смо зицерашки, пробали смо нешто у првом полувремену а у другом смо се само оријентисали на дефанзиву. Што би рекао наш тренер "играчи морају да дадну све од себе" али то данас нисмо видели. Штета.....
Locked